<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Хорошие новости!

kotati | 2019-10-28 22:23:11  
Сообщение прочтено 78 раз

   На своїй сторінці в Фейсбук Helgi Sharp зробив пост. 

Публікуємо допис мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено.

Нардеп фракции “Слуга народа” Александр Качура ОФИЦИАЛЬНО пожаловался в ГПУ и ГБР в связи с высказываниями Софии Федины в адрес Зеленского.

   Хорошие новости. Podmigivanie

Почему хорошие?

   Во-первых, говорю как юрист: у нас не мордор, и такие высказывания не тянут даже на административную ответственность – не говоря уже об уголовной...

   Во-вторых, сейчас “слугам” на голубом глазу вспомнят уже подзабытые эбонитовые палочки, сравнение Украины с порноактрисой, расстрел Голобородьком парламента в фильме, по мотивам которого он ошибочно был избран президентом, пожелания Дубинского вытравить газом всех участников съезда ЕС и многое другое.

   А Софию Федыну поздравляю с тем, что на этот раз именно она оказалась теми граблями, о которые “слуги” в очередной раз разобьют свой лоб. И будут разбивать его до тех пор, пока до их жопы не дойдёт, что органом мышления является не она, а тот самый лоб. Smile

 

Комментарии rss
kotati | 28.10.2019 23:06 |
kotati | 28.10.2019 23:10 |
Світлина від Олега Гриценюка.

   Гляньте будь ласка на цих милих, привітних і найкращих жіночок України. Це Вікторія ,,Руда'', Маруся Звіробій та Софія Федина. Це ті красуні, яких Бог нагородив не тільки чарівною красою і тонким розумом, а ще відвагою

kotati | 28.10.2019 23:11 |
 Вони могли б сидіти дома з дітьми, куховарити чи вирощувати квіти. Але вони пішли іншою дорогою. Хтось із них готував хлопців до протистояння з ворогом, хтось рятував хлопців після поранення а хтось відправляв великі пакунки із харчами чи одягом на війну. Але вони всі є захисницями України. І вони кинули виклик теперішній владі. Вони назвали конкретно і відкрито, хто такий Вова, і на що він здатний. Вони сказали йому в очі всю правду.
Але теперішня влада під керівництвом коміка і нехама засцяли. Теперішня влада, яка обісралась ще з перших днів свого існування тепер вирішили відомстити цим мужнім дівчатам.
Софію вирішили позбавити недоторканності, проти Марусі хочуть відкрити кримінальне провадження, ,,Руду'' заблокували на усіх акаунтах і каналах за нібито ,,погрози гаранту''. Невже ці тендітні красуні несуть велику загрозу гідранту, в якого кортеж із 12 машин і до 50-60 чуваків охорони?
Так хто ви тепер, довбані ,,мужики'' при владі, якщо боїтесь жінок?.Чому ви стали маріонетками в чужих руках і дієте по методичках ворогів України?
Пригадую, як при попередньому Президенті, така собі лізонька, або посібниця яника лукашка, чи варґата ганька могли тріпати, що захочуть. І ніхто не посмів навіть натякнути на якесь переслідування.
Бл&ть, та що ж це таке робиться в державі, якщо це мудачьйо при владі, боїться таких прекрасних дівчат? Як ви плануєте боротися із справжнім ворогом, коли для вас ворог жінка - захисниця?
Дорогі наші красуні. Ми з вами. Шановні мої друзі і подруги. Ми повинні всіма доступними методами вберегти не тільки цих чарівниць, а ще інших, які вирішать підтримати своїх подруг.
Слава Україні! Слава Нації!
Ja roslav
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены