Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Зупинені на вічність миті
Lalinka | 2010-11-22 17:59:36
Сообщение прочтено 1270 раз

Спалах. Кілька секунд і вони переглядають фото сьогоднішнього вечора...зупинені на вічність миті... Побільше б таких... Щасливих.

- Хаххх...Ти тут такий смішнючий.. А тут задоволений, наче кіт, що об"ївся сметани... Мммм...Як навчився копіювати мій погляд, відводячи оченята вбік...Ну зовсім, як я! - все щебече вона радісно. А потім обіймає долоньками його обличчя і ніжно цілує вуста. Щаслива...

Спалах. То він відкрив штори і ранкове світло яскравими променями залило всю кімнату:

- Вставай, сонька! Спізнишся на роботу. Прокидайсяяяя! - і цілує їй вушко.

А вона все ховає голову під ковдру і благає про 5 хвилин.

Цей ранок особливий, бо поруч він. Щаслива...

Спалах. Зелене світло - і вони переходять вулицю, тримаючись за руки. Це він привчив її переходити дорогу на зелене і у відведених для цього місцях. Йдуть. Він милується її ходою. Вона - його сміхом. Коханим сміхом. Особливим, що наче купає її, дзвенить десь в глибинах її душі, лоскоче і дає енергію. Його усмішка. Що ще треба? Щаслива...

Спалах. Засвітився телефон у беззвучному режимі. Sms, що сповіщає їй про його любов. Беззвучно...Гучно не можна...Вона ж на роботі. І водночас голосно...Наче кричить на весь світ і відбивається простою істиною у її свідомості: "Кохає! Кохає мене! Чекає. Скоро прилечу, радість моя. Скоро". Щаслива...

Спалах. Феєрверк емоцій, що зустрілись поцілунком. Скучила. І він скучив. Гріє його холодні руки. Горнеться до його гарячого сердечка. Гуляють містом. Закохані. Фонтан. Парк. Хай вже з опалим листям і стихшими струмочками. Неважливо. Все одно гарно. Вони разом. А інше немає значення. Щасливі.

Спалах. Зупинена на вічність мить. Одна з найкращих митей. Гарні, усміхнені, щасливі. В обох сяючі очі і прискорений пульс. Всі їх вітають, але вони не чують слів гостей. В цей момент на світі існує тільки двоє. Закохані. Назавжди разом.

- Кохаю. Кохаю тебе за твою сутність, за твою душу.

- Кохаю, бо ти - цілий світ.

Є тільки він і вона, а все навколо - глядачі і декорації. Галас. Метушня. Спалахи камер і фотоапаратів. Якісь проблеми. Неважливо. Тепер вони разом назавжди. Щасливі.

Кохаю.


Настроение у меня: влюбленное    Слушаю музыку: Люблю его Тина Кароль
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


Згоден. Але не всі спогади приємні, не всі спалахи світлі. Але вони теж є...Не всі, на жаль. Та якби не було гірких митей, ми не вміли б цінувати солодких.

Бажаю Вам побільще щасливих спалахів в життіRazzRazzRazz !!!