Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
26
27
28
30


Воскресенье 29 апреля 2018
Kozak | 2018-04-29 15:57:46 Хатинка в селі.
Сообщение прочтено 1823 раз

Вчора запропонували дім з земельною ділянкою за 50 тис. грн. Тож якщо нічого не зміниться, то через півтора місяця буду мати свій будинок на 60 кв.м і 25 соток землі.

Комментарии (67)  
Среда 25 апреля 2018
Kozak | 2018-04-25 15:04:30 50 днів
Сообщение прочтено 277 раз

Зазвичай швидше проходять перші 100 днів роботи, ніж останні 50. А якщо перевести,  це в 500 робочих годин, то вони проходять не так повільно. Але щоб не сумувати,  я конвертую години в гроші, а гроші - в покупки і тоді працюється веселіше)


Комментарии (7)  
Воскресенье 22 апреля 2018
Сообщение прочтено 71 раз

Більшість продуктів, які ми споживаємо, отнимані від окультурених рослин і тварин. Культурні істоти, порівняно з дикими, дають більше поживних речовин та ростуть швидше, але дуже залежать від людей, які їх окультурили. Наприклад кукурудза не може розповсюджуватись без людини, бо качан не з зерном вже не може самозасіятись. Хоча цінність кукурудзи для людини настільки велика, що саме з нею і картоплею пов'язують перемогу над голодом в Європі. Але як тільки людина перестане напрягатись і саджати кукурудзу, вона зникне і хто знає, може знову настануть "добрі старі середні віка" з голодом і хворобами. Але це не значить,  що без людини всі рослини, чи тварини вимруть - вони просто здичавіють і стануть менш цінними як ресурс, та знадобиться знову сотня років, щоб знову їх окультурити. Тому і захист та покращення культури і знань мають тривати непреривно, навіть в ситі годи, коли здається, що їжа росте на полицях магазинів, а гроші проростають в гаманцях.

Культурні люди, як і інші істоти теж більш цінні. Культурний працівник, який знає техніку безпеки і різні способи роботи з гаявним інструментом, більш продуктивний ніж раб, кріпак, чи напівп'яний пролетарій. Культурний вчитель зі знанням дитячої психології і методами заохочення, в рази ефективніший за попа чи мулу з лозиною і "святим писанням", ну і звісно професійний воїн з доброю зарплатою і амуніцією, кращій за обізяну з гранатою. Та навіть культурний чиновник-управлінець зі знанням основ економіки, фінансів, управління масами, цінніший за харизматичного сильного вождя популіста, який силою слова чи зброї буде вести свій народи абикуди (та в основному на війну проти іншого народа).

Хоча будь яку культурну людину легко втратити, якщо не захищати і не ростити, та часто людство в моменти слабості чи ситості дуже легко йде на призиви популістів-комуністів, борців-націоналістів і духовних спасителів, та винищує в угоду їм опозиційну культуру, як і бур'яни знищують поле чи город зоставлений без піклування.

Впринципі для людства природня жага до окультурення інших і себе, якщо звісно воно не знаходиться в тисках тупого невігластва, а розвивається і має можливість себе захищати самостійно.


Комментарии (2)  
Вторник 10 апреля 2018
Сообщение прочтено 751 раз

Я узнав про неї з Євроньюз, де повідомили, що загинуло 4 людини, включаючи водія. Через 10 хвилин, я натрапив на Росію24, де теж висвітлювалась дана новина, але видучій зазначив, що "по повідомленню німецької преси, загинуло 3 людини, а водія-терориста вони за людину не рахують". Причому цей вислів, що німці не причисляють водія-самогубця до загиблих в трагедії людей, ведучий за 5 хвилин повторив двічі. Хоча в інших - неросійських новинах диктори говорили, що: "кількість загиблих 4 людини, включаючи водія".
Навіщо росіяни, так відверто брешуть і намагаються втовкмачити в голову своїх глядачів, що німецькі ЗМІ не вважають загиблого водія людиною? Також на відміну від європейських телеканалів, російські вперто називають водія - терористом і тут же питають у якогось свого "спєциаліста": "чи могла б росія допомогти Німеччині, попереджувати такі трагедії?", "Ну конєшно, наша внєшняя развєдка, могла би дєліться інформацієй і бла-бла-бла".
У мене зразу виникло якесь відчуття, а чи не росіяни, так за допомогою терактів нав'язують німцям свою "дружбу" і "незамінність", особливо після висилки їхніх дипломатів.


Комментарии (26)  
Четверг 5 апреля 2018
Сообщение прочтено 887 раз

Для тих хто вважає, що слово Україна, придумав австрійський генштаб сто років тому, пропоную пошукати інформацію про Українську Далекосхідну Республіку, яка як і УНР боролась за незалежність від Московії і за союз з Україною.

Радянська влада перетворила тихоокеанських українців Зеленого Клину на руських, як і населення Жовтого Клину та Сірого Клину.


Комментарии (27)  
Вторник 3 апреля 2018
Сообщение прочтено 288 раз

Я вже писав про "зелений тариф" і сонячні панелі, але зоставалась невизначеність, що буде з тарифами після зміни влади, чи після 2030 року. Чи будуть панелі приносить прибуток, а може з відміною "зеленого тарифу" закупочна ціна впаде.

В 2017 році середня ціна 1 кВт/год в ЄС становила 0,20€, а це навіть вище за "зелений тариф" в Україні (0,15-0,18€ для СЕС). В росії ціна на електрику теж вища за українську і становила 0,09€. Тобто і у нас тарифи будуть наближаться до цих показиників, тож навіть після 2030 року використання панелей буде вигідним.


Комментарии (12)