<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Як би не називали те, що тут відбувається, але ... лінія фронту пересувається в бік Києва.

kotati | 2019-11-10 14:36:59  
Сообщение прочтено 93 раз

   Я стою за спиною цього бійця, стою на українській землі і дивлюсь на цю саму білу сигнальну ракету, чітко усвідомлюючи, що, як би не називали те, що тут відбувається, лінія фронту пересувається в бік Києва.

   Я намагаюсь гнати спогади про те, як разом з бійцями заходив у звільнені села, які повертатимуть в «сіру зону», і, у той самий час, читаю публічні заяви бойовиків про те, що вони заходитимуть туди зі зброєю.

   Майже водночас із запуском сигнальної ракети дізнаюсь, що у Польщі за запитом Росії затримано нашого легендарного Ігоря «Тополю» Мазура. Активіста Майдану, офіцера ЗСУ, заступника начштаба 131-го розвідбату. Того самого, який першим заходив у повністю звільнене Широкине.

   Пам’ятаю, як наприкінці лютого 16-го почув його голос в телефонній трубці: «Швидше приїжджай. Широкине наше!» Переконаний, що таким чином, гібридно та підступно, Кремль намагається нацькувати на українську владу націоналістів та ветеранський рух, ще й посварити нас з польськими друзями.

   Хіба в мене одного стійке відчуття, що відведення військ в цьому полі та російський запит на арешт – не просто збіг у часі?

   Я дивлюсь на білу ракету і пригадую, що на війні не існує довіри і справедливості. Я чую бадьорі рапорти про дзеркальне і одночасне відведення українських військ з української землі, слухаю заспокійливе про животворящий «Нормандський формат», і відчуття, що ми над прірвою, стає ще гострішим.

Андрій Цаплієнко

Комментарии rss
ex-libris | 10.11.2019 21:37 |
Мені сьогодні дружина друга Ведмедя (того про якого ти з Ведмедем говорив, пам"ятаєш ?) з Первомайська телефонувала (чоловік служить) втрати замовчуються, те, що нам вішаютьз телевізора абсолютно не відповідає реальності
kotati | 10.11.2019 23:27 |

Дякую. Так, я пом'ятаю. Й прекорасно розумію, що відбувається. 

У мене якесь хренове відчуття. 

Поки що процес зворотній, але до незворотності лише крок. 

Як тільки паРашніки зрозуміють, що можна.., 

розпочнеться справжна війна. 

Вони від планів стосовно Новоросії, ще не відмовились.

kotati | 10.11.2019 23:32 |

Ключовою людиною, яка сьогодні займається перемовинами на міжнародній арені є Єрмак, яка займає антиукраїнську позицію, стверджуючи, що у цій війні Путін не винен!

Так, був оприлюднений офіційний документ американським Конгресом, посол США в Україні пан Тейлор заявив, що на зустрічі з Єрмаком і представниками офісу президента Зеленського, Єрмак чітко сказав, що у війні винен президент Порошенко, а не Кремль і Путін, які напали на нашу країну. Що скажете на це, громадо?

Помічник президента Андрій Єрмак - Ключовий міжнародний переговорник від Зеленського Андрій Єрмак вважає, що у війні на Донбасі винна Україна, – Герасимов

 

Kotanna | 11.11.2019 21:12 |

   А Порох волчара... мудрый, умный, опытный, смелый, хитрый вожак стаи...

   С таким вожаком рядом... то похер, кто стоит напротив!

   А теперь станьте рядом с зеленским... Чувствуете, как воняет страх..?

   – Якби був обраний на другий термін, то збулися б слова Суркова, який казав, що другий термін Порошенка Росія не витримає. Могли б за 5-10 років бути в Євросоюзі і в НАТО. А так дуже допомогли Путіну обираючи як не зека, то клоуна.

kotati | 11.11.2019 10:17 |
Политолог Тарас Черновил в эфире одного из каналов отметил, что сейчас новая власть, вспоминая о войне и Минских соглашениях любит подчеркивать, что «Это же Порошенко согласовывал, Порошенко поддержал, Порошенко сдавал…». при этом никто из окружения президента даже не пытается дать ответ на вопрос, почему именно этот «предатель Порошенко»

Не сделал ни одного шага назад, почему при нем отвоевывали территории и добивали РФ во всем мире, почему «формулу Штайнмайера» в значительно критической ситуации отвергли и даже на рассмотрение не выносили, а сейчас все это обрушилось?

Политолог отмечает, на самом деле ответ на этот вопрос знают все, потому что он очевиден.

Потому что тогда были у власти достойные люди, а сегодня – приспособленцы.

Пока президентом Украины был Петр Порошенко, мы могли быть уверены: нас не предадут.

Сейчас, когда пришли «новые лица», нам приходится даже в нейтральных ситуациях ожидать измену и коварство.

По словам Черновила, мы больше не Центрально-Украинский прототип Израиля. Мы не Грузия, мы даже не Беларусь.

Мы – это странное население, которое выбирает власть, которая «… легли и просят …».

Kotanna | 11.11.2019 21:04 |

«Я розумію, що ми не можемо бути ідеальною країною з точки зору свободи слова саме тому що ми знаходимося у війні. Але це теж має бути наш критерій у визначенні того, що відбувається у нашому медіаринку. Якщо ми будемо боротися з тими ЗМІ, які підтримують українську позицію, і будемо залишати вільні руки тим, хто по суті є російськими агентами впливу в нашій країні, то я Вас хочу переконати, що від цієї країни залишиться половина. Швидше ніж Ви це думаєте. Тому що в Кремлі не забули про свої плани побудови на нашій землі "Новоросії", кордони якої чітко визначено в "кримській" промові президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна. Там написано і прочитано з трибуни в Кремлі, які області мають увійти в "Новоросію". Якщо Ви думаєте, що хтось цей план у Москві забув, Ви помиляєтеся. Там просто чекають слушного моменту. А який це слушний момент? Ми знаємо який - дестабілізація ситуації в Україні, розкол між самим українцями, боротьба між українською владою і українським суспільством, готовність української влади до капітуляції і неготовність українського суспільства до капітуляції, боротьба з тими засобами масової інформації, які не підтримують капітуляцію, і спокійне ставлення до тих, які підтримують», - пояснив Портников.

З моменту обрання ЗЕленського, все йде за московським планом.

«Поки що з моменту обрання ЗЕленського на найвищу посаду в країні, все йде за московським планом. Але це не московський план, який має призвести до миру в нашій країні. Ні. Це план війни і окупації. І величезна кількість людей, які думають, що нинішня ситуація призведе до миру, скоро опиняться в зоні нових воєнних дій. Будуть бігти сюди до Києва, якщо ще мости не підірвуть. Я не хочу бути людиною, яка прогнозує якісь жаливі речі, але в 2013 року ніхто не вірив, що росіяни ввійдуть в Крим і вже точно не вірив, що вони таке влаштують на Донбасі. Все може ще бути. Нічого ще не закінчилося. Гра ще не закінчена. Гра закінчиться тільки тоді, коли росіяни чітко зрозуміють, що їм Україна не по зубах. Зараз, якщо я був би на місці Путіна, я, чесно кажучи, вважав би що по зубах», – заявив відомий український журналіст, пубілцист і громадський діяч Віталій Портников.

kotati | 11.11.2019 23:26 |

Российские оккупанты продолжают направлять в «серую зону» на линии разграничения на Донбассе диверсионные группы для минирования местности и обстрелов украинских позиций. Об этом на брифинге сообщил спикер Министерства обороны Украины Максим Праута, ссылаясь на информацию Главного управления разведки оборонного ведомства.

«Командиры передовых подразделений российско-оккупационных войск продолжают практику бесконтрольного направление в т.н. «серую зону» диверсионно-разведывательных групп, сформированных из числа прибывших в ходе последней ротации наемников, для минирования местности и обстрелов позиций Объединенных сил», — отметил Праута.

Отдельно он сообщил, что «на оборудованных на временно оккупированной территории в Донецкой и Луганской областях полигонах под руководством инструкторов из подразделений специального назначения вооруженных сил Российской Федерации проводится интенсивная боевая подготовка разведывательных подразделений соединений и частей 1-го (Донецк) и 2-го (Луганск) армейских корпусов».

В частности, оккупанты планируют провести «соревнования разведчиков». «Характерно, что с целью навязывания личному составу ложных традиций и усиления антиукраинских настроений, церемонию награждения победителей этих соревнований запланировано провести 5 ноября — во время торжественных мероприятий по случаю очередной годовщины основания советской разведки», — сообщил Праута

Kotanna | 11.11.2019 21:30 |

Від Зеленського вимагають публічних пояснень

Позиція основного міжнародного перемовника від України, радника президента Володимира Зеленського Андрія Єрмака, яку озвучив під присягою американський дипломат Вільям Тейлор, повністю збігається з кремлівськими тезами і покладає відповідальність на Україну за військову агресію на Донбасі.

Як зазначила під час погоджувальної ради співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко, у цій ситуації Володимир Зеленський має чітко сказати суспільству: чи давав він такі директиви своїм радникам.” Минулого тижня було оприлюднено покази тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, які він під присягою давав конгресу США. І в них звучить інформація, що шокує: що нова українська влада фактично звинувачує у війні проти України – Україну, а не Росію. Порошенка, а не Путіна. Очевидно, що подібні сентенції радо підхопили російські ЗМІ, адже все це лягає в наративи російської пропаганди про громадянську війну в Україні”, – підкреслила парламентарка.

Геращенко заявила, що суспільство має знати позицію президента Зеленського і почути від нього, чи давав він своїм радникам такі директиви.

Також народна депутатка зауважила, що вся ця історія відбувається на тлі безпрецедентного рішення міжнародного суду ООН в Гаазі, який фактично визнав, що РФ причетна до фінансування тероризму на Донбасі і до дискримінації громадян України в Криму.

“Це перший прецедент, коли суд готовий розглядати справу, по-суті, про причетність цілої країни до фінансування тероризму. Також показовим є те, що суд не врахував жодної претензії РФ. Водночас мені дивно, що не було жодної реакції на таке рішення від офісу президента України і команди правлячої партії, окрім реакції МЗС”, – підкреслила політикиня.

“Нова влада соромиться називати речі своїми іменами. І в такий спосіб заграє з Путіним. Але хочу зауважити й попередити, що так вам не вдасться улестити агресора. І це треба пам’ятати і усвідомлювати”, – застерегла Геращенко.

Так у “ЄС” відреагували на інформацію, що з’явилася після оприлюднення стенограми свідчень повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який розповів

Kotanna | 11.11.2019 21:30 |

Так у “ЄС” відреагували на інформацію, що з’явилася після оприлюднення стенограми свідчень повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який розповів про зустріч, яку він та Волкер мали 14 вересня із радником президента Зеленського Андрієм Єрмаком та позаштатним радником Ігорем Новіковим. На цій зустрічі, за словами Тейлора, радник Зеленського Єрмак заявив, що у всьому, що коїться на Донбасі, винен п’ятий президент України Петро Порошенко.

За матеріалами https://www.5.ua/polityka/

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены