Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

ДВА СИНХРОННИХ РІШЕННЯ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙСУДУ З ОДНАКОВИМИ ПОМИЛКАМИ ЩОДО ПОРОШЕНКА І ДБР ВІДКРИТО СВІДЧАТЬ ПРО ЗЛОЧИННУ ЗМОВУ

kotati | 2020-02-24 19:50:05  
Сообщение прочтено 123 раз

   Два визначення Печерського районного суду Києва про виклик Петра Порошенка на допит у Державне бюро розслідувань ухвалені з однаковими грубими процесуальними і орфографічними помилками, що свідчить про явний політичний характер цих рішень. Крім того, це порушення законів здійснювалось з відома генерального прокурора України Руслана Рябойшапки.

Про це повідомив адвокат п’ятого президента України, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка Ілля Новіков.

"Що з цими рішеннями не так? Майже все:

- традиційно для ДБР не той суд, Печерський замість Шевченківського; 

- клопотання подано слідчим, яка не має повноважень; 

- неправдиві відомості про ухилення Порошенко від явки по викликах та ін.

   Але для розуміння механіки як це координували і проводили через суди, найважливіше - це порушення нової, прийнятої в грудні 2019 року статті 482-прим-два КПК. Вона приймалася в рамках переходу до нової моделі депутатського індемнітету, і передбачає, що судове рішення про примусовий привід депутата на допит приймається суддею а) за клопотанням слідчого, погодженим особисто генпрокурором або його в.о., і б) тільки в присутності самого депутата, якого повинні завчасно сповістити про засідання", - написав Новіков у Facebook.

   За його словами, у даному випадку генпрокурор Рябошапка погодив обидва клопотання - і він, і слідчі, які подали їх в ОГПУ на узгодження, зрозуміло, віддавали собі звіт, що Порошенко депутат, а не приватна особа, інакше ця частина процедури просто не була б потрібна. Але в клопотаннях поданих до Печерського суду і в рішеннях слідчих суддів Вовка і Константинової згадки про депутатський статус Порошенко немає.

   "І ніхто його не повідомляв. Слідчі зробили вигляд, що як би забули, а судді - що як би не знали, що мова йде про народного депутата. Ми очікуємо, що саме так вони будуть пояснюватися в Вищій раді правосуддя. І зрозуміло, чого такі пояснення стоять. Це політично мотивовані взаємно узгоджені судові рішення в рамках кримінального провадження. Зараз нам набагато простіше довести це, ніж раніше", - додав адвокат.

   Новіков підкреслив, що основною помилкою опонентів Порошенка є як раз їхня синхронність.

   "Чи можна якось пробувати пояснити, що в одному випадку суддя замотався, зрозумів ситуацію, щось переплутав без злого умислу. Два рази, двоє суддів одночасно, за одним сценарієм і з однаковими помилками ("професійно" замість "професійну", "провадження" замість "провадженнях") - так не буває. Це вже цілком явно маркує злочинну змову, причому брали участь в цій змові з повним розумінням, що підготовляють і виносяться неправосудний судові акти і судді, і слідчі, і їх координатори з четвертого (або будь?) поверху. 

   Генпрокурор може пробувати відговоритися, хоча контекст ситуації прозоро натякає, що він теж був в курсі", - підкреслив адвокат.

   Детальніше про рішення Печерського райсуду Ілля Новіков розповів у ефірі "Прямого":

Нагадаємо, команда адвокатів Петра Порошенка оскаржила незаконний привід в ДБР у п'яти інстанціях.

"Європейс ька Солідарність": Офіс Президента та ДБР стежать за Петром Порошенком і графік допитів підганяють під графік міжнародних візитів.

Комментарии rss

пеця-лучий...
пеця-крассавчиг...
у пеци-лучие авакады...
пеця-вааще-ахуенный...
у пеци лучие катаны и катати...
SmileSmileSmile

kotati | 24.02.2020 21:54 |

до чого тут Петя?

ЗЕлюпа із ЗЕбілами - гімно.

Kotanna | 24.02.2020 23:02 |

Чтобы завалить рейтинг Пороха столько народу упиралось, столько денег тратилось...

А бубочка всё сам, всё сам: было 73% - стало 38%Smile

kotati | 25.02.2020 09:17 |

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Vasily Bondar.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены