<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге lexa02032020 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 30 апреля 2020


Служба безпеки України і надалі робитиме усе необхідне, аби зменшити збитки державного бюджету від нелегального ринку тютюну. Про це Голова СБУ Іван Баканов заявив під час другої координаційної наради з проблемних питань тютюнового ринку України, що відбулася 30 квітня.
«Мова йде, перш за все, про інтереси держави. Щороку бюджет недоотримує мільярди гривень через несплачені податки. Навіть за звичайних умов - це величезна сума! А що вже говорити про час, коли Україна не лише бореться з коронавірусом, але й потерпає від наслідків вимушеного карантину для економіки», - заявив очільник СБ України.    
На нараді було зазначено, що за останні 3 роки (2017-2019 рр.) державний бюджет недоотримав майже 30 мільярдів гривень. Це зумовлено в першу чергу недонадходженнями по національному акцизу, роздрібному 5% акцизу та збитками від нелегальної торгівлі, яка збільшилась з 1% у 2016 до 7% у 2019 році. 
Іван Баканов закликав присутніх докладати ще більше зусиль, аби «тіньовий ринок тютюну здавав свої позиції». Служба безпеки зі свого боку продовжуватиме системну роботу в цьому напрямку.
За останні місяці СБУ провела низку важливих операцій у різних регіонах. Зокрема, на Дніпропетровщині вилучила контрафактні цигарки – 6 мільйонів пачок вартістю понад 100 мільйонів гривень. У Волинській області – вилучено 500 тисяч пачок цигарок на 15 мільйонів гривень. На Буковині заблокували роботу підпільного цеху, де виявили 7 тонн сировини, понад 80 тисяч пачок цигарок, іноземні акцизні марки (вартість продукції та обладнання – 6 мільйонів гривень). На Закарпатті та в Чернівецькій області затримали інспекторів прикордонної служби, які сприяли контрабанді. Також вдалі операції пройшли у Дніпрі й Полтаві.
«Запевняю – ми не збираємось на цьому зупинятися. Але сьогодні нам потрібна спільна робота правоохоронних органів та інших державних інституцій для активізації за всіма напрямами», - додав Голова СБУ.
Присутні підтримали позицію очільника СБУ.  У ході наради учасники обговорили, серед іншого, впровадження додаткових заходів у боротьбі з недобросовісними контрагентами; недопущення податкових втрат державного бюджету; аналітичні дані Мінфіну, ДПС та Мінекономіки щодо ризиків збільшення нелегальної торгівлі внаслідок запланованого зростання ставок акцизного податку.
У нараді взяли участь Голова СБУ Іван Баканов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр фінансів Сергій Марченко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, Голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв та представники профільної бізнес-спільноти.
Нагадаємо, що перша координаційна нарада з проблемних питань тютюнового ринку України відбулася 11 лютого за ініціативи СБУ. На ній керівник Служби закцентував увагу на необхідності впровадження ефективного контролю за переміщенням підакцизної продукції на внутрішньому ринку, втілення в життя Концепції «Електронна акцизна марка» та введення кримінальної відповідальності за контрабанду, зокрема підакцизних товарів.

Лучшая защита - это нападение. Еще совсем недавно прокремлевские СМИ активно распространяли месседжи о том, что "бандеровская Украина" воспитывает своих малышей на националистических ультрарадикальных идеях.
Пишет украинский политолог Юрий Федоренко в своем блоге Цензор.нет.
И дети уже готовы "резать всех" за разговоры на русском и являются настоящими полноценными "кровавыми бандеровцами". В качестве примера приводилась деятельность национальной скаутской организации Украины "Пласт". Но, "чья бы корова мычала ...!" "Пласт" воспитывает "сознательных, ответственных и полноценных граждан национального и мирового сообщества и лидеров украинского общества и способствует всестороннему патриотическому воспитанию и самовоспитанию собственной украинской молодежи на принципах христианской морали". А что делает Россия? Как воспитывает детей кремлевская ложь?
Зомбирование подрастающего поколения смирение и несостоятельность собственного волеизъявления всегда было базовым основанием социального устройства Совецкого Союза. Россия, как генетический последователь идей СССР, тоже охотно использует идеологическое зомбирование подрастающего поколения. К сожалению, эта практика распространяется на оккупированных территориях. Целевая аудитория такого "воспитания" - дети 6-17 лет. По информации с сайта управления статистики Крыма, по состоянию на 01.01.2019 года детей такого возраста в Крыму более чем 290 000. И все они находятся в зоне риска "идеологического зомбирования"!
Воспитание "патриотов России" в первую очередь базируется на создании в подсознании крымских детей такой картины мира, которая не соответствует действительности, но очень выгодна оккупантам. Один из способов воздействия на сознание, используемый оккупантами - это "метод большой лжи", когда все информационные источники на всех уровнях много лет повторяют откровенную ложь о "добровольном возвращении в родную гавань" и рассказывают о вооруженной оккупации Крыма, как о блестящей операции защиты русскоязычного населения в Крыму от "кровавых бандеровцев".
Оккупанты делают все, чтобы дети даже не сомневались, что это была не оккупация, а акт доброй воли жителей Крыма. И впоследствии дети постепенно начинают верить в эту ложь. Это особенно эффективно, когда независимые источники информации почти полностью перекрыты.
Идет процесс перевоспитания несовершеннолетних граждан Украины в Крыму в граждан России, которые готовы умереть, защищая страну-оккупанта с оружием в руках. И в этом процессе используются не только пропагандистские публикации в СМИ. Здесь задействованы также системы образования и спорта, развлекательная и культурная сферы. Оккупанты не жалеют ресурсов на искажение истории с целью "оболванивания" подрастающего поколения. Всего на эти мероприятия с 2016 года потрачено более 100 млн. руб.
Согласно международным гуманитарным правом пропаганда, которая склоняет людей на оккупированной территории к службе в армии государства оккупанта, является военным преступлением. А такие действия по отношению к детям нарушают Конвенцию защиты прав детей, которую РФ ратифицировала в 1993 году. Несмотря на это, за годы оккупации в ряды ВС РФ призвали не менее 18 000 жителей Крыма в возрасте от 18 лет и старше.
Граждане оккупированной части Украины, которых с детства растили в специально придуманном для них мире ненависти к другим расам и религиям, постоянной пропаганды ведение агрессивной войны и культа личности Путина, завтра могут прийти с оружием в руках "защищать русскоязычное население" в любую страну мира. Они добровольно пойдут на смерть, защищающие вымышленные Кремлем идеалы. Поэтому, защита территориальной целостности Украины и возвращения оккупированных территорий должно стать делом не только Украины, но и всей разумной части международного сообщества. Политические и экономические заигрывания с Кремлем части мировых лидеров может иметь катастрофические последствия для общемировой демократии.

Среда 29 апреля 2020
Сообщение прочтено 25 раз
lexa02032020 | 2020-04-29 10:30:26

У друзів Путіна знайшли $24 млрд. | Новини на Gazeta.ua

Останні роки для Європи виявилися досить важкими. На фоні економічних та соціальних проблем, серед населення, особливо серед представників потужного та впливового середнього класу, зростають невдоволення та розквітають євро скептичні настрої. Недосконала, на думку багатьох європейців, макроекономічна модель Європейського союзу, ідеологія толерантності, яка призвела до неконтрольованого потоку мігрантів з усіма можливими негативними наслідками - все це разом створює тріщини у монолітному європейському середовищі, та готує ґрунт для появи та розквіту партій та організацій, які виступають за економічну, культурну та національну самобутність своїх країн. Політику національного суверенітету та консерватизму. І, нажаль, більшість із цих політичних та громадських об’єднань стають легкою здобиччю для Кремля, який маючи потужні фінансові важелі впливу, перетворює їх на своїх слухняних маріонеток.
Насправді клуб "Друзів Путіна" у Європі досить багаточисельний. Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбана і його партія "Угорський громадянський союз", Марін Ле Пен, "Європейський союз народів і націй", очолюваний Маттео Сальвіні, австрійська і голландська "Партії свободи" … далеко не повний перелік прокремлівських агентів, які просувають в тому числі і антиукраїнські ідеї в європейському суспільстві.
Один із прикладів – референдум 2016 року у Нідерландах щодо ратифікації угоді Україна-ЄС. Нещодавно видання EU Observer повідомило, що сайт розслідувань Zembla та радіостанція De Nieuws BV опублікували WhatsApp переписку ультраправого політика, голови Нідерландської партії "Форум за демократію" Тьєррі Боде, яка доводить його тісні зв’язки з Кремлем та вплив на результати референдуму 2016 року у Нідерландах, на якому більш ніж 60% громадян проголосували проти ратифікації угоди Україна-ЄС.
В текстах внутрішнього листування керівництва партії, датованою 2016 роком, Боде написав, що перед референдумом зустрів Володимира Корнілова, з його слів "дуже впливову людину з кремлівськими зв’язками, яка безпосередньо працює на Путіна". Нажаль самого листування між Боде та Корніловим сайт не публікує, проте частота та контекст згадувань відомого українофоба та ідеолога ДНР та ЛНР у внутрішньопартійному спілкуванні наводить на певні роздуми.
Напередодні референдуму Боде заявив у ЗМІ, що Україна таємно відправила агентів-провокаторів в Нідерланди, щоб втрутитись у голосування. Однопартійці спитали його чи має він якісь докази. Він відповів: "Ні. Інформація поступила від Корнілова". Отже риторика лідера європейської партії є лише нічим іншим, як результатом роботи "кремлівської пропагандистської машини", дбайливо вкладеним йому до рота.Більше того, деякі висловлювання політика напряму вказують на фінансову участь російської сторони у антиукраїнській діяльності партії: "Можливо, Корнілов хоче заплатити трохи більше?", "Корнілов міг би перемогти все це лише своїми грошима" …
Звісно, це не прямі докази безпосередньої співпраці Росії та партії "Форум за демократію", проте комунікація відомого антиукраїнського російського діяча та проросійського євро скептика у Нідерландах, напередодні важливого для України голосування, бачиться сумнівним співпадінням.
В будь якому разі, в сучасних умовах Україні слід уважніше обирати політичних партнерів і пам’ятати про те, що втомлені від глобалістичного вектору розвитку європейці, змучені навалою мігрантів, економічною кризою спричиненою пандемією вірусу COVID19, будуть шукати нові шляхи реалізації власної політики, і не завжди у нових реаліях буде місце для України з її проблемами.

Реформа СБУ враховує сучасні вимоги до безпеки, - Сергій Пунь ...
Нещодавно на "Економічній правді" натрапив на цікаву колонку Юрія Радзієвського з промовистою назвою "СБУ підвищує тиск: що готує "реформа" спецслужби". 
Щоправда, "цікавість" доволі умовна. Бо сама назва та окремі висновки автора є маніпулятивними. 
Дійсно, в минулому про випадки тиску на бізнес згадували не раз. Вони негативно вплинули на імідж Служби, результати цього відчуваємо дотепер. 
Але сьогодні перетворювати СБУ на "кошмар" для бізнесу та відлякувача іноземних інвестицій, як мінімум, невірно. Особливо коли статистика затримання корупціонерів з інших правоохоронних органів дає багато інформації для протилежних висновків.
...
Читать

Четверг 16 апреля 2020


Контррозвідники Служби безпеки затримали у Києві фігуранта справи генерала Шайтанова, колишнього співробітника Центру спецоперацій «А» СБУ, який також підтримував контакти з полковником ФСБ РФ Єгоровим.
Під час проведення обшуків за місцем проживання фігуранта співробітники СБУ виявили великий арсенал вогнепальної зброї і боєприпасів. Правоохоронці вилучили ручний протитанковий гранатомет РПГ-26, підствольний гранатомет та 2 гранати до нього, пістолет STEYR 1914 з глушником, гвинтівку типу карабін, рушницю Mauser-Werks, саморобну гвинтівку з глушником, 3 гранати РГД-5 та запали до них, схожий на пластид матеріал, 12 капсулів-детонаторів та понад 9 тисяч набоїв різного калібру.
Вилучені зразки озброєння та боєприпасів долучено до кримінального провадження як докази та направлено на експертизу.
Наразі фігуранту провадження повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу.
З’ясовуються усі обставини та характер зв’язків підозрюваного з російською спецслужбою.
Нагадаємо, генерал СБУ Валерій Шайтанов був викритий контррозвідкою та затриманий 14 квітня 2020 року за здійснення розвідувальної й терористичної діяльності в інтересах ФСБ РФ на шкоду державній безпеці України. 15 квітня цього року Шевченківським районним судом міста м. Києва йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб. 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора України. 

Среда 15 апреля 2020


Служба безпеки України викрила посадовця дочірнього підприємства «Новоград-Волинський лісгосп АПК» Житомирської обласної ради, причетного до незаконних вирубок та реалізації державної деревини.
За попередніми даними досудового розслідування, посадовець налагодив механізм реалізації власникам місцевих деревопереробних підприємств незаконно вирубаної на ввіреній йому ділянці лісу деревини. Потім необліковану лісопродукцію переробляли на деревне вугілля та на підставі документів із реквізитами фіктивних фірм експортували до країн ЄС.
За різні суми, які комерсанти перераховували йому на картковий рахунок, посадовець санкціонував непередбачену планами вирубку лісу під виглядом здійснення вибірково-санітарних порубок. Він також сприяв «доставці» транспортом лісгоспу деревини до складських приміщень чи на виробничі потужності «бізнес-партнерів».
За інформацією спецслужби, лише за декілька останніх місяців минулого року посадовцю було перераховано більше 100 тисяч гривень.
За матеріалами Служби безпеки України фігуранту провадження повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне зберігання, перевезення, збут лісу) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для перевірки законності експортних операцій із лісопродукцією.
Документування протиправних дій проводилось співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими Нацполіції області під процесуальним керівництвом прокуратури.

В Вербное воскресенье в храмах РПЦвУ («УПЦ МП») на территории Украины проходили службы с массовым участием прихожан, что в условиях нынешней эпидемиологической ситуации создает серьезную дополнительную угрозу распространения инфекции. В последнее время служители РПЦвУ не единожды публично призывали своих прихожан игнорировать нормы карантина, посещать богослужения и причащаться, пишет Телеграмм-канал «Вольнодумец».
И как следствие таких действий, например, в Киево-Печерской Лавре уже 90 зараженных на коронавирус и 2 умерших от этой болезни. При этом, скандально известный владыка Павел, который призывал бояться греха, а не коронавируса, и настаивал идти на богослужения, госпитализирован. Сам храм закрыт киевскими властями на карантин.
В то же время, по информации от священнослужителей «УПЦ МП», обитающих на территории «ДНР», в самой России Данилов монастырь 8 апреля разослал циркуляр по всем российским митрополиям и епархиям, с указанием воздержаться от массовых мероприятий в религиозные праздники, в том числе Пасхи.
Проводить богослужения можно только при участии духовенства и приходских сотрудников с обязательным разъяснением прихожанам заявления Кирилла о необходимости добровольного затвора (придерживаться норм самоизоляции и карантина).
При этом, в рекомендациях к этому циркуляру говорится: «руководствуясь благословением Святейшего Патриарха, духовенству призывать прихожан к домашней молитве до снятия ограничений, введённых властями. Это касается в том числе дней Страстной седмицы и праздника Святой Пасхи».  
Как отметил Предстоятель Русской Православной Церкви, прихожане призываются понести эти «временные лишения ради сохранения жизни и здоровья наших ближних. С целью напоминания соответствующего содержания, примеры которых будут направлены из викариатств в рабочем порядке».
Подтверждением тому священнослужители из «ДНР» предоставили указанный циркуляр, который зашёл в конце прошлой недели в Шахтинскую епархию РПЦ. В тоже время, они отметили, что данный циркуляр не заходил в РПЦвУ, а был только разослан по территории России и оккупированного Крыма.
Такие двойные стандарты РПЦ: на территории Украины прихожан РПЦвУ призывают к посещению богослужений в условиях карантина, а в самой России дают указания максимально придерживаться карантина и самоизолироваться, следует рассматривать как диверсию, направленную на ухудшение эпидемиологической ситуации в нашей стране.


Служба безпеки України затримала у Києві чоловіка, який представлявся «співробітником Кабінету міністрів» та пропонував за гроші працевлаштування в органах державної влади.
Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник пропонував «сприяння» у призначенні на посади державних службовців кандидатам з Полтавської та Харківської областей. Вартість «послуги» становила від 10 до 30 тисяч доларів США залежно від рівня посади. 
У межах розпочатого кримінального провадження співробітники СБ України задокументували факт вимагання «кабмінівцем» $25 тисяч за призначення кандидата на посаду заступника керівника Аграрного фонду України.
Правоохоронці затримали зловмисника у центрі столиці на вулиці Інститутській під час отримання всієї суми неправомірної вигоди. Наразі відбуваються обшуки за місцем проживання та в автомобілі фігуранта. Вже виявлено заяви від інших кандидатів на працевлаштування та перепустки на авто до Верховної Ради та Кабміну, справжність яких перевіряється.
Триває досудове розслідування за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Операція проводилась співробітниками Управління СБУ в Полтавській області спільно з Департаментом контррозвідки Служби, слідчими ГУ Нацполіції в Полтавській області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.

Вторник 14 апреля 2020
Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України викрили і ліквідували мережу збуту кокаїну у столиці та області.
Оперативники спецслужби встановили, що організував наркобізнес мешканець Києва, який реалізовував кокаїн оптом та у роздріб перевіреним клієнтам. У середньому він збував 1 грам наркотику за 150 доларів США.

Співробітники СБУ затримали наркоділка згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під під’їздом власного будинку з пакунком кокаїну для чергового клієнта.
Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисника та зберігання наркотику правоохоронці виявили та вилучили понад 700 грамів кокаїну, знаряддя для фасування наркотику, зокрема електронні ваги, зіп-пакети тощо. За цінами чорного ринку вартість вилученого наркотику становить понад $100 тисяч.
Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Тривають необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Операція проводились спільно зі Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у м. Києві.

 

Пятница 6 марта 2020
У Запоріжжі співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність шести підпільних гральних закладів які функціонували всупереч вітчизняному законодавству.

     

За версією слідства, організували нелегальний бізнес четверо мешканців обласного центру. Усі заклади були ретельно замасковані: діяли без реклами, або ж мали вивіски «Оренда» чи «Ремонт». Крім того вулиці поблизу казино та самі зали були оснащені камерами відеонагляду. До підпільних закладів клієнти потрапляли виключно за рекомендацією і лише після попередньої заявки на візит. «Вхідний квиток» коштував 500 гривень.

      

Під час санкціонованих обшуків за місцями ведення нелегального бізнесу правоохоронці вилучили майже 50 гральних автоматів, чорну бухгалтерію та гроші, одержані незаконним шляхом. Загальна вартість вилученого обладнання становить понад 750 тисяч гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення про підозри організаторам підпільних закладів.

Викриття зловмисників проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Назад123456Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены