Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 8 декабря 2009
Lalinka | 2009-12-08 13:22:33 Смак води
Сообщение прочтено 1316 раз

 Проходячи повз ряд пляшок з мінеральною газованою ти негазованою, раптом усвідомлюєш, як сильно любиш звичайну домашню воду з криниці)) Як любиш слухати сплеск, викликаний ударом відеречка об воду у криниці. Як любиш щось наспівувати, піднімаючи відро з водою з дна криниці... І згадуєш смак цієї життєдайної, прохолодної влітку і крижаної взимку, чистої і прозорої води. Вдома вода неповторного смаку. Не така, як в сусідів, друзів чи бабусі, хоча в них вода теж смачна і має свій неповторний смак. Але з власної криниці вона особлива...зі смаком дитинства...найкращих років...дому...


Настроение у меня: усталое   
Комментарии (7)  
Вторник 27 октября 2009
Lalinka | 2009-10-27 13:03:44 Зізнання
Сообщение прочтено 239 раз

Ти давно сказати це хочеш,
що вона в твоїм серці живе.
Не насмілишся заглянути в очі
й розказати їй просто усе.

Ти не можеш зізнатись відверто,
і говориш їй тільки привіт.
Ти ховаєш очі і хочеш
оглянутись назад, їй услід.

Ідучи в нікуди самотньо,
і гортаючи свої думки,
Ти у них десь там, біля неї
й відчуваєш дотик руки.

Ти боїшся сказати.. і хочеш
їй відкрити серце сповна.
Ну чому ж ти в житті такий скромний?!
І чому така гарна вона?..


Настроение у меня: задумчивое    Слушаю музыку: Мир не знает Ирина Билык
Четверг 15 октября 2009
Сообщение прочтено 6049 раз

 Рекомендація: ЧИТАЙТЕ ВГОЛОС!!!!! Бо тільки таке читання дає зрозуміти наскільки багата наша мова!!!!!

Перший поцілунок

Популярному перемишльському поету Павлову Петровичу Подільчакові прийшло поштою приємне повідомлення: «Приїздіть Павле Петровичу, — писав поважний правитель Підгорецького повіту Полікарп Пантелеймонович Паскевич, — погостюєте, пове­селитесь». Павло Петрович поспішив, прибувши першим поїздом. Підгорецький палац Паскевичів привітно прийняв приїжджого по­ета. Потім під'їхали поважні персони — приятелі Паскевичів... По­садили Павла Петровича поряд панночки — премилої Поліни Полікарпівни. Поговорили про політику, погоду. Павло Петрович прочитав підібрані пречудові поезії. Поліна Полікарпівна пограла прекрасні полонези Понятовського, прелюдії Пуччині. Поспівали пісень, потанцювали падеспан, польку. Прийшла пора — попроси­ли пообідати... Принесли печені поросята, приправлені перцем, півники, пахучі паляниці, печінковий паштет, пухкі пампушки під печеричною підливою, пироги, підсмажені пляцки. Потім подали пресолодкі пряники, персикове повидло, помаранчі, повні порце­лянові полумиски полуниць, порічок.

Почувши приємну повноту, Павло Петрович подумав про пан­ночку. Поліна Полікарпівна попросила прогулятися по Підгорецькому парку, помилуватися природою, послухати пташині пе­респіви. Пропозиція повністю підійшла прихмілілому поету. Походили, погуляли... Порослий папороттю прадавній парк пода­рував приємну прохолоду. Повітря п'янило принадними пахоща­ми. Побродивши по парку, пара присіла під пророслим плющем платаном. Посиділи, помріяли, позітхали, пошепталися, пригорну­лися. Почувся перший поцілунок: прощай, парубоче привілля, по­ра поету приймакувати.

 

 

                                                                                                                                                                                                
Читать


Категории: Люблю українську!!!    
Настроение у меня: веселое   
Комментарии (10)  
Вторник 8 сентября 2009
Lalinka | 2009-09-08 10:23:59 Є речі...
Сообщение прочтено 290 раз

 Є речі, про які легше написати, ніж сказати про них вголос, а є речі, про які навіть легше прочитати в очах...


Настроение у меня: кокетливое   
Комментарии (2)  
Пятница 7 августа 2009
Lalinka | 2009-08-07 13:27:55 Подруге
Сообщение прочтено 192 раз

Почему снова нет настроенья?

Почему на лице нет улыбки?

Может хочешь чаю с вареньем?

Или в жизни исправить ошибки...

Первое запросто могу я исполнить,

Второе желанье намного сложней,

Жизнь штука сложная, должна ты запомнить,

Сама ты хозяйка жизни своей.

Жизнь - полосатая: белое - черное,

Улыбка и слезы, правда и ложь,

Любовь и измена, простое и сложное,

И здесь не могу тебе я помочь.

Главное помни, моя дорогая,

Выход, хоть скрытный, но он есть всегда,

Выбор, хоть сложный, но он за тобою,

Есть слово "нет", и есть слово "да"...


Настроение у меня: задумчивое    Слушаю музыку: Она давно счастлива, но только не с тобой
Вторник 16 июня 2009
Сообщение прочтено 600 раз

 

Більшість із нас знайомі з ним. Усі пам’ятаємо дивне відчуття, коли ти, немов літак, набираєш висоту: крізь фюзеляж видніються тільки безкраї хмари, але вже розумієш, що здійнявся високо в небо і летиш… Так, кохання – це політ! Політ душі, політ серця, навіть тіло наче пливе в повітрі. А пам’ятаєте теплі промені сонця, що пронизують усе єство, лишень заглянеш у ці очі… Кохані очі… Вони дивляться – і не бачать нікого, крім тебе, і світяться… Такі безмежні, що хочеш у них втопитися! А ще вони сумні. Цей незрозумілий сум… Ну чого їм ще треба? Адже вони кохані!!!

         Мабуть, я знаю в чому справа. Не дивуйтеся, але за тим сумом приховується щастя! Справжнє. Величезне. Тихе. Просте. Можна й ніяковіти від того, який ти щасливий. Бо якось незручно цвісти тендітній квітці щастя серед суворих і лихих снігів заздрості людської. Буває, виросте вона, зацвіте, упіймає теплий промінчик дружнього погляду і аж запашіє неповторним ароматом, що, розливаючись навкруги, створює чарівну ауру. Та ось зачує ті пахощі заздрість – і дмухне хижим вітром! Квітка приречена… А політ? Як бути з ним? Адже ти ще в небі. Ні, ти втрачаєш висоту, падаєш… Хмарам тебе не втримати. Вони – лише ілюзія!

         Привіт, Країно Нездійснених Мрій і Розбитих Крил! Приземлення таке болісне… А потім заземлення: у справи, у думки, у себе. Та найстрашніше – це дивне забуття. Воно часткове, вибіркове. Ти пам’я татимеш свій політ з точністю до візерунка на хмаринці, але забудеш обличчя кохання. І якщо колись його зустрінеш, то можеш і не впізнати. Уявіть, як це не впізнати того, з ким знайомий особисто. Хоча дехто навмисно шукає зустрічі з тим, чиє обличчя не пам’ятає, щоб проминути і не привітатись – це помста за Перерваний Політ. Безглуздий пошук неіснуючої справедливості.

Кохання, що ти? Я не можу пояснити і осягнути тебе, хоч пам’ятаю, що ми знайомі… Кохання, де ти? Я не шукаю навмисно зустрічі з тобою, але відчуваю крізь натовп твої легкі кроки. Зглянься наді мною, благаю! Дай знак, адже мої зламані крила породжують безнадію. Я не хочу пройти повз тебе і не привітатись. Кохання, хто ти? Знаєш, мені байдуже хто ти, але я впевнена, що ми з тобою ще зустрінемось…

 


Настроение у меня: одинокое   
Комментарии (2)  
Суббота 30 мая 2009
Lalinka | 2009-05-30 21:51:54 Наболіле
Сообщение прочтено 241 раз

 

Так важко бути сильною

Й не плакать,

Коли душа так проситься ридать.

Так важко зовні буть спокійною

Й мовчать,

Коли єством всім хочеш закричать.

Так важко знову посміхатись світові

Крізь сльози,

Як серце твоє ріже щось ножем.

Так важко все забуть

І піти далі

З цим важким-важким багажем…

 


Среда 13 мая 2009
Lalinka | 2009-05-13 00:38:49 Скоро сесія!!!
Сообщение прочтено 351 раз

 Чомусь саме перед сесією виникає бажання виконувати домашні завдання. Мабуть через те, що хочеться якнайшвидше побачити в заліковці омріяне "зараховано"...

  Отож, що в нас завтра? Практичне заняття зі стилістики. Домашнє завдання - вправа 61. Складіть зв'язний текст з поданими метафоричними та метонімічними словосполученнями: керівництво університету, гусениця трактора, стріла крана, офіційний Київ, наріжний камінь, твердий характер, заборона ядерного озброєння, згода сторін, сфера впливу, гостра зацікавленість, підписати папір, підпис під документом, зустрітися з професором, читати Франка, цукровий завод, нафтова промисловість, чорне золото, золоті руки, собача кропива, скажений огірок, залізна воля, збирати засідання, вершина трикутника, вершина слави. 

Популярність ЧНУ великою мірою залежить від керівництва університету, що є уособленням твердого характеру, залізної волі і золотих рук, які знають, як до ладу зібрати засідання, зустрітися з професорами, поставити підпис під документами...Сфера впливу керівництва поширюється як на викладачів, які мають гостру зацікавленість з будь-яких педагогічних проблем, так і студентів: математиків, фізиків, хіміків, юристів, біологів, економістів і тих, що читають Франка, філологів. Наріжний камінь і для перших і для других - сесія!!! Але готуються вони до неї по-різному: студенти зубрять навчальний матеріал, розробляють новітні шпаргалки, моделюють одяг, а викладачі прослуховують інструктаж від вершини трикутника - керівництва університету, що має приблизно такий зміст. Під час сесії викладачам рекомендується вживати "Персен", "Екстракт валеріани" та інші заспокійливі засоби. Дозволяється посміхатися та підписувати папір під словами "відмінно" та "добре"(правильне слово обирається за згодою сторін). Заборонено!!! 1)Використовувати як засіб стимулювання скажену кропиву, гусеницю трактора та стрілу крана; 2) вимагати від студентів чорне золото та цукрові заводи; 3) реагувати на неправдоподібні байки студентів про хворий зуб та незадовільний стан здоров'я троюрідного діда двоюрідного брата тітки по батьковій лінії, як скажений огірок. І найголовніше - заборона ядерного озброєння, як обов'язкова умова допуску до заліків та іспитів (Пункт стосується обох сторін).Отож, вперед - на сесію!Склав іспити - і на волю - хоч в нафтову промисловість, хоч в офіційний Київ, кожен на свою вершину слави. Успіхів вам!!!RazzVery HappyRazz


Настроение у меня: оптимистичное    Слушаю музыку: "Вчителька" ТІК
Назад1234 | Указать страницу