Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 12 июня 2018
Сообщение прочтено 679 раз

Мабуть кожна людина в більшій чи меншій мірі, але бажає відчувати свою незалежність від волі інших і хоче впливати на своє життя. Правда, відчувши впевненість і свободу, деякі люди тут же починають нав'язувати свою волю іншим. Малі діти самостійно вчаться ходити, їсти ложкой та вдягатись, а навчившись, починають проситись на ручки, просять щоб їх погодували і одягли. І з віком людина так чи інакше продовжує цю "традицію" здобуття незалежності і підкорення свободи інших. Інколи навіть здається, що одне без іншого не можливо, і що щоб піднятись, треба обов'язково залізти на голову інших.
Поведінка і бажання окремих людей наслідують і людські групи, об'єднання, партії, компанії та корпорації, ну і звісно держави, бо їх ствонили теж люди по своєму образу і подобію.
Виходить, що колись група людей об'єднаних чудовою ідеєю зробити щось корисне створюють компанію, починають приносити користь іншим і собі, але з часом і інші хочуть теж зайнятись тим же і починається конкуренція, яка або приводить до покращення: послуги, виробу. Але може й так статись, що дві компанії не хочуть конкурувати і намагаються отримати монополію на цей вид діяльності. Спочатку це може виглядати, як справедлива вимога "першовідкривачів", що вони вигадали, а значить всі прибутки мають бути їхніми, або можуть аргументувати, що конкуренція призведе до росту цін на послугу, а так вони готові стабільно працювати на фіксованих тарифах. Але все це фігня і брехня, просто відчувши свободу і незалежність, компанія вирішила залізти на шию іншим і позбавити інших людей вибору. Можливо навіть "для галочки" така організація чи компанія створить службу скарг і пропозицій, але якщо конкурентів немає, то і сенсу реагувати на такі скарги немає. І тут з'являється відчуття безпорадності від залежності від когось: будь то чиновник, начальник, чи простий продавець єдиного в селі магазину.
Звісно можно сказати, що це природньо і відбувається класова боротьба і гегемон гнобить слабшого, але мені такий стан речей не подобається.
Я вважаю, що кожен має право займатись тим чим хоче і не має бути законів, які б притісняли таке право, але має бути закон, який би жостко карав за намагання однієї людини чи групи людей притіснити в свободі інших.
П.с. Недавно вичитав, що Суд України визнав, що будь який захист включаючи вбивство нападника, який вдерся в вашу оселю, це виправданний самозахист і не має каратись. Це добре рішення, як на мене.


Комментарии (17)  
Пятница 1 июня 2018
Kozak | 2018-06-01 18:12:30 Про глобалізацію
Сообщение прочтено 412 раз

Зараз поняття Глобалізація має дещо негативний відтінок, бо пов'язане з рухом капітала та торговлею ресурсами та виробами. Така обмежена глобалізаціяробить бідні країни біднішими, а багаті - ненависнішими.

Але щоб було, якби держави домовились про глобальну електричну мережу. Зараз витрачаються ресурси і дослідження, щоб придумати і побудувати акумулюючі засоби, які б компенсували перепади споживання електрики день-ніч. Хоча на Планеті завжди є десь день, а десь ніч, і коли Японія працює - ЄС спить, тобто глобальна мережа могла б компенсувати перепади. Благо і є надпровідники, які б могли передавати електрику без втрат. Так вони дорогі, але з часом вони б окупились, чи може люди вигадали, щось нове і дешеве.

Також люди помірних і північних широт витрачають величезні кошти на тепло взимку і на холод - влітку. Хоча можно або зберігати льодові запаси з зими, або побудувати трубопровод між екваторіальними і полярними країнами, який би гнав теплу речовину з півдня на північ, де вона обігріє оселі, охолодиться і остудить будинки і піденних регіонах. На даний момент, такий теплопровід може і фантастика, але людство постійно спалює уйму нафти, газу і вугілля, а в цей же час Сонце гріє піски Сахари і Аравії впусту.


Комментарии (33)  
Четверг 17 мая 2018
Kozak | 2018-05-17 04:02:25 Про пенсії
Сообщение прочтено 215 раз

Я противник пенсійних взносів на обов'язкових засадах, бо це робить людину залежною від держави, а ще це грабує молодих працівників, які мусять віддавати гроші державі, хоча їм треба купувати житло, ростити дітей і т.д.

Я вважаю, що кожен сам має брати відповідальність за своє майбутнє і сам або копить капітал, або інвестувати в дітей, які колись в старості допоможуть.

Хоча з нинішніми радянськими і пострадянськими пенсіонерами, теж треба щось робити і з чогось платити їм пенсії. Але ж не з грошей нині працюючих. Як вихід, гроші можно брати з приватизації держпідприємств побудованих при УССР, не направляти ці кошти на проїдання в бютжет, а формувати з них пенсійний фонд для нинішніх пенсіонерів. Нинішні ж працівники хай працюють на своє майбутнє.


Комментарии (29)  
Четверг 10 мая 2018
Сообщение прочтено 325 раз

В дитинстві мені було цікавим 9 травня. Все село збиралось біля Меморіала Слави, колгоспне та сільське керівництво виступали з речами, ветерани ВВВ теж розповідали, щось. Пізніше ветеранів ВВВ замінили ветерани афганці, бо старі діди вже не могли ні ходити, ні розповідати. Що запамяталось з тих часів, так це прапори Союзних Республік, які встановлювали біля Меморіала. Також памятаю, що ветерани з мого села не мали таких кольчуг з медалей, як сучасні "ветерани" по ТБ.

Пізніше, в часи навчання в Одесі, ми теж ходили до Памятника Невідомому Матросу з квітами.

Для мене 9 травня довго залишалось святковим днем памяті, але подивившись вчора на шабаш фашистів в Москві, мені стало тошно. І вже не хочеться мати щось спільне з цим мілітаристським збродом в колорадських лєнточках. Росіяни сплюндрували Свято Перемоги, перетворивши його на день руського фашиста. 

Можливо і є сенс перенести День Памяті на 8 травня, бо день перемоги над фашизмом  і німецьким нацизмом вже став днем перемоги руського  фашизма, принаймні у наших сусідів.


Комментарии (15)  
Воскресенье 29 апреля 2018
Kozak | 2018-04-29 15:57:46 Хатинка в селі.
Сообщение прочтено 1458 раз

Вчора запропонували дім з земельною ділянкою за 50 тис. грн. Тож якщо нічого не зміниться, то через півтора місяця буду мати свій будинок на 60 кв.м і 25 соток землі.

Комментарии (66)  
Среда 25 апреля 2018
Kozak | 2018-04-25 15:04:30 50 днів
Сообщение прочтено 223 раз

Зазвичай швидше проходять перші 100 днів роботи, ніж останні 50. А якщо перевести,  це в 500 робочих годин, то вони проходять не так повільно. Але щоб не сумувати,  я конвертую години в гроші, а гроші - в покупки і тоді працюється веселіше)


Комментарии (7)  
Воскресенье 22 апреля 2018
Сообщение прочтено 48 раз

Більшість продуктів, які ми споживаємо, отнимані від окультурених рослин і тварин. Культурні істоти, порівняно з дикими, дають більше поживних речовин та ростуть швидше, але дуже залежать від людей, які їх окультурили. Наприклад кукурудза не може розповсюджуватись без людини, бо качан не з зерном вже не може самозасіятись. Хоча цінність кукурудзи для людини настільки велика, що саме з нею і картоплею пов'язують перемогу над голодом в Європі. Але як тільки людина перестане напрягатись і саджати кукурудзу, вона зникне і хто знає, може знову настануть "добрі старі середні віка" з голодом і хворобами. Але це не значить,  що без людини всі рослини, чи тварини вимруть - вони просто здичавіють і стануть менш цінними як ресурс, та знадобиться знову сотня років, щоб знову їх окультурити. Тому і захист та покращення культури і знань мають тривати непреривно, навіть в ситі годи, коли здається, що їжа росте на полицях магазинів, а гроші проростають в гаманцях.

Культурні люди, як і інші істоти теж більш цінні. Культурний працівник, який знає техніку безпеки і різні способи роботи з гаявним інструментом, більш продуктивний ніж раб, кріпак, чи напівп'яний пролетарій. Культурний вчитель зі знанням дитячої психології і методами заохочення, в рази ефективніший за попа чи мулу з лозиною і "святим писанням", ну і звісно професійний воїн з доброю зарплатою і амуніцією, кращій за обізяну з гранатою. Та навіть культурний чиновник-управлінець зі знанням основ економіки, фінансів, управління масами, цінніший за харизматичного сильного вождя популіста, який силою слова чи зброї буде вести свій народи абикуди (та в основному на війну проти іншого народа).

Хоча будь яку культурну людину легко втратити, якщо не захищати і не ростити, та часто людство в моменти слабості чи ситості дуже легко йде на призиви популістів-комуністів, борців-націоналістів і духовних спасителів, та винищує в угоду їм опозиційну культуру, як і бур'яни знищують поле чи город зоставлений без піклування.

Впринципі для людства природня жага до окультурення інших і себе, якщо звісно воно не знаходиться в тисках тупого невігластва, а розвивається і має можливість себе захищати самостійно.


Комментарии (2)  
Вторник 10 апреля 2018
Сообщение прочтено 558 раз

Я узнав про неї з Євроньюз, де повідомили, що загинуло 4 людини, включаючи водія. Через 10 хвилин, я натрапив на Росію24, де теж висвітлювалась дана новина, але видучій зазначив, що "по повідомленню німецької преси, загинуло 3 людини, а водія-терориста вони за людину не рахують". Причому цей вислів, що німці не причисляють водія-самогубця до загиблих в трагедії людей, ведучий за 5 хвилин повторив двічі. Хоча в інших - неросійських новинах диктори говорили, що: "кількість загиблих 4 людини, включаючи водія".
Навіщо росіяни, так відверто брешуть і намагаються втовкмачити в голову своїх глядачів, що німецькі ЗМІ не вважають загиблого водія людиною? Також на відміну від європейських телеканалів, російські вперто називають водія - терористом і тут же питають у якогось свого "спєциаліста": "чи могла б росія допомогти Німеччині, попереджувати такі трагедії?", "Ну конєшно, наша внєшняя развєдка, могла би дєліться інформацієй і бла-бла-бла".
У мене зразу виникло якесь відчуття, а чи не росіяни, так за допомогою терактів нав'язують німцям свою "дружбу" і "незамінність", особливо після висилки їхніх дипломатів.


Комментарии (26)  
Четверг 5 апреля 2018
Сообщение прочтено 739 раз

Для тих хто вважає, що слово Україна, придумав австрійський генштаб сто років тому, пропоную пошукати інформацію про Українську Далекосхідну Республіку, яка як і УНР боролась за незалежність від Московії і за союз з Україною.

Радянська влада перетворила тихоокеанських українців Зеленого Клину на руських, як і населення Жовтого Клину та Сірого Клину.


Комментарии (27)  
Вторник 3 апреля 2018
Сообщение прочтено 217 раз

Я вже писав про "зелений тариф" і сонячні панелі, але зоставалась невизначеність, що буде з тарифами після зміни влади, чи після 2030 року. Чи будуть панелі приносить прибуток, а може з відміною "зеленого тарифу" закупочна ціна впаде.

В 2017 році середня ціна 1 кВт/год в ЄС становила 0,20€, а це навіть вище за "зелений тариф" в Україні (0,15-0,18€ для СЕС). В росії ціна на електрику теж вища за українську і становила 0,09€. Тобто і у нас тарифи будуть наближаться до цих показиників, тож навіть після 2030 року використання панелей буде вигідним.


Комментарии (12)  
123...252627Вперед | Указать страницу