Авторизация
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Спостереження
Kozak | 2019-01-12 06:30:23
Сообщение прочтено 771 раз

От і на Меті підняли питання згоди на секс, а недавно, це нововведення ми обговорювали на судні. Виявилась спільна закономірність: проукраїнсько настоєні люди спокійно віднеслись до новшества, а всі рософіли почвли возмущатись та малювати картини підступності жінок. Схожа реакція у цих людей була і на томос. 

Виходить, що будь яка реформа, або зміна в Україні, рософілами сприймається в штики, або з необоснованой критикой. 

За роки подружнього життя у мене ніколи не виникало непорозумінь, що до згоди на секс, зараз я теж не можу уявити, чим цей закон може мені зашкодити, якби якась з моїх дружин захотіла підставити мене і засадити у в'язницю,  то вони б могли це зробити і без фіктивного згвалтування, нащо взагалі жити з жінкою, якої боїшся і від якої чекаєш підстави?


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


і тут спостереження не обійшлись, щоб не згадати того недоумкуватого росіянина. Не француза, не італійця, не німця, не африканця, а саме росіянина. Та то таке.

Тут тотальна підтримка: тепер на роботі не будуть приставать. Ой, який хороший закон. 

Чому люди такі наївні? 

Є такий анекдот про зайця. Тільки вибіжть той з кущів, то лисиця піймає - трахне, то вовк - трахне, то ведмідь. Вирішив заєць пожалітися царю звірів леву. Той вислухав, і каже: як же тобі повірити, ти записуй.

Пройшов час, і такі ж питають у зайця, ну що? Той: як трахали, так і трахають. А писанини...

Кажете на роботі більше не буде приставань? Будуть, зайчики, будуть, ще й з підтекстом і відео на всю країну: вона була згодна!

Тому й кажу, що то все маразм! Бо хіба не було інших законів, які всю ту вульгарнічть зупиняли? Були такі закони. А тепер ті закони, за якими можна було б покарати під сумнів ідуть з новим законом про згоду. Бо як правильно підмітила Двойнік (лише це і помітила), доказати все те буде неможливо, чи ти хотів чи не хотів. Але якщо комусь буде потрібно з гаманцем, то докажуть, що ти і не хотів - хотів!!! і тут спостереження не обійшлись, щоб не згадати того недоумкуватого росіянина. Не француза, не італійця, не німця, не африканця, а саме росіянина. Та то таке.

Тут тотальна підтримка: тепер на роботі не будуть приставать. Ой, який хороший закон. 

Чому люди такі наївні? 

Є такий анекдот про зайця. Тільки вибіжть той з кущів, то лисиця піймає - трахне, то вовк - трахне, то ведмідь. Вирішив заєць пожалітися царю звірів леву. Той вислухав, і каже: як же тобі повірити, ти записуй.

Пройшов час, і такі ж питають у зайця, ну що? Той: як трахали, так і трахають. А писанини...

Кажете на роботі більше не буде приставань? Будуть, зайчики, будуть, ще й з підтекстом і відео на всю країну: вона була згодна!

Тому й кажу, що то все маразм! Бо хіба не було інших законів, які всю ту вульгарнічть зупиняли? Були такі закони. А тепер ті закони, за якими можна було б покарати під сумнів ідуть з новим законом про згоду. Бо як правильно підмітила Двойнік (лише це і помітила), доказати все те буде неможливо, чи ти хотів чи не хотів. Але якщо комусь буде потрібно з гаманцем, то докажуть, що ти і не хотів - хотів!!! Про якого росіянина мова? Спостереження стосується українців: проросійських і непроросійських, причому чоловіків, бо жінки вцілому законом довольні.

Мій висновок: погане сприйняття того закону основане не на аналізі закона і власних висновках, а на джерелі первичної інформації звідки про той закон почули. Якщо про нього взнали з проросійських, або російських ЗМІ, то людина каже що закон поганий, якщо ж людина прочитала закон чи отримала інфрюормацію з нейтральних ЗМІ, то навряд чи побачила в законі щось погане.

Ти як раз відношисься до людей першої групи, бо як ти сам написав: я не читав, але засуджую! Як можно засуджувати те про що не чув? Значить чув,  і не просто чув новину, але і характеристику до неї, яку ти сприйняв на віру (не читаючи закон). Ти в цьому не унікальний і як раз на таку групу людей розрахована російська антиукраїнська пропаганда.

Запорожському металургу я вже задавав це питання, задам і тобі: чим для тебе шкідливий цей закон про згоду на секс?задай краще собі те питання. 

Таке ж питання я задаю і вам "морякам", прихвостням, ж..олизам, зомбам, "антизомбам" і т.д.: що вам зробив поганого сусід до 2013р?

По-перше: ту новину я прочитав з українських новин під заголовком: артисти жартують, юристи готуються, а поліція не знає, що робити! Тому твоє, а хто від кого дізнався політизоване до крику!

По-друге, якщо в російських ЗМІ реакція, як у качки на вовка у виска із "Ну, постривай!", схожа на мою, то і що? Я не можу скакать, коли кажуть треба скакать, якщо скакать не треба. Тож скачіть, але не робіть дурнів з когось, хто бачить, що то дурень скаче, бо так треба, йдучи в Європу? В ...опу!

По-третє, цей закон не захищає людей! Є інші закони, які захищають у цьому плані. Цей закон звільює руки для злочинного світу, який знає, як його використать.

А щодо мене, просто сказав своє бачення: маразм, та й годі! Людям не це потрібно! А те, що потрібно в інтимі, вони самі розберуться, без отих законів. Якщо під словом сусід ти маєш на уващі росію, то мені росія, до окупації Крима нічого поганого не зробила. До окупації, я був скоріш рософілом, почитай мої довоєнні пости.

Українські новини бувають різними. Ти українець і написав новину, і я українець і написав новину. Одна і таж новина, а погляди різні, хтось прочитав твоб, а хтось мою і повврили тобі чи мені, а хтось після цього ще й закон прочитав і сформував свою думку, яка не залежить ні від моєї ні від твоєї оцінок. Ти сам визнав, що закон не читав, коли писав пост, тож твоя оцінка була зформована вже перекрученою інформацією, або Інтера, або 5 го каналу. Зараз можливо ти все ж прочитаєш закон, але твоє ввдношення вже сформоване і читатиити його будеш з осудом, пропускаючи добрі ідеї і перекручуючи на свій лад вже відомі з новин тези. 

По друге, бачу що всеж російську оцінку закона ти знаєш, і тобі соромно бути українцем, перед росіянами, як Петро соромився, що він ученик Ісуса, але ти не покаєшся, бо вважаєш, що ти правий.

Будь який закон може бути використаний, злими людьми проти законослухняних: озброєний злочинець грабує неозброєну жертву, бо закон забороняє мати зброю, міліціонер примушує повію працювати на нього, бо закон забороняє займатись проституцією, п'яний чоловік примушує дружину до сексу, хоч їй і противно, але вона не хоче розбудити дітей, її закон не захищав, бо фізичного насильства не було, але вона не хотвла сексу і казала що не хоче, і тепер почувається приниженою, але пожалітись нікому і нінащо, бо в поліції качка (як в Ну погаді) покрутить у виска: обстись жвночка, це ж твій чоловік і він може тебе брати коли захоче, нєхуй було одружуватись!

Ти сказав своє бачення, а я своє.звичайно усі ми тут праві тут по-своєму. Щось нам підкидають, і починаємо жувати, як кістку.

Мій наголос, і без цього Закону жінка розібралась би з п,яним чоловіком, що пристає. І без цього Закону є Закони, які все те регулюють. Що, немає таких прикладів за останнє сторіччя? Чи цей Закон щось змінить у подібних стосунках? 

У цьому Законі є приховане, а саме те, про що ти і сказав про "міліціонера" Я не знаю, чи з новим законом жінка зможе "розібратись" з п'яним чоловіком, але до цього не могла. Максимум, що могла, це посадити на 15 суток, але це не захист, бо після такої отсидки жінка ризикувала б більше ніж до жалоби на чоловіка. Як ти виразився, все інтимно, так от сімейне насильство це теж інтимна річ, і держава не може до кожної неблагополучної родини підселити по поліцейському, але може налякати драчунів і насильників, які вважають, що дружмни - це їх власність.