Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 14 сентября 2017
Kozak | 2017-09-14 03:57:47 Тобрук
Сообщение прочтено 129 раз

Ми стояли на якорі 11 днів, а три дні тому зайшли в порт і невідомо скільки пробудемо. На сусідньому причалі стоїть заарештований контейнеровоз з єгипетським екіпажем. Там знайшли партію наркоти. Пару місяців тому в Сфаксі, ми зустріли теж заарештоване судно,  але з контрабандними цигаками.
Я вже був в Тобруці два роки тому. Тоді тут працювало багато дітей і підлітків, тепер же лише дорослі. Активна війна закінчилась і солдати стали робітниками.
Цікаво також, що на всих територіях Лівії (підконтрольних і непідконтрольних уряду в Тріполі) використовують один лівійський державний прапор, а не як у нас, де кожній недореспубліці росіяни намалювали свій триколор з двуголовим птахом і написали однаковим шрифтом "хуєва Народна Республіка" (замість матюка підставить назву української області, яку окупували росіяни).
Інтернет тут нікудишній, як і в інших лівійських портах, де я був. Навіть WiFi модем, який здав нам в аренду погранець за 10$ в сутки і той годиться лише для Вайбера. Але все це фігня, через тиждень додому (ін шалла)


Категории: Мореходи    
Комментарии (1)  
Вторник 6 сентября 2016
Сообщение прочтено 45 раз

В основному портові власті в Конго живуть за рахунок "обовязкових подарунків" від капітанів, та зі штрафів, які накладують навіть за малі помилки. Також дехто з них займається контрабандою: тобто продає назад на судно, отримані в подарунок цигарки, чи бере взятки солярой і маслом.

Міграційні службовці і поліція дуже полюбляють крутити п'яних дебоширів.

Сьогодні один з філіпінців мав їхати додому. В нього були проблеми зі спиною, і взагалі пфв місяця він був баластом. Справа в тому, що віза для Конго має оформлятись в консульстві, а найближче до Філіпін в Пекіні, тож побистрому ніяк. Вирішили змінити його в Демократичному Конго, де простіша процедура з візой, але аеропорт в 6 годинах їзди від порта.

Зранку приїхав агент за "болєзнєним", а з ним поліція та міграційники, які сказали що візу йому не откриють, бо одна з повій залетіла від нього і треба шось рішать. От він і поїхав рішать. Як доказ зв'язку вони показали фото з цією мадам, виходить що обрюхатення було сплановане. 

Я часто заходжу в "блядський" бар. Два роки тому, там постійно сиділи групи моряків і деякі заповзяті мадмазелі мали по декілька клієнтів за вечір. Зараз там пусто, якщо хто з судна і заходить, то його обсідають повії, але часто безрезультатно. Одиниці похєрили бізнес багатьом.

П.с. ціна питання виявилась 3000$. 


Категории: Мореходи