<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
5
7
8
9
12
14
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
30
#

Записи

Вторник 4 августа 2020
Сообщение прочтено 33 раз
lito2020 | 2020-08-04 00:30:26
Поставити діагноз

“Є цілий ряд тактичних прийомів і хитрощів, за допомогою яких люди можуть одержати перевагу в переговорах. Деякі з цих прийомів відомі усім. Їхня шкала широка - від ошуканства і образ, які завдають психологічних збитків, до різних форм натиску. Вони можуть бути незаконними, неетичними чи просто неприємними. Їхнє застосування має на меті досягти якихось істотних перемог у непринциповому двобої волі. Така тактика може бути названа торгом вивертів.

Коли є підозра, що інша сторона, домовляючись про правила гри, використовує тактику вивертів, необхідно зробити ось що:

1) виявити сам факт використання цієї тактики;

2) прямо винести це питання на обговорення;

3) узяти під сумнів законність і бажаність її застосування, тобто вести переговори саме з цього приводу.

Навчіться пізнавати специфічні виверти, що означають обдурювання і спрямовані на те, щоб поставити вас у незручне становище, і ті, які закріплюють іншу сторону в її позиції. Дуже часто просте виявлення такої тактики може нейтралізувати її. Коли, наприклад, стане очевидним, що ваші опоненти нападають на вас персонально, з метою вплинути на ваше судження, це може відразу ж зірвати їхні плани.

Коли ви поставите питання про цю тактику, це служитиме ще одній, важливішій меті - дати вам можливість обговорити правила гри. Таке обговорення концентрується на процедурі, a не на суті справи, однак завдання полягає в тому, щоб досягти розумної угоди. Метод залишається тим же.

Відокремте людей від проблеми. Не нападайте на людей за те, що вони використовують тактику, яку ви вважаєте незаконною. Якщо вони стануть в оборонну позицію, їм буде сутужніше відмовитися від обраної тактики, з'явиться стан прикрості і роздратування, які будуть впливати на вирішення інших проблем. Поставте під сумнів тактику, a не особисту чесність. Переробити процес переговорів легше, ніж переробити тих, з ким ви маєте справу. Нехай бажання дати їм урок не відволікає вас від самих переговорів.

Зосередьтеся на інтересах, a не на позиціях. Винаходьте взаємовигідні варіанти. Наполягайте на використанні об'єктивних критеріїв.

Деякі поширені прийоми тактики вивертів

* Можливо, найпоширенішою формою брудних методів є перекручене подання фактів, повноважень чи намірів. Практика перевірки фактів зменшує стимул до обману й ризик того, що вас обдурять. Профілактика - вимагайте доказів.

*Інформацію можна убезпечити, запропонувавши її надійній третій стороні, для того щоб вона оцінила принципову можливість досягнення угоди.

* Тактика психологічної війни полягає в створенні стресових ситуацій, застосуванні особистісних нападів, погроз, вивертів типу "гарний хлопець - поганий хлопець".

* Корисно напочатку переговорів сказати: "Послухайте, може, це не прийнято, але я хочу знати правила гри, яку ми збираємося вести. Чи збираємося ми досягнути розумної угоди якнайшвидше й з мінімальними зусиллями чи займемося "твердим торгом", у якому переможе упертіший хлопець?”

“Що б ви не почали, будьте готові до боротьби з нечесною тактикою. Ви можете бути настільки ж тверді, як і вони, навіть твердіші. Легше захищати принципи, ніж незаконні прийоми. Не будьте жертвою"

Але зрозуміло, якщо чесно, то боротися з негідниками дуже важко. Насамперед тому, що вони до своєї підлості готувалися заздалегідь, a вас вона застає зненацька...

 

П.С. Щоб обговорити проблему чи конфліктну ситуацію часто доводиться переходити на особистості. Важко обговорювати проблему без прив’язки до людини чи групи людей. Розкажеш в чому їх проблема – поставиш діагноз, більшість з цим згодні. А вони відповідають: сам дурак. На щось більше в них не вистачає розуму. Правда останнім часом почали дослухатися чи їх хтось змушує це робити. Але відкрито вони не визнають наявності цих проблем, інколи навіть мстять – таке організовують, що й диву даєшся… Працює ось та вертикаль, від політиків
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены