Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 6 августа 2020
Сообщение прочтено 45 раз
lito2020 | 2020-08-06 00:25:16

Не надіявся, але сподівався, що цього разу не буде так, як минулі роки. Хтось докладає дуже багато зусиль для того, щоб зіпсувати настрій в цей день. Роблять вони це на протязі багатьох років, планомірно і з якоюсь маніакальною наполегливістю. Спочатку це вражало, а зараз навіть звик і вже чекаю цих сюрпризів.  

Окремих людей ніщо не зупиняє навіть чужа біда, вони ще остаточно не збожеволіли, але здається вже на грані. І я не хочу без нагальної потреби провокувати цих людей, бо вони не усвідомлюють, що роблять. Цього разу не лише мені, багатьом зіпсували святковий настрій. Можливо сподіваються на відповідну реакцію – на новий виток ескалації. Не знаю як інші на це будуть реагувати, а я не збираюся грати в ці ігри й іншим не раджу. Зараз продовжувати цю дискусію навіть без переходу на особистості – це значить нагнітати ситуацію, тобто підігравати цим провокаторам.

Вони нехай, що хочуть те й роблять, я їм не можу заборонити і не лише я, здається їм ніхто не указ. Нехай це буде на їх совісті, а я не хочу щоб вона мене мучила. Минулі рази це робилося, щоб задіти за живе і спровокувати, щоб відповів агресією на їх агресію. Інколи їм це вдавалося і я довго не міг заспокоїтися, змиритися з цією підступністю, підлістю і цинізмом. На таку ж реакцію вони розраховували й цього разу. І хотілося б відповісти цим людям, бо бачить Бог є що сказати у відповідь, але я не хочу цього робити. Не хочу остаточно псувати настрій собі й людям, його вже й так зіпсували.

Вторник 4 августа 2020
Сообщение прочтено 41 раз
lito2020 | 2020-08-04 00:30:26
Поставити діагноз

“Є цілий ряд тактичних прийомів і хитрощів, за допомогою яких люди можуть одержати перевагу в переговорах. Деякі з цих прийомів відомі усім. Їхня шкала широка - від ошуканства і образ, які завдають психологічних збитків, до різних форм натиску. Вони можуть бути незаконними, неетичними чи просто неприємними. Їхнє застосування має на меті досягти якихось істотних перемог у непринциповому двобої волі. Така тактика може бути названа торгом вивертів.

Коли є підозра, що інша сторона, домовляючись про правила гри, використовує тактику вивертів, необхідно зробити ось що:

1) виявити сам факт використання цієї тактики;

2) прямо винести це питання на обговорення;

3) узяти під сумнів законність і бажаність її застосування, тобто вести переговори саме з цього приводу.

Навчіться пізнавати специфічні виверти, що означають обдурювання і спрямовані на те, щоб поставити вас у незручне становище, і ті, які закріплюють іншу сторону в її позиції. Дуже часто просте виявлення такої тактики може нейтралізувати її. Коли, наприклад, стане очевидним, що ваші опоненти нападають на вас персонально, з метою вплинути на ваше судження, це може відразу ж зірвати їхні плани.

Коли ви поставите питання про цю тактику, це служитиме ще одній, важливішій меті - дати вам можливість обговорити правила гри. Таке обговорення концентрується на процедурі, a не на суті справи, однак завдання полягає в тому, щоб досягти розумної угоди. Метод залишається тим же.

Відокремте людей від проблеми. Не нападайте на людей за те, що вони використовують тактику, яку ви вважаєте незаконною. Якщо вони стануть в оборонну позицію, їм буде сутужніше відмовитися від обраної тактики, з'явиться стан прикрості і роздратування, які будуть впливати на вирішення інших проблем. Поставте під сумнів тактику, a не особисту чесність. Переробити процес переговорів легше, ніж переробити тих, з ким ви маєте справу. Нехай бажання дати їм урок не відволікає вас від самих переговорів.

Зосередьтеся на інтересах, a не на позиціях. Винаходьте взаємовигідні варіанти. Наполягайте на використанні об'єктивних критеріїв.

Деякі поширені прийоми тактики вивертів

* Можливо, найпоширенішою формою брудних методів є перекручене подання фактів, повноважень чи намірів. Практика перевірки фактів зменшує стимул до обману й ризик того, що вас обдурять. Профілактика - вимагайте доказів.

*Інформацію можна убезпечити, запропонувавши її надійній третій стороні, для того щоб вона оцінила принципову можливість досягнення угоди.

* Тактика психологічної війни полягає в створенні стресових ситуацій, застосуванні особистісних нападів, погроз, вивертів типу "гарний хлопець - поганий хлопець".

* Корисно напочатку переговорів сказати: "Послухайте, може, це не прийнято, але я хочу знати правила гри, яку ми збираємося вести. Чи збираємося ми досягнути розумної угоди якнайшвидше й з мінімальними зусиллями чи займемося "твердим торгом", у якому переможе упертіший хлопець?”

“Що б ви не почали, будьте готові до боротьби з нечесною тактикою. Ви можете бути настільки ж тверді, як і вони, навіть твердіші. Легше захищати принципи, ніж незаконні прийоми. Не будьте жертвою"

Але зрозуміло, якщо чесно, то боротися з негідниками дуже важко. Насамперед тому, що вони до своєї підлості готувалися заздалегідь, a вас вона застає зненацька...

 

П.С. Щоб обговорити проблему чи конфліктну ситуацію часто доводиться переходити на особистості. Важко обговорювати проблему без прив’язки до людини чи групи людей. Розкажеш в чому їх проблема – поставиш діагноз, більшість з цим згодні. А вони відповідають: сам дурак. На щось більше в них не вистачає розуму. Правда останнім часом почали дослухатися чи їх хтось змушує це робити. Але відкрито вони не визнають наявності цих проблем, інколи навіть мстять – таке організовують, що й диву даєшся… Працює ось та вертикаль, від політиків
Читать

Суббота 1 августа 2020
Сообщение прочтено 48 раз
lito2020 | 2020-08-01 01:18:14

Де як не в Києві шукати київську хунту? Де завгодно! Всюди її вистачає і в Харкові, і в Одесі і тим більше у Львові. Усюди вистачає політиків з простою ідеологією – “до корита”, які роками прикриваючись патріотичними гаслами що хотіли те й робили.
Це почалося одразу після виборів, тоді й почали шукати крайніх. Помітив я ці тенденції і озвучив ось ці свої думки. Спочатку усі накинулися на мера столиці, в тому числі й свої, бо мер вже не мав політичної підтримки. В попередників і до того були непорозуміння між собою, а тут вони ще й розгубилися і почали діяти за принципом – рятуйтесь хто, як може. Накинулися, але прорахувалися, він вміє тримати удар, вміє й наносити удари у відповідь.
Нападники дуже швидко це зрозуміли і почали шукати іншу “жертву приношения”. І взялися за людей, які стояли на щабель вище. Спочатку все йшло ніби по плану. Але й там з часом оговталися і сказали: ми не крайні, й над нами були люди. Після того взялися й за тих людей. А вони взагалі відвикли бути крайніми, бо довгий час вони самі вирішували кого милувати, а кого карати. Наближаються нові вибори, які можуть змінити баланс сил. Переможців не судять і після цих виборів, як завжди знову почнуть зводити рахунки. Зараз все заново починається, на місцях баланс сил вже почав змінюватися. Як і з тим рейдерством, люди внизу роблять те ж саме що й політики вгорі, швидко вчаться чи їх хтось вчить. Тут теж почався такий самий пошук крайніх. Кожен хоче щоб його слово було останнім, хоче помститися за нанесені колись образи. Одне за іншим і маємо непримиренних ворогів.
Пани б’ються в мужиків чуби тріщать. Так завжди було, але усьому є межа і ось ці підленькі ігри пора припиняти. Політик змушений посміхатися навіть тим, кого ненавидить. Атмосфера страху і недовіри заважає спілкуватися без посередників, але пора починати вчитися зясовувати стосунки між собою, не втягуючи у це простих людей.

Четверг 23 июля 2020
Сообщение прочтено 32 раз
lito2020 | 2020-07-23 00:56:10

В Україні під час карантину рекордно збільшились спроби рейдерських захоплень. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міністр юстиції України.
“Маємо перший сплеск корпоративного мародерства (воно ж рейдерство під час карантину). Окремі “таланти” чомусь вирішили, що на час карантину Офіс протидії рейдерству не зможе ефективно захищати власність. Розпочалися відверті й примітивні атаки, окремі зміни вносилися до реєстрів навіть без підтвердження будь-яких документів“ – написав міністр.
Він додав, що за тиждень такого нахабства сталося майже стільки ж, скільки за 4 місяці попереднього року.

Прочитав ось цю маленьку статтю в газеті і ще раз переконався, що це не моя суб’єктивна думка. Це ніби не про бізнес (великий чи середній) написано, а про те, що відбувається в нас тут. Я вже згадував, що раніше в мене не було можливості відповідати на різного роду примітивні, як тут пишуть, провокації. Тому й назбиралося чимало невирішених питань, які повільно переростають в затяжні конфлікти. От думав сьогодні за що братися, з чого знов починати. Відповідь підказали дві сусідки, які беруть активну участь в усьому цьому нахабстві. З одними трішки розібрався, вони притихли, а з цими потрібно ще дещо обговорити. Втомився, надоїло це все, бо є важливіші речі… Але нікуди не дінешся, й ці ”побутові проблеми” потрібно вирішувати. Їх багато, але одна з причин, які провокують конфлікти – це побутове рейдерство.
У нас в країні усе тісно пов’язане, бізнес з політикою, а в політику сьогодні граються усі кому не лінь. Навіть ось ці сусіди займаються примітивним політиканством. Їх дії координують, цих людей вчать, що і як робити – діляться досвідом. Вчать, щоб люди “без діла не сиділи” – самоокупність, їх якось потрібно утримувати. Така собі корпоративна вертикаль: бізнес, політика і їх прихильники на місцях. Там на горі сплеск рейдерства, а тут дійсно сплеск корпоративного мародерства. Там як не як бізнес, а тут в людей віджимають останнє. На місцях ось ці політикани об’єднуються в групи по інтересам (партійним, корпоративним…) і намагаються поцупити усе, що погано лежить. Безперервно атакують один одного, але в першу чергу тих, в кого можна безкарно щось відібрати. Таких людей просто виживають з дому, відбирають хати, паї...
Розумію, державі зараз і бізнес важко захистити від таких атак, а про десятки чи навіть сотні тисяч простих людей й мови не може бути. Тому люди мають самі навчитися, як з цим боротися. Держава може лише допомогти інформаційною підтримкою. На війні з мародерством боролися і зараз потрібно починати називати речі своїми іменами. Потрібно визнати наявність й такого ганебного явища, як побутове рейдерство, яке існує паралельно зі звичайним. На існуючі повсякденні проблеми накладаються й проблеми, які спровокував карантин. Це психологія, люди зараз поводяться, як перед кінцем світу - роби усе що хочеш. Але за все в житті доведеться відповідати і потім соромно буде дивитися людям в очі. Переживемо ми і вибори, і карантин, і взагалі життя в країні колись нормалізується. Потрібно пояснити людям, що після карантину усе стане на свої місця і ми знову заживемо нормальним життям.

Понедельник 13 июля 2020

Вкотре переконався, що свої проблеми потрібно вирішувати самому, бо ніхто за нас цього не зробить. На Бога надійся, а сам не зівай, свій розум май. Втомився від конфліктів, але якщо вони виникають, то комусь потрібно пояснювати хто і що за цим стоїть. Інакше це будуть робити інші. Робити вони будуть на свій лад і це ніколи не припиниться.
Люди різні і ситуації виникають різні. Для когось усе це просто гра, але як кажуть: грався кіт з мишкою… Така в них хижа вдача, люди граються чужим життям і при цьому кажуть: ми ж тобі добра бажаємо. Таких людей краще оминати і не провокувати. Раніше в мене не було можливості відповісти їм. Вони відчували цю слабкість і це провокувало їх агресію. Зараз в мене є можливість відповісти. Хочуть погратися? Пограємося...
В окремих людей зявилося багато вільного часу і їм немає чим зайнятися, а є і неприкаяні чи навіть хворі люди. Навести порядок в своєму житті чи сімї вони не можуть, а в когось сімї взагалі немає, як і сенсу життя. Вони не розуміються на таких простих речах, але вказують іншим й навіть знають, як потрібно керувати країною. Ось це їх політиканство - це невроз й розлади психіки, але то окрема тема.
Зараз наближаються чергові вибори і дехто намагаються хоча б якось нагадати про себе, але то одиниці. Ти постійно розповідаєш про ось ці їх вибрики, але це не допомагає. Складається враження що їм подобається така слава. Це як з політиками, поки про них згадують доти вони затребувані, навіть якщо їх критикують - погана реклама теж реклама.
Причина багатьох конфліктів - це різний світогляд. В одних кріпацтво в інших сучасний менеджмент. Бо дехто вважає, що наймити і кріпаки це нормально, більше того вони й інших цьому вчать – нав’язують цю філософію. Така в них натура, поцупити усе, що погано лежить - люди звикли жити за чужий рахунок. Але ось так відкрито цю філософію тут мало хто сповідує…
Злодій найголосніше кричить: тримай злодія. Ось така в цих людей зараз тактика, вони роками тут, що хотіли те й робили, а тепер щоб не відповідати за те все влаштовують конфлікти і запльовують очі. Провокують конфліктні ситуації, а потім зявляється в ролі арбітра і влаштовують “разборки по паняті ям”. Всі у них винуваті, а вони наводить порядок, без них ніяк. Це називається створити ворога чи проблему і заробляти на цьому.
Й раніше було нелегко, а зараз людям ще важче. Багато обмежень, усі на нервах, постійно чути про конфлікти, які цим спровоковані, але невдоволення цих людей часто використовують. За один раз, кількома словами усього не поясниш, бо непорозуміння між людьми завжди виникали і будуть виникати. Тому й потрібно усе це відкрито обговорювати, щоб розібратися і порозумітися.


Суббота 4 июля 2020

Сподіваюся, що цей блог допоможе порозумітися з окремими людьми. Страшенно втомився від конфліктів і не лише мені вони надоїли, тому наперед вибачаюся, але "заділи за живе", так що терпіти вже не можна й іншого виходу не знаходжу. Думав усе це в минулому і дійсно на кілька місяців усе затихло, але тепер усе починається заново. Лише для цього й доводиться створювати цей блог. Раніше спірні питання намагався обговорювати в соцмережах, але то забирало багато часу, там багато обмежень і це вже не дозволяє давати відповіді на нові виклики. Ситуація в нас тут змінилася, планку стандартів діалогу опустили нище плінтуса, як і про що тепер розмовляти я не знаю, але й досі сподіваюся на порозуміння. Я й до цього вів блог, але там намагався не опускатися до рівня, який тепер нав’язують ці люди. Щоб не змішувати грішне з праведним. Сподіваюся, що цей блог допоможе зясувати спірні питання і надалі я рідко буду ним користуватися.

Назад12345678 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены