Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Воскресенье 4 декабря 2011
Kozak | 2011-12-04 16:29:47 Думав, що заздрю...
Сообщение прочтено 154 раз

Бачу автомобілі і маєтки держслужбовців, директорів шкіл, начальників ЖЕКу і злусть бере, думав що це заздрість до роскоші і багатства інших. Так ні, бо й сам їм хліб з маслом. Та всеж змушений блюсти закони, які для мене безглузді або неприйнятні, щоб не втратити, що маю, а ВОНИ мають все ТЕ, бо цих законів не притримуються, хоча їх посади вимагають захисту Законності.

Так я заздрю, але не їх роскоші і багатству, це я можу заробити, а їх свободі від системи, яка їм дає владу над законослухняними.

В країні мають діяти лише ті закони, яких притримується Влада, тобто на данний момент Анархія була б самою справедливою формою держави.


Суббота 3 декабря 2011
Сообщение прочтено 339 раз

Країну можна порівняти з живим організмом.

Вона складається з народу – клітин, які виконують різні функції. Населення об’єднується в різні групи та організації – органи, котрі теж мають своє призначення. Також як і організм – країна може захворіти і перебувати в такому стані достатньо довго. Звичайно сильне загартоване тіло може легко справитись з хворобою, чи паразитами. А ось немощний, виснажений організм потрібно лікувати.

Та для початку потрібно поставити діагноз. Що я і пропоную, скликавши консиліум.

Пропоную визначитись з органами, доповніть чи підправте (я не фізіолог).

 • Нервова система – Державний апарат. Країна, як і тіло в комі може існувати з мінімумом нервових функцій, та для розвитку все ж потрібна організаційна структура.
 • Мозок – законодавча влада.
 • Периферійна нервова система – виконавча влада.
 • Імунітет – судова система, міліція і т.д.
 • Антитіла – Націоналізм. Вони приносять користь, коли організм атакують чужорідні елементи, хвороби та паразити , але якщо тіло перенасичене антитілами, вони атакують здорові клітини і виникає алергічна реакція, яка може навіть убити організм.
 • Кровоносна система – Транспортна система. Тут важливі не тільки артерії та вени, а й капіляри. Закупорка яких може призвести до відмирання частини організму.
 • Дітородні органи у сучасних країн атрофовані. Колись за допомогою їх імперії народжували колонії, та оплодотворяли «дикі» народи.
 • Стволові клітини  –  Діти. Можуть замінити будь, яку клітину. Чим старіший організм, тим менше у нього стволових клітин.
 • М’язи – Виробники (трудовий клас).
 • Кров, лімфа – Сфера послуг.
 • Шкіра – кордони.
 • Сенсори в роті і носі – таможня.
 • Органи мовлення – дипломатичні служби.
 • Легені та система травлення – це легені і шлунки, кожного жителя країни.

 


Комментарии (2)  
Kozak | 2011-12-03 22:43:15 Welcome to Indian Ocean
Сообщение прочтено 146 раз

Колючая проволока, стальные решетки, вооруженные охранники – тюрьма? Современное судно в Индийском океане. Также для отпугивания пиратов используют чучела – манекены одетые в как вояки и бдительные матросы. Светомаскировка и маневр уклонения от торпеды и малых целей – опыт конвоев  времен 2-й Мировой. Пожарные рукава и мачете, которые 5 лет назад были главным атрибутом защиты от пиратов Индокитая, показали свою неэффективность в борьбе с сомалийцами, вооруженными автоматами и РПГ.

Кроме выше перечисленных группировок к пиратам относят также прибрежных бандитов Бразилии, Нигерии и Танзании, но они обычно ограничиваются грабежом экипажа и не захватывают суда.


Это сообщение написано также в: Мореходы (0 комментариев)
Вторник 27 сентября 2011
Сообщение прочтено 810 раз

Премьер-министр Украины Николай Азаров убежден, что в Украине нужно ограничить обращение доллара и усилить расчетные операции в гривнах. Премьер рассказал, что у него вчера состоялась встреча с председателем Нацбанка Арбузовым.

Он отметил, что НБУ достаточно автономный, чтобы принимать решения, связанные с валютным регулированием.

- Я сказал Сергей Геннадиевич, что есть отдельные жалобы, определенные беспокойства не только простых, людей, но и из Ассоциации украинских банков по обмену валюты с паспортом, - отметил Азаров.

Поэтому, по его словам, нужно рассмотреть первый опыт и проблемы применения валюты с паспортом, передает УНН.

- У меня не вызывает сомнений, что решение Национального банка правильное. Надо наконец серьезно заниматься теневой экономикой, выплатой зарплат в конвертах. Вообще, доллар не должен ходить в нашей стране как средство расчета. У нас нормальная валюта - это гривна, - отметил Азаров.

Премьер подчеркнул, что украинская валюта надежная, стабильная и она должна использоваться при расчетных операциях в Украине, а доллар должен применяться для поездки на отдых. "Его обращение в стране должен быть ограничено", - подчеркнул Азаров.

Премьер напомнил, что Украина в течение 20 лет рассчитывалась чужой валютой, а в Европе, по его словам, никто не рассчитывается гривной, а только своей национальной валютой.

http://kp.ua/daily/270911/303456

Скоро як в Союзі - за зберігання валюти будуть сажати

 


Комментарии (10)  
Пятница 23 сентября 2011
Kozak | 2011-09-23 20:27:31 Палка та Держава
Сообщение прочтено 102 раз

Палка, як відомо самий простий і надійний інструмент, нею користуються навіть шимпанзе. Будь який інструмент можно покращити, виготовивши його з більш якісного матеріалу. Також палку можно вдосконалити (збільшити ЇЇ продуктивність), наприклад прив"язати до неї кістку або камінь, так з"явились мотига і сокира, та це призвело до зменшення надійності більш складних інструментів. Також складними пристроями потібно вчитися користуватись правильно. Не завжди складний і дорогий інструмент потрібний людям, інколи вистачить і палки.

Держава - це складний апарат, який управляє людьми на території країни. Чим більша територія країни і чим більше людей на ній проживає, тим устрій держави має бути складнішим, для більш ефективного управління, і тим менше людей дійсно розуміють справжні функції окремих державних механізмів та блоків. 

Ті хто трохи розбирається де яку кнопку натиснути - експлуатують Державу по повній, а інші стоять в стороні й дивляться,а прочитати інструкцію лінь. Дорослим людям страшно і важко вчитись працювати з новими пристроями, а діти все схоплюють на льоту - та хто ж їм дасть поклацати.


Kozak | 2011-09-23 16:10:43 З Вікіпедії
Сообщение прочтено 133 раз

Мілі́ція (лат. militia, «озброєний народ») — у сучасній Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, покликаний захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань. В Україні міліція є єдиною системою органів, яка входить до структури Міністерства внутрішніх справ, виконує адміністративну, профілактичну, оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну, виконавчу та охоронну (на договірних засадах) функції.

Полі́ція (фр. Police, від дав.-гр. ἡ πολιτεία, «держава») — система державних служб, що займаються охороною громадського порядку і боротьбою зі злочинністю.

Росіяни змирились, коли нам чекати новшеств?


Kozak | 2011-09-23 15:59:27 Бурда політична.
Сообщение прочтено 129 раз

Закони створюються, щоб їх виконувати. Але не секрет, що недотримання і нехтування законами в Україні норма. Та всеж ВР постійно впроваджує нові, які від початку їх існування вважаються дурістю.

Народ навіть не зважає на їх існування, бо взятки ніхто не відміняв. Будь якого неугодного можна за щось судити, а потім за гроші випустити з наступною амністіею. Введення в дію такої кількості законів, на мою думку, служить лише для того щоб кожен громадянин міг бути покараний по якомусь закону, наприклад за носіння камуфляжа, або незадекларовані 10 коп.


Вторник 20 сентября 2011
Сообщение прочтено 310 раз

Так мають виглядати українці майбутнього
 


Комментарии (3)  
Kozak | 2011-09-20 17:28:27 Дождался
Сообщение прочтено 315 раз

В ЮАР сейчас весна, значит зимы в этом году не увижу.

 


Комментарии (4)  
Воскресенье 18 сентября 2011
Kozak | 2011-09-18 14:35:56 Людина, як є.
Сообщение прочтено 141 раз

Колись люди були волохаті і не розумніші за шимпанзе, зараз майже безшерсті і вважають себе царями природи. 

Як це сталося і хто винен. Моя версія така:

Краса людська - заслуга чоловіків. Саме ми напротязі міліонів років відбирали і спарювались з самими симпатичними мавпами, створивши жінку прекрасну (pulchram). Зараз жінки вважаються прекрасною половиною людства, та не забуваймо, що "справжній чоловік має бути трохи симпатичніший за мавпу", а з таким підходом до краси жінки й досі б мали волосате пузо й спину.

Розум людський - беззаперечно заслуга жінок. Коли жінки позбулись шерсті, та й чоловіки облисіли (всеж вони були синами найкрачих самок), почалася нова ера людства. Тепер найгарніші жінки почали вибирати самих перспективних самців, по їх силі і розуму. Саме чоловік розумний (sapien quis) зміг побороти сильнішого суперника за допомогою камяної сокири і списа, це поклало початок наукового прогресу. Щоб задовольнити потреби жінок чоловіки винайшли посуд, одяг, меблі, почали робити ремонт в своїх печерах. Зараз чоловіки вважаються розумною частиною людства, та дивлячись на житло холостяка розумію, де б була наша технологічна цивилізація без впливу жінок. 

Та навіть така ідеальна система еволюції дала збій.

Жінки розумні (mulier ipsum), які являлись побічними генетичними мутаціями пристосувались до потреб чоловіків і винайшли косметику та алкоголь. Серед самців теж зустрічались мутанти - вони не мали достатньо розуму та сили, щоб конкурувати з іншими чоловіками, та їх вміння гарно одягатись і складно говорити дало їм можливість зайняти своє місце в серцях ситих жінок.Назад123...25262728Вперед | Указать страницу