Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
3
4
6
7
8
9
10
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Цікаво знати думку жителів ОРДЛО
Kozak | 2018-02-10 18:58:35
Сообщение прочтено 1297 раз

Ходять чутки, що в лнр шахтарі "бунтують", бо їм не платять зарплати. Щоб розібратись з цим, смотрящі за шахтами вже виїхали в Москву, домовитись за гроші.

Якщо шахтарі добувають вугілля, то його ж комусь продають. Платити податки в український бютжет не потрібно, але свеодно грошей немає, чи потрачені не туди. В Україні теж бувають затримки з зарплатами горнякам, але в нас хунта, олігархи і корупція, в молодих республіках цих негараздів давно позбулись, там і президенти народні і шахти народні, навіть дітей безкоштовно в цирки і санаторії возять, та в лікарнях безкоштовно лікують і на 9 травня ветеранам подарунки роздають. А на зарплату грошей немає? Чи може бреше українська пропаганда і все зашибісь, то провокатори укрдеверсанти воду мутять і вже всих ворогів народу отправили на подвал.


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


Щож для мене,  для тебе і для росіян не було секретом що серед українці були, є і будуть рософоби. Як і серед росіян є українофоби і антиамериканці, але не Україна, не США напали на росію, а росія на нас. До того ж цей напад був спланований, а не імпровізація викликана майданом. Хочеш виправдовувати росіян і їх уряд, ради бога, твоє право і ми ще будем не раз з тобой  спорити на цю тему, але зараз ти коментуєш не по темі поста. Це те ж саме, якби в твоїх постах про недоліки залізниці, я почав розказувати, про те що в днр, ще гірше.

Тож що ти думаєш про шахтарів? Куди лідери "народних республік" діли їх гроші.я вже тобі відповів. Ти навіть не те, що не хочеш чути, ти ще і не бачиш! А про залізницю пиши. Усім цікаво буде. Якось ти вже написав, що тобі сподобались нові сидячі мічця. А я тобі сказав, що то очкозамилювання і знущання над пасажиром, який їде більше 500км, та ще й вночі! Пиши. Може хтось тебе і зрозуміє. Шкода, що у нас модераторвми таких набрали!а ще, у нас різні погляди на всю політику післямайданну. Тобі затишно зараз? Тоді зрозуміло! Але твій затишок із-за страждань мільйонів хиткий. Біда не із Росії йде, а із-за рубежа!