Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 7 апреля 2020
Сообщение прочтено 67 раз

Комментарии (2)  
Сообщение прочтено 19 раз
фільтр не пропускає
Вчора на 112 каналі розповіли, як в Першотравенську виявили хворих Ковід19, і отримали вони цю заразу на зборах церкви "Відродження". Прихожани даної церкви в місцевих групах Фб спростовують таку інформацію і кажуть, що збори не проводили, а навчались онлайн. Але місцеві православні вже завелись і почали звинувачувати інших християн у всіх бідах міста, в тому числі в захворюваннях корі, яке відбулось недавно.
Все це дивно, бо ті ж люди які призивали не робити зчеплень від корі, винуватять прихожан, які приїзжають в місто на навчання.
Ще одне цікаве "совпадєніє", це підтвержене захворювання на ковід, митрополита Лебедя УПЦ МП, який недавно призивав всих вірян нехтувати карантином і ходити до церкви.
Тобто, як тільки українська філія РПЦ, яка нехтувала карантином, стала розсадником ковід в Київі, медведчуковський канал знімає репортаж про те як в церкві іншої конфесії відбулось зараження, при тому що її прихожани пишуть, що церква притримувалась карантину.

Комментарии (1)  
Понедельник 6 апреля 2020
Kozak | 2020-04-06 15:37:23 Судові ізоляції
Сообщение прочтено 121 раз

Судно саме безпечне місце під час пандемії. Воно ізольоване від інших, коли в морі, а в порту - доволі легко контролювати відвідувачів, хоча легко, якщо є засоби захисту і з цим тут проблема. Два тижні тому на борт привезли 500 масок: 250 - пилозахисних і 250 - медичних (по 4.5 євро). Капітан відмовився від останніх, бо дорого, хоч судновласник і погодився заплатити. 

Як тільки розпочалась епідемія в Італії, Мальта заборонила вихід моряків на берег, можно було лише поїхати в аеропорт, але італійські порти продовжували видавати дозволи на вихід в місто. Також Мальта перша розпочала перевіряти температуру моряків і перша запровадила електронну подачу прихідних паперів. Але це були половинчаті засоби, бо в той час пасажинські лайнери заходили в Валету і сотні туристів шастали по острову, тож Ковід19 попав на Мальту.

Бачачи те, що коїться в Європі, я був радий введенню в Україні карантину, мій контракт закінчувався 3 квітня, тож я сподівався повернутись жодому після закінчення карантину - 5 квітня. Але я й досі тут. 

Половинчаті, неорганізовані засоби протидії, не завадили вірусу поширитись. Люди, які жили в регіонах вільних від вірусу, продовжували нехтувати пересторогами, а коли вірус приходив в їхнє місто, то вони забували про свої нерозумні дії, про свої призиви "єто всьо лож і заговор", та починались жалітись на владу.

Сьогодні ми отримали провізію з розрахунку на два місяці, бо ніхто не знає, коли скінчиться карантин і коли нас поміняють. Проблема і в тому, що частина моряків повинна приїхати на судно з Філіпін, а частина повернутись в Росію і Україну, тому від карантину в цих країнах залежить зміна екіпажу. Також не слід забувати, що між цими країнами, повинні працювати аеропорти в третіх країнах. 

Судно безпечне місце, хоча переміщення з нього до дому, через аеропорти, літаки і автобуси, може бути ризикованим в сенсі підчепити інфекцію. Радує, те що в нинішніх портах є доступ до інтернету за 1 евро в сутки, що є великим прогресом порівняно з 2008 роком.


Комментарии (8)  
Четверг 12 марта 2020
Kozak | 2020-03-12 16:17:05 Земляки
Сообщение прочтено 130 раз

Сьогодні узнав, що Марув з Павлограда, тобто майже землячка, бо судячи з усього в Дніпропетровській обл. будуть укрупняти райони і мій район ввійде в склад Павлоградського.

Вчора один блогер сказав, що багато українців, які працюють з росіянами - не афішують свого походження і там їх приймають за своїх, тобто вони по суті становляться росіянами.

Що ж до Марув, то вона приїхала в Павлоград, щоб організувати студії для дітей і в пошуках талантів, що заслуговує на повагу.


Комментарии (9)  
Суббота 8 февраля 2020
Kozak | 2020-02-08 15:35:34 Про віру
Сообщение прочтено 231 раз

Люди живуть і працюють групами, і щоб взаємодіяти нам потрібно доВІРяти один одному. Це дуже важливо, бо підозрілість відбирає час і сили.
Наприклад:
Мама каже дитині: "закрий калітку", дитина йде і повертається, кажучи, що закрила. Якщо мама доВІРяє дитині, то вона продовжить займатись своїм ділом і не витрачатиме час на переВІРку. Якщо ж дитина раніше обманювала і мама не впевнена в її правдивості, то вона переВІРить, але на це буде витрачено час. І якщо дитина всеж не закрила калітку, то наступного разу мамі доведеться закривати калітку самостійно, або пожурити дитину і примушувати її виконувати розпорядження. Другий варіант відбирає багато моральних сил, але в майбутньому, виховавши дитину, мама зможе їй доВІРяти.
Виходить, що ВІРа - це впевненість в якійсь людині. Звідси і слово ВІРність та доВІРа (хоча довіра - це не 100% впевненість). Якщо ми говоримо не про людей, то це вже не віра, а знання чи думка.
Наприклад: ми знаємо (впевнені), що підкинутий камінь впаде, ми не віримо камню, бо це не його вибір, а дія тяжіння.
Або почувши грім і побачивши хмару, ми думаємо (не на 100% впевнені), що піде дощ.
Коли з'явилась релігія і люди, які нею професійно займаються, то вони взяли слово ВІРА і спотворили його. Жреці запропонували людям (які в той час мало знали про природні процеси), вірити не лише людям, а і якомусь богу, а точніше словам жреця, який розповідає про бога.
На відміну від людей, яким потрібно було заслужити довіру своєю вірністю, віра в бога не передбачала такого процесу. Бог, якого придумав жрець, не мусив виконувати те що люди в нього просили, але люди повинні всеж вірити, що він може виконати просьбу, якщо заручитись допомогою жреця.
Цікаво, що в часи коли писали Біблію, люди не приймали існування бога наВІРу, і в книзі описано безліч чудес, які "мусив створити бог", щоб в нього повірили. Так як люди зоставались критично настроїними, і не завжди довіряли жрецям, то ті придумали ВІРУ в невідворотню кару господню. Тепер будь яке лихо трактувалось, як гнів бога на невіруючих, від якого страждали всі. Таким чином жреці натроїли "віруючих" і тих хто сумнівався, проти невіруючих і тих хто намагався розібратись в причинах лиха чи "чуда".
Утиски людей, які не вірили жрецям, призвели, що деякі невіруючі назвали себе віруючими, і почали активно це виставляти на показ. Вони голосніше за всих моляться, носять релігійну атрибутику, лякають інших карою божою, але всеодно обманюють людей і творять інші злодійства, знаючи що їх ніякий бог не покарає.
Мій висновок, що людина може заслужити віру іншої людини, лише чесною співпрацею. Якщо людина час від часу обманює, то безглуздо вірити їй, можно інколи доВІРяти, але переВІРяти, та вияснити в яких ситуаціях людина бреше. Якщо ж людина часто хитрить та обманює - вона не заслуговує довіри і її слова потрібно ввесь час перевіряти, але краще взагалі відмовитись від всяких стосунків з такою людино.


Комментарии (15)  
Суббота 1 февраля 2020
Kozak | 2020-02-01 01:38:18 про чистоту.
Сообщение прочтено 844 раз

Сучасне покоління людей, з дитячого садка знає, що треба мити руки перед їжею і регулярно купатись. Ми знаєм про гігієну, і про мікробів, ми миємо подукти перед вживанням, а якщо їмо грязні, то в проблемах зі шлунком звинувачуєм себе за недбалість, а не відьму з сусідньої вулиці, яка вас зглазила. Це не означає, що наші предки були дурніші, просто вони не знали того, що відомо нам, а от ті хто знає про мікробів і не миє руки після туалето, ці люди дійсно дурні.

В прадавні часи проблеми з санітарією і гігієною були місцевими, люди переміщались на невеликі відстані і дуже повільно, тому глобальних епідемій не було, вимирав якийсь регіон і про це узнавали лише нинішні археологи. Але з появою глобальної торгівлі: початком дії Шовкового Шляху, з відкриттям Америк епідемії почали швидко розповсюджуватись і знищували цілі народи. Лише через сотні років люди зрозуміли в чому проблема і як з нею боротись.

В 21 столітті розвинувся інтернет, а з ним і інформаційні епідемії, якщо раніше глобальним було лише радіо і воно легко глушилось, та і не мало великого впливу, то тепер інформація переміщається дуже швидко. Це добре, якщо інформація правдива, а якщо це брехня і пропаганда, то це лихо, бо перш ніж цю брехню розкриють, вона інфікує безліч людей, які її вже вважатимуть за правду. Так сталось і в 2014 , коли брехливі повідомлення лились з усіх російських помийок, а люди не знали, про інформаційну гігієну. Але ж зараз ми знаємо про неї, то чому й досі знаходяться ті хто не бажає "мити руки після туалету і їсть з помийок", а в своїх проблемах звинувачує рептілоїдів і американців, як колись відьм і колдунів.


Комментарии (57)  
Вторник 7 января 2020
Сообщение прочтено 35 раз

1. "Особий Статус південних штатів"
Від початку незалежності США декларували свободу для людей, але приєднання південних штатів до Союза, спричинило двойственну систему в країні. На півночі негри були вільними людьми (хоч і безправними), а на півдні однозначно невільними. Південні штати добились, щоб негри, які втікали на північ, були повернуті, а тих хто їм допомагав - наказані, але в той же час вільні негри, які оказувались на півдні - поневолювались, також практикувалось захоплення негрів на півночі і переправляння їх на південь, для поневолення. Розповсюдженню рабовласництва заважав договір, підписаний 1820 році, який дозволяв рабство лише в окремих південнях штатах.

2. Розповсюдження рабовласницького міра.
Спільними зусиллями, рабовласники, які мали вплив у федеральній владі, ввели закон по якому нові західні штати могли "самоопрєдєліться" з тим бути рабовласницькими чи ні. Так новий штат Канзас, який ще не мав конституції, став першою жертвою. Рабовласники снаряжали озброєні загони головорізів, які під виглядом нових поселенців переїзжали в Канзас, так вони отримували право голосу на місцевих виборах, але північних поселенців було більше, тому південні переселенці устраювали набіги на ферми противників рабства, примушуючи їх покидати штат. В свою чергу, в північних штатах почався рух спротиву і волонтери з півночі теж брали зброю і селились в Канзасі, відбиваючи атаки южан. Так продовжувалось до тих пір, доки президентом не став ярий противник рабства - Лінкольн.

3. "Вашингтон нас нє слишит!"
Бачачи, що рабовласництво в державі під загрозою, штат Південна Кароліна, об'являє про вихід з Союзу і починає вести перемовини з іншими південними штатами про об'єднання в окрему державу. Там вибирають власного президента, але багато північних штатів не хочуть війни і проявляють пасивність. Президент південних штатів - конфедератів, об'являє, що вони готові захопити північні міста.

4. Боротьба з добровольцями-противниками рабства.
Під час зіткнень в Канзасі, там сформувалась група ветеранів-противників рабства, які не зупинились на тому, щоб захистити Північ від набігів південних провокаторів, вони хотіли перейти в наступ і звільнити негрів на Півдні. Невелика група добровольців безкровно захопила арсенал в Віржинії, але була перебита військами і зачинщиків стратили згідно законів штата.

5. Підготовка захоплення.
До початку війни, військовим міністром США був южанин, по його наказу арсенали північних штатів були розміщені так, щоб їх легко могли захопити конфедерати, флот США теж був розсіяний. В 1861 році війська Півдня захопили фортецю Сомтера, без ніякої причини, а потім інші доступні арсенали Півночі.

6. Початок війни.
Захоплення прикордонних міст змусило Лінкольна провести мобілізацію, для протистояння конфедератам. Спочатку Північні війська просто намагались подавити повстання Півдня, не забороняючи їм мати рабів. Але людські втрати, змусили Лінкольна, відкрито заявити, що новою метою війни - є повне скасування рабства по всій країні.

7. Не перемогли, так вбили.
Південні рабовласники розпочали війну, щоб розповсюдити рабство по всій країні, але втратили свої права на рабів навіть у себе в штатах. Бачачи, що програють, конфедерати організували вбивство Лінкольна, це не змінило, а може і укріпило бажання США остаточно відмовитись від рабів.
Воскресенье 5 января 2020
Сообщение прочтено 468 раз

Живучи в селі, я звик, що на городі вирощують різноманітні рослини, сад теж складається з різнотипних росли, ну а в сараї мирно співіснують птахи і тварини різних видів. Для мене це було нормою, але так не скрізь. Наприклад на Мадагаскарі, люди не займаються вирощуванням такого різноманіття, там є ті хто вирощує лише помідори, чи лише арахіс, і вони продають його іншим, тож навіть на рівні села існує активна торгівля-обмін. Зараз і в Україні таке набуває популярності. Я читав про ефективність вирощування монокультур, коли ти спеціаліст в чомусь, а твій сусід спеціаліст в іншому.

Сьогодні на Ютубі натрапив на відео австралійського активіста, який пропагує і на практиці використовує систему пермакультурного сільського господарства. Він займається озелененням пустель та створенням стабільних екосистем в незасушливих регіонах. По суті, його підхід схожий на українське село, але якщо у нас майже не знайдеш інформації і методи передаються усно-практично, пбо методом тика, то там це по суті новий науковий підхід зі своїми університетами і систематизованими знаннями. 

Достоїнством пермакультурного господарства - є його відносна автономність та незалежність віж курса долара, чи ціни на пальне. Громада завжди матиме їжу і її надлишок, який можно обміняти на промислові товари.


Комментарии (34)  
Воскресенье 22 декабря 2019
Kozak | 2019-12-22 15:37:09 деградація рпц
Сообщение прочтено 328 раз

В одній з книг "Толгіністи проти православних", наткнувся на диспут: наскільки православними є твори Толкина. Як на мене, то це безглуздий срач, і не дивлячись на нпзву книги, той срач підняли не толкіністи, а деякі рпцшні церковники. Ввесь той ажиотаж розпочався 20 років тому, тоді ж вийшов фільм "Володар перстнів" і рпцшники почуяли загрозу втрати впливу.

Самі доводи правосланих захисників мені здаються тупуватими, хоч якщо порівняти їх з доводами і сучасних ватників, то стає зрозумілим, звідки ця вата взялась і хто її виховував.

Також мене зацікавила особа діякона Андрія Вячеславовича Кураєва, можливо якби в рпц більшість церковників були схожі на нього, то та церква не опустилась би до православного фашизму. Але Кураєв був позбавлений роботи, коли почав розслідування фактів гомосексуалізма в рпц, серед епископів, та викладачів семінарій. 

Також було цікаво узнати про рпцшні воєнізовані і фашистські організації, такі як "Сорок Сороков", до якої зараз входять спортсмени та політики, "Русская православная армія", яка воює в ОРДЛО і яку звинувачують у вбивстві пятидесятників у Слов'янську в 2014 році та "Русское национальноє єдінство".

Якщо до цього добавити відверту дурість рпцшників, то стає дивним, як така церква взагалі має прихожан.


Комментарии (37)  
Среда 18 декабря 2019
Сообщение прочтено 211 раз

Дніпро розташоване на місці Нових Кайдаків і козацького міста Самарь, які вже існували в 16-17 ст., але московити назвавши ці міста Катеринослав перенесли дату народження на 18 ст.

Схожа ситуація з Новомосковськом, який називався Самарець ще до приходу московитів.

Одеса була заселена ще при античних греках, потім на території міста існувала Генуезька факторія, потім Литовська фортеця Коцюбів, яку завоювали османи, перетворивши на Хаджибей, але московити назвавши місто Одесою, перенесли дату його народження на кінець 18 ст.

Історія України, яку написали нам росіяни, хоче переконати, що до Московії в Україні людей майже не було і це росіяни витрачали свої сили і ресурси на створення українських міст. Забуваючи, що це українці гинули на будівництві Петербургу.


Комментарии (18)  
123...303132Вперед | Указать страницу