<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Чотири покоління Кірка Дугласа.

kotati | 2020-02-06 16:15:22  
Сообщение прочтено 27 раз
   У легендарного актора Кірка Дугласа була велика родина. Діти і онуки згадують його, публікуючи спільні фото в соціальних мережах. HB Style зібрав останні фото з сімейних свят.
   У Кірка Дугласа — велика і міцна сім'я. Разом з дружиною, актрисою Енн Байденс вони прожили 65 років у шлюбі. Зараз їй 100 років. У цьому шлюбі у нього народилося двоє синів — Пітер Дуглас і Ерік Дуглас (помер у 2004 році). Старший син Майкл Дуглас — відомий американський актор народився від першого шлюбу Кірка Дугласа з актрисою Дайаной Ділл. Також від першого шлюбу у Кірка Дугласа є ще один син Джоель Дуглас.

   У Кірка Дугласа троє онуків, які народилися у Майлка Дугласа — син Кемерон Дуглас від першого шлюбу з Діандрі Лукер, і син Ділан Майлк і дочка Керіс Зета, які народилися в шлюбі з Кетрін Зета Джонс.

   «З величезною сумом я і мої брати оголошуємо про те, що Кірк Дуглас залишив нас сьогодні в віці 103 роки», — написав Майкл Дуглас у своїй публікації в Instagram.

   «Для мене і моїх братів Джоела і Пітера він був просто татом, для Кетрін — чудовим свекром, для онуків і правнуків — люблячим дідом, а для його дружини Енн — чудовим чоловіком», — додав він, — «Дозвольте мені закінчити словами, які я сказав йому в останній день його народження і які завжди будуть залишатися правдою. Тато, я так сильно тебе люблю і дуже пишаюся тим, що я твій син».

    «Моєму дорогому Кіркові! Я буду любити тебе все життя. Я вже сумую за тобою. Спи солодко», — написала Кетрін Зета Джонс в своєму Instagram, опублікувавши фото з Кірком Дугласом.

   Онука Дугласа, актриса Келсі Дуглас, донька Джоела Дугласа і племінниця Майкла Дугласа поділилася в своєму Instagram великим сімейним фото, яке було зроблено в серпні 2019 року. На ньому Кірк Дуглас і його дружина, сини Майкл, Джоел і Пітер, їхні дружини, онуки Ділан, Кемірон, Джейсон, Керіс, Келсі і навіть правнучка Луа.

   У цьому ж пості Келсі Дуглас поділилася селфі з легендарним дідусем. Цікаво, що на фото Келсі Дуглас позує в кашкеті українського дизайнера Руслана Багінського.

 

Нагадаємо, володар Оскара і Золотого глобуса Кірк Дуглас помер вночі, 6 лютого, у віці 103 років.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены