Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
3
4
6
7
8
9
10
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Нова грошова форма
Kozak | 2018-03-21 08:04:46
Сообщение прочтено 179 раз

Нинішня фінансова система, яка основана на монополії банків та кредитах під відсоток - не справедлива і веде до збагачення меншості за рахунок більшості.
Грошові одиниці слід би було прив'язати, до якогось матеріального ресурсу, але й це призводить до обмежень, бо золота на всі потреби не вистачить і його легко зберігати, що призвело б до подорожчання життя. Зерно могло б бути таким еталоном, але його забагато і його дорого транспортувати, тако ж агрофірми могли б змовитись стати такими ж паразитами як і банки.
Ідеальним грошовим еквівалентом, я вважаю Ватт відновлюваної енергії. Бо в сучасному світі без електрики ніяк, вона потрібна для виготовлення будь-якої продукції.
Замість Нацбанка з його сховищами золота та валюти, яка лежить без діла для підтримання гривні, можно побудувати сонячні та вітрові електростанції і прив'язати національну валюту до їх потужностей. Зараз один кВт сонячної панелі коштує 1000$, тобто 1Вт=1$. Якщо задяки введенню нових технологій виробництва ціна Ватта впаде - не страшно, бо і ціна розходів на виробництво, комуналку та інше, теж впаде. Якщо ж з-за безвітряної чи пасмурної погоди - ціна Ватта виросте, то і виростуть зарплати, але й розходи на життя та товари.
Якщо державі будуть потрібні гроші, вона не ввімкне принтер і не знецінить валюту, а побудує нові сонячні електростанції, чи здешевить розходи на життя людей.
Також важливо, щоб кожен міг устанавлювати приватні сонячні панелі та вітряки і мав доступ на національний ринок, це не дозволить створити держмонополію на гроші, та зробить людей більш незалежними.
Тут я писав лише про "зелені Ватти", бо вони не залежать від цін на викопне паливо і не забруднюють навколишній світ. Хоча і в відновлюваних джерел є свої обмеження, а саме: погодні умови, площа території, яку вони займають, доступність ресурсів та промислових потужностей для виготовлення панелей і вітряків. Але як на мене, то краще побудувати заводи для їх виготовлення, ніж карбувати гроші, які нічим не підкріплені.
Але ж для доброї роботи економіки потрібні й банки, які б перерозподіляли грошові потоки. Такими струтруктурами могли б стати акумулюючі станції, які будуть накоплювати залишки енергії і видавати її, коли є необхідність.
На перших порах роботи нової грошово-енергетичної системи, державою буде використовуватись і більш дешева енергія атома та тепла, але з часом від них слід відмовитись, або зоставити лише як аварійні джеререла енергії.


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

Schetcheg | 21.03.2018 09:02 | [Ссылка]

 *Бо в сучасному світі без електрики ніяк*

 

 *Я не уявляю свого жыття без електрыкы" - тАк , на мою думку слид пысаты , що-бы - "почеснОку" . )

 Из прыводу того , що ныжче , у повидомленни шановного автора - особыста думка мае - жыты . )


Kozak | 22.03.2018 02:30 | [Ссылка]

Якщо ви подивитесь на речення, яке знаходиться попереду, видірваного вами фрагменту, то впевнитесь, що "фрагмент" це  моя особиста думка - "Ідеальним грошовим еквівалентом, я вважаю Ватт відновлюваної енергії."

Хоча по суті, тексти всих моїх постів і коментів, це моя особиста думка, якщо не вказано інаше.


Schetcheg | 22.03.2018 09:12 | [Ссылка]

Та я - бэз "наезда" . Инколы бува нэ стрымаюсь то й лизу теж из своею особыстою , мо дэ й нэ слид було бы .


Kozak | 22.03.2018 12:46 | Краще зі своєю особистою, ніж з чужою) | [Ссылка]

Elan vital. | 21.03.2018 09:45 | [Ссылка]

Якщо кожен буде мати можливість продукувати енергію ( тобто гроші) то ... Хоча.. будь який дикий ринок сам себе регулює значно ефективніше ніж будь яке управління))) В цій ідееї щось є.. Хоча на перший погляд видається ненормальною.. 


Kozak | 22.03.2018 02:22 | [Ссылка]

Зараз теж цінність валюти залежить не лише від Нацбанка, а від споживачів, які нею користуються, чим більше "оборотів" гривня робить, тим вона цінніша.

А регулювання навіть при відсутності держмонополії, теж буде, бо мало виробити енергію, чи володіти сонячними панелями. Енергія повинна мати доступ до енергосистеми - ринку,  і тут без держави не обійтись. Тіньового ринку майже не буде, бо прокладати власні електролінії, навряд чи хто буде.


Elan vital. | 21.03.2018 09:48 | [Ссылка]

Одначе, думаю що поки людство не володіє технологіями дешевої, довгострокової акумуляції енергії ( банки) ця ідея неможлива до застосування.


Kozak | 22.03.2018 02:13 | [Ссылка]

А довгостроково і не потрібно, т.я. по цій теорії одиницею грошей є потужність СЕС - Ватт, а не енергія - кВт/год., і Сонце світить щодня, та і вітер дме постійно, тому достатньо акумулювати і утримувати енергію впродовж суток чи тижня.

З іншого боку, функція банків - це не сховище, а перерозподіл фінансових потоків, тому вони в новій системі скоріше виконуватимуть функцію "обленерго"