Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 26 января 2012
Сообщение прочтено 167 раз

«Мадагаскар – не місце для сексуального туризму!» - дослівний переклад надпису на плакаті, який висить на стіні регістратури готеля,  куди мене привела місцева повія.  За 6000 аріарі (3 долл.) тут можна зняти кімнату на 2 години, 3 презерватива безкоштовно.

Більшість дівчат Таматаве згодні провести з тобою декілька годин за 20000 аріарі, тож моряки чекали на цей порт, як дитина на Новий Рік. Процедура знайомства з дамами проста, як купівля кавуна в Одесі на при кінці літа, для іноземця. Йдеш по вулиці, бачиш файну дівчину, кажеш: «ти, пішли»,  потім говориш ціну.

Та навіть Таматаве тускніє перед славою Дієго Суареса. Жіночій «клондайк» на півночі Мадагаскара, не дивлячись на активне паломництво європейців утримує стабільні ціни від 20000 за жінку. Процедура знайомства таж, але краще користуватися послугами місцевого «пайлота», т.я. дівчата часто не розуміють англійську .

Один з моїх матросів не спав 48 годин, чергуючи вахту на судні з «дамою серця»,  коли закінчились гроші в ход пішло мило та спіральний порошок.

Більшість дівчат (не повертається язик називати їх повіями) приїхали з інших районів острова і працюють на звичайних роботах, а кохаються за гроші лише, щоб більш продуктивно проводити час після основної роботи. Та є й повноцінні шльондри – один моряк провівши з такою мадам вечір, вирішив продовжити з ранку. Домовився про час зустрічі, вона запізнилась на годину, а коли приїхала була з двома клієнтами, він плюнув на це діло і пішов шукати щастя в місті. Через годину вона його знайшла, вибачилась: «Не сердься, я з ними не кохалась, лише пососала…»

P.S.

Як і в більшості цивілізованих країн на Мадагаскарі існує кара за розбещення неповнолітніх, тому після 14 років дівчатам виповнюється зразу 18.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев)
Воскресенье 18 декабря 2011
Сообщение прочтено 550 раз

Женщина в Таматаве стоит 10 американских, плюс 5 за номер в бунгало.

Мама-Сан проигрывала своим подопечным в привлекательности и шансов быть выбранной у нее не было. Единственное преимущество перед молодыми коллегами - это знание английского. Вот она и стала напрашиваться:"Бери двух - не пожалеешь".

Особого желания не было, но ради опыта (есть что вспомнить, но нечего внукам расказать) решил попробовать, когда еще шанс выпадет за такие деньги.

 Теперь положа руку на сердце или другой орган, сознаюсь, что опыт опытом, а удовольствие в двойном или хотябы полуторном размере не было.

Может кому с двумя наравится, но по мне это просто понты и фантазии подогретые порнушкой.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев)
Комментарии (4)  
Kozak | 2011-12-18 01:27:31 «ще не вмерла..»
Сообщение прочтено 124 раз

Добрий у нас гімн, та не актуальний, у ньому незалежна Україна, як щось в перспективі: «ще не  вмерла..», «запануєм і ми браття…» . Досить жити минулим, вже пануєм, вже жива.

Тож пропоную змінити деякі слова:

Що ж не вмерла України

Ні слава ні воля.

І нам браття українці

Усміхнулась доля

Згинули всі вороженьки

Як роса на сонці.

 І ми стали панувати

У рідній сторонці…

А далі, що і з чим ми положим за нашу свободу і якого ми роду, можна залишати, так як процес відстоювання свободи має протікати непреривно. Тільки розслабив булки і вже туди хтось суне свою сосиску, кажучи разом краще – хотдог смачніше. Тож не зівайте, гурмани цього тільки й чекають.


Воскресенье 4 декабря 2011
Kozak | 2011-12-04 16:29:47 Думав, що заздрю...
Сообщение прочтено 151 раз

Бачу автомобілі і маєтки держслужбовців, директорів шкіл, начальників ЖЕКу і злусть бере, думав що це заздрість до роскоші і багатства інших. Так ні, бо й сам їм хліб з маслом. Та всеж змушений блюсти закони, які для мене безглузді або неприйнятні, щоб не втратити, що маю, а ВОНИ мають все ТЕ, бо цих законів не притримуються, хоча їх посади вимагають захисту Законності.

Так я заздрю, але не їх роскоші і багатству, це я можу заробити, а їх свободі від системи, яка їм дає владу над законослухняними.

В країні мають діяти лише ті закони, яких притримується Влада, тобто на данний момент Анархія була б самою справедливою формою держави.


Суббота 3 декабря 2011
Сообщение прочтено 332 раз

Країну можна порівняти з живим організмом.

Вона складається з народу – клітин, які виконують різні функції. Населення об’єднується в різні групи та організації – органи, котрі теж мають своє призначення. Також як і організм – країна може захворіти і перебувати в такому стані достатньо довго. Звичайно сильне загартоване тіло може легко справитись з хворобою, чи паразитами. А ось немощний, виснажений організм потрібно лікувати.

Та для початку потрібно поставити діагноз. Що я і пропоную, скликавши консиліум.

Пропоную визначитись з органами, доповніть чи підправте (я не фізіолог).

 • Нервова система – Державний апарат. Країна, як і тіло в комі може існувати з мінімумом нервових функцій, та для розвитку все ж потрібна організаційна структура.
 • Мозок – законодавча влада.
 • Периферійна нервова система – виконавча влада.
 • Імунітет – судова система, міліція і т.д.
 • Антитіла – Націоналізм. Вони приносять користь, коли організм атакують чужорідні елементи, хвороби та паразити , але якщо тіло перенасичене антитілами, вони атакують здорові клітини і виникає алергічна реакція, яка може навіть убити організм.
 • Кровоносна система – Транспортна система. Тут важливі не тільки артерії та вени, а й капіляри. Закупорка яких може призвести до відмирання частини організму.
 • Дітородні органи у сучасних країн атрофовані. Колись за допомогою їх імперії народжували колонії, та оплодотворяли «дикі» народи.
 • Стволові клітини  –  Діти. Можуть замінити будь, яку клітину. Чим старіший організм, тим менше у нього стволових клітин.
 • М’язи – Виробники (трудовий клас).
 • Кров, лімфа – Сфера послуг.
 • Шкіра – кордони.
 • Сенсори в роті і носі – таможня.
 • Органи мовлення – дипломатичні служби.
 • Легені та система травлення – це легені і шлунки, кожного жителя країни.

 


Комментарии (2)  
Kozak | 2011-12-03 22:43:15 Welcome to Indian Ocean
Сообщение прочтено 141 раз

Колючая проволока, стальные решетки, вооруженные охранники – тюрьма? Современное судно в Индийском океане. Также для отпугивания пиратов используют чучела – манекены одетые в как вояки и бдительные матросы. Светомаскировка и маневр уклонения от торпеды и малых целей – опыт конвоев  времен 2-й Мировой. Пожарные рукава и мачете, которые 5 лет назад были главным атрибутом защиты от пиратов Индокитая, показали свою неэффективность в борьбе с сомалийцами, вооруженными автоматами и РПГ.

Кроме выше перечисленных группировок к пиратам относят также прибрежных бандитов Бразилии, Нигерии и Танзании, но они обычно ограничиваются грабежом экипажа и не захватывают суда.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев)
Вторник 27 сентября 2011
Сообщение прочтено 803 раз

Премьер-министр Украины Николай Азаров убежден, что в Украине нужно ограничить обращение доллара и усилить расчетные операции в гривнах. Премьер рассказал, что у него вчера состоялась встреча с председателем Нацбанка Арбузовым.

Он отметил, что НБУ достаточно автономный, чтобы принимать решения, связанные с валютным регулированием.

- Я сказал Сергей Геннадиевич, что есть отдельные жалобы, определенные беспокойства не только простых, людей, но и из Ассоциации украинских банков по обмену валюты с паспортом, - отметил Азаров.

Поэтому, по его словам, нужно рассмотреть первый опыт и проблемы применения валюты с паспортом, передает УНН.

- У меня не вызывает сомнений, что решение Национального банка правильное. Надо наконец серьезно заниматься теневой экономикой, выплатой зарплат в конвертах. Вообще, доллар не должен ходить в нашей стране как средство расчета. У нас нормальная валюта - это гривна, - отметил Азаров.

Премьер подчеркнул, что украинская валюта надежная, стабильная и она должна использоваться при расчетных операциях в Украине, а доллар должен применяться для поездки на отдых. "Его обращение в стране должен быть ограничено", - подчеркнул Азаров.

Премьер напомнил, что Украина в течение 20 лет рассчитывалась чужой валютой, а в Европе, по его словам, никто не рассчитывается гривной, а только своей национальной валютой.

http://kp.ua/daily/270911/303456

Скоро як в Союзі - за зберігання валюти будуть сажати

 


Комментарии (10)  
Пятница 23 сентября 2011
Kozak | 2011-09-23 20:27:31 Палка та Держава
Сообщение прочтено 93 раз

Палка, як відомо самий простий і надійний інструмент, нею користуються навіть шимпанзе. Будь який інструмент можно покращити, виготовивши його з більш якісного матеріалу. Також палку можно вдосконалити (збільшити ЇЇ продуктивність), наприклад прив"язати до неї кістку або камінь, так з"явились мотига і сокира, та це призвело до зменшення надійності більш складних інструментів. Також складними пристроями потібно вчитися користуватись правильно. Не завжди складний і дорогий інструмент потрібний людям, інколи вистачить і палки.

Держава - це складний апарат, який управляє людьми на території країни. Чим більша територія країни і чим більше людей на ній проживає, тим устрій держави має бути складнішим, для більш ефективного управління, і тим менше людей дійсно розуміють справжні функції окремих державних механізмів та блоків. 

Ті хто трохи розбирається де яку кнопку натиснути - експлуатують Державу по повній, а інші стоять в стороні й дивляться,а прочитати інструкцію лінь. Дорослим людям страшно і важко вчитись працювати з новими пристроями, а діти все схоплюють на льоту - та хто ж їм дасть поклацати.


Kozak | 2011-09-23 16:10:43 З Вікіпедії
Сообщение прочтено 130 раз

Мілі́ція (лат. militia, «озброєний народ») — у сучасній Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, покликаний захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань. В Україні міліція є єдиною системою органів, яка входить до структури Міністерства внутрішніх справ, виконує адміністративну, профілактичну, оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну, виконавчу та охоронну (на договірних засадах) функції.

Полі́ція (фр. Police, від дав.-гр. ἡ πολιτεία, «держава») — система державних служб, що займаються охороною громадського порядку і боротьбою зі злочинністю.

Росіяни змирились, коли нам чекати новшеств?


Kozak | 2011-09-23 15:59:27 Бурда політична.
Сообщение прочтено 124 раз

Закони створюються, щоб їх виконувати. Але не секрет, що недотримання і нехтування законами в Україні норма. Та всеж ВР постійно впроваджує нові, які від початку їх існування вважаються дурістю.

Народ навіть не зважає на їх існування, бо взятки ніхто не відміняв. Будь якого неугодного можна за щось судити, а потім за гроші випустити з наступною амністіею. Введення в дію такої кількості законів, на мою думку, служить лише для того щоб кожен громадянин міг бути покараний по якомусь закону, наприклад за носіння камуфляжа, або незадекларовані 10 коп.


Назад123...24252627Вперед | Указать страницу