Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Суббота 13 октября 2018
Kozak | 2018-10-13 12:51:36 Про автоЗаз
Сообщение прочтено 43 разЧи може ЗАЗ випускать хороші авто, якщо його співробітники їздять на ВАЗах)


Комментарии (3)  
Воскресенье 30 сентября 2018
Kozak | 2018-09-30 02:41:42 Дорога.
Сообщение прочтено 132 раз

За останній рік дорога з Дніпра в Київ стала "рідною". На Дніпровському автовокзалі кава і бананово-шоколадна слойка та постійна Ліга Сміху в кафе "Французька випічка". Майже завжди я зустрічаю там одного продавця і в 3 години ранку, і вдень, і в ввечері. Приємно бачити в дорозі таку "передбачувану постійність", це як глухонімий цирюльник в порту Латтакія, чи  спраглі рибаки на шляху з Ходейди в Аден. Мені подобається узнавати, якісь "потаємні стежки" як на шляхуАбільбе-Воемар біля Дарена. 

Хоча нові місця я люблю більше: нова країна, новий порт, нове місто чи новий термінал аеропорту .

Щож, в дорогу)


Комментарии (11)  
Четверг 20 сентября 2018
Сообщение прочтено 666 раз

Часто на Меті можно прочитати фразу: "Вєдь путін предупрєждал, што защітіт антімайдан, єслі в Кієвє бандєровци будут вазбухать."

Зразу хочеться запитати, а яке відношення чи права путєн має на втручання в українські справи? Це теж саме, якщо я піду і пригрожу сусіду набити морду, якщо його дочка вийде заміж не за мого сина, а за міського хлопця. Здавалося б,  що це долбоєбізм, але дехто бачить в цьому якусь причину.


Комментарии (73)  
Воскресенье 2 сентября 2018
Сообщение прочтено 554 раз

Доки Кєва сооружав плитку чи мангал, а росія будувала свій шостий СУ та оплакувала Захарченка і Кобзона, я робив ремонт в новому-старому поки що не купленому будинку, паралельно оформляв вписання дитини в посвідку матері.

Ремонт - це грязь від штукатурки, пилюка від електриків і дірки в стінах від нового опалення, ну є ще яма, яку я викопав  а обложить нікому. Тому про ремонт писати не буду, а про бумажки спробую.

Коли я оформляв візу дитині, а я її оформляв більше року, я не легалізував свідотство про народження в Посольстві України в ПАР. Така помилка вилізла мені боком в Україні, бо ДМС не хоче приймати переклад свідоцтвабез шьампу легалізації . Виходить, що за саме вписання дитини в посвідку матері, плата не передбачена, але посилати Свідоцтво в Преторію заради штампа вилилось би в тисяч 7 грн. Можно також легалізувати і в Департаменті консульської служби в Києві (куди я і їду зараз), але Департамент приймає папери попередньо легалізовані в Посольстві Мадагаскара в Москві . Не буду зупинятись на складнощах з пересилкою документів поштою, хоча Укрпошта переселає все , не питаючи що всередині.

Всьо автобус рушив, сьогодні буду в столиці)


Комментарии (60)  
Суббота 1 сентября 2018
Сообщение прочтено 85 раз

Якщо вірити ЗМІ,  то Захарченко покинув днр о 18 годині за києвським часом, а 17:51 по UTC в росВікіпедії з'являється стаття про нового правителя h ttps://ru. m.wikipedi a.org/wiki /Служебная :History/Т рапезников ,_Дмитрий_ Викторович Написав її користувач Алєксандр Мотін, потім підправили з АйПі адресів і користувач Mtdddd, a вже сьогодні Tempus закінчив правки. 

Так оперативно, невідомий "віцеміністер", через голови "отців ополченців" став ІО президентом і навіть обзавівся сторінкою в Вікі, якої при жизні Захараченка, не існувало. 

Тобто для пошуку замєнітєля московсько-донецьким знадобилось лише 2,5 години не більше. Зразу видно, що то київська хунта нєожиданно і подло подставіла бомбу в люстру, повєргнув народ і правітєлєй донецка в оцепенєніє на долгіє мінути)


Комментарии (6)  
Среда 25 июля 2018
Сообщение прочтено 51 раз

Не так давно один метовчанин жалівся , що уураїнські (радянські) "бренди" вимирають, а нових немає. Як доказ, він приводив приклади з тепловозами, літаками і т.д. У мене немає грошей на покупку літака чи поїзда, та і балістична ракета менінне потрібна, а от матеріали для ремонту будинка я купую і тут , оказується на ринку безліч українських компаній, які виготовляють: різні вид кровлі і цегли, труб і сантехники, електроінструментів і мотоблоків, є компанії, які виготовляють побутову техніку. Звісно це все приземисто, бо не ядерна бомба, не супер танк і не бойовий геліуоптер, які так "необхідні " в хазяйстві, для ощущенію вєлічія і "кузькіной маті" проклятим ворогам. Але з-за таких колись дефіцитних дрібниць, громадяни "найсильнішої" держави в Світі, жили не набагато краще ніж жителі Африки чи Азії. Да, можно було виміняти пачку шифера на літер самогону, чи тищу кірпічів на банку спирта. Звісно такий "бізнес" був добрим для тих хто будувався, але з за таких "продавців-бартерників Союз і здох, а Україна і інший постсовок отримав поколінняворовитих роботяг. 


Комментарии (2)  
Суббота 21 июля 2018
Сообщение прочтено 171 раз

Будинок, який я надумав купувати, покищо не мій, але про ремонт вже задумався. Передусім треба замінити дах, пррїхали місцеві будівники,  нарахували 80 тис. робота+матеріал, це при тому, що будинок з землею купуватиму за 60 тис. Потім доведеться робити опалення і каналізацію, це ще не рахували.


Комментарии (13)  
Вторник 12 июня 2018
Сообщение прочтено 806 раз

Мабуть кожна людина в більшій чи меншій мірі, але бажає відчувати свою незалежність від волі інших і хоче впливати на своє життя. Правда, відчувши впевненість і свободу, деякі люди тут же починають нав'язувати свою волю іншим. Малі діти самостійно вчаться ходити, їсти ложкой та вдягатись, а навчившись, починають проситись на ручки, просять щоб їх погодували і одягли. І з віком людина так чи інакше продовжує цю "традицію" здобуття незалежності і підкорення свободи інших. Інколи навіть здається, що одне без іншого не можливо, і що щоб піднятись, треба обов'язково залізти на голову інших.
Поведінка і бажання окремих людей наслідують і людські групи, об'єднання, партії, компанії та корпорації, ну і звісно держави, бо їх ствонили теж люди по своєму образу і подобію.
Виходить, що колись група людей об'єднаних чудовою ідеєю зробити щось корисне створюють компанію, починають приносити користь іншим і собі, але з часом і інші хочуть теж зайнятись тим же і починається конкуренція, яка або приводить до покращення: послуги, виробу. Але може й так статись, що дві компанії не хочуть конкурувати і намагаються отримати монополію на цей вид діяльності. Спочатку це може виглядати, як справедлива вимога "першовідкривачів", що вони вигадали, а значить всі прибутки мають бути їхніми, або можуть аргументувати, що конкуренція призведе до росту цін на послугу, а так вони готові стабільно працювати на фіксованих тарифах. Але все це фігня і брехня, просто відчувши свободу і незалежність, компанія вирішила залізти на шию іншим і позбавити інших людей вибору. Можливо навіть "для галочки" така організація чи компанія створить службу скарг і пропозицій, але якщо конкурентів немає, то і сенсу реагувати на такі скарги немає. І тут з'являється відчуття безпорадності від залежності від когось: будь то чиновник, начальник, чи простий продавець єдиного в селі магазину.
Звісно можно сказати, що це природньо і відбувається класова боротьба і гегемон гнобить слабшого, але мені такий стан речей не подобається.
Я вважаю, що кожен має право займатись тим чим хоче і не має бути законів, які б притісняли таке право, але має бути закон, який би жостко карав за намагання однієї людини чи групи людей притіснити в свободі інших.
П.с. Недавно вичитав, що Суд України визнав, що будь який захист включаючи вбивство нападника, який вдерся в вашу оселю, це виправданний самозахист і не має каратись. Це добре рішення, як на мене.


Комментарии (17)  
Пятница 1 июня 2018
Kozak | 2018-06-01 18:12:30 Про глобалізацію
Сообщение прочтено 529 раз

Зараз поняття Глобалізація має дещо негативний відтінок, бо пов'язане з рухом капітала та торговлею ресурсами та виробами. Така обмежена глобалізаціяробить бідні країни біднішими, а багаті - ненависнішими.

Але щоб було, якби держави домовились про глобальну електричну мережу. Зараз витрачаються ресурси і дослідження, щоб придумати і побудувати акумулюючі засоби, які б компенсували перепади споживання електрики день-ніч. Хоча на Планеті завжди є десь день, а десь ніч, і коли Японія працює - ЄС спить, тобто глобальна мережа могла б компенсувати перепади. Благо і є надпровідники, які б могли передавати електрику без втрат. Так вони дорогі, але з часом вони б окупились, чи може люди вигадали, щось нове і дешеве.

Також люди помірних і північних широт витрачають величезні кошти на тепло взимку і на холод - влітку. Хоча можно або зберігати льодові запаси з зими, або побудувати трубопровод між екваторіальними і полярними країнами, який би гнав теплу речовину з півдня на північ, де вона обігріє оселі, охолодиться і остудить будинки і піденних регіонах. На даний момент, такий теплопровід може і фантастика, але людство постійно спалює уйму нафти, газу і вугілля, а в цей же час Сонце гріє піски Сахари і Аравії впусту.


Комментарии (33)  
Четверг 17 мая 2018
Kozak | 2018-05-17 04:02:25 Про пенсії
Сообщение прочтено 311 раз

Я противник пенсійних взносів на обов'язкових засадах, бо це робить людину залежною від держави, а ще це грабує молодих працівників, які мусять віддавати гроші державі, хоча їм треба купувати житло, ростити дітей і т.д.

Я вважаю, що кожен сам має брати відповідальність за своє майбутнє і сам або копить капітал, або інвестувати в дітей, які колись в старості допоможуть.

Хоча з нинішніми радянськими і пострадянськими пенсіонерами, теж треба щось робити і з чогось платити їм пенсії. Але ж не з грошей нині працюючих. Як вихід, гроші можно брати з приватизації держпідприємств побудованих при УССР, не направляти ці кошти на проїдання в бютжет, а формувати з них пенсійний фонд для нинішніх пенсіонерів. Нинішні ж працівники хай працюють на своє майбутнє.


Комментарии (29)  
123...262728Вперед | Указать страницу