Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Суббота 1 сентября 2018
Сообщение прочтено 88 раз

Якщо вірити ЗМІ,  то Захарченко покинув днр о 18 годині за києвським часом, а 17:51 по UTC в росВікіпедії з'являється стаття про нового правителя h ttps://ru. m.wikipedi a.org/wiki /Служебная :History/Т рапезников ,_Дмитрий_ Викторович Написав її користувач Алєксандр Мотін, потім підправили з АйПі адресів і користувач Mtdddd, a вже сьогодні Tempus закінчив правки. 

Так оперативно, невідомий "віцеміністер", через голови "отців ополченців" став ІО президентом і навіть обзавівся сторінкою в Вікі, якої при жизні Захараченка, не існувало. 

Тобто для пошуку замєнітєля московсько-донецьким знадобилось лише 2,5 години не більше. Зразу видно, що то київська хунта нєожиданно і подло подставіла бомбу в люстру, повєргнув народ і правітєлєй донецка в оцепенєніє на долгіє мінути)


Комментарии (6)  
Среда 25 июля 2018
Сообщение прочтено 54 раз

Не так давно один метовчанин жалівся , що уураїнські (радянські) "бренди" вимирають, а нових немає. Як доказ, він приводив приклади з тепловозами, літаками і т.д. У мене немає грошей на покупку літака чи поїзда, та і балістична ракета менінне потрібна, а от матеріали для ремонту будинка я купую і тут , оказується на ринку безліч українських компаній, які виготовляють: різні вид кровлі і цегли, труб і сантехники, електроінструментів і мотоблоків, є компанії, які виготовляють побутову техніку. Звісно це все приземисто, бо не ядерна бомба, не супер танк і не бойовий геліуоптер, які так "необхідні " в хазяйстві, для ощущенію вєлічія і "кузькіной маті" проклятим ворогам. Але з-за таких колись дефіцитних дрібниць, громадяни "найсильнішої" держави в Світі, жили не набагато краще ніж жителі Африки чи Азії. Да, можно було виміняти пачку шифера на літер самогону, чи тищу кірпічів на банку спирта. Звісно такий "бізнес" був добрим для тих хто будувався, але з за таких "продавців-бартерників Союз і здох, а Україна і інший постсовок отримав поколінняворовитих роботяг. 


Комментарии (2)  
Суббота 21 июля 2018
Сообщение прочтено 177 раз

Будинок, який я надумав купувати, покищо не мій, але про ремонт вже задумався. Передусім треба замінити дах, пррїхали місцеві будівники,  нарахували 80 тис. робота+матеріал, це при тому, що будинок з землею купуватиму за 60 тис. Потім доведеться робити опалення і каналізацію, це ще не рахували.


Комментарии (13)  
Вторник 12 июня 2018
Сообщение прочтено 845 раз

Мабуть кожна людина в більшій чи меншій мірі, але бажає відчувати свою незалежність від волі інших і хоче впливати на своє життя. Правда, відчувши впевненість і свободу, деякі люди тут же починають нав'язувати свою волю іншим. Малі діти самостійно вчаться ходити, їсти ложкой та вдягатись, а навчившись, починають проситись на ручки, просять щоб їх погодували і одягли. І з віком людина так чи інакше продовжує цю "традицію" здобуття незалежності і підкорення свободи інших. Інколи навіть здається, що одне без іншого не можливо, і що щоб піднятись, треба обов'язково залізти на голову інших.
Поведінка і бажання окремих людей наслідують і людські групи, об'єднання, партії, компанії та корпорації, ну і звісно держави, бо їх ствонили теж люди по своєму образу і подобію.
Виходить, що колись група людей об'єднаних чудовою ідеєю зробити щось корисне створюють компанію, починають приносити користь іншим і собі, але з часом і інші хочуть теж зайнятись тим же і починається конкуренція, яка або приводить до покращення: послуги, виробу. Але може й так статись, що дві компанії не хочуть конкурувати і намагаються отримати монополію на цей вид діяльності. Спочатку це може виглядати, як справедлива вимога "першовідкривачів", що вони вигадали, а значить всі прибутки мають бути їхніми, або можуть аргументувати, що конкуренція призведе до росту цін на послугу, а так вони готові стабільно працювати на фіксованих тарифах. Але все це фігня і брехня, просто відчувши свободу і незалежність, компанія вирішила залізти на шию іншим і позбавити інших людей вибору. Можливо навіть "для галочки" така організація чи компанія створить службу скарг і пропозицій, але якщо конкурентів немає, то і сенсу реагувати на такі скарги немає. І тут з'являється відчуття безпорадності від залежності від когось: будь то чиновник, начальник, чи простий продавець єдиного в селі магазину.
Звісно можно сказати, що це природньо і відбувається класова боротьба і гегемон гнобить слабшого, але мені такий стан речей не подобається.
Я вважаю, що кожен має право займатись тим чим хоче і не має бути законів, які б притісняли таке право, але має бути закон, який би жостко карав за намагання однієї людини чи групи людей притіснити в свободі інших.
П.с. Недавно вичитав, що Суд України визнав, що будь який захист включаючи вбивство нападника, який вдерся в вашу оселю, це виправданний самозахист і не має каратись. Це добре рішення, як на мене.


Комментарии (17)  
Пятница 1 июня 2018
Kozak | 2018-06-01 18:12:30 Про глобалізацію
Сообщение прочтено 595 раз

Зараз поняття Глобалізація має дещо негативний відтінок, бо пов'язане з рухом капітала та торговлею ресурсами та виробами. Така обмежена глобалізаціяробить бідні країни біднішими, а багаті - ненависнішими.

Але щоб було, якби держави домовились про глобальну електричну мережу. Зараз витрачаються ресурси і дослідження, щоб придумати і побудувати акумулюючі засоби, які б компенсували перепади споживання електрики день-ніч. Хоча на Планеті завжди є десь день, а десь ніч, і коли Японія працює - ЄС спить, тобто глобальна мережа могла б компенсувати перепади. Благо і є надпровідники, які б могли передавати електрику без втрат. Так вони дорогі, але з часом вони б окупились, чи може люди вигадали, щось нове і дешеве.

Також люди помірних і північних широт витрачають величезні кошти на тепло взимку і на холод - влітку. Хоча можно або зберігати льодові запаси з зими, або побудувати трубопровод між екваторіальними і полярними країнами, який би гнав теплу речовину з півдня на північ, де вона обігріє оселі, охолодиться і остудить будинки і піденних регіонах. На даний момент, такий теплопровід може і фантастика, але людство постійно спалює уйму нафти, газу і вугілля, а в цей же час Сонце гріє піски Сахари і Аравії впусту.


Комментарии (33)  
Четверг 17 мая 2018
Kozak | 2018-05-17 04:02:25 Про пенсії
Сообщение прочтено 330 раз

Я противник пенсійних взносів на обов'язкових засадах, бо це робить людину залежною від держави, а ще це грабує молодих працівників, які мусять віддавати гроші державі, хоча їм треба купувати житло, ростити дітей і т.д.

Я вважаю, що кожен сам має брати відповідальність за своє майбутнє і сам або копить капітал, або інвестувати в дітей, які колись в старості допоможуть.

Хоча з нинішніми радянськими і пострадянськими пенсіонерами, теж треба щось робити і з чогось платити їм пенсії. Але ж не з грошей нині працюючих. Як вихід, гроші можно брати з приватизації держпідприємств побудованих при УССР, не направляти ці кошти на проїдання в бютжет, а формувати з них пенсійний фонд для нинішніх пенсіонерів. Нинішні ж працівники хай працюють на своє майбутнє.


Комментарии (29)  
Четверг 10 мая 2018
Сообщение прочтено 466 раз

В дитинстві мені було цікавим 9 травня. Все село збиралось біля Меморіала Слави, колгоспне та сільське керівництво виступали з речами, ветерани ВВВ теж розповідали, щось. Пізніше ветеранів ВВВ замінили ветерани афганці, бо старі діди вже не могли ні ходити, ні розповідати. Що запамяталось з тих часів, так це прапори Союзних Республік, які встановлювали біля Меморіала. Також памятаю, що ветерани з мого села не мали таких кольчуг з медалей, як сучасні "ветерани" по ТБ.

Пізніше, в часи навчання в Одесі, ми теж ходили до Памятника Невідомому Матросу з квітами.

Для мене 9 травня довго залишалось святковим днем памяті, але подивившись вчора на шабаш фашистів в Москві, мені стало тошно. І вже не хочеться мати щось спільне з цим мілітаристським збродом в колорадських лєнточках. Росіяни сплюндрували Свято Перемоги, перетворивши його на день руського фашиста. 

Можливо і є сенс перенести День Памяті на 8 травня, бо день перемоги над фашизмом  і німецьким нацизмом вже став днем перемоги руського  фашизма, принаймні у наших сусідів.


Комментарии (15)  
Воскресенье 29 апреля 2018
Kozak | 2018-04-29 15:57:46 Хатинка в селі.
Сообщение прочтено 1802 раз

Вчора запропонували дім з земельною ділянкою за 50 тис. грн. Тож якщо нічого не зміниться, то через півтора місяця буду мати свій будинок на 60 кв.м і 25 соток землі.

Комментарии (67)  
Среда 25 апреля 2018
Kozak | 2018-04-25 15:04:30 50 днів
Сообщение прочтено 270 раз

Зазвичай швидше проходять перші 100 днів роботи, ніж останні 50. А якщо перевести,  це в 500 робочих годин, то вони проходять не так повільно. Але щоб не сумувати,  я конвертую години в гроші, а гроші - в покупки і тоді працюється веселіше)


Комментарии (7)  
Воскресенье 22 апреля 2018
Сообщение прочтено 71 раз

Більшість продуктів, які ми споживаємо, отнимані від окультурених рослин і тварин. Культурні істоти, порівняно з дикими, дають більше поживних речовин та ростуть швидше, але дуже залежать від людей, які їх окультурили. Наприклад кукурудза не може розповсюджуватись без людини, бо качан не з зерном вже не може самозасіятись. Хоча цінність кукурудзи для людини настільки велика, що саме з нею і картоплею пов'язують перемогу над голодом в Європі. Але як тільки людина перестане напрягатись і саджати кукурудзу, вона зникне і хто знає, може знову настануть "добрі старі середні віка" з голодом і хворобами. Але це не значить,  що без людини всі рослини, чи тварини вимруть - вони просто здичавіють і стануть менш цінними як ресурс, та знадобиться знову сотня років, щоб знову їх окультурити. Тому і захист та покращення культури і знань мають тривати непреривно, навіть в ситі годи, коли здається, що їжа росте на полицях магазинів, а гроші проростають в гаманцях.

Культурні люди, як і інші істоти теж більш цінні. Культурний працівник, який знає техніку безпеки і різні способи роботи з гаявним інструментом, більш продуктивний ніж раб, кріпак, чи напівп'яний пролетарій. Культурний вчитель зі знанням дитячої психології і методами заохочення, в рази ефективніший за попа чи мулу з лозиною і "святим писанням", ну і звісно професійний воїн з доброю зарплатою і амуніцією, кращій за обізяну з гранатою. Та навіть культурний чиновник-управлінець зі знанням основ економіки, фінансів, управління масами, цінніший за харизматичного сильного вождя популіста, який силою слова чи зброї буде вести свій народи абикуди (та в основному на війну проти іншого народа).

Хоча будь яку культурну людину легко втратити, якщо не захищати і не ростити, та часто людство в моменти слабості чи ситості дуже легко йде на призиви популістів-комуністів, борців-націоналістів і духовних спасителів, та винищує в угоду їм опозиційну культуру, як і бур'яни знищують поле чи город зоставлений без піклування.

Впринципі для людства природня жага до окультурення інших і себе, якщо звісно воно не знаходиться в тисках тупого невігластва, а розвивається і має можливість себе захищати самостійно.


Комментарии (2)  
Назад123...262728Вперед | Указать страницу