Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 13 сентября 2011
Kozak | 2011-09-13 20:46:17 Нейтральні гроші
Сообщение прочтено 161 раз

 Сучасна фінансова система побудована на відсотках по кредитах. Хто має вільні гроші дає їх в кредит під відсотки, а інші беруть кредити і платять відсотки першим. Багачі продовжують багатшати нічого не виробляючи, а бідняки попадають в кредитну кабалу. Добавте постійний ріст цін з-за інфляції, перспектива не радісна.

Колись закони забороняли позичати під відсотки, тому люди якщо і давали гроші, то лише своїм близьким знайомим, це гальмувало економіку, але було справедливо. Заохотити багатих тримати гроші в банках без відсотків, а банки давати кредити під 0% призвана теорія "Нейтральних грошей".

Принципи такі:

1. Гроші створені для спрощення обміну товарів і послуг.

2. Давати гроші під відсоток заборонено.

3. За користуванням грошима потрібно платити. Тому кожен рік друкується новий вид банкнот, які обмінюються: за 10 "старих" дають 9 "нових".

Нащо це нам. Номінально ціни не ростуть і покупна властивість громадян не зменшується, т.я. кожний місяць вони отримують зарплату в актуальних банкнотах. Лишні кошти можно здати в банк і хоча відсотків не отримаєш, та коли гроші знадобяться банк видасть суму в актуальній валюті.


Пятница 9 сентября 2011
Kozak | 2011-09-09 21:38:05 Дрібниці
Сообщение прочтено 162 раз

Кожен чоловік має посадити дерево, виростити сина і побудувати дім. - здається дрібниці, а з іншого боку скільки людей цього не роблять бо вважають, що хтось вже посадив кілька дерев, навічо напрягатись, а синів нехай народжують індуси і китайці, а будинки і зовсім мало хто будує, бо чекають доки помруть батьки, або батьки батьків.

Так і живемо...


Комментарии (1)  
Воскресенье 4 сентября 2011
Сообщение прочтено 211 раз

 Дайте мені увесь світ і ще 5%.

«Треба допомогти людям правильно цінити гроші. Треба сказати їм, що таке гроші і що створює їх, та в чому полягає хитрість, через яку держави і народи підпадають під владу деяких окремих індивідуумів.» Генрі Форд

Ця казка буде цікавою не лише дітям, але і дорослим. А головне вона буде корисною. В ній розповідається історія створення фінансової системи, від золотих монет до пластикових карток. У спрощеній формі показується механізм кредитного (банківського) мультиплікатора.

 За мотивами німецького мультиплікаційного фільму

«Fabian - Gib mir die Welt plus 5 Prozent»

 Фабіан хвилювався, в останній раз тренуючи свою промову для завтрашнього зібрання. Він завжди бажав влади і престижу, і зараз його мрії були близькими до реальності. Він був ремісником, працював з золотом і сріблом, виготовлював прикраси. Але йому не подобалося заробляти на життя своєю працею. Йому потрібна була енергія, виклик, і його план був готовий. Можна було починати.

Увесь час до того люди використовували систему натурального обміну. Людина підтримувала життєздатність своєї родини, сама виготовляючи усе необхідне, або ж займалась якимось одним ремеслом. Надлишки продуктів свого ремесла людина обмінювала на надлишки продуктів праці інших ремісників.

Ярмарковий день завжди був шумним, але все одно люди вітали один одного з натхненням і особливе задоволення отримували від почуття дружності та згуртованості. Ярмарок завжди був місцем радісним, але останнім часом на ньому бувало дуже багато людей, забагато суперечок, і не лишалося часу просто поговорити. Було очевидним, що потрібна яка-небудь нова, більш досконала система.

А взагалі люди були щасливими і користувалися плодами своєї праці.

У кожній спільноті була створена доволі проста система правління, яка мала слідкувати за тим, щоб свободи і права кожної людини були захищені і щоб ніхто нікого ні до чого не примушував всупереч його волі.

Це було єдине призначення влади, і місцевий голова користувався добровільною підтримкою громади, яка його вибрала.

Однак, ярмарковий день став проблемою, яку не так просто було вирішити. «Скільки коштує один ніж – одну чи дві корзини кукурудзи? Що коштує дорожче – корова чи віз?...» І так далі. Але нікому в голову не приходило нічого кращого.

І от Фабіан оголошує: «Я знаю як вирішити проблему обміну. Запрошую усіх вас завтра на загальні збори.»

На наступний день був оголошений збір на головній площі міста і Фабіан пояснив людям суть нової системи, яку він назвав «грошима». Ідея звучала прекрасно. «З чого почнемо?» - питали люди.

 «Золото, яке я використовую в прикрасах, - чудовий метал. Він гарний, не іржавіє, довговічний… Я виллю з частини мого золота монети, і назвемо кожну монету «долар».»

Він пояснив принцип дії нової системи, ці гроші стануть справжнім засобом обміну, набагато зручнішим чим натуральний обмін.

А один міський голова запитав: «А що, коли хтось знайде золото і буде робити власні монети?»

«Це буде несправедливо!» Але у Фабіана була готова відповідь: «Лише ті монети які схвалить уряд, зможуть бути використані в якості грошей, і на них в підтвердження цього будуть стояти спеціальні відмітки». Це здавалося розумним, і окрім цього було запропоновано, щоб кожний член громади отримав рівну кількість монет. «Тільки я заслуговую більшу долю монет, - вказав виробник свічок, - усі користуються моїми свічками». «Ні, - заперечив фермер, - без їжі не проживеш. Ми, фермери, повинні отримати більшу частину монет». І спір продовжився.

Фабіан дав їм трішки посперечатися, а потім запропонував: «Оскільки ви самі не можете прийти до згоди, я пропоную, щоб кожен отримав від мене стільки,
Читать


Четверг 18 августа 2011
Сообщение прочтено 338 раз

Внимание!

Говоря История Украины, я подразумеваю историю современной территории Украины, а не страны которой только 20 лет.

Изначале.

Где-то 25 тысячь лет назад под Чениговом нашли кости мамонта, свидетели говорят, что его завалили мезинцы, но факт браконьерства так доказать и неудалось. (Пока приехал участковый, саблезубые собаки уничтожили улики). Именно этот случай послужил основой сценария для "Ледникового периода 1", на самом же деле мамонт не выжил. Мезинцы 10 тысячь лет безнаказанно уничтожали лахматых слонов в других зверушек, пользуясь снежными заносами на дорогах. Как и украинские женщины, мезинки предпочитали шубы из натурального меха. Достоверно известно, что слона в киевском зоопарке завалии потомки мезинцев.

11 тысяч лет назад ледник начал таять и в Крыму начали появляться первые туристы с Африки, а может с Сириуса (это как кому угодно). Их было немного, но мусор после них до сих пор находят в крымских пещерах. Чем они занимались 6 тысяч лет можно только догадываться.

Арии.

5 тысяч лет назад со стороны Балкан пришла новая группа поселенцев. Которых нынче называют Индоевропейцы, а проще – Арии. Одни ученые утверждают, что это иммигранты с Ирана, которые искали путь в Европу, другие – говорят об израильских корнях. И сейчас Израиль с Ираном в состоянии войны – не могут решить, кому считаться предками украинцев.Как бы там ни было, а ариям в причерноморских степях понравилось, и они разбили огороды, выращивали рожь и пшеницу и всякую пашницу. Но 3 тысячи лет назад им захотелось приключений, и те, что жили недалеко от современного села Трыпилля, побили горшки и ушли искать Индию. Как Колумб, но на 2,5 тысячи лет раньше и пошли они в правильном направлении. Так образовалась так называемая Трипольская культура.

Киммерийцы-Сарматы.

И снова наступила скука, пока 2 тысячи лет назад в Степи не появились Киммерийцы. Это были тоже иранские племена. Здесь они оседлали лошадь, а может, кто из местных подсказал. Попозже киммерийцы подпортили репутацию персидскому царю Дарию 1, разгромив его войска. Но к тому времени в северное Причерноморье пришли скифы, они выгнали киммерийцев и остались на ПМЖ. Скифы торговали с греческими городами, которые начали появляться в этом регионе. Именно скифы имеют много общего с Украинцами, и тех и тех можно условно разделить на сельских, городских и царских. Правда царские в то время жили не под Киевом, а в Крыму. За пренебрежение правами человека и демократическими свободами, греческие чиновники нанимали скифов, как городскую ночную стражу, только они могли без угрызений совести успокоить пьяных греческих дебоширов не взирая на их социальный статус.Откуда появились сарматы, достоверных источников нет. Нет данных и о войнах между ними и скифами. Поэтому я склоняюсь к теории, что это один и тот же народ, но название свое они получили от римских историков, как скифы от греческих.

Славяне.

Пока римляне завоёвывали Средиземноморье и Западную Европу, в Украину пришли гунны, готы и другие восточные народы. Они прослышали, что все дороги ведут в Рим и пошли на него посмотреть. Так Рим окончательно распался на Священную Римскую Империю и Византию. Народам, жившим на территории Украины тоже надоела анархия, и Кий, Щек, Хорив с сестрой Лыбидь основали Киев. Эти люди славили своих богов и называли себя славянами. Поначалу они прятались по лесах, как белорусские партизаны, но потихоньку киевляне монополизировали
Читать


Комментарии (1)  
Понедельник 15 августа 2011
Kozak | 2011-08-15 00:05:55 Корупція, щоб ЇЇ...
Сообщение прочтено 146 раз

Корупція, щоб ЇЇ зменшити:

1. В військоматах - не хочеш служити плати в казну, зарплату контрактнику за рік.

2. Бюрократам паспортистам та іншим клопам за справочку - установити спеціальний тариф срочності, за яким бюрократ мусить  видати справку, оформити заявку не за місяць, а за день, а то й годину. Або установити заплату, яка б залежала від кількості обслужених клієнтів.


Комментарии (1)  
Воскресенье 14 августа 2011
Сообщение прочтено 149 раз
Неоподатковуваний мінімум доходів громадян - грошова сума розміром у 17 гривень.Мінімальна зарплата (МЗ) В місячному розмірі - 1004 гривні, У погодинному розмірі - 6.04 гривніПрожитковий мінімум (ПМ) на одну працеспроможну людину - 1004 гривні.ПМ=МЗ, але потрібно заплатити податки - Єдиний соціальний внесок (3,6%=36,14 грн) та Податок з доходів фізичних осіб(14,5%=145,18 грн)Залишаеться 822.68 грн. тобто на 25 днів, в седньому люди працюють 21 день за місяць в вихідні можна й поголодати. А я то думав, чого президент православ'я пропагує, хай люди постяться.Чому б не зрівняти Неоподатковуваний мінімум з ПМ і МЗ, так хоч логічно.

Среда 10 августа 2011
Сообщение прочтено 559 раз
Сегодня удалил свой профиль на Однокласниках. Впоследние годы я и так нечасто им пользовался, а недавно заметил что учебные заведения изменены, и исправлению не подлежат. Немножко покопавшись в настройках сайта, понял что этот профиль мне нафиг не нужен. Друзьям я итак звоню, а с "друзьями с однокласников" я не особо общался даже когда они были в сети.

Настроение у меня: противное   
Комментарии (8)  
Суббота 13 марта 2010
Kozak | 2010-03-13 13:09:16 На иголки
Сообщение прочтено 266 раз

30.01.10. порт Сингапур.

Все-таки филиппинский кок не ошибался и судно идет на металлолом. Сегодня получил карты на Индию.

Не скажу, что для экипажа это стало неожиданностью: чиф кук об этом твердил уже 2 месяца, а когда пару недель назад капитан тайком отправил заявку на карты до порта Аланг и я поверил слухам. Мастер забыл удалить текст заявки с терминала Inmarsat-C, и я прочел сообщение.

Сегодня идем на Бангкок, а в следующем Сингапуре выходим с чартера и следуем в последний вояж на Индию.

31.01.10 Южно-китайское море.

Вышли с Сингапурского пролива, начал делать предварительную прокладку на Аланг.

01.02.10 Тайский Залив.

Доделал прокладку и Passage plan, дистанция от Сингапура до Аланга 2393 мили, с нашей скоростью 9 суток ходу.

03.02.10 порт Бангкок.

На борту осталась только вахта. Остальные разошлись закупать провизию, ласкать тайек и пить пиво. После вахты тоже пошел покупать пойло, в конце месяца день рождения, а это последний шанс затариться.

04.02.10 Тайский Залив.

Вышли с Бангкока.

Буфетчик обрюхатил одну из местных проституток, секс не бывает бесплатным. В Сингапуре его отправляют на родину предков на один из тысячи филиппинских островов, вообще то греки хотели сократить и часть офицеров, но тогда бы судно не выпустили с Сингапура.

05.02.10 Южно-китайское море.

Получили распоряжение с Греции, демонтировать и сдать в Сингапуре один GPS и одну VHF DSC радиостанцию. Хрен с вами напрягусь, пусть это будет моим дембельским аккордом.

07.02.10 порт Сингапур.

Идет выгрузка. Подготовил карты на переход. Отход назначили на 18:00.

Лоцман на борту. Пришел капитан, новое распоряжение судовладельца стать на якорь за пределами границ порта Сингапур и ждать дальнейших указаний.


Читать


Комментарии (1)  
Пятница 3 июля 2009
Сообщение прочтено 216 раз

 - В державі криза. Діти плачуть, коні дохнуть, скоро вибори, а в БЮТжеті грошей нема!

- Може казино закриїм, у людей гроші з"являться. Вони по театрах, по музеях підуть, культурні всі стануть і в БЮТжет копійочка.

- Ні. Копійочка - добре, а культурні - погано. Почнуть книжки читати, а вони - російські, а з українських сучасних тільки Конституція, та й ту переписати треба й так довго вже 13 років як не переписували. А не дай Боже законі перечитувать почнуть, а ви знаєте, що витам понаприписували, що Піськуна з роботи вигнати не могли, то больний, то в відпусткі. Думайте!

- А давайте акциз на пиво піднімемо. В БЮТжет копійочка, народ пиво п"є в туалети бігає і  змиватьне теба, теж економія на воді. Цеж по європейські і Зелені замовкнуть.

- Де ж вони гроші на пиво візмуть, якщо воно подорожчає?

- Та ми ж казино закриємо, ось і гроші у народа, а після пива в театр не підеш, там туалети малі.

- І то добре! Але ж якщо в театр не підуть, то зостануться вдома з дружиною, а негарних жінок не буває, а пиво вже є. Тож у нас після виборів демографічний БУМ буде, а деж ми гроші на пособія візьмем, я ж 8500 пообіцяла!?

- Так ми це, порнографію заборонимо не тільки розповсюджувати, а й зберігати, а там дивись і забудуть куди що і для чого.

- Оце добре, оце по нашому, зразу пакет законів і копійочку заробимо. ВСІ НА ВИБОРИ!!!


Сообщение прочтено 3594 раз

 
- Люба моя, ти така стомлена. Ця криза тебе доконає. Хочеш я тобі кунілінгус зроблю, зрелаксуєш.
- Кунілінгус? А що це?
- Це мистетство насолоди, дуже популярне на Заході. Сідай на канапу... Тобі файно*?
- Да-а
- Люба, скільки тобі повторювати, не ДА, а ТАК!
- А а а а-а-а!
- Люба моя, ти знову!? Не А, а О. Це росіяни безграмотні, навіть прочитати назву своєї країні не можуть правильно: Рассєя, Масква... Хоча це давні Українські слова - Росія та Москва.
- Фу-у-у...
- Люба!!! Тільки не Фу. Немає українських слів з "Ф".
- А мараФон?
- Не мараФон, а мараТон. Наші лінгвісти довели, що звук "Ф" запозичений з Росії. Тобі сподобалось?
- Не знаю, а що це повинно було сподобатись?
- Звісно. Європа дуже це цінить, а ти якась відстала. Я ж для тебе стараюсь моя люба Україно.
- Та Європа - гей!
- Не Гей, а бісексуал. Добре мені треба йти, скоро моя зміна закінчиться.
- Вітя. Віктор Андрійович! А це що за негр?
- Не Негр, а афро-американець. Не кричи так, а то може засмутитись.
- Він що тоже буде мені цей кунілінгус робити!?
- Та ні, він тебе лише покохає. Зрозумій у нього стрес, скоро в Москву їде. Просто він попросив мене тобі попередні ласки зробити,  щоб ти заспокоїлась. "Покохає" -  послухай тільки яка співоча у нас мова, а ці росіяни не змогли нічого кращого за пої..ть придумать. 
- Ти завтра зайдеш?
- Не знаю. Думаю, що ні. Завтра Юля хотіла, ще й Вітя. Не знаю, як домовляться. Вітя звісно вміє працювати, та думаю що Юля його вмовить, скоро заїде Медвєдєв, та й Обама, якщо йому зараз сподобається, то заскоче. А Вітя хоч сидів в тюрмі, та всеж не до Юлі йому далеко. Добре бувай, па-па.

*Файно (від нім. fein - добре) - хоча я домаю, що в часи Трипілля, німці запозичили це слово у давніх українців. Про це свідчить велика популярність слова на заході України, який славиться своєю традиційністю і любовью до всього українського.


Комментарии (10)  
Назад123...262728Вперед | Указать страницу