Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 28 декабря 2017
Kozak | 2017-12-28 11:45:09 Знову в школу)
Сообщение прочтено 330 раз

Останні роки, компанія в якій я працюю, вимагала, щоб я отримав диплом старпома. Але для цього мені необхідно відучитись в морській академії до рівня бакалавра чи магістра. Довгий час я ігнорував такі вимоги, але декілька місяців тому суперінтендант поставив ультиматум: або я йду навчатись і отримаю диплом старпома, або мене замінять на молодих випускників. Звісно можно знайти і іншу компанію, але рано чи пізно все повториться.

Місяць тому я здав вступні екзамени в ДУІТ і поступив на заочне відділення. Тиждень тому я їздив в Київ для отримання роботи на семестр. Впринципі всі предмети я вчив 15 років тому, але Теорерична механіка та Вища математика вже геть забулись, тому починаю навчання заново)

П.с. звісно можно і заплатити за сесію та роботи, але тоді життя стане менш цікавим)


Комментарии (20)  
Вторник 26 декабря 2017
Сообщение прочтено 314 раз

Навіяно відео, яке видав Алекс: https://w ww.youtube .com/watch ?v=GukZEyY pTd4

"В январе 1990 г. Госбанку был передан Сберегательный банк СССР."

"Відповідно до встановленого порядку, щорічно (після закінчення календарного року) загальна сума залишку коштів на кореспондентських рахунках установ Ощадного банку СРСР на території України списувалися на кореспондентський рахунок Правління Ощадбанку СРСР, а останнє передавало їх Державному банку СРСР та Міністерству фінансів СРСР. Станом на 1 січня 1991 року загальна сума акумульованих (протягом 1922-1990 років) і списаних коштів становила 84,3 млрд. рублів. Це відповідало залишку вкладів населення України на зазначену дату." http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=49110&pf35401=283723

"20 декабря 1991 г. Государственный банк СССР был упразднен и все его активы и пассивы, а также имущество на территории РСФСР переданы Центральному банку РСФСР (Банку России)." http://www.cbr.ru/today/?PrtId=gbsssr

После распада Советского Союза и ликвидации Госбанка СССР существование Сбербанка СССР было невозможно. 24 декабря 1991 года на основании собственного решения Совета Сбербанка СССР было объявлено о самоликвидации Сбербанка СССР

Виходить, що до 01.01.1991 "Ощадбанк УРСР" перевів в Москву в Сбєрбанк СССР (який належав Госбанку СССР) 84.3 млрд. руб. (а це 150.4 млрд. дол.), які Госбанк СССР так і не повернув, а вже 20.12.1991 всі його активи і пасиви були передані Банку Росії, а сам Госбанк СССР через чотири дні самоліквідувався.

Гроші, які накопив Ощадбанк УРСР за 1991 рік зостались в Україні і стали основою нинішнього Ощадбанку, і саме ці гроші Україна мусить повертати вкладникам. А от 150.4 млрд. дол., це борг РФ перед вкладчиками з УРСР.


Комментарии (38)  
Суббота 23 декабря 2017
Сообщение прочтено 228 раз

Владимир Мединский, министр культуры РФ: «Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с Первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя хромосома».22 січ. 2013 р. https://www.5-tv.ru/news/65434/


Хромосомный набор – это одинаковое количество парных хромосом, мужских и женских. У детей, рожденных с синдромом Дауна, 21-я пара имеет дополнительную хромосому, в результате чего наблюдается присутствие 47 хромосом. Вот это и является главной причиной развития синдрома Дауна. http://www.ayzdorov.ru/lechenie_sindrom_dayna_chto.php


Комментарии (12)  
Вторник 19 декабря 2017
Kozak | 2017-12-19 21:49:36 Світ без нафти.
Сообщение прочтено 372 раз

Франція перестала видавати нові ліцензії на розвідку і видобування нафти і газу на своїх територіях, а до 2040 взагалі хочуть відмовитись від видобутку. Все ж думаю, що якийсь час вони будуть імпортувати енергоносії, але такий крок розвиненої індустріальної держави дуже обнадіює.

На мою думку рух вуглецю на нашій планеті має якийсь сенс і не створений для задоволення потреб людства. Можливо, що вуглецеві енергоносії використовуються як "паливо-їжа" для Землі: рослини за допомогою Сонця перетворюють вуглекислий газ на вуглеводи, які є основою вугілля-нафти-газу, з часом вуглеводні опускаються через земну кору і використовуються планетою, як паливо. Людина порушує цю систему останню сотню років і відбирає їжу у планети. 

Можливо і інші європейські держави (а з ними і Україна) поступово відійдуть від видобутку і активного використання викопних вуглеводнів.


Комментарии (12)  
Пятница 1 декабря 2017
Kozak | 2017-12-01 09:21:47 Країна і страна.
Сообщение прочтено 857 раз

Наша мова - це мова асоціацій та запозичень, причому часто циклічних. Прості слова утворювали складніші наприклад: люди які жили у Країні почали називатись українцями, а потім Їх самоназва перейшла і на назву самої країни і держами. Люди, які в країні не жили, а жили в стороні, але розмовляли зрозумілою мовою, чи буль колоністами з країни, казали, що живуть в СТоРоНі (в СТРАНє). Тобто сторона-страна це щось за краєм країни, звідси і слово СТРАНний - не такий як люди в країні. За межами країни жили і люди з незрозумілими мовами, їх називали німці, від слова німі, правда пізніше ця назва закріпилась за германцями. Люди які ходили по дорогам Країни - подорожували, а ті що йшли в невідому СТРАНу - СТРАНствували

Коли Країна ослабла і втратила вплив на свої провінції-сторони, то люди в стороні так і продовжили називати свою землю страной.


Комментарии (58)  
Понедельник 9 октября 2017
Сообщение прочтено 1447 раз

Фейсбук дав привід для роздумів. Якась жителька Нью Йорка (одеситка пожизні) вчинила гвалт навколо закону про освіту. Тіпа, ми руССкіє в ОдеССє нікагда нє станєм гаваріть па украіскі. Ну то таке, звичайний срач, яких багато. Але коли російськомовні починають розказувати про тяжку долю росмови в Україні, мені стає гидко від їх брехні.

Рік тому, я привіз дружину і доньку до України. Найняв для жінки вчителя укрмови, а пізніше ми переїхали до села, де вся моя рідня спілкується українською. Тож дружина вже непогано розуміє мову і знає деякі російські слова, які входять до місцевого суржика. Донці ж 2 роки і вона жила лише в україномовному і малагасійському просторі. Раптом я чую від дочки "нЄкАгда нЄ буду...",  ну і інші явно російські вислови. Питаю у бабусі: " звідки воно взялось?", виявилось,  що з мультфільмів. Тепер дитина знає українську, російську і трішки англійську та малагасі.

 До чого я все це написав. Якщо в україномовній родині в Україні дворічна дитина освоїла російську самостійно, то невже може існувати якась загроза для російськомовних родин і російської мови вцілому від закона про освіту українською мовою?


Комментарии (101)  
Среда 27 сентября 2017
Kozak | 2017-09-27 21:08:53 Знову на суші.
Сообщение прочтено 228 раз

190 днів пройшли доволі швидко. Але самі щасливі години пролетіли як мить. Здавалося б, ще 13 годин тому всі посміхались і раділи, що таксі приїхало, а зараз це як далека минувшина, яка ледь тримається в пам'яті. 

Україна зустріла мене доволі дружньо. За останні 10 років Бориспіль став більш привітнім, прикордонники і таможня ведуть себе достойно, різних надокучливих "таксистів" теж убавилось. Доречі, зараз в літаку Турецьких авіаліній, вся інформація дублювалась українською, а не російською як раніше. Світ потихеньку міняється і сьогодні, я бачу лише зміни накраще.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев)
Комментарии (6)  
Четверг 14 сентября 2017
Kozak | 2017-09-14 03:57:47 Тобрук
Сообщение прочтено 115 раз

Ми стояли на якорі 11 днів, а три дні тому зайшли в порт і невідомо скільки пробудемо. На сусідньому причалі стоїть заарештований контейнеровоз з єгипетським екіпажем. Там знайшли партію наркоти. Пару місяців тому в Сфаксі, ми зустріли теж заарештоване судно,  але з контрабандними цигаками.
Я вже був в Тобруці два роки тому. Тоді тут працювало багато дітей і підлітків, тепер же лише дорослі. Активна війна закінчилась і солдати стали робітниками.
Цікаво також, що на всих територіях Лівії (підконтрольних і непідконтрольних уряду в Тріполі) використовують один лівійський державний прапор, а не як у нас, де кожній недореспубліці росіяни намалювали свій триколор з двуголовим птахом і написали однаковим шрифтом "хуєва Народна Республіка" (замість матюка підставить назву української області, яку окупували росіяни).
Інтернет тут нікудишній, як і в інших лівійських портах, де я був. Навіть WiFi модем, який здав нам в аренду погранець за 10$ в сутки і той годиться лише для Вайбера. Але все це фігня, через тиждень додому (ін шалла)


Категории: Мореходи    
Комментарии (1)  
Среда 23 августа 2017
Сообщение прочтено 327 раз
Всетаки радянські Конституції були ідеалістичні інакше нащо було зберігати право на вихід з Союзу в трьох Конституціях. Ленін, Сталін і Брєжнів зберегли це право, і УРСР ним скористалась. 
"Стаття 72. За кожною союзною республікою зберігається право вільного виходу з СРСР"
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0001400-77
Доречі, і в Коституції УРСР в ст 69 було прописано: "Українська РСР зберігає за собою право вільного виходу з СРСР". Тож, все згідно діючого законодавства. Україна таких прав для своїх територій не надавала, та і СРСР для автономій чи областей його теж не передбачав.

Комментарии (44)  
Четверг 10 августа 2017
Сообщение прочтено 783 раз

"Полезно всё, что кстати, а не в срок - все блага превращаются в порок."(c)

Будь яка дія породжує протидію, цей закон чув кожен, але більшість ним нехтує і старається впихнути невпихуєме, без продуманого плану, а лише силою, чи дур'ю.
Час від часу українські шовіністи та різні противники російської мови намагаються провести швидку українізацію і заслужити право колись бути для когось героєм-патріотом. Але швидко лише "кошкі родятся", а нехтування спротивом і зовсім зводять їх "патріотичні пориви" до нульового результата, а то й протилежного. Тож зализавши рани і набравшись сил українізатори знову і знову повторюють ту ж дурість, чим викликають гнів навіть сторонників захисту української мови.
Якщо відійти від узагальнень до конкретики, то прикладами невчасної, непродуманої, безглуздої боротьби з рос.мовою, була відмова від "мовного закона Ківалова", а потім повернення до нього. На Меті теж час від часу пропонуються різні антиросійськомовні заходи, бо чомусь склалась думка, що це якось допоможе зробити популярнішою укрмову. Ні, не допоможе і не зробить, а лише розгонить російськомовних метовчан на фейсбуки, де більше свободи.
Саме свобода слова, думок і відсутність модерації робить застарілий сайт з кучою спама і реклами, цікавим принаймні для мене. Ну і метовчани звісно теж цікаві, але якщо почнеться "патріотична" інквізиція, чи багато нас тут залишиться?
Руський мір - це звісно погано і з цією фашистською течією треба боротись, але не думаю, що правильні і добрі думки написані російською, втрачають від цього частину правильності і доброти.
П.с. На Меті ніхто мені не дорікнув за пости українською мовою, тож давайте і ми, популяризатори укрмови, не будем дорікати російськомовним блогерам за їх вибір.

П.с. Впринципі, мовний срач вже стих, але текст я набрав, ще коли Чорногуз був в топі, просто на рейді зв'язку не було.


Комментарии (29)  
Назад1234...252627Вперед | Указать страницу