Авторизация
Меню

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Чекаю листа
Lalinka | 2011-03-16 23:11:59
Сообщение прочтено 958 раз

Колись ти зрозумієш ,хто я для тебе, і що я значила чи значу в твоєму житті. Ти зрозумієш, так, бо мене неможливо забути. Таких як я, не забувають. Я врізаюсь не лише в пам'ять, а й в душу... Ти не забудеш, як не намагатимешся, не зможеш…Ха!Тобі не допоможуть ні вино, ні друзі, ні подруги на вечір…Ти палитимеш з друзями, та частіше сам. На самоті краще думається і ніхто не бачить сліз душі…ти ковтатимеш пачки диму, намагаючись заковтнути мене, ти вже ковтаєш,зараз, на своєму балконі, викурюєш ту гидоту. Повір, не допоможе. Серед того диму ти бачитимеш мою постать, ти усміхаєшся. Тобі приємно мене згадувати.Авжеж! Бісівська натура, дурнуваті звички і ота зверхність. Ота незалежність і воля полонили тебе. Ти хотів чути мій сміх – і я сміялася, ба!...навіть реготала. Авжеж, я була такою! Я і зараз така – ота мрія з минулого. Та ти і зараз про мене думаєш, згадуєш перед сном. Зізнайся собі. Ага, вгадала. Я ж тебе знаю.  
Ми на роздоріжжі. Вибір за тобою. Ти ж знаєш: «Я не покличу щастя не моє…», від тебе залежить наше майбутнє. Якщо ти зараз скажеш "ні", то пізніше настане моя черга і це - "ні" буде крапкою.  
Ти,мабуть, знаєш, я обожнюю листи. Я впевнена, в майбутньому я отримаю їх from you. І від тебе сьогоднішнього залежить їх зміст. Можливі лише 2 варіанти: 
Перший: «Привіт, моя кохана! Я не бачив тебе лише 3 доби, а скучив до нестями. Погода в мене супер. Я не знаю, дійде цей лист швидше, ніж я доїду, але хотів, щоб в тебе був лист з Паризьким штампом. У мене зовсім немає часу на походеньки. Зранку нас викликають в … . Конференції, зустрічі. Ну ти ж знаєш все це. Але дуже хочу сходити на ті місця, де ми були,особливо мене вабить Лувр і Сена (я кину ще монету і від тебе, щоб знову сюди приїхати). Якось зайшов у книгарню, хотів купити для тебе щось з сучасної французької літератури (ну от, сюрпризу не вийде). Відкрив для себе, що наших тут цінують. Пахльовська цікавить французів. 
Я дуже-дуже сумую за тобою. Мені не вистачає твоїх карих очей, і усмішки. Як же я її люблю… 
От здається все. Обіймаю міцно і цілую. З любов'ю твій…» 
А ще є варіант №2. Чесно кажучи, мені його не хочеться писати, не знаю чому. Одразу думавсь він, а тепер я поглинута думками… 
«Доброго дня (не знаю як і звернутись)! Я не знаю з чого почати, а тому почну з кінця. Я вже давно намагався з тобою зв'язатись, та ти мене ігноруєш. Я знаю, я завинив. Та ти і не хоч зі мною спілкуватись, я ж бо – одружений. Дурень! Поліз поперед батька в пекло. 
А вчора бачив тебе по телевізору. Гарне інтерв'ю. Ти - молодець. Поезія супер. Я часто ночами перечитую в Інтернеті твої збірки. Ти знаєш, ти не змінилась геть.Та твоя сила і сміливість, ти завжди була готова до бою – ти досягла свого. А я загруз. Я нічого так і не добився. 
Ти мені часто снишся. Такою юною, з колоском, завжди смієшся. Так як лише ти вмієш, а очі! Я не можу тебе забути. Ти, певне, мене зневажаєш. Така моя доля. Я знаю,що ти мене шукала. Ти вибач. Я пишу не для того, щоб щось почати, ти не зможеш.У тебе є той, хто тебе любить. Ти просто вибач мені. Я знаю, тобі важко тоді було.  
Я не знаю, як тебе забути. Ти постійно в моїй душі. Ти – моя мрія. Ти, певно, моя доля, але втрачена, як символ, розумієш?...» 

 

І от минули роки. Ти вже одружений...не з любові, настільки знаю...Хоча, діти народжуються з любові...

Хотіла сказати...Чекаю листа...Щоб знову бути вільною...


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

Lady_July | 16.03.2011 23:18 | [Ссылка]

как всё сложно и грустно :(


Lalinka | 16.03.2011 23:21 | [Ссылка]

То було давно...
Вже забуто. Життя йде далі, даруючи, як винагороду нових людей. Кращих.

Ярослав | 16.03.2011 23:54 | [Ссылка]

Геніальний твір,геніальної особистості.


Lalinka | 16.03.2011 23:57 | [Ссылка]

Дякую, Ярославчику. Ти, як і завжди, щедрий на компліменти. Цьоммм=))


Lady_July | 16.03.2011 23:59 | [Ссылка]

Lalinka, вы так красиво излагаете свои мысли на укр языке, что я ассоциирую их с бегущим журчащим мелодичным ручейком. действительно, очень красиво и мелодично. и со смыслом. вам должны завидовать некоторые украинские современные писатели.

Груня-Господин, плз, цыц. не надо хамства и иронии. я счас полностью искренна в своих словах.

Lalinka | 17.03.2011 00:15 | [Ссылка]

Дякую. Дуже приємно. Пишу саме для того, щоб когось порадувати. Якщо вам дійсно сподобалось, дуже цьому рада.