Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 1 апреля 2021

Прожив тут усе життя, щось знаєш, про щось здогадуєшся. До речі навіть тут мало людей, які все знають і памятають, бо і їм інколи доводиться дещо пояснювати чи нагадувати. Є ж люди, які взагалі не знають, що тут і до чого. Це люди, які тут відносно недавно чи люди, які тут бувають рідко, а є такі, що взагалі ніколи тут не були. Хтось хоче розібратися у всьому, а хтось і не намагається, передає вказівки, як воно має бути. Інколи такі люди намагаються тебе вчити, розказують, що й до чого. До того ж безапеляційним тоном, сказали і це “обжалованию не подлежит”. Їм не потрібні чужі проблеми, вони видають бажане за дійсне. Контроль і зворотній зв'язок часто майже відсутні, і це інколи схоже на гру в поламаний телефон. Скільки було хибних рішень, ось так прийнятих, їх наслідки й досі нагадують про себе.

Нічого дивного, бо навіть тут чимало людей, які не хочуть чути інших. З однієї сторони якось сказали: ти що ще не зрозумів? Це вони так лякали, бо дуже вже хотілося усіма керувати. З іншої сторони чув: далі ми без тебе. Заважаю їм, не хочуть вони чути правди. А щоб й інші її не знали, намагаються все тут зіпсувати і з усіма пересварити. Знову починаються “дикі ігри”… Інші недавно теж лякали: ще не прийшов час, почекай, ще трохи і ми тобі… А від когось постійно чуєш: про що з ним говорити. І дійсно про що зі мною говорити? Обкрадати людей не вмію, афери і політиканство мене не цікавлять, бідний багатого не зрозуміє. Інколи хочеться попередити і вберегти людину від хибних кроків, але як це зробити коли таке чуєш. От недавно відчував неладне, навіть хотів допомогти. Але знову ж таки як, коли людина нікого і нічого не хоче чути. Так воно мабуть мало бути, бо є люди які не вчаться ні на чужих, ні на своїх помилках. 

Коли створював цей блог, то сподівався, що він допоможе зясувати спірні питання і надалі я рідко буду ним користуватися. На цьому я наголошував з самого початку, але є люди, які звикли використовувати усіх і все. Ти дозволяєш опертися для того, щоб людина “підвелася і більше не спотикалася”. А вони зрозуміли, що цим можна скористатися для вирішення власних проблем чи створенням проблем опонентам. Дай їм точку опори то вони почнуть перевертати світ.

У кожного з нас періодично виникають якісь питання чи навіть проблеми. Їх потрібно вирішувати, але інколи це важко зробити, бо це стосується близьких тобі людей. З кимось чужим простіше, ти знаєш, що у людини немає перед тобою жодних зобов’язань, як і у тебе перед нею. А тут потрібно вирішити свої проблеми, не створивши їх близьким тобі людям. У тебе є питання до цих людей, на які їм важко відповісти, але ти розумієш, що і у них вони можуть бути. “И так во всем, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними, ибо в этом закон и пророки”. Життя не проста річ, особливо зараз, тому й намагаєшся розібратися, зрозуміти людину. Так і живемо, в надії, що з часом воно само якось владнається. Час лікує і ми дійсно забуваємо про непорозуміння і образи.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены