Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
26
27
28
29
30


Среда 25 апреля 2018
Kozak | 2018-04-25 15:04:30 50 днів
Сообщение прочтено 48 раз

Зазвичай швидше проходять перші 100 днів роботи, ніж останні 50. А якщо перевести,  це в 500 робочих годин, то вони проходять не так повільно. Але щоб не сумувати,  я конвертую години в гроші, а гроші - в покупки і тоді працюється веселіше)


Комментарии (2)  
Воскресенье 22 апреля 2018
Сообщение прочтено 40 раз

Більшість продуктів, які ми споживаємо, отнимані від окультурених рослин і тварин. Культурні істоти, порівняно з дикими, дають більше поживних речовин та ростуть швидше, але дуже залежать від людей, які їх окультурили. Наприклад кукурудза не може розповсюджуватись без людини, бо качан не з зерном вже не може самозасіятись. Хоча цінність кукурудзи для людини настільки велика, що саме з нею і картоплею пов'язують перемогу над голодом в Європі. Але як тільки людина перестане напрягатись і саджати кукурудзу, вона зникне і хто знає, може знову настануть "добрі старі середні віка" з голодом і хворобами. Але це не значить,  що без людини всі рослини, чи тварини вимруть - вони просто здичавіють і стануть менш цінними як ресурс, та знадобиться знову сотня років, щоб знову їх окультурити. Тому і захист та покращення культури і знань мають тривати непреривно, навіть в ситі годи, коли здається, що їжа росте на полицях магазинів, а гроші проростають в гаманцях.

Культурні люди, як і інші істоти теж більш цінні. Культурний працівник, який знає техніку безпеки і різні способи роботи з гаявним інструментом, більш продуктивний ніж раб, кріпак, чи напівп'яний пролетарій. Культурний вчитель зі знанням дитячої психології і методами заохочення, в рази ефективніший за попа чи мулу з лозиною і "святим писанням", ну і звісно професійний воїн з доброю зарплатою і амуніцією, кращій за обізяну з гранатою. Та навіть культурний чиновник-управлінець зі знанням основ економіки, фінансів, управління масами, цінніший за харизматичного сильного вождя популіста, який силою слова чи зброї буде вести свій народи абикуди (та в основному на війну проти іншого народа).

Хоча будь яку культурну людину легко втратити, якщо не захищати і не ростити, та часто людство в моменти слабості чи ситості дуже легко йде на призиви популістів-комуністів, борців-націоналістів і духовних спасителів, та винищує в угоду їм опозиційну культуру, як і бур'яни знищують поле чи город зоставлений без піклування.

Впринципі для людства природня жага до окультурення інших і себе, якщо звісно воно не знаходиться в тисках тупого невігластва, а розвивається і має можливість себе захищати самостійно.


Комментарии (2)  
Вторник 10 апреля 2018
Сообщение прочтено 482 раз

Я узнав про неї з Євроньюз, де повідомили, що загинуло 4 людини, включаючи водія. Через 10 хвилин, я натрапив на Росію24, де теж висвітлювалась дана новина, але видучій зазначив, що "по повідомленню німецької преси, загинуло 3 людини, а водія-терориста вони за людину не рахують". Причому цей вислів, що німці не причисляють водія-самогубця до загиблих в трагедії людей, ведучий за 5 хвилин повторив двічі. Хоча в інших - неросійських новинах диктори говорили, що: "кількість загиблих 4 людини, включаючи водія".
Навіщо росіяни, так відверто брешуть і намагаються втовкмачити в голову своїх глядачів, що німецькі ЗМІ не вважають загиблого водія людиною? Також на відміну від європейських телеканалів, російські вперто називають водія - терористом і тут же питають у якогось свого "спєциаліста": "чи могла б росія допомогти Німеччині, попереджувати такі трагедії?", "Ну конєшно, наша внєшняя развєдка, могла би дєліться інформацієй і бла-бла-бла".
У мене зразу виникло якесь відчуття, а чи не росіяни, так за допомогою терактів нав'язують німцям свою "дружбу" і "незамінність", особливо після висилки їхніх дипломатів.


Комментарии (26)  
Четверг 5 апреля 2018
Сообщение прочтено 664 раз

Для тих хто вважає, що слово Україна, придумав австрійський генштаб сто років тому, пропоную пошукати інформацію про Українську Далекосхідну Республіку, яка як і УНР боролась за незалежність від Московії і за союз з Україною.

Радянська влада перетворила тихоокеанських українців Зеленого Клину на руських, як і населення Жовтого Клину та Сірого Клину.


Комментарии (27)  
Вторник 3 апреля 2018
Сообщение прочтено 204 раз

Я вже писав про "зелений тариф" і сонячні панелі, але зоставалась невизначеність, що буде з тарифами після зміни влади, чи після 2030 року. Чи будуть панелі приносить прибуток, а може з відміною "зеленого тарифу" закупочна ціна впаде.

В 2017 році середня ціна 1 кВт/год в ЄС становила 0,20€, а це навіть вище за "зелений тариф" в Україні (0,15-0,18€ для СЕС). В росії ціна на електрику теж вища за українську і становила 0,09€. Тобто і у нас тарифи будуть наближаться до цих показиників, тож навіть після 2030 року використання панелей буде вигідним.


Комментарии (12)  
Пятница 30 марта 2018
Сообщение прочтено 608 раз

Сьогодні європейські дипломати отримували ноти протеста від МЗС росії, і в кадр попали двері міністерства - з зірками і гербами СССР. Пройшло 27 років, а герби неіснуючої держави все так і "прикрашають" державні споруди росії. Якщо до цього добавити герб Візантії, чи то Російської Імперії, то взагалі не зрозуміло, що то за держава. Чи може праві ті інтернет-"юродиві", які доказують, що насправді держави Російська Федерація не існує, і що це юридична фірма зареєстрована в Лондоні, яка управляє територією РСФСР.


Комментарии (30)  
Среда 28 марта 2018
Kozak | 2018-03-28 06:48:43 Козли отпущєнія.
Сообщение прочтено 205 раз

Одною з рис пострадянського суспільства яка мене бісить, це жага до пошуку винних, а не причин трагедії. Тому коли таких винуватців знаходять, то про проблему швидко забувають і причини її виникнення вже нікого не турбують, що може призвести до повторення.

Якось я працював з боцманом, який колись був капітаном, але на його судні під час ремонтних робіт стався вибух і загинуло два сварщики, які той вибух і спричинили. Транспортна прокуратура визнала капітана не винним, бо судно знаходилось в судоремонтному заводі і сварщики були заводські та і за техніку безпеки відповідальним був завод. Але завод, як і судно належали одній організації, і перед керівництвом постав вибір: наказати начальство завода (через який відмивались гроші) чи якогось капітана. Вибір був очевидний, тому хоча слідство його й виправдало, та в компанії вирішили понизити капітана до другого офіцера. Він не погодився і пішов в отгули на пару років, коли ж повернувся, йому знову запропонували посаду офіцера з мізерною зарплатою (ще одна дивна особливість радянських класових правил, коли нижній керівник отримує майже ту ж зарплату, що і рядовий малокваліфікований працівник, який не несе відповідальності). Тож колишній капітан вирішив, що при тій же зарплатні він краще стане матросом. Як і Союз, та компанія розвалилась (років 10 тому).

П.с. Звісно винуватих треба шукати і якщо вони дійсно винні, то діяти згідно закону, але всеж перш за все треба шукати причини, і запроваджувати способи боротьби з цими причинами, бо не факт, що нова людина на тійй же посаді не зробить тих же помилок і не допустить тих же жертв чи збитків.


Комментарии (5)  
Вторник 27 марта 2018
Сообщение прочтено 133 раз

Більшість красивих квітів і корисних рослин потребують догляду і захисту від шкідників і бур'янів. Бур'яни ж зазвичай легко приживаються на обробленому грунті і якщо їх не чепати, то повністю захоплюють його перетворюючи в одновидове бур'янне поле. Яскравий приклад амброзія і пирій. Але чомусь ці рослини так і не захопили ввесь дикий степ, а процвітають виключно біля людських городів і земель обробленних людиною для корисних культур.

Тут теж можно навести аналогії з людським суспільством, де бур'яни-паразити-фашисти-нацисти-більшовики процвітають лише на підготовленому культурному грунті на територіях де не потрібно багато працювати, а можно відібрати у інших. Там де умови життя тяжкі з-за відсутності технологій чи клімату такі паразити не процвітають, також бур'яни і людські "-изми" не мають сили серед багаторічних рослин чи народів з давньою і "непідробленою" історією, бо їх Семена не можуть прорости. Хоча якщо випалити багаторічний степ чи луки, то бур'ян заколоситься і зникне лише коли витягне з грунту всі поживні ресурси, чи після довгої і тяжкої праці людей.


Комментарии (5)  
Четверг 22 марта 2018
Сообщение прочтено 211 раз

Якось в одній з передач показували покинуті міста в тропічних регіонах, які були захоплені і знищені рослинами. Але дакеко ходить не треба, це ж саме відбувається і з селами в Чорнобильській Зоні Вітчудження. Природа регенерую не гірше ніж пошкоджена шкіра на нашому тілі.
Чомусь прийнято вважати планети як великі тверді тіла, що чомусь утворились на сонячній орбіті і так там і "літають" безцільно. Життя ж на планетах розглядається, теж як якийсь феномен, що чомусь виник і існує просто так безцільно, як і планета на якій життя знаходиться.
Як на мене, то нічого не виникає просто так і у всього є своє завдання, навіть якщо ми його не бачим. Наша планета містить багато вуглецю, як і всі живі організми на ній. Але сам вуглець не є паливом, енергетично цінним він стає в поєднанні з воднем. Тож можно припустити, що як і ми, Земля споживає вуглеводні. Але звідки вона їх бере, єдиним джерелом енергії в нашій Сонячній системі, є Сонце, але воно посилає в основному хвильову енергію, а не матерію. Планети цю енергію навряд чи абсорбують. З іншого боку, рослини добре пристосовані щоб використовувати енергію Сонця, але лише для перетворення двоокису вуглецю й води в вуглеводи, які Планета використовує як паливо. Якби на Землі існували лише рослини, то вони б за сотні міліонів років поглинули б весь вуглець і перестали рости, але й мруть рослини не дуже швидко, тому Земля б зоставалась "голодною" і були потрібні гриби, а потім тварини, для прискорення смерті рослин і для вироблення двоокису вуглецю, поблизу них (Планета теж виробляє СО2 і випускає його через вулкани, але треба довго чекати доки його донесе вітер до скупчення рослин).
Рослини виробляють більше вуглеводів ніж тварини можуть переробити і надлишки осідають і перетворюються на торф, вугілля, нафту і газ, які все глибше і глибше приникають в кору Землі, що нагадує про проникнення поживних речовин, через мембрану клітини.
Поява людини в такій екосистемі, теж має свій сенс і користь. Можливо люди призвані для розповсюдження життя по планетах, бо ж ні рослини ні тварини не можуть "оживити" Марс.
Можливо і Сонцю потрібні, не "голі скелі" на орбіті, а насичені вуглеводами планети.


Комментарии (15)  
Kozak | 2018-03-22 12:58:22 Зараза війни.
Сообщение прочтено 64 раз

Війна дуже схожа на хворобу. Інколи на людину (чи будь-який організм) нападає інша людина чи тварина і тоді це битва-війна явна. Цілі такого нападу: знищити, або підкорити.
Але коли людину атакують мікроби, вона може і не помітити доки не підніметься температура тіла, що свідчить про активну війну імунітету з "захватчиками". Зазвичай ми отримуємо хвороботворних мікробів від інших, вже хворих людей чи тварин, тому нас і вчать, по можливості триматись від заразних подалі.
Нинішня війна в Україні - це саме така інфекційна хвороба, яку спричинив занадто довгий і "незахищений" контакт з уже хворою сусідньою державою. Фашисти, нацисти, релігійні фанатики - все це хвороботворні мікроорганізми для держави і суспільства. Хоча слід визнати, що навіть самий здоровий і сильний організм, не є стирильним і завжди має в собі невелику кількість таких паразитів, яких стримує здоровий імунітет. Коли ж людина, чи держава ослаблені, то хвороба починає розповсюдження і зупинити її можно, або довго похворівши, або антибіотиками, чи видаленням заражених частин.
Лише дуже багатий може дозволити собі довго хворіти і чекати. Відрізати від себе частини теж поганий варіант, бо це призводить лише до каліцтва, та і не завжди вирішує проблему. Лікування антибіориками знищує не лише "поганих чужих" мікробів, а й хороших своїх бактерій, плюс треба лікуватись до повного знищення хвороби та і не дешево це все. Тому надзвичайні засоби, як АТО такі не популярні.
Звісно завжди краще виконувати санітарно-гігієнічні правила і навчатись на своїх і чужих помилках. Треба вчити з дитинства, що такі зарази як фашизм, нацизм, расизм, мілітаризм та релігійний фанатизм - це зло, а люди, чи держави, які ним хворіють - заразні і небезпечні.
Вроді як після Другої Світової війни люди мали б зрозуміти, що хворіти погано і в хворобі немає нічого героїчного. Але пропаганда останніх десятиліть висвітлювала хворобу-війну, як героїчну дію: "наши дєди смоглі, і ми сможем повторіть!" Яке дурне і небезпечне гасло! Тобто якщо дєд по недогляду захворів сифілісом і після довгих страждань поборов його, то і нам слід повторити його "героїзм", щоб щось доказати.


Комментарии (2)  
123...242526Вперед | Указать страницу