Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 12 января 2021

Ми мало говоримо про те, як ставитись до висловлювань інших людей, бо деякі люди й до цього не доросли. Вони на стільки звикли до вседозволеності, що агресивно реагують навіть не на слова, а на думки і погляди. Ти їм не перечиш, просто не хочеш підтримувати лінію, яку вони гнуть і цього вже достатньо, щоб ти став їх ворогом. Ці люди завжди на манежі, завжди хочуть бути в центрі уваги. Вони не просто переривають інших, вони й слова сказати не дають. Тиснуть авторитетом - я начальнік, ти дурак.

Людей за столом повинно бути не менше трьох і не більше девяти. А дехто ніяк не може забути про - разом нас багато, нас не подолати… Чим більше тим краще, збирають просто, щоб продемонструвати наскільки їх багато. Ти можеш зібрати дуже багато людей, але якщо за столом немає найблищих тобі людей, то ти завжди будеш відчувати порожнечу і відсутність опори в житті.

Свята продовжуються і я не просто не хочу, а не маю права псувати їх людям своїми скаргами. На жаль є люди, які дотримуються інших правил, для них чим гірше тим краще. І святкування нового року вони намагалися зіпсувати, і на Різдво їх нечиста мучила. Що за люди?

Я розумію, що зараз простіше було б довести розпочату справу до кінця – вивести цих провокаторів на світ божий. Щоб люди раз і на завжди дали їм оцінку. Я розумію, що це джентльменство - дотримання загальноприйнятих норм, правил і гра за правилами в їх ігри без правил – це дороге задоволення. Але я не на стільки бідний і вбогий, можу собі це дозволити, на це ще буде час, після свят… Я розумію, що час грає проти мене, це розуміють і мої противники, але вони страшенно чогось бояться, навіть про свята забули. Вони вважають, що скоро хтось десь там далеко здобуде ще більше влади і одразу ж візьметься їх покривати. Як кажуть: ти нервуєш, значить ти не правий, я ж лише захищався, нічого не порушував тому й не боюся. Свята продовжуються, тому я й не хочу розвивати тему про права. Повністю уникнути цієї теми сьогодні не зміг, але по крайній мірі зробив крок у цьому напрямку.

Ми мало говоримо про те, як поводитись у товаристві, як ставитись до висловлювань інших людей, але нічого нового видумувати не треба. До нас уже було вироблено правила людського спілкування. Багато на цю тему писав філософ Кант. Саме він говорив, що людина може отримати задоволення від “хорошого обіду в хорошому товаристві”. Великий філософ описує всі тонкощі спільного обіду. “Людині, яка мислить, - важає він, - їсти наодинці взагалі нездорово, позаяк за одиноким обідом вона спрямовує думки на себе і втрачає жвавість”. Але справа не лише в цьому. Незначні на перший погляд нюанси застілля несуть у собі загальний інтерес, сприяють “красі форм суспільного життя”.

Погоджуючись з великим знавцем англійського етикету Честерфілдом, Кант радить: “Людей за столом повинно бути не менше числа грацій, але не більше числа муз”. Це значить – не менше трьох і не більше девяти.

За столом можна говорити лише про приємні речі, а не про болячки і сімейні негаразди, не перекладайте їх на плечі інших. Адже у кожного вистачає своїх проблем.

Неприємно буває, коли хтось з гостей чи господар “хоче бути весь вечір на манежі”, перериває інших, не дослуховуючи людину до кінця, авторитарно тисне на співрозмовника.

У гості ходять, щоб не тільки наїстися і потім вдома попліткувати. А насамперед, щоб поспілкуватися, почути щось нове, цікаве. Влаштовуючи гостину, господарі мали б потурбуватися не тільки про гарний стіл, а й про те, хто буде з цікавих людей, якими також “пригощатимуть” присутніх.

Для спілкування у гостях треба вибирати таку тему, яка цікавить всіх, і кожному дає можливість сказати. Можна подискутувати на загальні теми, пожартувати, розповісти про новини, висловити своє судження. Якщо хтось дозволив собі нетактовність не можна виносити його слова за межі товариства і говорити щось погане на адресу людини, яка відсутня. 

“Якщо про когось з моїх друзів почнуть говорити недобре, я рішуче його захищатиму”, - войовниче заявляв Кант. Розвиваючи цю думку, він стверджує: їсти за одним столом – значить довіряти одне одному. Звичайно, за столом можна сперечатися, та в жодному разі не про права. І взагалі треба “тримати себе і свої слова в такій дисципліні, щоб були помітні повага і доброзичливість”, радить великий гуманіст.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены