Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
23
24
25
26
29
31


Пятница 30 марта 2018
Сообщение прочтено 860 раз

Сьогодні європейські дипломати отримували ноти протеста від МЗС росії, і в кадр попали двері міністерства - з зірками і гербами СССР. Пройшло 27 років, а герби неіснуючої держави все так і "прикрашають" державні споруди росії. Якщо до цього добавити герб Візантії, чи то Російської Імперії, то взагалі не зрозуміло, що то за держава. Чи може праві ті інтернет-"юродиві", які доказують, що насправді держави Російська Федерація не існує, і що це юридична фірма зареєстрована в Лондоні, яка управляє територією РСФСР.


Комментарии (30)  
Среда 28 марта 2018
Kozak | 2018-03-28 06:48:43 Козли отпущєнія.
Сообщение прочтено 324 раз

Одною з рис пострадянського суспільства яка мене бісить, це жага до пошуку винних, а не причин трагедії. Тому коли таких винуватців знаходять, то про проблему швидко забувають і причини її виникнення вже нікого не турбують, що може призвести до повторення.

Якось я працював з боцманом, який колись був капітаном, але на його судні під час ремонтних робіт стався вибух і загинуло два сварщики, які той вибух і спричинили. Транспортна прокуратура визнала капітана не винним, бо судно знаходилось в судоремонтному заводі і сварщики були заводські та і за техніку безпеки відповідальним був завод. Але завод, як і судно належали одній організації, і перед керівництвом постав вибір: наказати начальство завода (через який відмивались гроші) чи якогось капітана. Вибір був очевидний, тому хоча слідство його й виправдало, та в компанії вирішили понизити капітана до другого офіцера. Він не погодився і пішов в отгули на пару років, коли ж повернувся, йому знову запропонували посаду офіцера з мізерною зарплатою (ще одна дивна особливість радянських класових правил, коли нижній керівник отримує майже ту ж зарплату, що і рядовий малокваліфікований працівник, який не несе відповідальності). Тож колишній капітан вирішив, що при тій же зарплатні він краще стане матросом. Як і Союз, та компанія розвалилась (років 10 тому).

П.с. Звісно винуватих треба шукати і якщо вони дійсно винні, то діяти згідно закону, але всеж перш за все треба шукати причини, і запроваджувати способи боротьби з цими причинами, бо не факт, що нова людина на тійй же посаді не зробить тих же помилок і не допустить тих же жертв чи збитків.


Комментарии (5)  
Вторник 27 марта 2018
Сообщение прочтено 193 раз

Більшість красивих квітів і корисних рослин потребують догляду і захисту від шкідників і бур'янів. Бур'яни ж зазвичай легко приживаються на обробленому грунті і якщо їх не чепати, то повністю захоплюють його перетворюючи в одновидове бур'янне поле. Яскравий приклад амброзія і пирій. Але чомусь ці рослини так і не захопили ввесь дикий степ, а процвітають виключно біля людських городів і земель обробленних людиною для корисних культур.

Тут теж можно навести аналогії з людським суспільством, де бур'яни-паразити-фашисти-нацисти-більшовики процвітають лише на підготовленому культурному грунті на територіях де не потрібно багато працювати, а можно відібрати у інших. Там де умови життя тяжкі з-за відсутності технологій чи клімату такі паразити не процвітають, також бур'яни і людські "-изми" не мають сили серед багаторічних рослин чи народів з давньою і "непідробленою" історією, бо їх Семена не можуть прорости. Хоча якщо випалити багаторічний степ чи луки, то бур'ян заколоситься і зникне лише коли витягне з грунту всі поживні ресурси, чи після довгої і тяжкої праці людей.


Комментарии (5)  
Четверг 22 марта 2018
Сообщение прочтено 354 раз

Якось в одній з передач показували покинуті міста в тропічних регіонах, які були захоплені і знищені рослинами. Але дакеко ходить не треба, це ж саме відбувається і з селами в Чорнобильській Зоні Вітчудження. Природа регенерую не гірше ніж пошкоджена шкіра на нашому тілі.
Чомусь прийнято вважати планети як великі тверді тіла, що чомусь утворились на сонячній орбіті і так там і "літають" безцільно. Життя ж на планетах розглядається, теж як якийсь феномен, що чомусь виник і існує просто так безцільно, як і планета на якій життя знаходиться.
Як на мене, то нічого не виникає просто так і у всього є своє завдання, навіть якщо ми його не бачим. Наша планета містить багато вуглецю, як і всі живі організми на ній. Але сам вуглець не є паливом, енергетично цінним він стає в поєднанні з воднем. Тож можно припустити, що як і ми, Земля споживає вуглеводні. Але звідки вона їх бере, єдиним джерелом енергії в нашій Сонячній системі, є Сонце, але воно посилає в основному хвильову енергію, а не матерію. Планети цю енергію навряд чи абсорбують. З іншого боку, рослини добре пристосовані щоб використовувати енергію Сонця, але лише для перетворення двоокису вуглецю й води в вуглеводи, які Планета використовує як паливо. Якби на Землі існували лише рослини, то вони б за сотні міліонів років поглинули б весь вуглець і перестали рости, але й мруть рослини не дуже швидко, тому Земля б зоставалась "голодною" і були потрібні гриби, а потім тварини, для прискорення смерті рослин і для вироблення двоокису вуглецю, поблизу них (Планета теж виробляє СО2 і випускає його через вулкани, але треба довго чекати доки його донесе вітер до скупчення рослин).
Рослини виробляють більше вуглеводів ніж тварини можуть переробити і надлишки осідають і перетворюються на торф, вугілля, нафту і газ, які все глибше і глибше приникають в кору Землі, що нагадує про проникнення поживних речовин, через мембрану клітини.
Поява людини в такій екосистемі, теж має свій сенс і користь. Можливо люди призвані для розповсюдження життя по планетах, бо ж ні рослини ні тварини не можуть "оживити" Марс.
Можливо і Сонцю потрібні, не "голі скелі" на орбіті, а насичені вуглеводами планети.


Комментарии (15)  
Kozak | 2018-03-22 12:58:22 Зараза війни.
Сообщение прочтено 91 раз

Війна дуже схожа на хворобу. Інколи на людину (чи будь-який організм) нападає інша людина чи тварина і тоді це битва-війна явна. Цілі такого нападу: знищити, або підкорити.
Але коли людину атакують мікроби, вона може і не помітити доки не підніметься температура тіла, що свідчить про активну війну імунітету з "захватчиками". Зазвичай ми отримуємо хвороботворних мікробів від інших, вже хворих людей чи тварин, тому нас і вчать, по можливості триматись від заразних подалі.
Нинішня війна в Україні - це саме така інфекційна хвороба, яку спричинив занадто довгий і "незахищений" контакт з уже хворою сусідньою державою. Фашисти, нацисти, релігійні фанатики - все це хвороботворні мікроорганізми для держави і суспільства. Хоча слід визнати, що навіть самий здоровий і сильний організм, не є стирильним і завжди має в собі невелику кількість таких паразитів, яких стримує здоровий імунітет. Коли ж людина, чи держава ослаблені, то хвороба починає розповсюдження і зупинити її можно, або довго похворівши, або антибіотиками, чи видаленням заражених частин.
Лише дуже багатий може дозволити собі довго хворіти і чекати. Відрізати від себе частини теж поганий варіант, бо це призводить лише до каліцтва, та і не завжди вирішує проблему. Лікування антибіориками знищує не лише "поганих чужих" мікробів, а й хороших своїх бактерій, плюс треба лікуватись до повного знищення хвороби та і не дешево це все. Тому надзвичайні засоби, як АТО такі не популярні.
Звісно завжди краще виконувати санітарно-гігієнічні правила і навчатись на своїх і чужих помилках. Треба вчити з дитинства, що такі зарази як фашизм, нацизм, расизм, мілітаризм та релігійний фанатизм - це зло, а люди, чи держави, які ним хворіють - заразні і небезпечні.
Вроді як після Другої Світової війни люди мали б зрозуміти, що хворіти погано і в хворобі немає нічого героїчного. Але пропаганда останніх десятиліть висвітлювала хворобу-війну, як героїчну дію: "наши дєди смоглі, і ми сможем повторіть!" Яке дурне і небезпечне гасло! Тобто якщо дєд по недогляду захворів сифілісом і після довгих страждань поборов його, то і нам слід повторити його "героїзм", щоб щось доказати.


Комментарии (2)  
Среда 21 марта 2018
Сообщение прочтено 179 раз

Нинішня фінансова система, яка основана на монополії банків та кредитах під відсоток - не справедлива і веде до збагачення меншості за рахунок більшості.
Грошові одиниці слід би було прив'язати, до якогось матеріального ресурсу, але й це призводить до обмежень, бо золота на всі потреби не вистачить і його легко зберігати, що призвело б до подорожчання життя. Зерно могло б бути таким еталоном, але його забагато і його дорого транспортувати, тако ж агрофірми могли б змовитись стати такими ж паразитами як і банки.
Ідеальним грошовим еквівалентом, я вважаю Ватт відновлюваної енергії. Бо в сучасному світі без електрики ніяк, вона потрібна для виготовлення будь-якої продукції.
Замість Нацбанка з його сховищами золота та валюти, яка лежить без діла для підтримання гривні, можно побудувати сонячні та вітрові електростанції і прив'язати національну валюту до їх потужностей. Зараз один кВт сонячної панелі коштує 1000$, тобто 1Вт=1$. Якщо задяки введенню нових технологій виробництва ціна Ватта впаде - не страшно, бо і ціна розходів на виробництво, комуналку та інше, теж впаде. Якщо ж з-за безвітряної чи пасмурної погоди - ціна Ватта виросте, то і виростуть зарплати, але й розходи на життя та товари.
Якщо державі будуть потрібні гроші, вона не ввімкне принтер і не знецінить валюту, а побудує нові сонячні електростанції, чи здешевить розходи на життя людей.
Також важливо, щоб кожен міг устанавлювати приватні сонячні панелі та вітряки і мав доступ на національний ринок, це не дозволить створити держмонополію на гроші, та зробить людей більш незалежними.
Тут я писав лише про "зелені Ватти", бо вони не залежать від цін на викопне паливо і не забруднюють навколишній світ. Хоча і в відновлюваних джерел є свої обмеження, а саме: погодні умови, площа території, яку вони займають, доступність ресурсів та промислових потужностей для виготовлення панелей і вітряків. Але як на мене, то краще побудувати заводи для їх виготовлення, ніж карбувати гроші, які нічим не підкріплені.
Але ж для доброї роботи економіки потрібні й банки, які б перерозподіляли грошові потоки. Такими струтруктурами могли б стати акумулюючі станції, які будуть накоплювати залишки енергії і видавати її, коли є необхідність.
На перших порах роботи нової грошово-енергетичної системи, державою буде використовуватись і більш дешева енергія атома та тепла, але з часом від них слід відмовитись, або зоставити лише як аварійні джеререла енергії.


Комментарии (8)  
Суббота 17 марта 2018
Сообщение прочтено 454 раз

Сі Цзиньпін знову став генсеком і тепер після зміни конституції КНР може перевибиратись необмежену кількість раз, як і Лукашенко та покойний Уго Чавес. Здавалося б ну і що такого? Колись Союз зняв віковий ліміт для генсеків і вони стали правити до смерті, а потім маразм переміг соціалізм і Совок теж здох. Венесуела теж була так зав'язана на одну людину, що смерть Чавеса призвела до кризи і голоду.

Що буде з Білоруссю після смерті Батька, чи з росією після путіна, невже ці держави такі слабкі, що не можуть виховати достойних управлінців, які б могли замінити "вождів", ще до їх смерті.

Можливо Україна і не супер яка розвинена, але держава мало залежить від волі тимчасових царьків і зміна одного на іншого проходить нормально. 


Комментарии (20)