Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Монополії і відчуття безпорадності.
Kozak | 2018-06-12 16:06:59
Сообщение прочтено 809 раз

Мабуть кожна людина в більшій чи меншій мірі, але бажає відчувати свою незалежність від волі інших і хоче впливати на своє життя. Правда, відчувши впевненість і свободу, деякі люди тут же починають нав'язувати свою волю іншим. Малі діти самостійно вчаться ходити, їсти ложкой та вдягатись, а навчившись, починають проситись на ручки, просять щоб їх погодували і одягли. І з віком людина так чи інакше продовжує цю "традицію" здобуття незалежності і підкорення свободи інших. Інколи навіть здається, що одне без іншого не можливо, і що щоб піднятись, треба обов'язково залізти на голову інших.
Поведінка і бажання окремих людей наслідують і людські групи, об'єднання, партії, компанії та корпорації, ну і звісно держави, бо їх ствонили теж люди по своєму образу і подобію.
Виходить, що колись група людей об'єднаних чудовою ідеєю зробити щось корисне створюють компанію, починають приносити користь іншим і собі, але з часом і інші хочуть теж зайнятись тим же і починається конкуренція, яка або приводить до покращення: послуги, виробу. Але може й так статись, що дві компанії не хочуть конкурувати і намагаються отримати монополію на цей вид діяльності. Спочатку це може виглядати, як справедлива вимога "першовідкривачів", що вони вигадали, а значить всі прибутки мають бути їхніми, або можуть аргументувати, що конкуренція призведе до росту цін на послугу, а так вони готові стабільно працювати на фіксованих тарифах. Але все це фігня і брехня, просто відчувши свободу і незалежність, компанія вирішила залізти на шию іншим і позбавити інших людей вибору. Можливо навіть "для галочки" така організація чи компанія створить службу скарг і пропозицій, але якщо конкурентів немає, то і сенсу реагувати на такі скарги немає. І тут з'являється відчуття безпорадності від залежності від когось: будь то чиновник, начальник, чи простий продавець єдиного в селі магазину.
Звісно можно сказати, що це природньо і відбувається класова боротьба і гегемон гнобить слабшого, але мені такий стан речей не подобається.
Я вважаю, що кожен має право займатись тим чим хоче і не має бути законів, які б притісняли таке право, але має бути закон, який би жостко карав за намагання однієї людини чи групи людей притіснити в свободі інших.
П.с. Недавно вичитав, що Суд України визнав, що будь який захист включаючи вбивство нападника, який вдерся в вашу оселю, це виправданний самозахист і не має каратись. Це добре рішення, як на мене.


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


добрэ ришення!

наверно коллекторы взяли на карандаш ...



З колекторами я розібрався, ще восени)

Взагалі пост навіяли проблеми з FedEx, DHL, EMS і хоча вроді на ринку міжнародної пошти монополії не має, але ці гіганти покрили весь ринок, а держави ЄС встановили такі правила, що новим фірмам пролізти в цю сферу майже неможливо. Але що німецька, що американська федеральні пошти,  зараз мені нагадують дорогу Укрпошту з безтолковим персоналом і безвідповідальністю. Хоча поява Нової Пошти в Україні і дала поштовх для Укрпошти, якось вдосконалюватись.



читал, что у той же ДэХаэЛ прибыль толи за год выросли на 80%!


Я з ДХЛ мав скільки мороки, що не розумію, навіщо люди користуються їх послугами (безвихідь) 

Для приклада відправити заказний лист з Одеси в Москву Укрпоштою коштувало 4$, а Федекс за лист в Преторію зідрав 175$ (ДХЛ коштує стільки ж, але їх кур'єр, якось загубив мій паспорт, добре що його знайшли і занесли в посольство)



Козаче, поставь меня к стенке и наведи автомат ... и я таки не придумаю версию, зачем чоловику посылаты листа в Преторию!

а еще за 175 американских гривень ...Shocked



Я б радий був послати за менші гроші, але не виходить)

В Преторії знаходиться українське посольство.



Козаче, ну ты ... с другой планеты!Laughing