Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 10 декабря 2018
Kozak | 2018-12-10 04:59:23 Заради галочки
Сообщение прочтено 181 раз

В Фейсбуці часто вискакують репости з пошуком дітей , щось вроді: "Помогітє мамє, найті рєбьонка. Максимум рєпост!" і якесь фото дитини.

Якщо зайти на оригінал поста, то не відомо не імені дитини, чи матері, ні міста де дитина пропала, ні часу коли це сталось, але люди інколи роками "роблять свій вклад в пошуки" своїми репостами. 

На одному з таких пошукових постів були вказані данні матері (хоча пост не від неї , ввд "подруги"),  з коментів стало зрозуміло,  що дитина не пропала, а у батька. Але "сердобольні похуїсти продовжують репостить. Я написав в коментах , своїй знайомій, що дитина не пропала, почитай коменти, але їй пофіг і через декілька днів вже інша знайома зарепостила цю "пропажу"

Якщо людині настільки насрать на пропавшу дитину, що вона навіть не хоче розібоатись, як її звать і звідки вона родом, то навіщо ці репости? Лише для галочки.

 

 

 

 


Комментарии (24)  
Воскресенье 2 декабря 2018
Сообщение прочтено 306 раз


Сьогодні приходив представник капітана порта Оран (Алжир) і я скинув пару фоток пошкоджень судна йому на телефон. На заставці в нього стояла ця фота)
І мужик вроді нестарше 30 , а така хуйня в голові, не жіночка, чи пейзаж, не президент Алжиру, а хуйло-божество.


Комментарии (19)  
Четверг 22 ноября 2018
Kozak | 2018-11-22 12:54:02 Знов на судно
Сообщение прочтено 81 раз

Десять днів тому довелось розірвати контракт і вернутися додому, щоб постояти за спиною дружини, коли вона подавала документи на посвідку. Цей пункт про обов'язкову присутність чоловіка при здачі паперів для посвідки, дуже мене злить, але справа зроблена.

Я не знав коли знову піду в рейс, бо вперше розривають контракт, але вже через три дні компанія зав'язалась і запропонувала роботу. Тож вдома я пробув 9 днів. Попереднє судно було з чудовим екіпажем, але зима на Балтиці і Північному морі мене не радувала, тепер же мене чекає Середземномор'я, хоча і там взимку штормить, але немає льоду і не так холодно.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев) , Странники (0 комментариев)
Комментарии (6)  
Понедельник 12 ноября 2018
Сообщение прочтено 44 раз

Вчора, при заході в Петербург, лоцман розповів капітану про атаку двухсот німецьких військових, і поцікавився чи не з Німеччини ми прийшли. Ми прицшли з Голандії) Капітан сказав, що не чув таких новин, бо в морі не було інтернета, також він критично віднісся до можливості держперевороту в німців. Але росіяни зійшлись на тому, що в усьому винні мігоанти. Мені стало цікавим, зввдки длрослий росіянин підчерпнув таку муть, і знайшов схожу новину на Ленті.ру.

Російські смі готові роздути сенсацію з будь якої закордонної новини, створити декілька тематичних ток-шоу під них, попутно порахувавши скільки разів Трамп потискав путіна (цікаво, якщо Трамп попросить дать Кабаєву для перепихона, вовчик погодиться)


Комментарии (4)  
Четверг 1 ноября 2018
Kozak | 2018-11-01 00:57:27 Дякую Кєва.
Сообщение прочтено 286 раз

Недавно ти написав пост про успіх США в розділі Союза, а також про плани по розділу православ'я і росії, з допомогою України. Ссилався ти при цьому на книгу американця Бжезинського "Вєлікая шахматная доска". Дякуючи тобі, я прочитав цю книгу і зрозумів, що ти її не читав. А як і більшість сучасних російських шовіністів, які називають себе інтелегентами, пішов на поводу в путінської пропаганди, яка творить страшилки і приписує їх авторство відомим на Заході людям.
Якщо раніше я ставився до твоїх висерів критично і намагався розібратись, то зараз так і хочеться повісити один з двох ярликів:
або Кєва свідомий брехун, якщо ти читав цю книгу і таке написав, розраховуючи, що інші прочитати поліняться;
або Кєва олух, який вже не раз казав про "тонкую інтелектуальную ложь російскіх смі", і ти дійсно цим СМІ віриш, як шестирічна дитина першій вчительці, тобто критичне мислення в тебе повністю замінилось жагою величі вєлікороса.
З іншого боку, дехто з російських "стратегів" ту книгу таки читав, тому і зробили ставку на захоплення України, ібо як насправді пише Бжезинський: російська імперія не можлива без України, і входження України в ЄС і НАТО, зробить з росії демократичну державу без імперських амбіцій. Не про які розділи, захоплення чи православ'я там мови не було.


Комментарии (21)  
Воскресенье 28 октября 2018
Kozak | 2018-10-28 05:44:15 Про лайку
Сообщение прочтено 186 раз

Слово лайка дуже близьке по значенню до російського ругань, лаятись схоже на ругаться. Хоча в росіян теж зосталось (а може запозичилось) слово лаять яке відповідає українському - гавкать. Тобто виходить, що росіяни прирівнюють собаку до людини і вважають, що вона ругається-лається-лаєт. Українці ж просто називають гавкання собаки по звуку який чують. Хоча і в нас буває , що людину щоб образити прирівнюють до собаки, і кажуть: "не гавкай", "не тявкай", "не ричі", в залежності від того опонент: рівний по силі, слабший чи сильніший.

Лайка не несе інформаційного навантаження, тому і прирівнюється до гавкання собаки. Слід також згадати метовський срач - це форма лайки, але якщо перший використовує письмо і малюнки, то друга - це мовлення і звуки.

Добавлю.

З коренем лай є ще одне українське слово - лайно, яке також має синонім гавно (гівно), який в свою чергу має частку гав. Тобто лай і гав можуть бути повязані) В такому випадку метівське поняття срач, буде справжнім синонімом лайки (як лайна) і гавкання (як гавна).


Комментарии (16)  
Пятница 26 октября 2018
Kozak | 2018-10-26 02:28:56 Про шкільне.
Сообщение прочтено 127 раз

Цим літом я нарешті оформив візу для доньки дружини і вона приїхала в Україну. Про те як ми оформляли посвідку, я можливо напишу іншим разом,  а зараз про вступ до школи.

А він виявився доволі простим, бо сільські школи в моєму регіоні не мають багато учнів. Директор написала заяву до сільського старости (т.я. село входить до ОТГ) і направила нас до директора опорної школи. Той після недовгих розпросів і уточнень сказав, що дитина може йти в школу хоч завтра, лише напишіть заяву про прийом . Тож наступного дня ми отримали підручники, написали заяву і дитина почала навчання. 

Мої родичі переживали, що дівчинка не зможе навчатись не знаючи укр.мови, але як на мене, вона її не вивче якщо сидітиме рік вдома. До того ж в класі 7 учнів, вона восьма, тож у вчителя має вистачити часу на всих.

Виявилось, що школа Мадагаскара трохи обігнала українську школу по натуральним дисциплінам і дівчина приблизно мала уяву про те,  що вивчають по біології і матиматиці. Також вона вчила англійську і тут особливих проблем немає, правда цей предмет для неї треба б було назвати українська, бо вона мусить перекладати англійські тексти на неї)

Українська мова і література - це самі важкі предмети, але дівчина швидко навчилась читати і переписувати, правда не розуміє про що мова. 

Російська мова - самий безглуздий предмет, бо в нас не вчать розмовляти російською, всі ж і так вміють, а вчать граматику. Виходить що дитина не знаючи української і російської просто тратить час на переписування російських текстів.

Діти і вчителі до неї дружні, тож сподіваюсь, що вона закінчіть школу не гірше за однолітків.


Комментарии (17)  
Суббота 20 октября 2018
Kozak | 2018-10-20 02:48:02 Друзі бєларуси)
Сообщение прочтено 55 раз

Перш за все, часто кажуть Білорусія, а росіяни навіть своє СС вписують, хоча країна називається Білорусь, а точніше Бєларусь і там мешкають не білі руССькі, а білі руси.

Зараз ця держава мабуть сама істино дружня росії і її народ теж. Білорусь дуже залежить від рф і майже стала її частиною.

Але дивлячись вчора на каналі Бєларусь24 прогноз погоди, я замітив що Крим там український) Так білоруси лише майже росіяни і то лише з точки зору росіян, а насправді вони білоруси наші сусіди. 

П.с. Здається Зімбабве визнало Крим частиною росії, але подивитись прогноз погоди по зімбабвійському телеканалу я не можу.


Пятница 19 октября 2018
Сообщение прочтено 192 раз

Перемикаючи російські канали:

путін показал кузькіну мать, 

Онуфрій - хорошо, а Філарет - погано

путін пошутив про Америку на Валдає

соловьов обсудив з якимись дядьками, що з військових добрі управлєнці

Дивно, нічого про Керчь, вже не цікаво?

Бах, про Керчь, не всих ще достали з під завалів, а так це Євроньоз, а не російський канал.

Отака хуйня, два дні пройшло і забули, знову топ ньюз українська автокефалія і російські гіперзвукові ракети.


Комментарии (23)  
Суббота 13 октября 2018
Kozak | 2018-10-13 12:51:36 Про автоЗаз
Сообщение прочтено 50 разЧи може ЗАЗ випускать хороші авто, якщо його співробітники їздять на ВАЗах)


Комментарии (3)  
123...272829Вперед | Указать страницу