Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 20 сентября 2011
Сообщение прочтено 305 раз

Так мають виглядати українці майбутнього
 


Комментарии (3)  
Kozak | 2011-09-20 17:28:27 Дождался
Сообщение прочтено 306 раз

В ЮАР сейчас весна, значит зимы в этом году не увижу.

 


Комментарии (4)  
Воскресенье 18 сентября 2011
Kozak | 2011-09-18 14:35:56 Людина, як є.
Сообщение прочтено 137 раз

Колись люди були волохаті і не розумніші за шимпанзе, зараз майже безшерсті і вважають себе царями природи. 

Як це сталося і хто винен. Моя версія така:

Краса людська - заслуга чоловіків. Саме ми напротязі міліонів років відбирали і спарювались з самими симпатичними мавпами, створивши жінку прекрасну (pulchram). Зараз жінки вважаються прекрасною половиною людства, та не забуваймо, що "справжній чоловік має бути трохи симпатичніший за мавпу", а з таким підходом до краси жінки й досі б мали волосате пузо й спину.

Розум людський - беззаперечно заслуга жінок. Коли жінки позбулись шерсті, та й чоловіки облисіли (всеж вони були синами найкрачих самок), почалася нова ера людства. Тепер найгарніші жінки почали вибирати самих перспективних самців, по їх силі і розуму. Саме чоловік розумний (sapien quis) зміг побороти сильнішого суперника за допомогою камяної сокири і списа, це поклало початок наукового прогресу. Щоб задовольнити потреби жінок чоловіки винайшли посуд, одяг, меблі, почали робити ремонт в своїх печерах. Зараз чоловіки вважаються розумною частиною людства, та дивлячись на житло холостяка розумію, де б була наша технологічна цивилізація без впливу жінок. 

Та навіть така ідеальна система еволюції дала збій.

Жінки розумні (mulier ipsum), які являлись побічними генетичними мутаціями пристосувались до потреб чоловіків і винайшли косметику та алкоголь. Серед самців теж зустрічались мутанти - вони не мали достатньо розуму та сили, щоб конкурувати з іншими чоловіками, та їх вміння гарно одягатись і складно говорити дало їм можливість зайняти своє місце в серцях ситих жінок.Пятница 16 сентября 2011
Kozak | 2011-09-16 00:18:19 Обидно
Сообщение прочтено 2577 раз

Набрал в гугле картинки: украинцы и увидел Гитлера, спасибо нацикам за асоциацию.


Комментарии (36)  
Четверг 15 сентября 2011
Kozak | 2011-09-15 15:52:45 Слабкість
Сообщение прочтено 129 раз

Слабкі і невпевнені в своїх силах нові системи завжди будують свою агітацію на слабких сторонах своїх попередників, а щоб стерти згадки про їх досягнення, новачки очорняють всю систему в цілому.

Так робили християни, палячи книги і храми язичників, імперіалісти - знищующи традиції і культури народів імперії та нав'язуючи єдині закони, комуністи - руйнували роскішні будівлі імперського часу, а демократи і націоналісти - довели до занепаду одну з наймогутніших економік світу.

Таке руйнування позбавляє наступні покоління памяті продосягнення попередників і дає змогу писати історію на свій лад. Та не лише ідеологія, а й звичайна тяга до мародерства, яке можливе коли хазяїн вже ворог системи.


Вторник 13 сентября 2011
Kozak | 2011-09-13 20:46:17 Нейтральні гроші
Сообщение прочтено 157 раз

 Сучасна фінансова система побудована на відсотках по кредитах. Хто має вільні гроші дає їх в кредит під відсотки, а інші беруть кредити і платять відсотки першим. Багачі продовжують багатшати нічого не виробляючи, а бідняки попадають в кредитну кабалу. Добавте постійний ріст цін з-за інфляції, перспектива не радісна.

Колись закони забороняли позичати під відсотки, тому люди якщо і давали гроші, то лише своїм близьким знайомим, це гальмувало економіку, але було справедливо. Заохотити багатих тримати гроші в банках без відсотків, а банки давати кредити під 0% призвана теорія "Нейтральних грошей".

Принципи такі:

1. Гроші створені для спрощення обміну товарів і послуг.

2. Давати гроші під відсоток заборонено.

3. За користуванням грошима потрібно платити. Тому кожен рік друкується новий вид банкнот, які обмінюються: за 10 "старих" дають 9 "нових".

Нащо це нам. Номінально ціни не ростуть і покупна властивість громадян не зменшується, т.я. кожний місяць вони отримують зарплату в актуальних банкнотах. Лишні кошти можно здати в банк і хоча відсотків не отримаєш, та коли гроші знадобяться банк видасть суму в актуальній валюті.


Пятница 9 сентября 2011
Kozak | 2011-09-09 21:38:05 Дрібниці
Сообщение прочтено 160 раз

Кожен чоловік має посадити дерево, виростити сина і побудувати дім. - здається дрібниці, а з іншого боку скільки людей цього не роблять бо вважають, що хтось вже посадив кілька дерев, навічо напрягатись, а синів нехай народжують індуси і китайці, а будинки і зовсім мало хто будує, бо чекають доки помруть батьки, або батьки батьків.

Так і живемо...


Комментарии (1)  
Воскресенье 4 сентября 2011
Сообщение прочтено 207 раз

 Дайте мені увесь світ і ще 5%.

«Треба допомогти людям правильно цінити гроші. Треба сказати їм, що таке гроші і що створює їх, та в чому полягає хитрість, через яку держави і народи підпадають під владу деяких окремих індивідуумів.» Генрі Форд

Ця казка буде цікавою не лише дітям, але і дорослим. А головне вона буде корисною. В ній розповідається історія створення фінансової системи, від золотих монет до пластикових карток. У спрощеній формі показується механізм кредитного (банківського) мультиплікатора.

 За мотивами німецького мультиплікаційного фільму

«Fabian - Gib mir die Welt plus 5 Prozent»

 Фабіан хвилювався, в останній раз тренуючи свою промову для завтрашнього зібрання. Він завжди бажав влади і престижу, і зараз його мрії були близькими до реальності. Він був ремісником, працював з золотом і сріблом, виготовлював прикраси. Але йому не подобалося заробляти на життя своєю працею. Йому потрібна була енергія, виклик, і його план був готовий. Можна було починати.

Увесь час до того люди використовували систему натурального обміну. Людина підтримувала життєздатність своєї родини, сама виготовляючи усе необхідне, або ж займалась якимось одним ремеслом. Надлишки продуктів свого ремесла людина обмінювала на надлишки продуктів праці інших ремісників.

Ярмарковий день завжди був шумним, але все одно люди вітали один одного з натхненням і особливе задоволення отримували від почуття дружності та згуртованості. Ярмарок завжди був місцем радісним, але останнім часом на ньому бувало дуже багато людей, забагато суперечок, і не лишалося часу просто поговорити. Було очевидним, що потрібна яка-небудь нова, більш досконала система.

А взагалі люди були щасливими і користувалися плодами своєї праці.

У кожній спільноті була створена доволі проста система правління, яка мала слідкувати за тим, щоб свободи і права кожної людини були захищені і щоб ніхто нікого ні до чого не примушував всупереч його волі.

Це було єдине призначення влади, і місцевий голова користувався добровільною підтримкою громади, яка його вибрала.

Однак, ярмарковий день став проблемою, яку не так просто було вирішити. «Скільки коштує один ніж – одну чи дві корзини кукурудзи? Що коштує дорожче – корова чи віз?...» І так далі. Але нікому в голову не приходило нічого кращого.

І от Фабіан оголошує: «Я знаю як вирішити проблему обміну. Запрошую усіх вас завтра на загальні збори.»

На наступний день був оголошений збір на головній площі міста і Фабіан пояснив людям суть нової системи, яку він назвав «грошима». Ідея звучала прекрасно. «З чого почнемо?» - питали люди.

 «Золото, яке я використовую в прикрасах, - чудовий метал. Він гарний, не іржавіє, довговічний… Я виллю з частини мого золота монети, і назвемо кожну монету «долар».»

Він пояснив принцип дії нової системи, ці гроші стануть справжнім засобом обміну, набагато зручнішим чим натуральний обмін.

А один міський голова запитав: «А що, коли хтось знайде золото і буде робити власні монети?»

«Це буде несправедливо!» Але у Фабіана була готова відповідь: «Лише ті монети які схвалить уряд, зможуть бути використані в якості грошей, і на них в підтвердження цього будуть стояти спеціальні відмітки». Це здавалося розумним, і окрім цього було запропоновано, щоб кожний член громади отримав рівну кількість монет. «Тільки я заслуговую більшу долю монет, - вказав виробник свічок, - усі користуються моїми свічками». «Ні, - заперечив фермер, - без їжі не проживеш. Ми, фермери, повинні отримати більшу частину монет». І спір продовжився.

Фабіан дав їм трішки посперечатися, а потім запропонував: «Оскільки ви самі не можете прийти до згоди, я пропоную, щоб кожен отримав від мене стільки,
Читать


Четверг 18 августа 2011
Сообщение прочтено 335 раз

Внимание!

Говоря История Украины, я подразумеваю историю современной территории Украины, а не страны которой только 20 лет.

Изначале.

Где-то 25 тысячь лет назад под Чениговом нашли кости мамонта, свидетели говорят, что его завалили мезинцы, но факт браконьерства так доказать и неудалось. (Пока приехал участковый, саблезубые собаки уничтожили улики). Именно этот случай послужил основой сценария для "Ледникового периода 1", на самом же деле мамонт не выжил. Мезинцы 10 тысячь лет безнаказанно уничтожали лахматых слонов в других зверушек, пользуясь снежными заносами на дорогах. Как и украинские женщины, мезинки предпочитали шубы из натурального меха. Достоверно известно, что слона в киевском зоопарке завалии потомки мезинцев.

11 тысяч лет назад ледник начал таять и в Крыму начали появляться первые туристы с Африки, а может с Сириуса (это как кому угодно). Их было немного, но мусор после них до сих пор находят в крымских пещерах. Чем они занимались 6 тысяч лет можно только догадываться.

Арии.

5 тысяч лет назад со стороны Балкан пришла новая группа поселенцев. Которых нынче называют Индоевропейцы, а проще – Арии. Одни ученые утверждают, что это иммигранты с Ирана, которые искали путь в Европу, другие – говорят об израильских корнях. И сейчас Израиль с Ираном в состоянии войны – не могут решить, кому считаться предками украинцев.Как бы там ни было, а ариям в причерноморских степях понравилось, и они разбили огороды, выращивали рожь и пшеницу и всякую пашницу. Но 3 тысячи лет назад им захотелось приключений, и те, что жили недалеко от современного села Трыпилля, побили горшки и ушли искать Индию. Как Колумб, но на 2,5 тысячи лет раньше и пошли они в правильном направлении. Так образовалась так называемая Трипольская культура.

Киммерийцы-Сарматы.

И снова наступила скука, пока 2 тысячи лет назад в Степи не появились Киммерийцы. Это были тоже иранские племена. Здесь они оседлали лошадь, а может, кто из местных подсказал. Попозже киммерийцы подпортили репутацию персидскому царю Дарию 1, разгромив его войска. Но к тому времени в северное Причерноморье пришли скифы, они выгнали киммерийцев и остались на ПМЖ. Скифы торговали с греческими городами, которые начали появляться в этом регионе. Именно скифы имеют много общего с Украинцами, и тех и тех можно условно разделить на сельских, городских и царских. Правда царские в то время жили не под Киевом, а в Крыму. За пренебрежение правами человека и демократическими свободами, греческие чиновники нанимали скифов, как городскую ночную стражу, только они могли без угрызений совести успокоить пьяных греческих дебоширов не взирая на их социальный статус.Откуда появились сарматы, достоверных источников нет. Нет данных и о войнах между ними и скифами. Поэтому я склоняюсь к теории, что это один и тот же народ, но название свое они получили от римских историков, как скифы от греческих.

Славяне.

Пока римляне завоёвывали Средиземноморье и Западную Европу, в Украину пришли гунны, готы и другие восточные народы. Они прослышали, что все дороги ведут в Рим и пошли на него посмотреть. Так Рим окончательно распался на Священную Римскую Империю и Византию. Народам, жившим на территории Украины тоже надоела анархия, и Кий, Щек, Хорив с сестрой Лыбидь основали Киев. Эти люди славили своих богов и называли себя славянами. Поначалу они прятались по лесах, как белорусские партизаны, но потихоньку киевляне монополизировали
Читать


Комментарии (1)  
Понедельник 15 августа 2011
Kozak | 2011-08-15 00:05:55 Корупція, щоб ЇЇ...
Сообщение прочтено 143 раз

Корупція, щоб ЇЇ зменшити:

1. В військоматах - не хочеш служити плати в казну, зарплату контрактнику за рік.

2. Бюрократам паспортистам та іншим клопам за справочку - установити спеціальний тариф срочності, за яким бюрократ мусить  видати справку, оформити заявку не за місяць, а за день, а то й годину. Або установити заплату, яка б залежала від кількості обслужених клієнтів.


Комментарии (1)  
Назад123...252627Вперед | Указать страницу