Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Среда 13 января 2021
Сообщение прочтено 23 раз
lito2020 | 2021-01-13 16:51:07

Ой сивая тая зозулечка.
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я!

Усі сади та і облітала,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я!

А в одному та і не бувала.
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я!

А в тім саду три тереми:
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я!

У першому - красне сонце,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

У другому - ясен місяць,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

А в третьому - дрібні зірки,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

Ясен місяць - пан господар,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

Красне сонце - жона його,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

Дрібні зірки - його дітки,
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров'я

Вторник 12 января 2021

Ми мало говоримо про те, як ставитись до висловлювань інших людей, бо деякі люди й до цього не доросли. Вони на стільки звикли до вседозволеності, що агресивно реагують навіть не на слова, а на думки і погляди. Ти їм не перечиш, просто не хочеш підтримувати лінію, яку вони гнуть і цього вже достатньо, щоб ти став їх ворогом. Ці люди завжди на манежі, завжди хочуть бути в центрі уваги. Вони не просто переривають інших, вони й слова сказати не дають. Тиснуть авторитетом - я начальнік, ти дурак.

Людей за столом повинно бути не менше трьох і не більше девяти. А дехто ніяк не може забути про - разом нас багато, нас не подолати… Чим більше тим краще, збирають просто, щоб продемонструвати наскільки їх багато. Ти можеш зібрати дуже багато людей, але якщо за столом немає найблищих тобі людей, то ти завжди будеш відчувати порожнечу і відсутність опори в житті.

Свята продовжуються і я не просто не хочу, а не маю права псувати їх людям своїми скаргами. На жаль є люди, які дотримуються інших правил, для них чим гірше тим краще. І святкування нового року вони намагалися зіпсувати, і на Різдво їх нечиста мучила. Що за люди?

Я розумію, що зараз простіше було б довести розпочату справу до кінця – вивести цих провокаторів на світ божий. Щоб люди раз і на завжди дали їм оцінку. Я розумію, що це джентльменство - дотримання загальноприйнятих норм, правил і гра за правилами в їх ігри без правил – це дороге задоволення. Але я не на стільки бідний і вбогий, можу собі це дозволити, на це ще буде час, після свят… Я розумію, що час грає проти мене, це розуміють і мої противники, але вони страшенно чогось бояться, навіть про свята забули. Вони вважають, що скоро хтось десь там далеко здобуде ще більше влади і одразу ж візьметься їх покривати. Як кажуть: ти нервуєш, значить ти не правий, я ж лише захищався, нічого не порушував тому й не боюся. Свята продовжуються, тому я й не хочу розвивати тему про права. Повністю уникнути цієї теми сьогодні не зміг, але по крайній мірі зробив крок у цьому напрямку.

Ми мало говоримо про те, як поводитись у товаристві, як ставитись до висловлювань інших людей, але нічого нового видумувати не треба. До нас уже було вироблено правила людського спілкування. Багато на цю тему писав філософ Кант. Саме він говорив, що людина може отримати задоволення від “хорошого обіду в хорошому товаристві”. Великий філософ описує всі тонкощі спільного обіду. “Людині, яка мислить, - важає він, - їсти наодинці взагалі нездорово, позаяк за одиноким обідом вона спрямовує думки на себе і втрачає жвавість”. Але справа не лише в цьому. Незначні на перший погляд нюанси застілля несуть у собі загальний інтерес, сприяють “красі форм суспільного життя”.

Погоджуючись з великим знавцем англійського етикету Честерфілдом, Кант радить: “Людей за столом повинно бути не менше числа грацій, але не більше числа муз”. Це значить – не менше трьох і не більше девяти.

За столом можна говорити лише про приємні речі, а не про болячки і сімейні негаразди, не перекладайте їх на плечі інших. Адже у кожного вистачає своїх проблем.

Неприємно буває, коли хтось з гостей чи господар “хоче бути весь вечір на манежі”, перериває інших, не дослуховуючи людину до кінця, авторитарно тисне на співрозмовника.

У гості ходять, щоб не тільки наїстися і потім вдома попліткувати. А насамперед, щоб поспілкуватися, почути щось нове, цікаве. Влаштовуючи гостину, господарі мали б потурбуватися не тільки про гарний стіл, а й про те, хто буде з цікавих людей, якими також “пригощатимуть” присутніх.

Для спілкування у гостях треба вибирати таку тему, яка цікавить всіх, і кожному дає можливість сказати. Можна подискутувати на загальні теми, пожартувати, розповісти про новини, висловити своє судження. Якщо хтось дозволив собі нетактовність не можна виносити його слова за межі товариства і говорити щось погане на адресу людини, яка відсутня. 

“Якщо про когось з моїх друзів почнуть говорити недобре, я рішуче його захищатиму”, - войовниче заявляв Кант. Розвиваючи цю думку, він стверджує: їсти за одним столом – значить довіряти одне одному. Звичайно, за столом можна сперечатися, та в жодному разі не про права. І взагалі треба “тримати себе і свої слова в такій дисципліні, щоб були помітні повага і доброзичливість”, радить великий гуманіст.

Среда 6 января 2021
Сообщение прочтено 26 раз
lito2020 | 2021-01-06 03:35:58

Українська кухня створювалася протягом багатьох століть. Вона відбиває не тільки історичний розвиток українського народу, його звичаї і смаки, а й соціальні природні та кліматичні умови. Завдяки географічним умовам населення України має змогу вживати продукцію як рослинного, так і тваринного походження.

Українська кухня значною мірою регіональна. Так, західноукраїнська кухня помітно відрізняється від східноукраїнської. Найбільшою різноманітністю характеризується кухня Центральної України, особливо областей центру Правобережжя.

Більшість страв старовинної української кухні, на відміну від страв інших кухонь, відзначаються складною рецептурою і складними комбінованими способами приготування їх. Літописи та інші писані пам’ятки, а також археологічні розкопки свідчать про багатство і різноманітність їжі, яку споживало населення Київської Русі.
...
Читать

Понедельник 4 января 2021
Сообщение прочтено 10 раз
lito2020 | 2021-01-04 12:52:16

В селі у господаря жили два пси. Довелося якось повз ворота проїздити незнайомцеві. Один пес вискочив, погавкав, доки чоловік не зник з очей, і повернувся до двору.

— Що ти з цього маєш? — спитав другий.

— У всякому разі не так нудно,— відповів той.
...
Читать

Суббота 2 января 2021
Сообщение прочтено 18 раз
lito2020 | 2021-01-02 21:15:31

Над Дніпровою сагою
Стоїть явор меж лозою,
Меж лозою з ялиною,
З червоною калиною.
Дніпро берег риє-риє,
Яворові корінь миє.
Стоїть старий, похилився,
Мов козак той зажурився.
Що без долі, без родини
Та без вірної дружини,
І дружини, і надії
В самотині посивіє!
Явор каже: "Похилюся
Та в Дніпрові скупаюся".
Козак каже: "Погуляю
Та любую пошукаю".
А калина з ялиною
Та гнучкою лозиною,
Мов дівчаточка, із гаю
Виходжаючи, співають;
Повбирані, заквітчані
Та з таланом заручені,
Думки-гадоньки не мають,
В'ються-гнуться та співають.

Четверг 31 декабря 2020

Не доведи господи, щоб хтось подумав, що я зібрався вчити когось чи лякати. Але пропозицію формує попит і якщо є запит на провокації, то знайдуться й виконавці. Складається враження, що цих людей можливо й не заохочують, але й не заважають їм. Не можна ламати людей через коліно – це не богоугодна справа. І дійсно жорстокий шлях для тих, хто не дотримується істин перевірених віками.

Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Деякі люди дотримуються саме такого правила. Не можна псувати людям святковий настрій. Люди можливо й не розуміють хто і як це робив, але осад залишився. І на підсвідомому рівні люди стануть менше довіряти тим, хто не зміг забезпечити їм гарний настрій на новий рік.

В певній мірі це й мене стосується, бо можна було б весь минулий тиждень розповідати лише про новий рік і все що з цим пов’язано. Дійсно можна було б пожартувати, подискутувати на загальні теми, про щось нове і цікаве. Можна було б зробити вигляд, що нічого такого не сталося, але є така річ, як совість... Та й сказано те все було б не щиро і не факт, що результат був би кращий ніж маємо зараз. І це ще я не згадую про людей, які ніби навмисно намагалися зіпсувати і настрій, і саме свято. Для них свято – це вседозволеність, до якої вони звикли. Якби не звертав на них уваги – не розповідав би про них, то вони б не дали б і кроку ступити. Ось на що доводилося витрачати дорогоцінний час, ось хто його краде, а з ним і наш святковий настрій.

Усі ми різні і це лише моє особисте бачення ситуації, яка в нас тут склалася. При бажанні завжди можна створити собі святковий настрій. Не знаю чи буде ще можливість щось тут написати, тому хочу побажати усім нам, щоб усі негаразди, проблеми і конфлікти залишилися б в у році, що минає. Щоб у новому році нам на все вистачало часу. Можливо не у всіх зараз святкового настрій, бо й погода ніби навмисно зіпсувалася. Але новорічні свята лише починаються і будемо сподіватися, що і святковий настрій буде у всіх, і зима нас ще порадує.

Господь учил и все дивились о учении Его: "ибо Он учил их как власть имеющий, а не как книжники". Эта власть - не тон повелительный, а сила влияния на души и сердца. Слово Его проходило во внутрь и вязало совести людские, указывая, что все так есть, как Он говорил. Таково и всегда слово, проникнутое силою Божественною, слово от Духа, или слово помазанное. Таково оно было и у святых апостолов, и после них у всех влиятельных учителей, говоривших не от научности, а от того, как дух давал им провещавать. Это дар Божий, стяжаемый, однако, трудами не над одним исследованием истины, а более над сердечным и жизненным усвоением ее. Где это совершится, там слово проникается убедительностью, потому что переходит от сердца к сердцу; тут и власть слова над душами. Книжникам, говорящим и пишущим от научности, не дается такая сила, потому что они говорят от головы, и в голову пересыпают свое умствование. В голове же нет жизни, а только верхушка ее. Жизнь - в сердце, и только исходящее из сердца может воздействовать на токи жизни.

Ворог нашого спасіння єдино тим і займається, що всіма способами старається відволікти нас від Бога і забрати, вбити наш час. Він-то знає істинну його ціну!.. Він безперестанку спостерігає за нашим розумом, щоб не прийшов він у згоду з Богом... Він закриває майбутнє (вічність) і пам'ять про смерть...
Кого позбавить Царства Небесного Спаситель Суддя? Тих, хто самі Його присвоїли собі, будучи без духу Христового. Жорстокий шлях для тих, хто ухиляється. Той, хто бажає відвести від себе скорботний шлях, діє проти свого спасіння, руйнуючи порядок і спосіб спасіння, встановлений Богом для всіх рабів Його.
Не думай здобути собі яку-не-будь доброчесність без смутку і хвороби душі. Доброчесне життя не в тому, щоб не їсти, не спати, не визнавати спокою, але в тому, щоб робити все в міру і в належному місці.

Вторник 29 декабря 2020
Сообщение прочтено 28 раз
lito2020 | 2020-12-29 09:05:12

Нерви вимотувати треба вміти – це ціла наука. Звідки люди цьому вчаться? Щось з телевізора, там зараз про все докладно розповідають. Щось по партійній лінії, бо усі вони намагаються мати прикриття від якоїсь партії. Зі стратегією в них проблеми, бо для цього потрібно мати голову на плечах, а розумна людина таким не буде займатися. Спробує створити свою справу, а не вдасться, то поїде на заробітки, щоб совість не мучила. Для цього набирають переважно різного роду пройдисвітів і тих, кому вже нема чого втрачати. А от тактика в них на рівні, муштрують їх добре…
Це інколи схоже на війну. В когось синок чи внучок військовий і вони переймають їх досвід. Попадеться хтось з їхніх і одразу ж “на лінії вогню зявляються танки, дає знати про себе важка артилерія ” – намагаються задіяти усі звязки. Починають відбивати, витягують “підбитий танк чи пораненого з поля бою”. Когось на чомусь впіймав, тебе починають атакувати з усіх сторін. Ти починаєш про це розповідати і всі забувають з чого усе почалося. Знову винуваті всі – тобто ніхто. Цю схему вони можуть й так просто застосовувати. Це як зі стадом, коли вони гуртом, то спробуй когось з них впіймай.
Як і на війні вони часто залишають когось прикривати відступ – фактично посилають на вірну загибель (в переносному чи навіть в прямому сенсі). Це робиться для того, щоб обмежити твої можливості - зв’язати за допомогою конфлікту з тими, хто прикриває цей відступ чи передислокацію. Хтось з них постійно сидить в засаді, щоб в потрібний момент нанести тобі неочікуваний удар. Роблять вони це разом чи по черзі, щоб відволікати і заважати. Це починається з самісінького ранку і може продовжуватися цілий день.
Практикують вони і штрафбат. Якщо потрапиш до них в полон – підставлять і вчеплять “жупель”, впіймають чи залякають, то ризикуєш туди потрапити. Таких людей, “як гарматне м'ясо можуть кинути під танки”, бо свої то шкода. Такі люди виконують важку і небезпечну роботу. В штрафбат відправляють і своїх – тих, хто проштрафився, або тих, кого не шкода. Як полюбляє казати моя знайома: на таких їздять чи далі ми без тебе…
Полюбляють вони гратися в доброго і поганого. Поганий координує тих, хто виконує брудну роботу. Попадуться і одразу ж зявляються хороші, починається імітація бурхливої діяльності. Замяли: забалакали, потягнули час, трохи почекали і все починається заново. Як і раніше партія в них одна, а це така собі примітивна імітація двопартійного політиканства. Кажеш їм: будьте мужиками, набийте один одному морди і не втягуйте у це людей. Ні, на цьому нічого не заробиш, їх цікавить сам процес, а не результат.
...
Читать

Четверг 24 декабря 2020

Думав не писати тут про таке, щоб не змішувати грішне з праведним, але без цього важко усе пояснити. В метушні і гонитві за чимось примарним (грошима, владою…) ми забуваємо, що піст - це час, коли ми маємо почути Бога… От і я перечитуючи згадав, про це людям потрібно постійно нагадувати. Забуваємо ми й молитися, а окремі люди самі цього не роблять й іншим заважають помолитися, заспокоїтися.

Три тижні намагався постити і з горем попалам якось виходило, а от недавно так вивели, що мусив заїдати стрес. І заїдав тим, що під руки попадало, бо щоб постити потрібно щось купити, зварити. Після такого заїдання зявляється якийсь відчай – який сенс продовжувати постити? Доводять до гріха, але зараз ще пів біди, а раніше дійсно була якась безвихідь. Тут усе ніби то й тихо, мирно, а почуваєшся бійцем, бо постійно доводиться відбивати напади. Ніби то й нічого важкого не робиш, але щоб щось зробити потрібно потратити багато часу і докласти чимало зусиль. Та й все зоровя разом з нервами вже вимотали. Одні шукають можливості, а інші виправдання, але чесно кажучи важко в таких умовах дотримуватися посту.

Піст – це час,коли можна все переосмислити і про це теж потрібно нагадувати людям. Бо, грішним ділом, складається враження, що окремі люди взагалі ніколи цього не роблять. У кожного своє, хтось не відходить від телевізора, а хтось постійно сидить в інтернеті, а це теж не йде нам на користь. Можна було б і менше, але так вже склалося - доводиться ось так нагадувати людям (не всі ж це читали), та ще й пояснювати, чого не можна робити хоча б в піст. Злість і образи то взагалі окрема розмова, про це зараз навіть не варто згадувати. Бо через постійні закиди і звинувачення не про це хотів написати.

Втримався, бо сьогодні у християн західного обряду – Святвечір. В нас піст ще продовжується, а в них завершальний день Різдвяного посту. От і не хотілося говорити лихе і псувати людям свято. Давайте перечекаємо хоча б ці два дні, якщо не схаменемося - не почуємо і не пробачимо один одного, то продовжимо…

12345Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены