<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Притчі шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Жовтень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
4
8
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четвер 10 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 24 раз
kotati | 2019-10-10 18:10:58
   vgbasov 

Вiд Вiктора Трегубова , дуже цiкаво.

Як ветерани до Зеленського ходили.

Привіт, рідні.

Я сьогодні трішечки поспілкувався з паном Володимиром Зеленським. Забігаючи наперед скажу, що спілкування було не зовсім теплим, в чому, здебільшого, моя провина - не дотримався етикету привітання. Але, принаймні, певний конструктив був - я маю, що вам розповісти.

Сьогодні на пів на п’яту до Офісу президента запросили групу ветеранів - майже повністю з тих, хто так чи інакше виходив на акції протесту проти нього, або навіть організовував їх. На жаль, я не знаю багатьох в обличчя - були азовці, зокрема Матрос, був Жора Турчак, був Карась, був Саша Погребиський - загалом близько дюжини осіб. Ну і я, ваш покірний. З “того боку”, окрім власне Зеленського, були Андрій Єрмак, Микола Тищенко, генерал Хомчак. Була й така собі “проміжна сторона” - по-перше, керівництво Мінвету, по-друге - Фацевич, голова Нацполіції, по-третє - Єгор Чернєв, ветеран, що пройшов до парламенту по списку Слуги народа. Може, когось забув. Я зараз спробую переказати півтори години жвавої бесіди по пам’яті, тож вибачте, якщо щось впущу. Також, очевидно, що свої питання та репліки я пам’ятаю краще, ніж репліки колег - це не тому, що я так себе люблю, просто пам’ять людська так влаштована.

Бесіда почалася майже без вступного слова, але якось швидко перескочила на тему звільнення заручників. Це взагалі в команді Зеленського вважають великою перемогою і яскравим свідченням, що їм і далі все вдаватиметься, тож треба вірити. Особисто Зеленський вважає, що вдало склеїв простачка, і що дуже вигідно здійснив обмін. Обурювався на критику щодо Цемаха - за його словами, той був абсолютним нулем та пустишкою в якості свідка.

Тут я трішки не витримав і запитався, як же так сталося, що відразу після цього голандський парламент одноголосно проголосував за початок розслідування ролі України в загибелі Боїнга.

Зеленський попросив вимкнути камеру (так я дізнався, що була ввімкнута якась камера) та досить емоційно пояснив, що до цього мав переговори на усіх рівнях з голандцями, які взяли з Цемаха усе, що можна взяти, і повністю схвалили його передачу.

- То що, виходить, вас голандці кинули? - перепитав я.

Мені пояснили, що голандці взагалі виявилися не дуже лояльними партнерами - он як голосували за повернення РФ у ПАСЕ.

(в принципі, вірю. Тільки вбачаю певну проблему в том, що нашого очільника можуть кинути голандці - йому ще з росіянами говорити…)

Взагалі з західною підтримкою, за словами Зеленського, в України проблеми: викручують руки по Мінських угодах, прямо дають зрозуміти, що не хочуть бачити Україну в НАТО, хочуть позбутися санкцій.

(ні, я не став згадувати попередника, який якось з цим впорався - припустимо, обрання Зеленського частина західних лідерів
Читать

Середа 9 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 53 раз
kotati | 2019-10-09 17:33:16
 от  vgbasov 

Наблюдая за тем, что происходит сегодня во взаимоотношениях Зеленского с путиным мне приходит на ум только это выражение, сказанное героем известного мультфильма:

«Глупец, - сказал Шерхан, - Кто же может устоять против целого стада?». 


На мой взгляд, только глупец, не понимающий ничего в политике, будет считать, что он может перехитрить путина, съевшего не одного своего противника в подковёрных политических интригах. 
...
Читать
Понеділок 7 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 39 раз
kotati | 2019-10-07 11:12:55

 Интеллигентно так, трезвый и без матюков. В толпе были замечены Порох, Виталий Портников, Трегубов и 

Корчинский. Охрану (гоповато–уголовного вида) засёк только вокруг Корчинского, остальные шлялись и срывали поцелуи без охраны. Чуть не прослезился — вспомнил Грушевского, где Порох и в 2004–м, и в 2014–м пер по осевой зимой даже без шапки, не говоря уже о телохранителях.

Быдла не видел, сплошная интеллигенция. Красивые люди занимаются политикой на низовом уровне, скажу я вам. Как эстет я удовлетворён полностью.

FAQ (FAQ англ. frequently asked questions) по третьему Майдану

- Это уже Майдан?

Нет, пока только ультиматум. Мы требуем прекратить капитуляцию Украины, иначе будет Майдан. Сегодня была демонстрация намерений и возможностей, а настоящая революция будет, если Зеленский не выполнит требования.

- А кто это "мы"? Порохоботы?

Раньше патриотов Украины называли "мазепинцами", потом "бандеровцами", теперь "порохоботами". Это лестно, но нет — сегодня на майданы страны вышли люди разных политических взглядов. Некоторые даже откровенно враждуют, но перед лицом потери Украины мы вынуждены объединяться.

Мы — это патриоты Украины. Люди, которым не всё равно.

- Вы хотите свергнуть Зеленского?

Нет, пока мы хотим заставить его защищать суверенитет Украины и интересы Украины — короче говоря быть президентом Украины. А не президентом Малороссии или губернатором очередного федерального округа России.

- Так а почему бы не свергнуть Зеленского?

Потому что это не решает проблему 73% зазомбированного, инфантильного населения. Кого они выберут следующим президентом — Тимошенко? Бойко? Медведчука?.. А чем эти твари лучше Зеленского?.. На них тоже придётся давить Майданом, чтобы они не смели думать о капитуляции. Но давить мы можем и на Зеленского, так что нет смысла менять шило на мыло.

- Ну пусть президентом будет Порошенко!

Во–первых, не факт что Порошенко хочет опять стать президентом страны, которая его предала. Я бы на его месте не хотел.

Во–вторых, кто его выберет президентом, если у него антирейтинг размером с Гренландию? Да, антирейтинг совершенно искуственный, но "простой народ" в сортах антирейтинга не разбирается. Даже если случится чудо, и офигевший от зелёной власти народ выберет Порошенко, то дальнейший сценарий нам известен: под массированной пропагандой кремлёвских и олигархических СМИ народ опять сойдёт с ума и через 5 лет выберет очередного популиста.


Читать

Неділя 6 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 20 раз
kotati | 2019-10-06 23:09:27

   Голова енергетичного парламентського комітету, депутат фракції "Слуга народу" Андрій Герус пролобіював імпорт електроенергії з Росії.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив народний депутат України Валентин Наливайченко, пише "Главком".

Він зазначив, що за ініціативою Андрія Геруса у законодавство була внесена правка, що дозволила імпорт електроенергії з Росії, який розпочався вже з 1 жовтня.

"Застерігаю щодо відновлення бізнесу — енергетичного бізнесу з країною-агресором. З 1 жовтня вже в новій Раді депутат, який очолює енергетичний комітет, нічого іншого не додумався запропонувати, як сам потайки відновив, вдумайтесь, імпорт електрики, яка, до речі, з листопада 2015 року не експортувалася в країну, звідки ви думаєте? Із Російської Федерації", – пояснив Наливайченко.

Нардеп звернув увагу на неприпустимість ведення бізнесу з країною-агресором, та зауважив, що імпорт електроенергії робить Україну енергетично залежною від Кремля.

"Я сьогодні як парламентар вже зустрічаюся з американськими партнерами, вони прямою мовою запитують: як так могло статися, що з російською компанією, яку очолює Сєчин, громадянин Росії, який знаходиться під американськими санкціями якраз за агресію проти нас з вами, відновлює бізнес Андрій Герус, депутат цієї Верховної Ради? Як це може бути?", – поцікавився Наливайченко.

Раніше в РФ підтвердили, що Україна стала експортувати електроенергію з Росії після 4-річної перерви.

  Про це на своїй сторінці у Facebook пише український блогер Іван Лютий:

   “За п’ять останніх років хто тільки не намагався клонувати Майдан, і включали “Пливе кача” і грузина возили, вливали кошти, але навіть близько не було нічого подібного. Майдан це живий організм, душа країни. Його не можна клонувати, він єдиний і неповторний.

   Всі вимоги Майдану в історії виконувалися. У 2004 році проведено третій тур виборів, де переміг Ющенко. У 2014 році підписано угоду про асоціацію. Один не підписав, підписав інший.

   Майдан закріплений в ст. 5 Конституції: Єдиним джерелом влади в Україні є народ.

   Сьогодні тисячі людей в 35 містах України вийшли сказати, що по-тихому капітулювати під видом “світу” не вийде.

   Богдан що то гавкнув про те, що Майдан проплачений і тут же вимога про його відставку включили в вимоги до Зеленському. Термін – до 14 жовтня.

   Це тільки початок. Ігри закінчилися Володимир Олександрович, як і ваше соло на роялі.

  І ще ремарка.

  Якщо відведення військ з населених пунктів України без евакуації населення все таки відбудеться – ваші дії підпадають під 135 ст. Кримінального кодексу “Залишення в небезпеці”. Якщо після цього хтось загине – вам світить до 8 років ув’язнення.

   Думай-те!

  Все буде Україна! 

   Я дізнавався… 

   Слава Україні!”

 паРашникам и даун-лугадоно-сепарам не понять. 

 

Субота 5 жовтня 2019

ОДНО АЛЕ!

 4 жовтня у районі проведення операції Об’єднаних сил унаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець, від початку поточної доби ще двох військових поранено. Обставини загибелі з’ясовує робоча група військової служби правопорядку ЗСУ, йдеться в повідомленні у Facebook штабу ООС, інформує «Є!», з...


   4 жовтня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 32 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 82мм, а також з озброєння БМП, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Про це повідомляє пресслужба ООС у Facebook.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил загинув, ще два військовослужбовці отримали поранення різного ступеня важкості.

Крім того, порушуючи Мінські угоди, противник відкрив вогонь з автоматичного гранатомета по ділянці розведення сил і засобів в районі населеного пункту Богданівки. Під час цього обстрілу отримав поранення один військовослужбовець Об'єднаних сил.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 18.обстрілів позицій Об'єднаних сил: 

   чотири рази поблизу Водяного – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; 

   чотири рази неподалік Павлополя

   чотири рази неподалік Павлополя – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; 

   двічі поблизу Новогнатівки – з автоматичних гранатометів; 

   двічі неподалік Новотроїцького – з автоматичного гранатомета та стрілецької зброї; 

   неподалік Авдіївки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; 


Читать
Четвер 3 жовтня 2019

   Любопытно, а этим веселым зеленым ребятам никогда не говорили, что тушить костер бензином чревато?

Я вот сейчас реально не шучу — они так напряглись по поводу событий последних двух дней, что решили завтра провести брифинг генпрокурора, на котором будет объявлено о подозрении Порошенко в превышении власти. Потом через ВР лишить его депутатской неприкосновенности и арестовать. И весь этот феерический план задуман для того, чтобы его испугать и остановить.

Понимаете?

Эти зеленоватые имбецилы решили испугать его. Испугать, ага. Человека, который не боялся Путина. Арестом.

И арестом они решили погасить уличные выступления.

Сцуко, это диагноз.

Юрій Бірюков

   Слова о детях, украденных и закрытых в комнату, в которую не пробраться; о большом столе, за которым должна собраться вся семья, и тоске из-за того, что за этим столом есть свободные места; о травме войны, обесценивающей даже победу, — все эти слова и метафоры из сугубо женского лексикона. Он говорит, как женщина, и говорит, прежде всего, с женщинами. Они его понимают. Он высказывается именно их языком.

Но есть одна проблема: политический язык, сформировавшийся в книгах, написанных еще в ХІХ веке, — сугубо мужской. Этот язык состоит из абстрактных понятий: права и свободы, суверенитет и независимость, право и справедливость, долг. Все эти понятия или неизвестны Владимиру Зеленскому, или чужды ему. Во всяком случае, мы никогда не слышали от него таких слов. Что может знать о долге человек, который в стрессовой ситуации сразу же и безапелляционно заявляет, что он никому и ничего не должен?

Владимир Зеленский — это комок невроза. Он вошел в политику, как трикстер-хулиган. 

Но став президентом, заговорил женским языком. 

Он получил власть над коррумпированной страной, реформировать которую можно исключительно путем жесткого и неукоснительного исполнения закона. 

Однако сам он аннигилирует его, преступая писаные и неписаные нормы. 

Он получил власть над воюющей страной, каждый гражданин которой должен исполнять свой долг.

Но для него самого долг — обуза и принуждение. 

И этот человек, состоящий из сплошных противоречий, находящийся в непонятной и сложной для него ситуации, — президент нашей страны, чмошная Моника, плть.

Середа 2 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 40 раз
kotati | 2019-10-02 20:20:58

  На сесії Львівської обласної ради депутати прийняли заяву про недопущення капітуляції після підписання так званої “формули Штайнмайера”.

За заяву проголосували одноголосно 66 присутніх депутатів, повідомляє “Радіо Свобода”. У заяві йдеться, що “формула Штайнмайера” є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні.

На думку депутатів Львівської облради, на окупованих територіях Донбасу остаточно закріпиться присутність представників окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні. Львівські депутати закликали всі патріотичні сили, представлені в Парламенті, заблокувати нову редакцію закону України про особливий статус Донбасу і узаконити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Львівські депутати готові провести виїзне засідання під стінами Верховної Ради і пропонують керівникам держави і провідним політичним силам організувати національний круглий стіл для вироблення спільної загальнодержавної стратегії на переговорах по російській агресії і долі тимчасово окупованих територій. Також Львівська облрада прийняла заяву про недопущення відведення сил і засобів ЗСУ з Донбасу.

Зеленский сказал неправду, сука. Российские пропагандисты обвинили президента Украины Владимира Зеленского во вранье при попытке скрыть важные факты о подписании "формулы Штайнмайера" по урегулированию конфликта вокруг Донбасса.

Подписанный накануне в Минске документ не содержит никаких упоминаний о передаче контроля над границей между Россией и Украиной официальному Киеву. 

Также документ не содержит пунктов о выводе российской армии с оккупированной части Донбасса. 

Именно об этом ЗЕебенский сообщил журналистам вчера в Киеве, передает Диалог.UA. 

Таким образом, россияне утверждают, что Зеленский официально ввел украинское общество в заблуждение и пытается защититься от шквала критики, который обрушился на него после подписания "формулы Штайнмайера". 

В связи с возможной капитуляцией по Донбассу по стране прокатилась волна митингов и протестов. 

Вчера, 1 октября, в Минске была заключена сделка о том, что Украина готова принять так называемую "формулу Штайнмайера". При этом сам документ украинская сторона не опубликовала. 

Вместо этого было выступление препиздента Зеленского, который не дал четких деталей. 

123...272829Вперед | Вказати сторінку
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені