<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
5
7
8
9
12
14
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
30
#

Записи

Четверг 13 августа 2020
Сообщение прочтено 23 раз
lito2020 | 2020-08-13 02:15:11

Відповіді, які даю можливо не всіх, але багатьох влаштовують. Думав, що не доведеться розвивати попередню тему, але тут є група людей, які граються в політику. Усім все зрозуміло, вони не задають лишніх питань, а окремі люди нічого й чути не хочуть і далі гнуть свою лінію. Після написаного ті, хто хитріший самі не висовуються. Не хочуть, щоб про них сказали: вони забули, що таке людяність і совість. А є ті кому однаково, що про них скажуть, саме з їх допомогою недавно намагалися опустити планку стандартів діалогу. То була груба психологічна атака – йшли напролом. Деякий час цих людей не було видно, а недавно вони знов взялися за старе, намагаються задіти.

Для чого це робиться? Так вони крадуть час і намагаються збити темп, вибити з ритму. Раніше було дуже важко, після виборів стало трохи легше, поволі почав відходити від того кошмару. Думав те все в минулому, але все змінила одна прогулянка. Не знаю що і як вони зробили, але відходив я після того більше місяця. Все міняється, а ці люди не хочуть відмовлятися від своїх звичок. Так чи інакше, але все має бути по-їхньому, після тої прогулянки була ось та груба психологічна атака. А зараз вони знову щось починають, сьогодні знову тут крутилися.

Ще зовсім недавно не можна було спокійно з хати вийти, щоб щось зробити. То була повна ізоляція, психологічний тиск і провокації майже не припинялися. Зараз майже не заважать коли щось роблю. Дрібничка, але почуваєшся трішки вільнішим і відчуваєш прилив сил, бо не ховаєшся, а щось робиш, рухаєшся. Не всім це подобається, є люди, які роками слідкували за кожним твоїм кроком і навіть намагалися зламати. Кожен крок вперед провокував їх агресію. Тільки щось зробив зявляюлися вони і починали вимотувати нерви - це вони називають присадити. Ці люди постійно чогось від тебе вимагають, часто вони й самі не знають чого хочуть, але ти мусиш їм це дати і при цьому вони не гарантують навіть елементарних умов життя.

До людини, яка побувала в ізоляції, застосовувалися не тільки дії що обмежують її свободу, а мало місце насильство, і інші дії, які принижують людську гідність. Тому потрібно пам’ятати про важливість поступової інтеграції в соціум. Людина ще перебуває під впливом пережитого стрессу і на даному етапі корисніше для її психіки і нервової системи буде можливість поступової, інтеграції в соціум.

Нічого нового не буду придумувати, недавно писав про складові активного довголіття. З хати, слава богу, вже можна вийти, а от на город не вийдеш. Навіть по свіжі овочі, я вже не кажу, щоб щось там зробити. Й далі намагаються ізолювати, щоб не був в курсі подій, так легше маніпулювати людиною. Навіть про короткі ранні прогулянки на свіжому повітрі й мови не може бути. Як тут можна не нервувати, не вступати в емоційні дискусії, уникати стресів і неприємних, пригнічених людей? Усе це елементарні речі, які потрібні, щоб просто підтримувати себе у формі, а для психологічного і фізичного відновлення потрібно на багато більше.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены