Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
3
4
6
7
8
9
10
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Цікаво знати думку жителів ОРДЛО
Kozak | 2018-02-10 18:58:35
Сообщение прочтено 1319 раз

Ходять чутки, що в лнр шахтарі "бунтують", бо їм не платять зарплати. Щоб розібратись з цим, смотрящі за шахтами вже виїхали в Москву, домовитись за гроші.

Якщо шахтарі добувають вугілля, то його ж комусь продають. Платити податки в український бютжет не потрібно, але свеодно грошей немає, чи потрачені не туди. В Україні теж бувають затримки з зарплатами горнякам, але в нас хунта, олігархи і корупція, в молодих республіках цих негараздів давно позбулись, там і президенти народні і шахти народні, навіть дітей безкоштовно в цирки і санаторії возять, та в лікарнях безкоштовно лікують і на 9 травня ветеранам подарунки роздають. А на зарплату грошей немає? Чи може бреше українська пропаганда і все зашибісь, то провокатори укрдеверсанти воду мутять і вже всих ворогів народу отправили на подвал.


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


давайтеїх будемо їх і далі давити, і питати потім: ну, як вам? Цікаво, коли починається срач: домайданились, курс долара, комуналка і т.д., при тому що взагалі ігнорується, що все це виникло з-за війни з росією, а не з-за майдану, то це норма. Я ж не пишу про дозвались путєна, а прошу прояснити,  що там твориться і чому при народній владі, відсутності корупції і т.д., шахтарям не платять зарплату?

А ти: давай давить, я ствол до скроні не приставляю, хто захоче, відповість, а ні, то й ні.ви любите повчати: я про те не писав. Відповідаю: я про те і не писав. Але не люблю неправду, і поеи ви її будете говорити, допоки і я вам буду казати. Так, все почалося із-зі Росії! Але не після майдану. Все почалося під час організації майдану, де був лозунг: нам не треба Росія, нам треба ЄС! Ось звідки ноги ростуть! Я вже не говорю про образливі подробиці, які повилучали з інтернету.Щож для мене,  для тебе і для росіян не було секретом що серед українці були, є і будуть рософоби. Як і серед росіян є українофоби і антиамериканці, але не Україна, не США напали на росію, а росія на нас. До того ж цей напад був спланований, а не імпровізація викликана майданом. Хочеш виправдовувати росіян і їх уряд, ради бога, твоє право і ми ще будем не раз з тобой  спорити на цю тему, але зараз ти коментуєш не по темі поста. Це те ж саме, якби в твоїх постах про недоліки залізниці, я почав розказувати, про те що в днр, ще гірше.

Тож що ти думаєш про шахтарів? Куди лідери "народних республік" діли їх гроші.я вже тобі відповів. Ти навіть не те, що не хочеш чути, ти ще і не бачиш! А про залізницю пиши. Усім цікаво буде. Якось ти вже написав, що тобі сподобались нові сидячі мічця. А я тобі сказав, що то очкозамилювання і знущання над пасажиром, який їде більше 500км, та ще й вночі! Пиши. Може хтось тебе і зрозуміє. Шкода, що у нас модераторвми таких набрали!а ще, у нас різні погляди на всю політику післямайданну. Тобі затишно зараз? Тоді зрозуміло! Але твій затишок із-за страждань мільйонів хиткий. Біда не із Росії йде, а із-за рубежа!Сейчас, пока в Украине у власти партия войны, делается все для того, чтобы ситуация ухудшалась.

В принципе конфликт можно было закончить еще осенью 14 года, что и обещал Порошенко идя на выборы.

Но он вор и  трус и, как голубой воришка  из романа Ильфа и Петрова, он лавирует между всеми сторонами, 

всем обещая и ничего не выполняя.  

А между тем все подходит к тому, что Западу надоест  во вред себе поддерживать Украину и делать вид что верят украинской власти. 

Просто прекратят спонсировать украинский бардак,  договорятся с Россией по другим вопросам и начнут снимать санкции .  Скорее две Кореи помирятся, чем в Украине наведут порядок.Хотел бы закончить, закончил бы. Порошенко на этой войне стал миллиардером. Нафига ему её заканчивать? Как писал Сократ : - Богат не тот, у кого все уже есть, а тот кому  достаточно того, что  уже у него есть.

Из этого вытекает, что те у кого миллиарда беднее  многих из нас, потому что им все мало.Якщо у когось уже все єсть, то йому і достаточно, а якщо не достаточно, значить у нього єсть не все)

Не тільки міліардери жадні, є безліч жебраків, які теж жадні, але так і не змогли заробити навіть сто тисяч)Маленькое уточнение - не заработать, а украсть... Якщо для тебе єдиний спосіб заробити, це украсти - співчуваю. Сподіваюсь, що таких людей в мвйбутньому стане менше.та походу россия уже с америкой за всё договорилась. с нескольких сотен российских ихтамнет в сирии америка уже сняла все санкции. Та , что пусть путин продолжает договаривать в том же стиле. мне такое снятие санкций трампом с путина по душе. Я тоже сильно подозреваю, что в конце концов все завершится тем, что американцы  россиянам сделают такое предложение, 

от которого те не смогут отказаться и которое устроит обе стороны.

Но делаться все будет без Украины и кормушка с Запада прикроется.

А здесь все закончится введением миротворцев и, возможн,  временной международной администрацией.

Хотя, я бы на всей территории Украины ввел лет на 25 международную администрацию с запретам украинцам занимать ключевые 

посты, чтобы дети теперешней элиты пролетели мимо кормушки. 

Надежда на то, что уже следующее поколение, те которые только сейчас рождаются, будет лучше,Короче говоря, Трамп молодец. За одну ночь путинских ихтамнетов "Вагнера" переименовал в ихтамнетов "Шопена". Остальные договорённости между россиие и штатами уже малосущественны. 


Може зняла, а може знову перебільшення західної і української пропаганди.