Авторизація
Меню
Категорії

Календар
 Травень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четвер 17 травня 2018
Kozak | 2018-05-17 04:02:25 Про пенсії
Повідомлення прочитано 147 раз

Я противник пенсійних взносів на обов'язкових засадах, бо це робить людину залежною від держави, а ще це грабує молодих працівників, які мусять віддавати гроші державі, хоча їм треба купувати житло, ростити дітей і т.д.

Я вважаю, що кожен сам має брати відповідальність за своє майбутнє і сам або копить капітал, або інвестувати в дітей, які колись в старості допоможуть.

Хоча з нинішніми радянськими і пострадянськими пенсіонерами, теж треба щось робити і з чогось платити їм пенсії. Але ж не з грошей нині працюючих. Як вихід, гроші можно брати з приватизації держпідприємств побудованих при УССР, не направляти ці кошти на проїдання в бютжет, а формувати з них пенсійний фонд для нинішніх пенсіонерів. Нинішні ж працівники хай працюють на своє майбутнє.


Коментарі (27)  
Четвер 10 травня 2018
Повідомлення прочитано 290 раз

В дитинстві мені було цікавим 9 травня. Все село збиралось біля Меморіала Слави, колгоспне та сільське керівництво виступали з речами, ветерани ВВВ теж розповідали, щось. Пізніше ветеранів ВВВ замінили ветерани афганці, бо старі діди вже не могли ні ходити, ні розповідати. Що запамяталось з тих часів, так це прапори Союзних Республік, які встановлювали біля Меморіала. Також памятаю, що ветерани з мого села не мали таких кольчуг з медалей, як сучасні "ветерани" по ТБ.

Пізніше, в часи навчання в Одесі, ми теж ходили до Памятника Невідомому Матросу з квітами.

Для мене 9 травня довго залишалось святковим днем памяті, але подивившись вчора на шабаш фашистів в Москві, мені стало тошно. І вже не хочеться мати щось спільне з цим мілітаристським збродом в колорадських лєнточках. Росіяни сплюндрували Свято Перемоги, перетворивши його на день руського фашиста. 

Можливо і є сенс перенести День Памяті на 8 травня, бо день перемоги над фашизмом  і німецьким нацизмом вже став днем перемоги руського  фашизма, принаймні у наших сусідів.


Коментарі (15)  
Неділя 29 квітня 2018
Kozak | 2018-04-29 15:57:46 Хатинка в селі.
Повідомлення прочитано 1358 раз

Вчора запропонували дім з земельною ділянкою за 50 тис. грн. Тож якщо нічого не зміниться, то через півтора місяця буду мати свій будинок на 60 кв.м і 25 соток землі.

Коментарі (66)  
Середа 25 квітня 2018
Kozak | 2018-04-25 15:04:30 50 днів
Повідомлення прочитано 210 раз

Зазвичай швидше проходять перші 100 днів роботи, ніж останні 50. А якщо перевести,  це в 500 робочих годин, то вони проходять не так повільно. Але щоб не сумувати,  я конвертую години в гроші, а гроші - в покупки і тоді працюється веселіше)


Коментарі (7)  
Неділя 22 квітня 2018
Повідомлення прочитано 44 раз

Більшість продуктів, які ми споживаємо, отнимані від окультурених рослин і тварин. Культурні істоти, порівняно з дикими, дають більше поживних речовин та ростуть швидше, але дуже залежать від людей, які їх окультурили. Наприклад кукурудза не може розповсюджуватись без людини, бо качан не з зерном вже не може самозасіятись. Хоча цінність кукурудзи для людини настільки велика, що саме з нею і картоплею пов'язують перемогу над голодом в Європі. Але як тільки людина перестане напрягатись і саджати кукурудзу, вона зникне і хто знає, може знову настануть "добрі старі середні віка" з голодом і хворобами. Але це не значить,  що без людини всі рослини, чи тварини вимруть - вони просто здичавіють і стануть менш цінними як ресурс, та знадобиться знову сотня років, щоб знову їх окультурити. Тому і захист та покращення культури і знань мають тривати непреривно, навіть в ситі годи, коли здається, що їжа росте на полицях магазинів, а гроші проростають в гаманцях.

Культурні люди, як і інші істоти теж більш цінні. Культурний працівник, який знає техніку безпеки і різні способи роботи з гаявним інструментом, більш продуктивний ніж раб, кріпак, чи напівп'яний пролетарій. Культурний вчитель зі знанням дитячої психології і методами заохочення, в рази ефективніший за попа чи мулу з лозиною і "святим писанням", ну і звісно професійний воїн з доброю зарплатою і амуніцією, кращій за обізяну з гранатою. Та навіть культурний чиновник-управлінець зі знанням основ економіки, фінансів, управління масами, цінніший за харизматичного сильного вождя популіста, який силою слова чи зброї буде вести свій народи абикуди (та в основному на війну проти іншого народа).

Хоча будь яку культурну людину легко втратити, якщо не захищати і не ростити, та часто людство в моменти слабості чи ситості дуже легко йде на призиви популістів-комуністів, борців-націоналістів і духовних спасителів, та винищує в угоду їм опозиційну культуру, як і бур'яни знищують поле чи город зоставлений без піклування.

Впринципі для людства природня жага до окультурення інших і себе, якщо звісно воно не знаходиться в тисках тупого невігластва, а розвивається і має можливість себе захищати самостійно.


Коментарі (2)  
Вівторок 10 квітня 2018
Повідомлення прочитано 508 раз

Я узнав про неї з Євроньюз, де повідомили, що загинуло 4 людини, включаючи водія. Через 10 хвилин, я натрапив на Росію24, де теж висвітлювалась дана новина, але видучій зазначив, що "по повідомленню німецької преси, загинуло 3 людини, а водія-терориста вони за людину не рахують". Причому цей вислів, що німці не причисляють водія-самогубця до загиблих в трагедії людей, ведучий за 5 хвилин повторив двічі. Хоча в інших - неросійських новинах диктори говорили, що: "кількість загиблих 4 людини, включаючи водія".
Навіщо росіяни, так відверто брешуть і намагаються втовкмачити в голову своїх глядачів, що німецькі ЗМІ не вважають загиблого водія людиною? Також на відміну від європейських телеканалів, російські вперто називають водія - терористом і тут же питають у якогось свого "спєциаліста": "чи могла б росія допомогти Німеччині, попереджувати такі трагедії?", "Ну конєшно, наша внєшняя развєдка, могла би дєліться інформацієй і бла-бла-бла".
У мене зразу виникло якесь відчуття, а чи не росіяни, так за допомогою терактів нав'язують німцям свою "дружбу" і "незамінність", особливо після висилки їхніх дипломатів.


Коментарі (26)  
Четвер 5 квітня 2018
Повідомлення прочитано 686 раз

Для тих хто вважає, що слово Україна, придумав австрійський генштаб сто років тому, пропоную пошукати інформацію про Українську Далекосхідну Республіку, яка як і УНР боролась за незалежність від Московії і за союз з Україною.

Радянська влада перетворила тихоокеанських українців Зеленого Клину на руських, як і населення Жовтого Клину та Сірого Клину.


Коментарі (27)  
Вівторок 3 квітня 2018
Повідомлення прочитано 210 раз

Я вже писав про "зелений тариф" і сонячні панелі, але зоставалась невизначеність, що буде з тарифами після зміни влади, чи після 2030 року. Чи будуть панелі приносить прибуток, а може з відміною "зеленого тарифу" закупочна ціна впаде.

В 2017 році середня ціна 1 кВт/год в ЄС становила 0,20€, а це навіть вище за "зелений тариф" в Україні (0,15-0,18€ для СЕС). В росії ціна на електрику теж вища за українську і становила 0,09€. Тобто і у нас тарифи будуть наближаться до цих показиників, тож навіть після 2030 року використання панелей буде вигідним.


Коментарі (12)  
П'ятниця 30 березня 2018
Повідомлення прочитано 631 раз

Сьогодні європейські дипломати отримували ноти протеста від МЗС росії, і в кадр попали двері міністерства - з зірками і гербами СССР. Пройшло 27 років, а герби неіснуючої держави все так і "прикрашають" державні споруди росії. Якщо до цього добавити герб Візантії, чи то Російської Імперії, то взагалі не зрозуміло, що то за держава. Чи може праві ті інтернет-"юродиві", які доказують, що насправді держави Російська Федерація не існує, і що це юридична фірма зареєстрована в Лондоні, яка управляє територією РСФСР.


Коментарі (30)  
Середа 28 березня 2018
Kozak | 2018-03-28 06:48:43 Козли отпущєнія.
Повідомлення прочитано 266 раз

Одною з рис пострадянського суспільства яка мене бісить, це жага до пошуку винних, а не причин трагедії. Тому коли таких винуватців знаходять, то про проблему швидко забувають і причини її виникнення вже нікого не турбують, що може призвести до повторення.

Якось я працював з боцманом, який колись був капітаном, але на його судні під час ремонтних робіт стався вибух і загинуло два сварщики, які той вибух і спричинили. Транспортна прокуратура визнала капітана не винним, бо судно знаходилось в судоремонтному заводі і сварщики були заводські та і за техніку безпеки відповідальним був завод. Але завод, як і судно належали одній організації, і перед керівництвом постав вибір: наказати начальство завода (через який відмивались гроші) чи якогось капітана. Вибір був очевидний, тому хоча слідство його й виправдало, та в компанії вирішили понизити капітана до другого офіцера. Він не погодився і пішов в отгули на пару років, коли ж повернувся, йому знову запропонували посаду офіцера з мізерною зарплатою (ще одна дивна особливість радянських класових правил, коли нижній керівник отримує майже ту ж зарплату, що і рядовий малокваліфікований працівник, який не несе відповідальності). Тож колишній капітан вирішив, що при тій же зарплатні він краще стане матросом. Як і Союз, та компанія розвалилась (років 10 тому).

П.с. Звісно винуватих треба шукати і якщо вони дійсно винні, то діяти згідно закону, але всеж перш за все треба шукати причини, і запроваджувати способи боротьби з цими причинами, бо не факт, що нова людина на тійй же посаді не зробить тих же помилок і не допустить тих же жертв чи збитків.


Коментарі (5)  
123...252627Вперед | Вказати сторінку