Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Четверг 14 февраля 2019
Сообщение прочтено 274 раз

Прочитав книгу про Мазепу із серії ЖЗЛ. Написала її сучасний російський історик Татьяна Таірова-Яковлєва. Книга більше історична, ніж літературна і має безліч посилань на архівні документи.

Виявляється, що декілька років тому в російських схронах знайшли архіви Мазепи, які були вивезені 300 років тому з Батурина. Спираючись на них Таірова-Яковлєва написала книгу, де спростовує звинувачення Мазепи в зраді. Звісно гетьман перейшов на сторону шведів, але у нього були на то причини, які попередні публіцисти і російсько-радянські історики замовчували чи ігнорували. 

Як же можно вчитись на історії, яка була змінена і прихована? Книги, які друкувались в Україні (в ті часи, коли в Московії нічого не друкувалось) були вивезені або знищені, одна з найкращих гармат створених при Мазепі, знаходиться в Кремлі, навіть єдині екземпляри справжнього етнічного одягу українців тих часів знаходяться в кладових Ермітажа. Коли українські історики попросили дати доступ до костюмів, щоб вивчити матеріал і зняти копії, росіяни відмовили.

Тисяча чи триста років - це давня історія, і багато документів було втрачено, знищено і підробленно, а свідки тих подій мертві. Але навіть недавні історичні події, які відбулись тридцять, чи п'ять років тому вже намагаються спотворити, хоча свідки тих подій живі. Але ж історію про події пишуть не свідки, а окремі журналісти і письменники.

Однаково легко збрехати і сказати правду. Більшість людей не хочуть розбиратись, правдива інформація, чи ні. Тому якщо ніхто не спростував брехню, люди вважають, що це правда. Звісно, якщо брехня дуже фантастична і не вкладається в стереотипи людини, то в таку інформацію не повірять, або не довірятимуть. Тут на допомогу брехунам сучасності, може прийти перекручена історія минувшини: якщо 300 років тому українці зрадили росіян, то і сьогоднішня зрада дуже можлива. Але якби історія не була замовчана і ввесь цей час ми і наші батьки вчили правдиву історію, то ми б не повірили в зраду сучасних українців, бо 300 років тому, не українці зрадили росіян, а навпаки, бо 300 років тому російська влада намагалась позбавити Україну автономії, намагалась знищити всі міста і села українців, щоб армії шведів не було що їсти і де зимувати. Але ця історія не була доступной, вона лежала в російських архівах, а легенда про зраду культивувалась в літературі. Це як історія про вбитих кримчан в Корсуні і ісусіка в трусіках, чи як недавнє непущеніє пцушників на Афон - брехуни з росії і України пишуть і копіпастять, придумуючи все нові і нові страшилки, щоб правда втонула в морі брехні.

Один з брехунів пише про вечеринку в костюмах СС, яку освітили укрТБ, я питаю: які ТБ, він не каже, і тут же повідомляє, що це його вже не цікавить і приводить, якийсь копіпаст про вандалізм в Коломиї. Тобто коли брехня розкрита, то треба просто збрехати про щось іще, а потім ще, що завгодно, аби не було видно правди.

Із-за такої незрозумілості в достовірності інформації, дуже важливим стає репутація людини, яка цю інформацію подає. Я наголошую, що репутація конкретної людини, а не якоїгось ЗМІ. Тому слід звертати увагу на імена журналістів. Якщо людина брехала, то дуже мала ймовірність того, що от тепер вона почала казати правду. Правдива ж людина більше дорожить своєю репутацією, яка створювалась довгий час. Мабуть тому всі брехуни Мети ввесь час міняють свої ніки, або користуються декількома. У їх репутація  брехунів стає відомою і вони змінюють лічіну, щоб знову брехати. 


Комментарии (34)  
Понедельник 11 февраля 2019
Сообщение прочтено 177 раз

Стало цікаво, що ж то за монастирь куди не пустили одеського ПЦУшника. Виявляється, що керує монастирем, одеський РПЦшник. А монастир Святого Пайтелеймона вважається російським. Його історія цікава: 200 років тому монастирь ледь не закрили, але прибули два ченця з московії: один - князь, а другий - син купця, і в монастир потекли гроші з росії, вже скоро він став найбільшим і вміщав до 2 тис. російських монахів, які захотіли визнати монастир частиною рпц, але їм не дали. Пізніше серед монахів набуло популярності ім'яславське вчення, а московським попам це не сподобалось і в монастир прибули російські війська, щоб заарештувати єретиків.

В 80х роках, в Афонський статут вписали статтю, що всі монастирі Афона можуть бути підпорядковані лише Константинопольському патріархату, щоб руській мір знов не наложив свою лапу. Але статут статутом, а бабоси бабосами і вата в голові росіян, навіть на Афоні зостається ватою)


Комментарии (30)  
Среда 16 января 2019
Kozak | 2019-01-16 03:33:56 Я і церква.
Сообщение прочтено 359 раз

Колись давно в дитинстві, один мій друг почав ставати православним. Він десь набрав іконок, хрестиків, навіть кадило з ладаном, ну і заучував всякі псалми чи то молитви. Мені теж захотілось чимось покадить чи поносить хрестик. Хрестик я знайшов у прабабусі.

Трошки про мою прабабусю. Вона родилась 1905, а померла в 1992, і хоча в моїй місцевості церков не було (їх або зруйнували більшовики, або перетворили на музеї), але бабуся десь роздобула чорнобіле фото якогось зображення Хреста, і откритку з Дівою Марією (пізніше виявилось, що це Мона Ліза). Бабуся була набожна і молилась при вимкненому світлі перед сном, але я не пам'ятаю, щоб вона згадувала Бога в суї.

В 90х біля моєї школи свідки Єгови роздавали Біблії і різну християнську літературу для дітей, а по ТБ йшли мультфільми по мотивам Біблії. Тож про християнство я узнав з цих джерел. Доречі, про мого друга - він кадив і молився, десь півроку, а потім набридло.

Десь в кінці 90х, будівлю краєзнавчого музею в  моєму райцентрі передали церкві (бо це і була доволі стара церква), після цього в селах люди почали вінчатись, хрестити дітей, і запрошувати попів на похорони, з'явились "вєрующі". Але я вже вчився в Одесі і в мене не було часу на релігію, хіба що ми поклонялись Бахусу.

Чуть пізніше, я займався муєйтай і думав податись в будизм, але культурно, я всеж зоставався християнином.

Вперше в церкву я попав з одним матросом, який сказав, що коли п'яний заходиш в церкву, то отримуєш благодать. Ми були випивші і на вулиці Пушкінська, біля вокзалу була церква (чи монастир, чи собор), ми туди завалились, поставили свічки, благодаті я не отримав, але на ранок мені було соромно.

Десь в цей час, я узнав, що мене не хрестили, а може й хрестили, тут свідчення мами й бабусі розходяться)

Механік, з яким я працював і у якого я був свідком на весіллі, попросив мене стати хрещеним для його сина. Я відповів , що сам нехрещений, але він сказав, що хто там знає, найди хрестик. Так і зробили. Тож другий раз (не рахуючи церкву-музей Херсонеса) я попав в церкву на Добровольського біля Північного ринка. І дійсно, ніхто мене не спитав, де я хрестився, там більше переживали, щоб жінки наділи хустки.

Третій раз, я був не в церкві, а монастирі в Криму 2012 року, неподалік Судака. Там є три купальні, і я з другом поїхали покупаться. Зновуж ніхто не питав з якиї я церкви, але пускали в купальню лише з хрестиком, який я біля входу і купив.

Крім цього, я був декількох церквах в Києві,  Європі і на Мадагаскарі, в одеській синагогі і в будійському храмі в Китаї, але це як турист, хоча і в попередніх трьох випадках, навряд чи можно сказати, що в церквах я шукав бога.

Як би там не було, але я декілька разів читав Біблію, Коран і деякі інші культові книги. Я не знайшов в Євангілії, про православну чи католицьку церкви, про патріархати і т.д. Тому не дуже розумію, як ниніщній срач навколо томоса захищає Бога. Мені здається, що РПЦ повинна бути рада, що в Україні популяризується місцева православна, а не уніатська, католицька, чи церква свідків.

Тут на Меті, дехто може сказати, що "до разкола" всим було пофіг на патріархат, і це майже правда, бо пофіг було прихожанам УПЦ, але РПЦшники ввесь час намагались покічитись своєю "канонічностью" і при нагоді до чогось не допустити прихожан іншої церкви, зробивши з цього новину, щоб всі перш подумали де хрестити своїх дітей, чи де вінчатись.  А головне, що ті хто зараз нападає на томос і розповвдає, що йому пофіг, не критикував такі дії рпцшників, не захищав своїх братів православних від попівського проізвола, а навпаки роздував вогонь розбрату. Тож маєте що маєте. Хто сіє вітер, пожне бурю - здається так говорять брати мусульмани.

Ну а що до мене, то вважайте мене неправославним і якщо хочете нехристиянином, але якщо ви себе вважаєте православними християнами (а Кєва навіть канонічним), то ведіть себе відповідно вашого вчення, яке записано в Біблії, щоб було зрозуміло, що ви християни,
Читать


Комментарии (30)  
Суббота 12 января 2019
Kozak | 2019-01-12 06:30:23 Спостереження
Сообщение прочтено 449 раз

От і на Меті підняли питання згоди на секс, а недавно, це нововведення ми обговорювали на судні. Виявилась спільна закономірність: проукраїнсько настоєні люди спокійно віднеслись до новшества, а всі рософіли почвли возмущатись та малювати картини підступності жінок. Схожа реакція у цих людей була і на томос. 

Виходить, що будь яка реформа, або зміна в Україні, рософілами сприймається в штики, або з необоснованой критикой. 

За роки подружнього життя у мене ніколи не виникало непорозумінь, що до згоди на секс, зараз я теж не можу уявити, чим цей закон може мені зашкодити, якби якась з моїх дружин захотіла підставити мене і засадити у в'язницю,  то вони б могли це зробити і без фіктивного згвалтування, нащо взагалі жити з жінкою, якої боїшся і від якої чекаєш підстави?


Комментарии (51)  
Пятница 11 января 2019
Сообщение прочтено 327 раз

Після розграбування Києва монголами і їх союзниками, митрополит київський втік у Володимир (на Клязьмі), але московський князь Іван Калита, побудував для митрополита собор в Москві і переманив його туди. Після цього столиця північно-східної Русі, або руського улуса Золотої Орди перемістилясь з Володимира в Москву.

В цей же час Калита починає придушувати антиординські повстання по руських містах, він намагався примусити всіх князів звозити данину в Москву, і звідти направляти її в Орду, але дехто противився. Тоді була використана церковна зброя Москви - якщо якесь укріплене місто не корилось ординцям, то митрополит відлучав його жителів від церкви, або проклинав. На князів таке рідко діяло, але населення міста починало турбуватись, що загинувши не попаде в рай, і бунти змушували князів відкривати ворота московсько-ординським військам. Тактика виявилась ефективною, але ж то було середньовіччя. В Новий час церковна зброя москви була направлена на Мазепу і інших бунтарів, попи настроювали прихожан на ненавись до борців з царизмом.

Уже в незалежній Україні,  від церкви був відлучений Філарет, та ввесь час рпцшники очорняли історичних українських борців за незалежність.

Я не ходжу по церквах, але мені доводиться мати справу з людьми, які вважають себе віруючими і прислухаються до попів. Так хай вони прислухаються до українських ніж іноземних , принаймні добре якщо монополія рпц в Україні буде зруйнована, і анафема перестане бути церковною зброєю Москви.


Комментарии (36)  
Суббота 5 января 2019
Сообщение прочтено 182 раз

Руденька підняла питання кількості самотніх чоловіків, але в коментах жінки скотились на нашу погану якість, не уточнивши, що це таке. Тож я спробую розглянути основні характеристики жінок, як дружин. Тобто я не буду обговорювати професійні чи інтелектуальні навики,  на мою думку чоловіки і жінки однакові по розуму і по можливості виконувати якусь роботу.

Перш за все добра жінка любить себе. Жінки, які себе люблять краще слідкують за своїм здоров'ям і зовнішністю. Ухожена жінка викликає бажання, а здорова добре підходить для материнства.

Також розумна жінка знає чого хоче від життя і від чоловіка. Я думаю, що доросла жінка, яка не має сформованих бажань і планів на життя, не підходить для одруження.

В залежності від обов'язків жінки і чоловіка в сім'ї, вони повинні володіти деякими побутовими навиками. В Україні багато жінок парацюють і тому їх обов'язки дома - це взаємодомовленість з чоловіком. Але моя дружина не працює, тому я розгляну необхідні навики домогосподарки. Я вважаю, що домогосподарка - це така ж професія і робота, як і інші, але роботодавцем для неї є чоловік. Добра  професійна господиня завжди може знайти роботу, але якщо вона вибрала ведення власного господарства і якщо чоловік взмозі забезпечити родину грошима, то така жінка має уміти готувати , планувати розходи, доглядати за дітьми і підтримувати чистоту оселі. Звісно, виконуючи всю цю роботу, не правильно вимагати від жінки, ще й заробляти гроші.

Остання умова - це любов до чоловіків . Не німфоманство , а звичайна прихильність . Якщо жінка говорить: Всі мужики казли, то вона просто йобннута , як і чоловік , який каже, що всі баби стерви.

Тож короткий підсумок якостей доброї жінки:

1. Любов до себе

2. Сформованне знання своїх бажань

3. Вміння вести домашнє господарство (якщо жінка домогосподарка), або наявність роботи якою жінка може забезпечити себе і дати частину на потреби родини.

4. Любов до чоловіка.

Хотів написати, ще про красоту і розум, але більшість людей мають однакові середньостатистичні параметри, тож будь яка жінка може виглядати красиво і вести себе розумно, при бажанні.


Комментарии (12)  
Среда 2 января 2019
Сообщение прочтено 352 раз

Час від часу в Ютубі попадаються відео людей, які притримуються альтернативної реальності: дехто з них вірить в плоску Землю (хоча кажуть, що спираються на факти), хтось вважає, що в 1790 році пройшла термоядерна війна, це не враховуючи сторонників терії замовчування, рептілоїдів, ілюмінатів, НЛО і релігійних неадекватів.

Мені важко зрозуміти, що заставляє людей вірити в цю ахінею, і якщо з рептілоїдами-ілюмінатами перевврити важко, але ж Плоска Земля! Мені здається, що в таке можуть повірити лише люди, які ніколи не виїзжали виїзжали з міста і живуть в проміжку квартира-офіс. Для них Сонце це лампочка, а Антарктида - це людова стіна по периметру плоскої Землі. Знаково, що ці альтернативні вчені живуть в росії, і я вже починаю сумніватись в існуванні освіти в тій країні.

В Алжирі доволі дешевий мобільний інтернет, за 15$ можно купити 30Гб на місяць, звісно це не Україна з 6$ мобільного безліміта від Київстар, але і не ЄС з 6$ за 1 Гб в роумінгу по всьому ЄС. Цей відступ від теми пояснює, чому я пристрастився до Ютюба , як джерела інформації.

Так от, єсть російський відеоблогер Бояршинов, у нього доволі цікаві пости про ядерну зброю та інші наукові теми. Цей дядько, зняв відео репортаж з плоскоземельцем, щоб зрозуміти з перших уст, в чому сенс його світогляду і чим йому неугодила планетарна геліоцентрична система, якій вчать в школі. Ссилки конретно на відео не даю, бо коли дивився не скопірував, а зараз шукати лінь, але по запиту "Борис Бояршинов" можно знайти багато цікавого.


Комментарии (35)  
Пятница 21 декабря 2018
Сообщение прочтено 62 раз

Добродомов входить до громадського руху Народний Контроль. Скоріш за все він теж буде балотуватись в президенти.

Його антикризовий план за посиланням http://nkontrol.org.ua/antikryz-plan/

Те на що я звернув увагу:

1. Економіка. Хоче заставить олігархів платити більші зарплати, а неолігархи, що будуть платити?

Пропонує забрати у російських власників українські підприємства і фінансувати за рахунок держави їх відновлення - скоріш за все росіяни подадуть в суд і виграють та повернуть пвдприємства, або гроші за них, держава ж буде фінансувати збиткові заводи , якими грошима, як на мене популізм.

Відновлення автопрому - добре , але тоді законодавчо треба закріпити , що всі закупки держава буде робити лише в укравтопромі, починаючи з президентської машини і закінчуючи шкільними автобусами.

Нульове мито на імпортне обладнання для ОКРЕМИХ галузей промисловості - чому не для всіх галузей, тобто буде допомога своїм?

І в той же час: боротьба з корупцією на митниці, і доходи з цього сотні міліардів, це вже з нульовим митом?

Податкові канікули на три роки для малих підприємців - чому б не зробити постійну низьку ставку податку і привчати людей платить податок.

2. Соціальна програма: як у всіх високі зарплати і пенсії, низькі зарплати у чиновників, житло , медицина і т.д. самі читайте)

3. Україна йде в НАТО, але МВФ - це погано

Ну багато інших обіцянок, які схожі на обіцянки соціалістів. Про добродомова я узнав перейшовши на сайт Наливайченка, і там в розділу Партнери був цей рух і Батьківщина, а також партія самого Наливайченка (програму якого я розгляну пізніше). Але якщо серед партнерів Юля, то дуже можливо, що Добродомов і Наливайченко, будуть технічними кандидатами, і ціль першого буде боротись за голоса лівих, а другий буде агітувати серед армійців і правих, що допоможе Юлі пройти в другий тур, а при об'єднанні цих кандидатів, то і виграти вибори. 


Комментарии (2)  
Четверг 20 декабря 2018
Сообщение прочтено 117 раз

Думаю що всих бісить те що Мета "ламає" ссилки, а з телефона вставляти гіперссилку по правилах не має можливості.

В попередньому пості я вставив неактивну ссилку всередину кавичок і вона не "роздробилась", хоча можливо це Мета технічно виправила свій баг.


Комментарии (7)  
Сообщение прочтено 280 раз

Скоро вибори і мене цікавлять програми кандидатів в президенти. Поки що Гугл не видає результати на всіх претиндентів (а може це претинденти, ще не визначились з програмами). Тому буду тут розглядати  ті програми, які вже є в доступі.

Почну з Шевченка, поправді, я не знаю хто це і чим він відзначився, але це кандидат від Укропа. Його програма за адресою: "https://shevchenko.if.ua/article/programa.html" , я ж зупинюсь на тих моментах, які мені цікаві.

Шевченко виступає за легалізацію зброї, для мене це плюс, також написано про спрощення податків і реестрацій, ну а так в основному звичайна "вода": підвищення мінімалки до 10 тис., безкоштовна базова освіта (вона і так офіційно безкоштовна).

Цікавий пункт - закон про імпічмент президента та відкликання депутатів, хоча не пояснено, що саме пропонується.

п.с. не слід розглядати данний пост як агітацію, просто призиваю знайомитись з програмами кандидатів, а не голосувати по фоткі, чи по звичкі. Якщо попадуться програми ще когось, буду продовжувати розгляд.


Комментарии (35)  
123...282930Вперед | Указать страницу