Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 27 марта 2018
Сообщение прочтено 146 раз

Більшість красивих квітів і корисних рослин потребують догляду і захисту від шкідників і бур'янів. Бур'яни ж зазвичай легко приживаються на обробленому грунті і якщо їх не чепати, то повністю захоплюють його перетворюючи в одновидове бур'янне поле. Яскравий приклад амброзія і пирій. Але чомусь ці рослини так і не захопили ввесь дикий степ, а процвітають виключно біля людських городів і земель обробленних людиною для корисних культур.

Тут теж можно навести аналогії з людським суспільством, де бур'яни-паразити-фашисти-нацисти-більшовики процвітають лише на підготовленому культурному грунті на територіях де не потрібно багато працювати, а можно відібрати у інших. Там де умови життя тяжкі з-за відсутності технологій чи клімату такі паразити не процвітають, також бур'яни і людські "-изми" не мають сили серед багаторічних рослин чи народів з давньою і "непідробленою" історією, бо їх Семена не можуть прорости. Хоча якщо випалити багаторічний степ чи луки, то бур'ян заколоситься і зникне лише коли витягне з грунту всі поживні ресурси, чи після довгої і тяжкої праці людей.


Комментарии (5)  
Четверг 22 марта 2018
Сообщение прочтено 239 раз

Якось в одній з передач показували покинуті міста в тропічних регіонах, які були захоплені і знищені рослинами. Але дакеко ходить не треба, це ж саме відбувається і з селами в Чорнобильській Зоні Вітчудження. Природа регенерую не гірше ніж пошкоджена шкіра на нашому тілі.
Чомусь прийнято вважати планети як великі тверді тіла, що чомусь утворились на сонячній орбіті і так там і "літають" безцільно. Життя ж на планетах розглядається, теж як якийсь феномен, що чомусь виник і існує просто так безцільно, як і планета на якій життя знаходиться.
Як на мене, то нічого не виникає просто так і у всього є своє завдання, навіть якщо ми його не бачим. Наша планета містить багато вуглецю, як і всі живі організми на ній. Але сам вуглець не є паливом, енергетично цінним він стає в поєднанні з воднем. Тож можно припустити, що як і ми, Земля споживає вуглеводні. Але звідки вона їх бере, єдиним джерелом енергії в нашій Сонячній системі, є Сонце, але воно посилає в основному хвильову енергію, а не матерію. Планети цю енергію навряд чи абсорбують. З іншого боку, рослини добре пристосовані щоб використовувати енергію Сонця, але лише для перетворення двоокису вуглецю й води в вуглеводи, які Планета використовує як паливо. Якби на Землі існували лише рослини, то вони б за сотні міліонів років поглинули б весь вуглець і перестали рости, але й мруть рослини не дуже швидко, тому Земля б зоставалась "голодною" і були потрібні гриби, а потім тварини, для прискорення смерті рослин і для вироблення двоокису вуглецю, поблизу них (Планета теж виробляє СО2 і випускає його через вулкани, але треба довго чекати доки його донесе вітер до скупчення рослин).
Рослини виробляють більше вуглеводів ніж тварини можуть переробити і надлишки осідають і перетворюються на торф, вугілля, нафту і газ, які все глибше і глибше приникають в кору Землі, що нагадує про проникнення поживних речовин, через мембрану клітини.
Поява людини в такій екосистемі, теж має свій сенс і користь. Можливо люди призвані для розповсюдження життя по планетах, бо ж ні рослини ні тварини не можуть "оживити" Марс.
Можливо і Сонцю потрібні, не "голі скелі" на орбіті, а насичені вуглеводами планети.


Комментарии (15)  
Kozak | 2018-03-22 12:58:22 Зараза війни.
Сообщение прочтено 66 раз

Війна дуже схожа на хворобу. Інколи на людину (чи будь-який організм) нападає інша людина чи тварина і тоді це битва-війна явна. Цілі такого нападу: знищити, або підкорити.
Але коли людину атакують мікроби, вона може і не помітити доки не підніметься температура тіла, що свідчить про активну війну імунітету з "захватчиками". Зазвичай ми отримуємо хвороботворних мікробів від інших, вже хворих людей чи тварин, тому нас і вчать, по можливості триматись від заразних подалі.
Нинішня війна в Україні - це саме така інфекційна хвороба, яку спричинив занадто довгий і "незахищений" контакт з уже хворою сусідньою державою. Фашисти, нацисти, релігійні фанатики - все це хвороботворні мікроорганізми для держави і суспільства. Хоча слід визнати, що навіть самий здоровий і сильний організм, не є стирильним і завжди має в собі невелику кількість таких паразитів, яких стримує здоровий імунітет. Коли ж людина, чи держава ослаблені, то хвороба починає розповсюдження і зупинити її можно, або довго похворівши, або антибіотиками, чи видаленням заражених частин.
Лише дуже багатий може дозволити собі довго хворіти і чекати. Відрізати від себе частини теж поганий варіант, бо це призводить лише до каліцтва, та і не завжди вирішує проблему. Лікування антибіориками знищує не лише "поганих чужих" мікробів, а й хороших своїх бактерій, плюс треба лікуватись до повного знищення хвороби та і не дешево це все. Тому надзвичайні засоби, як АТО такі не популярні.
Звісно завжди краще виконувати санітарно-гігієнічні правила і навчатись на своїх і чужих помилках. Треба вчити з дитинства, що такі зарази як фашизм, нацизм, расизм, мілітаризм та релігійний фанатизм - це зло, а люди, чи держави, які ним хворіють - заразні і небезпечні.
Вроді як після Другої Світової війни люди мали б зрозуміти, що хворіти погано і в хворобі немає нічого героїчного. Але пропаганда останніх десятиліть висвітлювала хворобу-війну, як героїчну дію: "наши дєди смоглі, і ми сможем повторіть!" Яке дурне і небезпечне гасло! Тобто якщо дєд по недогляду захворів сифілісом і після довгих страждань поборов його, то і нам слід повторити його "героїзм", щоб щось доказати.


Комментарии (2)  
Среда 21 марта 2018
Сообщение прочтено 105 раз

Нинішня фінансова система, яка основана на монополії банків та кредитах під відсоток - не справедлива і веде до збагачення меншості за рахунок більшості.
Грошові одиниці слід би було прив'язати, до якогось матеріального ресурсу, але й це призводить до обмежень, бо золота на всі потреби не вистачить і його легко зберігати, що призвело б до подорожчання життя. Зерно могло б бути таким еталоном, але його забагато і його дорого транспортувати, тако ж агрофірми могли б змовитись стати такими ж паразитами як і банки.
Ідеальним грошовим еквівалентом, я вважаю Ватт відновлюваної енергії. Бо в сучасному світі без електрики ніяк, вона потрібна для виготовлення будь-якої продукції.
Замість Нацбанка з його сховищами золота та валюти, яка лежить без діла для підтримання гривні, можно побудувати сонячні та вітрові електростанції і прив'язати національну валюту до їх потужностей. Зараз один кВт сонячної панелі коштує 1000$, тобто 1Вт=1$. Якщо задяки введенню нових технологій виробництва ціна Ватта впаде - не страшно, бо і ціна розходів на виробництво, комуналку та інше, теж впаде. Якщо ж з-за безвітряної чи пасмурної погоди - ціна Ватта виросте, то і виростуть зарплати, але й розходи на життя та товари.
Якщо державі будуть потрібні гроші, вона не ввімкне принтер і не знецінить валюту, а побудує нові сонячні електростанції, чи здешевить розходи на життя людей.
Також важливо, щоб кожен міг устанавлювати приватні сонячні панелі та вітряки і мав доступ на національний ринок, це не дозволить створити держмонополію на гроші, та зробить людей більш незалежними.
Тут я писав лише про "зелені Ватти", бо вони не залежать від цін на викопне паливо і не забруднюють навколишній світ. Хоча і в відновлюваних джерел є свої обмеження, а саме: погодні умови, площа території, яку вони займають, доступність ресурсів та промислових потужностей для виготовлення панелей і вітряків. Але як на мене, то краще побудувати заводи для їх виготовлення, ніж карбувати гроші, які нічим не підкріплені.
Але ж для доброї роботи економіки потрібні й банки, які б перерозподіляли грошові потоки. Такими струтруктурами могли б стати акумулюючі станції, які будуть накоплювати залишки енергії і видавати її, коли є необхідність.
На перших порах роботи нової грошово-енергетичної системи, державою буде використовуватись і більш дешева енергія атома та тепла, але з часом від них слід відмовитись, або зоставити лише як аварійні джеререла енергії.


Комментарии (8)  
Суббота 17 марта 2018
Сообщение прочтено 304 раз

Сі Цзиньпін знову став генсеком і тепер після зміни конституції КНР може перевибиратись необмежену кількість раз, як і Лукашенко та покойний Уго Чавес. Здавалося б ну і що такого? Колись Союз зняв віковий ліміт для генсеків і вони стали правити до смерті, а потім маразм переміг соціалізм і Совок теж здох. Венесуела теж була так зав'язана на одну людину, що смерть Чавеса призвела до кризи і голоду.

Що буде з Білоруссю після смерті Батька, чи з росією після путіна, невже ці держави такі слабкі, що не можуть виховати достойних управлінців, які б могли замінити "вождів", ще до їх смерті.

Можливо Україна і не супер яка розвинена, але держава мало залежить від волі тимчасових царьків і зміна одного на іншого проходить нормально. 


Комментарии (20)  
Суббота 24 февраля 2018
Сообщение прочтено 66 раз

Недавно прочитав статтю про "зелений тариф" і сонячні панелі.
Уряд зобов'язав Обленерго купувати у населення надлишок електроенергії виробленої приватними сонячними електростанціями (СЕС) і вітровими (ВЕС). Зелений тариф до 2030 року прив'язали до курсу евро і він становить для СЕС - 0.18€, для ВЕС - 0.11€. Потужність приватної електростанції не може перевищувати 30 кВт, тобто при сонячній погоді можно заробити до 5.4€ на годину, або при вітряній - 3.3€. Там де вітер дме цілодобово, перевага вітряка беззаперечна, але й сонячна панель не погано.
Звісно не у кожного є 660 тис. грн. на 30 кВт СЕС, але назбирати 5000€ на 5 кВт можно для початку. 5кВт СЕС принесе за рік десь 1800€, що становитеме 36% річних. Враховуючи 5 річну гарантію на панелі і 20 річний срок служби ризик таких інвестицій мінімальний, а вигода беззаперечна. До 2030 року 5кВт СЕС заробить до 20тис. евро залежно від Сонця і власного споживання електроенергії. І навіть якщо потім цей тариф відмінять, то така СЕС забезпечить достатню енергонезалежнісь при умові наявності акумулятора.


Комментарии (5)  
Четверг 15 февраля 2018
Kozak | 2018-02-15 06:00:43 Чиновники
Сообщение прочтено 310 раз

В Однокласниках натрапив на пропагандистську картинку, де приводилась "статистика": в 1992 в Україні було 62 тис. чиновників і держборг 0,4 млрд.$, а в 2016 -  більше 350 тис. і борг - 127 млрд. $.

Мене зацікавила ця статистика і я вирішив перевірити (ібо пєздьож російської пропаганди - це аксіома, але реальні цифри теж цікаві)

За 1992 я не шукав, а от за 2016:

Чиновників в Україні десь 260 тис. (пропагандисти накинули майже 100 тис.), тобто 1 чиновник на 170 громадян, це чуть менше ніж в рф, там їх майже 1 млн., але здивував Китай, там 1 чиновник на 16 чоловік, і загалом 70 млн. чиновників! Тобто наскільки держава не ефективна.

Про борг росіяни теж прибрехали, бо він складав 70,9 млрд., тобто домалювали 56 млрд.), в рф він 500 млрд. з копійками (так для порівняння).


Комментарии (12)  
Вторник 13 февраля 2018
Kozak | 2018-02-13 16:16:11 Іноземні поняття
Сообщение прочтено 57 раз

З Маніфеста Кєви запамяталось, що він вважає нормальними форми правління Монархію і Республіку, а от Демократію і Деспотизм вважає збоченням. А декілька днів тому, я прочитав як грецькою звучить назва Республіки Кіпр - Кіпріан Демократіа.

Тобто латинське Республіка і грецьке Демократія, співпадають з українським Народовладдям. Але багато держав і їх імітацій дуже вже люблять повтори і називають себе Народними Республіками=Народними Народовладдями, чи Демократичними Республіками=Народовладними Народовладдями, а є і Народно-Демократичні Республіки=Народі Народовладні Народовладдя. Тільки чим цих народовладь народних в назві більше, тим менше народ там має впливу на владу.

Про монархії я сьогодні промовчу, бо самк віра в династичну кровну ізбраність монарха мені непрейнятна.


Суббота 10 февраля 2018
Сообщение прочтено 876 раз

Ходять чутки, що в лнр шахтарі "бунтують", бо їм не платять зарплати. Щоб розібратись з цим, смотрящі за шахтами вже виїхали в Москву, домовитись за гроші.

Якщо шахтарі добувають вугілля, то його ж комусь продають. Платити податки в український бютжет не потрібно, але свеодно грошей немає, чи потрачені не туди. В Україні теж бувають затримки з зарплатами горнякам, але в нас хунта, олігархи і корупція, в молодих республіках цих негараздів давно позбулись, там і президенти народні і шахти народні, навіть дітей безкоштовно в цирки і санаторії возять, та в лікарнях безкоштовно лікують і на 9 травня ветеранам подарунки роздають. А на зарплату грошей немає? Чи може бреше українська пропаганда і все зашибісь, то провокатори укрдеверсанти воду мутять і вже всих ворогів народу отправили на подвал.


Комментарии (56)  
Воскресенье 31 декабря 2017
Сообщение прочтено 136 раз

Десь святкують з Голубими огоньками, а десь весело.

 


Это сообщение написано также в: Україно-Мадагаскарська Спілка (0 комментариев)
Комментарии (8)  
Назад123...252627Вперед | Указать страницу