Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Цікаво знати думку жителів ОРДЛО
Kozak | 2018-02-10 18:58:35
Сообщение прочтено 681 раз

Ходять чутки, що в лнр шахтарі "бунтують", бо їм не платять зарплати. Щоб розібратись з цим, смотрящі за шахтами вже виїхали в Москву, домовитись за гроші.

Якщо шахтарі добувають вугілля, то його ж комусь продають. Платити податки в український бютжет не потрібно, але свеодно грошей немає, чи потрачені не туди. В Україні теж бувають затримки з зарплатами горнякам, але в нас хунта, олігархи і корупція, в молодих республіках цих негараздів давно позбулись, там і президенти народні і шахти народні, навіть дітей безкоштовно в цирки і санаторії возять, та в лікарнях безкоштовно лікують і на 9 травня ветеранам подарунки роздають. А на зарплату грошей немає? Чи може бреше українська пропаганда і все зашибісь, то провокатори укрдеверсанти воду мутять і вже всих ворогів народу отправили на подвал.


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


я вже тобі відповів. Ти навіть не те, що не хочеш чути, ти ще і не бачиш! А про залізницю пиши. Усім цікаво буде. Якось ти вже написав, що тобі сподобались нові сидячі мічця. А я тобі сказав, що то очкозамилювання і знущання над пасажиром, який їде більше 500км, та ще й вночі! Пиши. Може хтось тебе і зрозуміє. Шкода, що у нас модераторвми таких набрали!а ще, у нас різні погляди на всю політику післямайданну. Тобі затишно зараз? Тоді зрозуміло! Але твій затишок із-за страждань мільйонів хиткий. Біда не із Росії йде, а із-за рубежа!