<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

"Мир" з Росією у 1920 році потім коштував нам десятки мільйонів життів!

kotati | 2020-02-02 15:37:44  
Сообщение прочтено 55 раз

   В Україні наразі повторюється та ж складна ситуація власного політичного вибору, яка існувала тут рівно 100 років тому

Тоді більшість суспільства вирішила припинити подальшу збройну боротьбу з російським агресором, що згодом вилилося у колективізацію, вивезення до Сибіру, ув'язнення в ГУЛАГу, Голодомор, масові розстріли та втрати у Другій світовій і Афганській війнах. Про це розповів журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в етері щотижневої програми "Суботній політклуб", яка 1 лютого 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Немає вибору між війною і миром, є вибір між захистом території країни і розумінням, що люди будуть гинути на лінії зіткнення, наші військові, наші громадяни. Роками! 

Або - домовитися з Москвою на російських умовах, стати частиною Росії і отримати всі ті негаразди, які очікують на тих, хто Росії здається. 

Я просто наведу вам для прикладу 1920 рік, коли війна в Україні закінчилася, було повністю більшовиками зайнято Київ, вибито польські війська, викинуто українські війська Петлюри з нашої території. Почався "мир", який багато хто вітав, звичайно, на українській території, а хтось навіть був прихильником більшовиків. Ніхто не захистив Україну, вирішили, що "мир" краще. Програли її захисники", - пояснив Портников.

Однак далі, додав він, всупереч попереднім очікуванням не було ані "миру", ані усього, що обіцяли окупанти.

"Після цього була колективізація із неймовірною кількістю жертв і виселенням до Сибіру. 

Був Голодомор. 

Були сталінські репресії. 

Була Друга світова війна. 

Був голод післявоєнний. 

І була, вже тоді коли, здавалося, ситуація стабілізувалася відносно, була війна в Афганістані. 

Давайте порахуємо кількість людей, українців, які загинули в результаті всих цих подій. Ми знаємо про 6 млн жертв Голодомору. Ми не уявляємо собі кількість українських жертв у Другій світовій війні... Україна була територією війни повністю, на відміну від Росії, яка не повністю увійшла в театр воєнних дій. Значить, ми можемо казати: мінімум там 5-6 млн. Порахуємо якусь кількість мільйонів в результаті сталінських репресій. Це теж кілька мільйонів людей. І зрозуміймо: в результаті того, що українці виявилися нездатними захистити свою державність від більшовиків, а хтось і не хотів й вважав, що хай війна просто закінчиться, ми втратили десь кілька десятків мільйонів наших громадян. Якщо зараз ми вирішемо, що краще домовитися з Путіним на його умовах, ніж продовжувати захищати державу, українців чекає теж саме в майбутньому. Тому що імперія отримає нові територі в спадок і почне рівно так агресивно діяти, як вона діяли, коли Україна була в її складі. І 10-15 млн жертв в найближчі 15-20-30 років нам забезпечено. Я це абсолютно чесно скажу. Якщо українці не здатні це усвідомити, вони побачать це на власні очі", - наголосив Портников.

"Це неприємний прогноз. Не дуже хочеться говорити: "Так, ви знаєте, у нас будуть гинути військові, гинути захисники України на лінії зіткнення. Ми маємо опиратися й боротися. Люди, які кажуть, що можна просто закінчити війну, можуть насправді наразити українців на багатомільйонну катастрофу". 

Але люди мають це знати, люди мають обрати. 

Обрати не між миром і війною, а між кількістю жертв. 

Між десятками тисяч і мільйонами. 

І я не можу робити цей вибір за них",- підсумував публіцист.

Комментарии rss
Гость | 02.02.2020 17:05 |

 Трусливый еврей из брехливой Свободы осмелел и вернулся в Украину., из которой ссыкливо смылся после 21 января 2014, в разгар майданятины.  И опять начал умело  пудрить мозги  тупорезам, пристроившись на порохоботовском упоротом телеканале.  Рассказал бы хоть, что до революции никакой Украины не было. Была Российская империя. А после гражданской уже была Советская Украина. И кто такие "нам". Евреи Украины или всего мира?

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены