Авторизація
Меню
Категорії

Календар
 Листопад 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понеділок 12 листопада 2018
Повідомлення прочитано 34 раз

Вчора, при заході в Петербург, лоцман розповів капітану про атаку двухсот німецьких військових, і поцікавився чи не з Німеччини ми прийшли. Ми прицшли з Голандії) Капітан сказав, що не чув таких новин, бо в морі не було інтернета, також він критично віднісся до можливості держперевороту в німців. Але росіяни зійшлись на тому, що в усьому винні мігоанти. Мені стало цікавим, зввдки длрослий росіянин підчерпнув таку муть, і знайшов схожу новину на Ленті.ру.

Російські смі готові роздути сенсацію з будь якої закордонної новини, створити декілька тематичних ток-шоу під них, попутно порахувавши скільки разів Трамп потискав путіна (цікаво, якщо Трамп попросить дать Кабаєву для перепихона, вовчик погодиться)


Коментарі (4)  
Четвер 1 листопада 2018
Kozak | 2018-11-01 00:57:27 Дякую Кєва.
Повідомлення прочитано 240 раз

Недавно ти написав пост про успіх США в розділі Союза, а також про плани по розділу православ'я і росії, з допомогою України. Ссилався ти при цьому на книгу американця Бжезинського "Вєлікая шахматная доска". Дякуючи тобі, я прочитав цю книгу і зрозумів, що ти її не читав. А як і більшість сучасних російських шовіністів, які називають себе інтелегентами, пішов на поводу в путінської пропаганди, яка творить страшилки і приписує їх авторство відомим на Заході людям.
Якщо раніше я ставився до твоїх висерів критично і намагався розібратись, то зараз так і хочеться повісити один з двох ярликів:
або Кєва свідомий брехун, якщо ти читав цю книгу і таке написав, розраховуючи, що інші прочитати поліняться;
або Кєва олух, який вже не раз казав про "тонкую інтелектуальную ложь російскіх смі", і ти дійсно цим СМІ віриш, як шестирічна дитина першій вчительці, тобто критичне мислення в тебе повністю замінилось жагою величі вєлікороса.
З іншого боку, дехто з російських "стратегів" ту книгу таки читав, тому і зробили ставку на захоплення України, ібо як насправді пише Бжезинський: російська імперія не можлива без України, і входження України в ЄС і НАТО, зробить з росії демократичну державу без імперських амбіцій. Не про які розділи, захоплення чи православ'я там мови не було.


Коментарі (21)  
Неділя 28 жовтня 2018
Kozak | 2018-10-28 05:44:15 Про лайку
Повідомлення прочитано 154 раз

Слово лайка дуже близьке по значенню до російського ругань, лаятись схоже на ругаться. Хоча в росіян теж зосталось (а може запозичилось) слово лаять яке відповідає українському - гавкать. Тобто виходить, що росіяни прирівнюють собаку до людини і вважають, що вона ругається-лається-лаєт. Українці ж просто називають гавкання собаки по звуку який чують. Хоча і в нас буває , що людину щоб образити прирівнюють до собаки, і кажуть: "не гавкай", "не тявкай", "не ричі", в залежності від того опонент: рівний по силі, слабший чи сильніший.

Лайка не несе інформаційного навантаження, тому і прирівнюється до гавкання собаки. Слід також згадати метовський срач - це форма лайки, але якщо перший використовує письмо і малюнки, то друга - це мовлення і звуки.

Добавлю.

З коренем лай є ще одне українське слово - лайно, яке також має синонім гавно (гівно), який в свою чергу має частку гав. Тобто лай і гав можуть бути повязані) В такому випадку метівське поняття срач, буде справжнім синонімом лайки (як лайна) і гавкання (як гавна).


Коментарі (16)  
П'ятниця 26 жовтня 2018
Kozak | 2018-10-26 02:28:56 Про шкільне.
Повідомлення прочитано 114 раз

Цим літом я нарешті оформив візу для доньки дружини і вона приїхала в Україну. Про те як ми оформляли посвідку, я можливо напишу іншим разом,  а зараз про вступ до школи.

А він виявився доволі простим, бо сільські школи в моєму регіоні не мають багато учнів. Директор написала заяву до сільського старости (т.я. село входить до ОТГ) і направила нас до директора опорної школи. Той після недовгих розпросів і уточнень сказав, що дитина може йти в школу хоч завтра, лише напишіть заяву про прийом . Тож наступного дня ми отримали підручники, написали заяву і дитина почала навчання. 

Мої родичі переживали, що дівчинка не зможе навчатись не знаючи укр.мови, але як на мене, вона її не вивче якщо сидітиме рік вдома. До того ж в класі 7 учнів, вона восьма, тож у вчителя має вистачити часу на всих.

Виявилось, що школа Мадагаскара трохи обігнала українську школу по натуральним дисциплінам і дівчина приблизно мала уяву про те,  що вивчають по біології і матиматиці. Також вона вчила англійську і тут особливих проблем немає, правда цей предмет для неї треба б було назвати українська, бо вона мусить перекладати англійські тексти на неї)

Українська мова і література - це самі важкі предмети, але дівчина швидко навчилась читати і переписувати, правда не розуміє про що мова. 

Російська мова - самий безглуздий предмет, бо в нас не вчать розмовляти російською, всі ж і так вміють, а вчать граматику. Виходить що дитина не знаючи української і російської просто тратить час на переписування російських текстів.

Діти і вчителі до неї дружні, тож сподіваюсь, що вона закінчіть школу не гірше за однолітків.


Коментарі (17)  
Субота 20 жовтня 2018
Kozak | 2018-10-20 02:48:02 Друзі бєларуси)
Повідомлення прочитано 54 раз

Перш за все, часто кажуть Білорусія, а росіяни навіть своє СС вписують, хоча країна називається Білорусь, а точніше Бєларусь і там мешкають не білі руССькі, а білі руси.

Зараз ця держава мабуть сама істино дружня росії і її народ теж. Білорусь дуже залежить від рф і майже стала її частиною.

Але дивлячись вчора на каналі Бєларусь24 прогноз погоди, я замітив що Крим там український) Так білоруси лише майже росіяни і то лише з точки зору росіян, а насправді вони білоруси наші сусіди. 

П.с. Здається Зімбабве визнало Крим частиною росії, але подивитись прогноз погоди по зімбабвійському телеканалу я не можу.


П'ятниця 19 жовтня 2018
Повідомлення прочитано 184 раз

Перемикаючи російські канали:

путін показал кузькіну мать, 

Онуфрій - хорошо, а Філарет - погано

путін пошутив про Америку на Валдає

соловьов обсудив з якимись дядьками, що з військових добрі управлєнці

Дивно, нічого про Керчь, вже не цікаво?

Бах, про Керчь, не всих ще достали з під завалів, а так це Євроньоз, а не російський канал.

Отака хуйня, два дні пройшло і забули, знову топ ньюз українська автокефалія і російські гіперзвукові ракети.


Коментарі (23)  
Субота 13 жовтня 2018
Kozak | 2018-10-13 12:51:36 Про автоЗаз
Повідомлення прочитано 44 разЧи може ЗАЗ випускать хороші авто, якщо його співробітники їздять на ВАЗах)


Коментарі (3)  
Неділя 30 вересня 2018
Kozak | 2018-09-30 02:41:42 Дорога.
Повідомлення прочитано 136 раз

За останній рік дорога з Дніпра в Київ стала "рідною". На Дніпровському автовокзалі кава і бананово-шоколадна слойка та постійна Ліга Сміху в кафе "Французька випічка". Майже завжди я зустрічаю там одного продавця і в 3 години ранку, і вдень, і в ввечері. Приємно бачити в дорозі таку "передбачувану постійність", це як глухонімий цирюльник в порту Латтакія, чи  спраглі рибаки на шляху з Ходейди в Аден. Мені подобається узнавати, якісь "потаємні стежки" як на шляхуАбільбе-Воемар біля Дарена. 

Хоча нові місця я люблю більше: нова країна, новий порт, нове місто чи новий термінал аеропорту .

Щож, в дорогу)


Коментарі (11)  
Четвер 20 вересня 2018
Повідомлення прочитано 735 раз

Часто на Меті можно прочитати фразу: "Вєдь путін предупрєждал, што защітіт антімайдан, єслі в Кієвє бандєровци будут вазбухать."

Зразу хочеться запитати, а яке відношення чи права путєн має на втручання в українські справи? Це теж саме, якщо я піду і пригрожу сусіду набити морду, якщо його дочка вийде заміж не за мого сина, а за міського хлопця. Здавалося б,  що це долбоєбізм, але дехто бачить в цьому якусь причину.


Коментарі (73)  
Неділя 2 вересня 2018
Повідомлення прочитано 563 раз

Доки Кєва сооружав плитку чи мангал, а росія будувала свій шостий СУ та оплакувала Захарченка і Кобзона, я робив ремонт в новому-старому поки що не купленому будинку, паралельно оформляв вписання дитини в посвідку матері.

Ремонт - це грязь від штукатурки, пилюка від електриків і дірки в стінах від нового опалення, ну є ще яма, яку я викопав  а обложить нікому. Тому про ремонт писати не буду, а про бумажки спробую.

Коли я оформляв візу дитині, а я її оформляв більше року, я не легалізував свідотство про народження в Посольстві України в ПАР. Така помилка вилізла мені боком в Україні, бо ДМС не хоче приймати переклад свідоцтвабез шьампу легалізації . Виходить, що за саме вписання дитини в посвідку матері, плата не передбачена, але посилати Свідоцтво в Преторію заради штампа вилилось би в тисяч 7 грн. Можно також легалізувати і в Департаменті консульської служби в Києві (куди я і їду зараз), але Департамент приймає папери попередньо легалізовані в Посольстві Мадагаскара в Москві . Не буду зупинятись на складнощах з пересилкою документів поштою, хоча Укрпошта переселає все , не питаючи що всередині.

Всьо автобус рушив, сьогодні буду в столиці)


Коментарі (60)  
123...262728Вперед | Вказати сторінку