Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 7 ноября 2019
Kozak | 2019-11-07 17:44:02 Магія вчинку.
Сообщение прочтено 296 раз
Колись дививсь фільм з М. Дугласом, де він грав кельтського короля. На початку фільму, малий "дуглас" стає свідком, убивства батька, а коли один з вірних людей намагається вберегти хлопчика від виду кровавої сцени, то місцевий друїд, його зупиняє, і говорить, що це і є найсильніша магія, яка допоможе хлопчику в боротьбі з римлянами і в отриманні корони.
Чомусь магію пов'язують з якимись написаними символами, чи бормотанням шаманів і відьм, хоча самий великий вплив має магія вчинку. 
Для отримання влади над людиною, була вигадана система: "один раз, не підарас". За допомогою неї людей спокушають проявити слабкість і зробити негідний вчинок, за який соромно, а потім знаючи секрет людини, за допомогою шантажа  і тиска, жертву можно вмовити чи примусити до другого і наступних разів, допоки це не стане "нормою". І тоді почина діяти нова система: " Чого строїш з себе целку".
Вирватись з такої системи важко, так жінок перетворюють на повій, чи молдатів і зеків, на уєбанів, які повторяють традиції дідовщини, чи тюремних "панятій".
Знаючи, що всі ми "не без гріха", початкове християнство вигадало свій метод боротьби з магією вчинку, і назвало його покаянням. Тепер можно покаятись і зупинитись, відкинувши попередні дії. В східних релігіях теж є своя система протидії, у вигляді карми. Але там все важче, бо зроблене не переробиш, але можно спокутувати погані вчинки минулого, добрими справами. Така система чесніша, але важча до виконання, куди легше покаятись.
З часом, релігійні вчення, організувались в церкви, а церковники захотіли отримати владу над прихожанами і збільшити їх кількість. Покаяння перетворилось в комерційну угоду у вигляді продажу індульгенцій, чи надання пожертв церкві і попам, навіть продаж свічок чи іконок, це своєрідний метод отримати гроші, який остаточно опошлив покаяння. Правда тепер, "дія" прощення спирається на авторитет церкви, бо кожен поп буде толдичити, що давши гроші йому і побормотавши молитви, ти став вільний від гріха. Правда, допоки ти підтримуєш авторитет церкви. Такаж система і в тюрмах, де гвалтування інших не вважається "гомосятиною", якщо ти притримуєшся і поважаєш панятія.
Сказані (чи написані) слова - це теж вчинок, і принципи магії поширюються і на них. На Меті інколи доводиться спостерігати, як під час дискусії чи срача, хтось починати нагадувати слова сказані до війни, і спонукати повернутись до старих переконань, хоча людина розвивається і її переконання міняються разом з отриманими знаннями.

Комментарии (22)