<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Притчі шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Лютий 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Середа 19 лютого 2020
Повідомлення прочитано 10 раз
kotati | 2020-02-19 08:17:02
Німеччина представила в ООН порушення Росією Мінських угод

   Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген на засіданні Ради безпеки по пунктах озвучив порушення Росією мінського комплексу угод, передає кореспондент УНН.

"Мені хотілося б повернутися до основної тези, озвученої моїм російським колегою, оскільки він звинуватив Україну і сказав що Україна не виконує комплекс Мінських угод, - сказав Хойсген.

Він нагадав, що перший пункт комплексу заходів вимагає негайного, всеосяжного припинення вогню, з 15 лютого 12:00 він повинен діяти.

"15 лютого російські сили як і раніше активно наносили удари, вели обстріл Дебальцевого, який був стратегічною точкою. Тобто з самого початку Росія не виконувала Мінські угоди. Всі виклики, з якими потім зіткнувся уряд України, потім в Раді щодо прийняття закону по його здійсненню, все це виникло, бо не довіряли Росії, оскільки Росія порушила перший пункт Мінського комплексу заходів. Потім, відведення важких озброєнь на рівновіддалених відстань обома сторонами. Що ми почули сьогодні? ", - запитав дипломат.

Він висловив жаль у зв'язку з жертвами після атаки бойовиків близько Золотого у вівторок.

"Потім, третій пункт Мінських угод - забезпечення ефективного моніторингу і перевірки режиму припинення вогню ОБСЄ і т.д. Ми регулярно знайомимося з повідомленнями ОБСЄ. З них чітко випливає що обмеження пересування ОБСЄ в основному відбуваються через те, що роблять сепаратисти ... сьомий пункт - забезпечення безпеки, надання гумдопомоги. Також на нормандському саміті було погоджено, щоб був повний доступ до всіх районів України, однак до цього дня немає доступу за лінією дотику, знову з вини сепаратистів", - підкреслив постпред.

Він зазначив, що виведення всіх іноземних збройних формувань з окупованих територій України також не здійснюється.

"Дозвольте на завершення згадати ще одну ключову тезу, згадану російським колегою - відмінність між Росією, Донецьком і Луганськом. Десять днів тому керівник "ДНР" на своєму веб-сайті сказав, що пан Пашков буде чинним прем'єр-міністром Донецька. До цього він був віце-губернатором Іркутської області Росії", - нагадав Хойсген.

Також він згадав "паспортизацію" Росією жителів окупованого Донбасу.

Нагадаємо, Росія в ООН вистав ила умови для наступної "нормандської зустрічі".

Кислиця показав Радбезу ООН юнака, убитого в бою біля Золотого

   Сергій Кислиця з фото вбитого бійця Максима Хитайлова

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки ООН продемонстрував фото 22-річного бійця ВСУ Максима Хитайлова, який загинув 18 лютого в результаті ворожої атаки на Донбасі, передає кореспондент УНН.

"Росія намагається виставити жертву агресії агресором, що є однією з відмінних рис інформаційної війни, яку вона розв'язала проти України. Ці марні спроби спотворити правду можна було б сприймати як безпорадні або навіть смішні, якщо б це не було цинічною образою пам'яті тисяч моїх співвітчизників, які віддали життя, захищаючи свою землю ... Пам'яті 22-річного Максима, якого вбили сьогодні кулями, що забезпечила Росія", - заявив Кислиця, демонструючи фото.

Він згадав, що вбитий на Донбасі боєць був однолітком його власного сина.

Нагадаємо, бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний на Донбасі закінчився - серед українських захисників є один загиблий, четверо отримали легкі поранення.

vgbasov | 2020-02-18 20:34:46 

 

   Среди потерь - ликвидация дальнейших разработок тяжелого управляемого ракетного вооружения: «Ольхи», «Нептуна» и пр (ТРУО).

Чтобы вы понимали масштаб запланированной ними катастрофы, это по сути, второй отказ от ядерного оружия.

Тяжёлое ракетное вооружение было единственным нашим серьёзным шансом в столкновении с Россией.

У меня есть обоснования подозревать, что ликвидация ТРУО - прямое российское условие, которое взялся реализовывать Зеленский.

Ещё год назад, до результатов выборов, я поставил себе заметку на то, чтобы определить сущность будущего зелёного режима:

- ликвидируют ли ракетные программы?..

Тогда я смогу оценить этот режим, как «преступный».

Так вот он - преступный.

Тяжелейший удар по национальной безопасности.

Катастрофа.

Пост Бутусова

Проект Гособоронзаказа-2020 ликвидирует ракетную программу Украины

Сегодня на заседании Совета национальной безопасности и обороны рассматривается единственный конкретный документ оборонного планирования в Украине – Государственный оборонный заказ. То, как этот ключевой документ написан, вызывает вопросы не только к компетентности ответственных руководителей. Если в таком виде ГОЗ будет принят, это будет не просто позором, это будет сознательный срыв ключевых оборонных инициатив.


Читать
Повідомлення прочитано 15 раз
kotati | 2020-02-19 02:19:30

Німеччина представила в ООН порушення Росією Мінських угод

Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген на засіданні Ради безпеки по пунктах озвучив порушення Росією мінського комплексу угод, передає кореспондент УНН.

"Мені хотілося б повернутися до основної тези, озвученої моїм російським колегою, оскільки він звинуватив Україну і сказав що Україна не виконує комплекс Мінських угод, - сказав Хойсген.

Він нагадав, що перший пункт комплексу заходів вимагає негайного, всеосяжного припинення вогню, з 15 лютого 12:00 він повинен діяти.

"15 лютого російські сили як і раніше активно наносили удари, вели обстріл Дебальцевого, який був стратегічною точкою. Тобто з самого початку Росія не виконувала Мінські угоди. Всі виклики, з якими потім зіткнувся уряд України, потім в Раді щодо прийняття закону по його здійсненню, все це виникло, бо не довіряли Росії, оскільки Росія порушила перший пункт Мінського комплексу заходів. Потім, відведення важких озброєнь на рівновіддалених відстань обома сторонами. Що ми почули сьогодні? ", - запитав дипломат.

Він висловив жаль у зв'язку з жертвами після атаки бойовиків близько Золотого у вівторок.

"Потім, третій пункт Мінських угод - забезпечення ефективного моніторингу і перевірки режиму припинення вогню ОБСЄ і т.д. Ми регулярно знайомимося з повідомленнями ОБСЄ. З них чітко випливає що обмеження пересування ОБСЄ в основному відбуваються через те, що роблять сепаратисти ... сьомий пункт - забезпечення безпеки, надання гумдопомоги. Також на нормандському саміті було погоджено, щоб був повний доступ до всіх районів України, однак до цього дня немає доступу за лінією дотику, знову з вини сепаратистів", - підкреслив постпред.

Він зазначив, що виведення всіх іноземних збройних формувань з окупованих територій України також не здійснюється.

"Дозвольте на завершення згадати ще одну ключову тезу, згадану російським колегою - відмінність між Росією, Донецьком і Луганськом. Десять днів тому керівник "ДНР" на своєму веб-сайті сказав, що пан Пашков буде чинним прем'єр-міністром Донецька. До цього він був віце-губернатором Іркутської області Росії", - нагадав Хойсген.

Також він згадав "паспортизацію" Росією жителів окупованого Донбасу.

Нагадаємо, Росія в ООН вистав ила умови для наступної "нормандської зустрічі".

 

Неділя 16 лютого 2020
Повідомлення прочитано 12 раз
kotati | 2020-02-16 12:18:28

   Історія з Оманом може глобально обрушити довіру до керівництва України, зазначив журналіст Юрій Бутусов. Він заявив, що після розслідування журналістів «Схеми», які з'ясували, що секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав у місто Маскат в Омані, коли там перебував президент України Володимир Зеленський, в Офісі президента на вулиці Банковій «ніхто не засне».

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

   «Радіо Свобода», некомерційний засіб масової інформації, який офіційно фінансує Конгрес США, опублікувало інформацію з посиланням на свої неназвані джерела, про збіг перебування президента України Володимира Зеленського з главою Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим січні в Омані, давши зрозуміти, що у них можливо, була таємна зустріч. Сьогодні це, безумовно, головна проблема національної безпеки, і ця історія може глобально обрушити довіру до керівництва України», - зазначив Бутусов.

Він нагадав, що Зеленський раніше публічно заперечував будь-які таємні зустрічі з представниками Путіна.

«Більше того, офіс президента публічно спростував факт зустрічі і зараз, і заявив, що буде подавати в суд проти «Радіо Свободи» за поширення дезінформації. І в ситуації з будь-яким іншим ЗМІ це виглядало було цілком достатньо для того, щоб пояснити свою позицію. Але тільки не зараз», - написав журналіст.

Бутусов зазначив, що «Радіо Свобода» - це не тільки ЗМІ, а й фактично інформаційне представництво американської зовнішньої політики.

«І в разі порушення будь-яких стандартів роботи - контроль зберігається в руках Вашингтона. Таким чином, в очах усього світу, таємні джерела «Радіо Свобода», яке натякнуло про можливість таємних контактів з Патрушевим Зеленського і мера Харкова Кернеса - це або американські офіційні особи, або ті, кого редактори вважають такими, що заслуговують довіри згідно з американськими стандартами. Можна оштрафувати «Радіо Свободи» в суді - і змусити Конгрес США заплатити великі гроші за поширення дезінформації про президента України. Але перш за все, треба добре зважити наслідки суду, і силу своїх аргументів», - пояснив він.

За його словами, поки ситуація з відпочинком в Омані виглядає так –

США, поки неофіційно, через своє ЗМІ, дискредитували заяви президента України і його адміністрації, і винесли підозру Зеленському у веденні таємної дипломатії з керівництвом РФ, за спиною наших американських союзників.

«Якщо офіс президента адекватно оцінює ситуацію, то сьогодні там ніхто не буде спати, і всі дипломатичні і політичні канали будуть працювати над підготовкою публічного роз'яснення. Не хочу поспішати з оцінками, дуже хочу почути офіційну публічну реакцію президента і його офісу після публікації сенсаційного розслідування. Це занадто серйозна тема для легковажних коментарів. Чому важливо побачити офіційну реакцію? Тому
Читать

Середа 12 лютого 2020
Повідомлення прочитано 47 раз
kotati | 2020-02-12 13:11:35
   vgbasov | 2020-02-12 11:59:33 

Петр Порошенко

   Ладно, давайте попробуем серьёзно, и, по возможности, коротко.
Вот, значит, какая получается ситуация.

   Миллиардер Порошенко становится президентом страны, которая мгновенно оказывается втянута в войну. 

   В течение пяти лет Президент Порошенко всеми силами вытаскивает страну из жопы. По дороге достигая:

   безвизового режима с ЕС, 

   роста экономики, 

   признания украинской церкви — 

в общем, такие вещи, которые с наскоку за пять лет многим не удавались даже без войны

   По дороге также перестаёт быть миллиардером, потому что хренову тучу денег вваливает в армию и в благотворительность.


   Всё это время Президенту Порошенко срут на голову журналисты, оппозиционеры, антикоррупционеры и прочие реформаторы, спешно покинувшие свою страну не в силах выдержать ослепительный блеск реформ.

Несмотря на это, Порошенко не ограничивает свободу слова, не устраивает политических преследований, не вводит военное положение, в чём его упрекают, мол, почему не ввёл военное положение, раз война. Потом ненадолго вводит, и его теперь упрекают в том, что, мол, почему ввёл военное положение, раз война.

   Несмотря на весь этот грёбаный цирк, Президент Порошенко проводит свободные и демократические выборы. Проигрывает. Уходит с поста. Остаётся в политике, работать на благо страны.

   Теперь блаЗЕнь! Президент Зеленский, построивший свою избирательную кампанию на лозунгах, 

что Порошенко — ворюга, 

не хочет остановить войну 

и вообще всё делает не так, приходит к власти. 

   Но почему-то клоуну вовке не удаётся показать стремительный рост экономики (хотя воровать уже ж некому, да?), войну остановить не удаётся (хотя уже ж никто на ней не наживается, да?), и, вообще, как-то со стремительными прорывами не задалось. Цены растут, тарифы растут, безработица растёт — зато доллар падает, ура, победа!
Читать

Вівторок 11 лютого 2020
Повідомлення прочитано 210 раз
kotati | 2020-02-11 21:23:05

   Зеленский взял 20 человек охраны и бронежилет в Ватикан, потому что ему сказали, что он там будет в соборе Петра.

   - Почему Пороха продолжают топить?

   - Вы еще не поняли почему Пороха продолжают топить?

Ну тогда я попробую обьяснить.

   Во-первых. Есть такая пословица. "Если ваши враги кричат вам в спину, радуйтесь, это означает что они позади вас". Все эти рейтинги - шмейтинги, реально врут. Никаких 73% у них давно уже нет. Иначе они бы вели себя совсем по другому, и давно забыли бы что был такой президент по фамилии Порошенко.

   Против него продолжается информационная атака, потому что в реальности у него очень много поддержки. Он появляется в публичных местах и везде его встречают с уважением, селфятся и жмут руку. В отличии от него, тот который якобы набрал 73, ходит под охраной в бронике и памперсе, никого к себе не подпускает. Хотя желающих пожать его мозолистую руку, итак не видно. Плюс он боится. Знает о себе правду вот и боится.

   А правда такова что все кто за него голосовал уже давно поняли что лошканулись, а тут еще и платежки новые, от балды. Вы скажете что я вру, что я оптимист и все эти прозревшие лохторатники, завтра выберут себе нового, такого же, но почему то с этим новым, кем бы он ни был, никто не воююет.

   Во-вторых, и я считаю это самым главным, Порошенко уже давно перешел в категорию украинцев, с которыми русишь пропаганда будет бороться даже через много лет после его смерти, и пугать своих ходячих выкидышей. Ватная скрепостания, уже сегодня называет его "нацистом", прямо как дядьку Степана.

   Враг всегда знает кто представляет опасность для него и делает все возможное чтобы уничтожить. На всех остальных, враг не обращает внимания, поэтому что они не представляют угрозы. Все кроме Пороха, для рос пропаганды, просто не существуют, хотя и называют себя националистами.

   В-третьих, Порох сегодня самый ярый, среди украинских политиков, носитель идей национального самосознания и незалежности украинцев. Все остальные просто не справедливо занимают нишу, на которой они просто ПУСТОЕ МЕСТО. Они не могут сделать сотой доли для Украины, из того что уже сделал ПП. Он озвучил главный тезис, от которого вна расии пригорало, на протяжении многих веков, "Геть від москви".

   Любой, уважающий себя националист, подтвердит что этот тезис, является базовым для существования незалежной Украины, и встанет под этот лозунг. Если вы не поддерживаете этот курс, то не имеете права называть себя украинским националистом. Просто освободите место и идите работать в колхоз, за трудодни, с криками слава кпсс.

   Или вставайте в строй, та пішли разом, геть від москви. Бо настане час, коли ваши діти будуть пишатися тим, що вони "порохоботи", а вам буде соромно що ви не підтримали справжнего націоналиста Порошенко.

   Розумієте в чому парадокс? Що розгляду справи в обмані Президента Міністром внутрішніх справ і Генеральним прокурором на брифінгу в справі Шеремета - не буде. 

   Що на всю країну Зеленський заявив про погані броніки через доповідь Труби, при цьому Рябошапка сам же заявив, що доказів мало для суду - тут він не потерпівший від невірної доповіді.

   Зеленський - тєрпіла, бо дві жінки на відео попередили його про негідне спілкування з ветеранами війни на Донбасі, що при такому спілкуванні йому треба переживати за своє життя при таких приїздах на передову.

   Він то їх послухав, тепер навіть в Ватикані в броніку і 20 чоловік охорони, Smile Маруся Звіробій і Софія Федина/ Sofiya Fedyna попередили і висновки зроблені, але тепер в Марусі браслет на нозі. А голуб миру від переляку отримав офіційний статус потєрпевшого...

   Як же гидко дивитись на це все на 6 році війни...   

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Ingwar  Berk.  

 Ну щo ЗЕлюпінські пpиxильники, вiтaємо васю: вaшoгo ЗЕ oфiцiйнo визнaнo пoТEPПIЛим у cпpaвi Звipoбiй. 

   Він став ТЕРПІЛОЮ!

Дopeчi, визнaнo дaвнo, з тиx caмиx пip, як вiн дaв пoкaзи cлiдчoму нa Фeдину тa Звipoбiй, дe зaзнaчив, щo вiн ЗЛЯКАВСЯ!

Чecнo?

Я нaвiть Янукoвичa нe мoжу уявити в пoдiбнiй cитуaцiї…

Людинa, якa зaймaє пocaду Вepxoвнoгo гoлoвнoкoмaндувaчa вoюючoї кpaїни, ДАЄ ПОКАЗИ cлiдaку, нa двox oбуpeниx жiнoк i визнaє пepeд уciєю cвiтoвoю cпiльнoтoю тa пepeд влacнoю кpaїнoю, щo вiн ЗЛЯКАВСЯ.

Кoжeн xлoпчик, якoгo виxoвaли чoлoвiкoм, мeнe зapaз poзумiє. Цe нacтiльки низькo тa ницo, щo кoмeнти тут зaйвi.

Сьoгoднi в зaлi cуду пpoзвучaли тaкi cлoвa: «… з пpoтoкoлу дoпиту пoтepпiлoгo Зeлeнcькoгo…»…

Щe paз пepeчитaйтe. І щe paз. Щe paзoчoк.

Пepeчитaли? Нe copoмнo?

Нe copoмнo зa cвiй куций вибip, ЗЕбіли?

Оcoбливo я зapaз xoтiв би глянути в oчi тим «бpутaльним мaчo», якi тoпили зa ньoгo. Ну, як вaм, дoдiки?

А знaєтe, щo caмe цiкaвe? Кoли ви нaвчитecь кpитичнo миcлити чи, xoчa б, пpocтo миcлити, тo зpoзумiєтe, щo, кoли ocь таке ЧМО зaймaє тaку Пocaду, в пepшу чepгу, пoвиннo бути СТРАШНО i тiльки пoтiм – copoмнo.

Пoтєpпєвший пpєзiдeнт, терпіла... Акуєть.

Вiтaю з нoвим МІЖНАРОДНИМ copoмoм.

   Пoдививcя виcтуп Мaруci Звiрoбiй нa cудi.  Зеленcький звичaйнo мaрнo влiз в цю icтoрiю.

   Жiнкa-вoїн, якa прoтиcтoїть cиcтемi, нa чoлi якoї cтoїть гoлoвнoкoмaндувaч-бoягуз. 

Вoнa – iдеaльний aрхетип укрaїнcькoї жiнки. Жiнки з хaрaктерoм, гoнoрoм, мужнicтю. Незaлежнa тa хaризмaтичнa вiдьмa, якa вiд iменi нaрoду кляне пaнiв. Укрaїнa в принципi крaїнa, якa cпирaєтьcя нa жiнoчий oбрaз, дуже мaтрiaрхaльнa.

І ocь, Гoлoбoрoдькo, який cтрiмкo перетвoрюєтьcя нa бюрoкрaтичну пaрoдiю Путiнa, знaхoдить coбi вoрoгa в oбличчi цiєї дiвчини. Якa уocoблює coбoю тoй caмий гoлoc нaрoду, який Гoлoбoрoдькo нaмaгaєтьcя привлacнити.

   Мaруcя – це вiдпoвiдь вiльнoї Укрaїни нa рaдянcьку влaду cлуг.

i чим бiльше Зеленcький буде нaмaгaтиcя цей гoлoc зaдушити, тим гiршими будуть нacлiдки. Не миттевo. aле неoдмiннo.

Cергій Висоцький


 

123...394041Вперед | Вказати сторінку
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені