Авторизація
Меню

Календар
 Серпень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Зупинені на вічність миті
Lalinka | 2010-11-22 17:59:36
Повідомлення прочитано 1280 раз

Спалах. Кілька секунд і вони переглядають фото сьогоднішнього вечора...зупинені на вічність миті... Побільше б таких... Щасливих.

- Хаххх...Ти тут такий смішнючий.. А тут задоволений, наче кіт, що об"ївся сметани... Мммм...Як навчився копіювати мій погляд, відводячи оченята вбік...Ну зовсім, як я! - все щебече вона радісно. А потім обіймає долоньками його обличчя і ніжно цілує вуста. Щаслива...

Спалах. То він відкрив штори і ранкове світло яскравими променями залило всю кімнату:

- Вставай, сонька! Спізнишся на роботу. Прокидайсяяяя! - і цілує їй вушко.

А вона все ховає голову під ковдру і благає про 5 хвилин.

Цей ранок особливий, бо поруч він. Щаслива...

Спалах. Зелене світло - і вони переходять вулицю, тримаючись за руки. Це він привчив її переходити дорогу на зелене і у відведених для цього місцях. Йдуть. Він милується її ходою. Вона - його сміхом. Коханим сміхом. Особливим, що наче купає її, дзвенить десь в глибинах її душі, лоскоче і дає енергію. Його усмішка. Що ще треба? Щаслива...

Спалах. Засвітився телефон у беззвучному режимі. Sms, що сповіщає їй про його любов. Беззвучно...Гучно не можна...Вона ж на роботі. І водночас голосно...Наче кричить на весь світ і відбивається простою істиною у її свідомості: "Кохає! Кохає мене! Чекає. Скоро прилечу, радість моя. Скоро". Щаслива...

Спалах. Феєрверк емоцій, що зустрілись поцілунком. Скучила. І він скучив. Гріє його холодні руки. Горнеться до його гарячого сердечка. Гуляють містом. Закохані. Фонтан. Парк. Хай вже з опалим листям і стихшими струмочками. Неважливо. Все одно гарно. Вони разом. А інше немає значення. Щасливі.

Спалах. Зупинена на вічність мить. Одна з найкращих митей. Гарні, усміхнені, щасливі. В обох сяючі очі і прискорений пульс. Всі їх вітають, але вони не чують слів гостей. В цей момент на світі існує тільки двоє. Закохані. Назавжди разом.

- Кохаю. Кохаю тебе за твою сутність, за твою душу.

- Кохаю, бо ти - цілий світ.

Є тільки він і вона, а все навколо - глядачі і декорації. Галас. Метушня. Спалахи камер і фотоапаратів. Якісь проблеми. Неважливо. Тепер вони разом назавжди. Щасливі.

Кохаю.


Настрій в мене: закоханий    Слухаю музику: Люблю его Тина Кароль
Для того щоб додати коментар, Вам треба зареєструватися або зайти під своїм ім’ям
Коментарі RSS :


Так. Спалахи - зупинені на вічність миті...Фотокартки...Які через багато років нагадають історію нашого життя.


Не тільки світлини. Найяскравіші спалахи ті, що залишаються в спогадах.І в серці...І приємно щемлятьта лоскочуть, коли про них згадуєш.Згоден. Але не всі спогади приємні, не всі спалахи світлі. Але вони теж є...Не всі, на жаль. Та якби не було гірких митей, ми не вміли б цінувати солодких.

Бажаю Вам побільще щасливих спалахів в життіRazzRazzRazz !!!Взаємно!