Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 3 декабря 2019
Kozak | 2019-12-03 08:26:35 Казочка.
Сообщение прочтено 33 раз

Жили билі руССкій мужик і руССкая баба на Украінє, і бил у ніх тєлєвізор с російскімі каналами. Сньос тєлєвізор руССкій мір с залатой навароССієй. Гіркін укропов біл, біл - нє разбіл, Захарка бандєровцев біл, біл - нє разбіл, а порошенка по Мінску бєжала, бєзвізом махнула, томосом зацепіла, і новороССія упала і разбілась.
Сєлі РуССкій мужик і руССкая баба у разйобаного дома, і плачют, а хуйло із тєлєввзора кухкудачєт: "нє плачь данєцкій мужик, нє плачь луганская баба, я вам новий руССкій мір прінєсу. Нє залатую навароССію, прастой асобий статус дамбаССа"


Комментарии (1)  
Понедельник 18 ноября 2019
Сообщение прочтено 41 раз

В одній українській казці, хлопчик відправився в дорогу і йому зустрівся дід, який попросив їсти. Хлопчик поділився з дідом паляницею, без сподівання на допомогу від старця, але дід дав йому пораду, яка допомогла в дорозі. Рішення хлопчика було правильним і він отримав винагороду, так вчили дітей милосердю.
Злодій, який бачить слабого чи хворого, забере у нього всі цінності, і інші злодії похвалять його за це, бо серед них, такий вчинок є правильним. А от інші прохожі, які не обібрали бідолагу - це лохи, які заслуговують на зневагу. Люди, для яких грабунок - це поганий вчинок, але яким потрібні гроші, бачачи безкарність злодія, самі можуть вибрати його шлях. Як це сталось перед і після розпаду Союза. Багато молодих хлопців мріяли стати бандюками, а дівчата не соромились бути тьолками злодіїв. Навіть рпцшна церква, не цуралась пожертв від злочинців, що ще більше змінило "православну мораль". Хто боявся грабувати, ворували на заводах і колгоспах, називаючи це "Взяв, намутив". Не дивно, що успішні злодії і їх помічники отримали владу в країні. Дивно те, що люди, покоління яких жило поряд з цими злодіями, і завдяки яким ці злодії збагатились, зараз звинувачують нове покоління в злочинності влади і навіть в спробах це змінити. Хоча нічого дивного, якщо прийняти той факт, що люди пізнього совка були переважно "безвідповідальними" за свої рішення, і їм страшно, що молодші за них люди зараз самостійно роблять свій вибір, не приєднуючись до затягнувшоїся п'янки "отлічних спєциалістов".
Я хочу, щоб мої діти вважали правильним: поділитись паляничкою з незнайомим слабшим, а не сподівалися на "щучьє вєлєніє", на золоту рибку.


Комментарии (1)  
Воскресенье 17 ноября 2019
Сообщение прочтено 41 раз

Не знаю, чи можуть тварини робити вибір, чи може їхні рішення зумовлені інстинктами. Хоча, дії домашніх тварин інколи схожі на вибір.
Мені був потрібен сторожовий собака в новий двір, а у бабусі було два пса, і вона погодилась віддати одного. Я привів його додому, посадив на цеп, а вночі він скинув нашийник і втік. Я думав, що він повернувся до бабусі, але наступного дня він чекав мене під дверима. Тепер він живе зі мною, але коли приходить дід, бабуся чи мама, пес стрибає і скавчить від радості, тобто він пам'ятає своїх попередніх господарів. Це мабуть і є вибір і рішення собаки.
Діти теж роблять вибір, на іменини їм підсовують різні речі, щоб передбачити їх життєвий вибір. Але все це не схоже на свідоме рішення дитини, вона, як і тварина робить вибір спонтанно і не думає, про відповідальність за рішення. Вибір дитини обмежений пропозиціями батьків, а рішення дітей, часто знехтувані, рішеннями дорослих. Та всеж, чим діти більші, тим життя більше спонукає їх до власного вибору і прийняття вланих рішень (не зважаючи на батьківські). Так людина ДоРослішає - до-ростає до зрілості і самостійності в прийнятті вибору і рішень, та відповідальності за них.
Але не всі люди бажають нести відповідальність за наслідки прийнятого ними вибору чи рішення. Де хто, хоче як і в дитинстві робити що хочеться, а в разі проблем ховатись за дорослих, або перекладати на дорослих відповідальність за свої вчинки. Безвідповідальні люди потребують "відповідальних дорослих", але вони їх бояться, а може заздрять їх сміливості. Тому діто-люди, якщо їх більше, намагаються познущатись, принизити, чи здихатись людей-свідомих. Робітники п'янчужки, вирішили бухнуть посеред дня, вони не думають про наслідки, хоча і знають про них. Для таких людей "трезвеник" в колективі - головний ворог, його намагаються схилити до "компанії", його звинувачують у стукачестві, хоча майже завжди стукачами являються ті ж п'янчужки, яких піймали на гарячому. І дивно, що їх за це їхні компаньони не звинувачують і на них не тримають образи, бо що з них взяти.
Тут слід позначити, які смисли я вкладаю в слова:
Вибір - це вибір серед явних, запропонованих речей. Хтось дає вибір, а ми його лише робим. Це як Камінь з трьома шляхами, який описаний в казках. Не герой створив цей камінь, але він робить вибір шляху.
Рішення - це вибір навіть серед неочевидних і незапропонованих речей. В тому ж прикладі з Каменем, герой має ще один, четвертий шлях, назад. Вільна людина завжди може відмовитись від запропонованого вибора, і знайти інше рішення інший шлях.


Четверг 7 ноября 2019
Kozak | 2019-11-07 17:44:02 Магія вчинку.
Сообщение прочтено 296 раз
Колись дививсь фільм з М. Дугласом, де він грав кельтського короля. На початку фільму, малий "дуглас" стає свідком, убивства батька, а коли один з вірних людей намагається вберегти хлопчика від виду кровавої сцени, то місцевий друїд, його зупиняє, і говорить, що це і є найсильніша магія, яка допоможе хлопчику в боротьбі з римлянами і в отриманні корони.
Чомусь магію пов'язують з якимись написаними символами, чи бормотанням шаманів і відьм, хоча самий великий вплив має магія вчинку. 
Для отримання влади над людиною, була вигадана система: "один раз, не підарас". За допомогою неї людей спокушають проявити слабкість і зробити негідний вчинок, за який соромно, а потім знаючи секрет людини, за допомогою шантажа  і тиска, жертву можно вмовити чи примусити до другого і наступних разів, допоки це не стане "нормою". І тоді почина діяти нова система: " Чого строїш з себе целку".
Вирватись з такої системи важко, так жінок перетворюють на повій, чи молдатів і зеків, на уєбанів, які повторяють традиції дідовщини, чи тюремних "панятій".
Знаючи, що всі ми "не без гріха", початкове християнство вигадало свій метод боротьби з магією вчинку, і назвало його покаянням. Тепер можно покаятись і зупинитись, відкинувши попередні дії. В східних релігіях теж є своя система протидії, у вигляді карми. Але там все важче, бо зроблене не переробиш, але можно спокутувати погані вчинки минулого, добрими справами. Така система чесніша, але важча до виконання, куди легше покаятись.
З часом, релігійні вчення, організувались в церкви, а церковники захотіли отримати владу над прихожанами і збільшити їх кількість. Покаяння перетворилось в комерційну угоду у вигляді продажу індульгенцій, чи надання пожертв церкві і попам, навіть продаж свічок чи іконок, це своєрідний метод отримати гроші, який остаточно опошлив покаяння. Правда тепер, "дія" прощення спирається на авторитет церкви, бо кожен поп буде толдичити, що давши гроші йому і побормотавши молитви, ти став вільний від гріха. Правда, допоки ти підтримуєш авторитет церкви. Такаж система і в тюрмах, де гвалтування інших не вважається "гомосятиною", якщо ти притримуєшся і поважаєш панятія.
Сказані (чи написані) слова - це теж вчинок, і принципи магії поширюються і на них. На Меті інколи доводиться спостерігати, як під час дискусії чи срача, хтось починати нагадувати слова сказані до війни, і спонукати повернутись до старих переконань, хоча людина розвивається і її переконання міняються разом з отриманими знаннями.

Комментарии (22)  
Среда 4 сентября 2019
Kozak | 2019-09-04 05:19:12 АзіЯ
Сообщение прочтено 71 раз

Любителям казахського і радянського може буде цікаво)

Олжас Сулєйменов - радянський дослідник, який написав книгу про "Слово о полку Ігоревім" - АЗіЯ. В книгі він пояснював деякі нестиковки в перекладі, так як оригінал був написаний на слов'янсько-тюркському суржику, який при переписуванні сильно спотворили, так як переписува не дуже розумів мову оригіналу. Коли ж Сулєйменов опублікував своє дослідження, то радянські, тобто вєлікорускі акакдеміки і партійники почали проти нього боротьбу. Думаю, що реальна історія Русі, московитів ніколи не цікавила, їх влаштовує казка придумана в 19 столітті і всі "дослідження" мають бути для легалізації цієї казки.

Я впевнени, що якби не було інтернета, а лише друковані ЗМІ та ТБ, то росіяни свято б вірили в громадянську війну в Україні, а так навіть через 6 років російсько-української війни, їхні тролі "нагадують" нам і їм як слід називати російську агресію. Благо, що і вУкраїні у російських фашистів є ідейні послідовник, які готові закривати очі на те, що батько Медведчука співпрацював з нацистами, але це норм, а от боротьба УПА за незалежність - це зрада, якою стидять навіть правнуків бійців спротиву більшовицько-нацистській агресії.

п.с. що таке один Бєбік, проти когорти російських плоскоземельщіків, прихильників термоядерної війни в 18 столітті, чи православних борців з історією і наукою.


Комментарии (3)  
Суббота 17 августа 2019
Сообщение прочтено 344 раз

Компанія направила мене на професійні курси в Херсон. Навчання, проживання і дорогу пообіцяли компенсувати, а їжа моя. Тобто переміщення і житло мають бути з чеками. Попасти в Херсон мені вдалось без пригод, а от в день виїзду жодного вільного автобуса чи поїзда на Дніпро, Запоріжжя чи хоча б Покровськ, не було. Стояти в автобусі 7 годин, та ще й за свій рахунок, мені не хотілось, тож вирвшив взяти БлаБлаКар. І тут же допустив неохайність, заплативши наперед. "Водій" перестав підповідати на дзвінки і машина не з'явилась, всі ж автобуси теж роз'їхались і мені довелось шукати готель. Сьогодні продоажу спроби покинути місто)

Тут Херсон не унікальний, є ще зачароване місто Бердянськ і Петропавліка. Логістика для пасажирів розвинена погано. Хоча Укрзалізниця почала продавати квитки з пересадками. Я раз скористався і буду кортстуватись і надалі. Автолюкс теж використовує пересадки, але всі вони через Київ, хочеш з Дніпра в Одесу? Тебе везуть в Київ і з нього в Одесу - повна фігня.


Комментарии (38)  
Четверг 4 июля 2019
Kozak | 2019-07-04 15:54:11 Смерть Сталіна
Сообщение прочтено 117 раз

Сьогодні подививсь чудову комедію - "Смерть Сталіна" http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/10335-smert-stalna.html

Фільм і заборонили в росії, мабуть не хочуть розкривати карти, якою буде смерть хуйла.


Комментарии (7)  
Воскресенье 9 июня 2019
Сообщение прочтено 152 раз

Сухогруз Меліта війшов в територіальні води України, що не являється порушенням для цивільного судна. Деякі держави, такі як Сірія, Ліван, Лівія, Ізраїль, обмежують вхід всих суден в свої територіальні води, але в Україні, діє заборона лише на вхід в порти Крима, які окупувала росія.

Що ж до рибацького судна в Азовському морі, то воно якраз вийшло з кримського порту, а екіпаж судна порушив правила перетину кордону України, також була підозра на браконьєрство.

 Але чому ж була затримана Меліта, якщо вона нічого не порушила? Рік тому було затримане інше судно, яке напрвлялось з росії в ЄС, і яке "чомусь заблудилось" в територіальних водах України, судно затримали доглянули і заарештували за контрабанду цигарок. Тому дії українських прикордонників, по відношенню до Меліти, логічні і оправдані. Цією зимою, з-за шторма в Ліонському заливі, судно на якому я працював було вимушене на шляху з Барселони в Марсель, змінити курс і йти по під берегом. В Марселі нас чекав спеціальний таможенний догляд, так як французам показався підозрілим наш маневр і вони запідозрили контрабанду.

Тож російські пропагандисти, згребли в кучу не схожі ситуації і намагаються покащати, що раніше Україна була не права, а зараз "прозріла", але це не так, Україна була права і в ситуації з рибаками, і в ситцації з військовими і зараз. 


Комментарии (10)  
Воскресенье 2 июня 2019
Сообщение прочтено 73 раз

Первісне стадо - людина живе як звір і сильний управляє слабшими. Походження немає значення якщо є сила. Всі люди вільні

Рабовласницьке суспільство - вільна людина вважає раба худобою чи річчю. Власник годує раба, одягає, лікує і дає розмножатись. Якщо раб починає вважати себе людиною, його ламають, або знищують.

Кріпацтво - всі люди вільні, але не всі мають землю, тому власники землі надають безземельним невеликі наділи для харчування, але за це кріпак 3-4 дні в тиждень працює безоплатно на землі господаря. Кріпацтво в росії - кріпак не може змінити господаря, тобто він його власність, а значить раб. Але офіційно він не раб. Якщо кріпак не підчиняється хазяїну, його ссилають в Сибір чи знищують.

Радянський соціалізм - всі люди вільні, але є більшовики які правлять і інші, якими правлять. Більшовики дають людям їсти, одягають, лікують і навчають, болюди це інструмент для більшовиків, якщо інструмент не підчиняється, його ссилають в Сибір чи знищують. Люди не можуть робити, те що хочуть, жити там де хочуть і покинути країну, тобтопо суті вони раби. І більшовики хочуть володіти всими людьми на планеті, тому люди-інструменти будують зброю.

Капіталізм - всі люди вільні, багаті правлять бвдними. Не маєзначення походження людини, якщо вона заробила багатство. 

Сучасний європейський капіталізм - багаті правлять бідними, але виборчий голос бідного і багатого рівноцінний, тому багаті намагаються не злити бідних. Так як європейські держави не воюють з сусідами і не бояться військового нападу, то гроші які раніше йшли на війну зараз йдуть на освіту, медицину і допомогу громадянам.

Український капіталізм - всі люди вільні, багаті правлять бідними, виборчі голоса багатих і бідних рівноцінні, а коли правителі починають вважати себе господарями, українці проводять Майдан. Так як Україна знаходиться в небезпеці з-за військово агресивного сусіда, то гроші які могли б йти на освіту і медицину, йдуть на військових. 

Чи могла Україна, яка останні 350 років перебувала в рабовласницькому стані перейти до європейського капіталізму, до якого європейці йшли 600 років? Зараз коли більшовицькі "інструменти-люди" не потрібні для промисловості,  вони стали інструментами росіян, бо інструмент не людина, він власність хазяїна, або мусор безхозний.


Комментарии (3)  
Kozak | 2019-06-02 06:44:17 Спадковість
Сообщение прочтено 173 раз

Цікаво, чи передається в спадок схильність людини до зради, чи це всетаки сімейне виховання.

Батько Медведчука, під час війни був пособником нацистів, за це його заслали в Сибір. Там і народився майбутній кум путіна. Медведчук хотів стати міліціонером, але біографія батька заважала, тому він став нештатним помогальщіком і це дозволило йому поступити на юриста і співпрацювати з гебньой, допомагаючи знищувать українців. Але на заваді високого московського кабвнету став розвал Союза. Якось в Раді один з депутатів звинуватив Медведчука, що він син науистського прихвостня, за це "кум" подав на депутата в суд за наклеп, але суд програв, бо депутат сказав правду.

Коли путін прийшов до влади, Медведчук змвг пролізти до верхушки української влади, але перший Майдан скинув його,  і він почав діяти як і його хуйлокум,  з під тишка, тільки якщо папка допомагав німецьки нацистам, то синок ставдопомагати російським фашистам.

Якби у Порошенка, чи Ющенка була така родословна, то російські пропагандисти обіссялись би від радості, але то ж кум хуйла і про таких лише з повагою. Цікаво і те, що уураїнські ватні голосувальщіки, які яро боряться з бандерівцями, так же яро голосують за сина пособника нацистів.


Комментарии (12)  
123...293031Вперед | Указать страницу