<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 23 июля 2020
Сообщение прочтено 11 раз
lito2020 | 2020-07-23 00:56:10

В Україні під час карантину рекордно збільшились спроби рейдерських захоплень. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міністр юстиції України.
“Маємо перший сплеск корпоративного мародерства (воно ж рейдерство під час карантину). Окремі “таланти” чомусь вирішили, що на час карантину Офіс протидії рейдерству не зможе ефективно захищати власність. Розпочалися відверті й примітивні атаки, окремі зміни вносилися до реєстрів навіть без підтвердження будь-яких документів“ – написав міністр.
Він додав, що за тиждень такого нахабства сталося майже стільки ж, скільки за 4 місяці попереднього року.

Прочитав ось цю маленьку статтю в газеті і ще раз переконався, що це не моя суб’єктивна думка. Це ніби не про бізнес (великий чи середній) написано, а про те, що відбувається в нас тут. Я вже згадував, що раніше в мене не було можливості відповідати на різного роду примітивні, як тут пишуть, провокації. Тому й назбиралося чимало невирішених питань, які повільно переростають в затяжні конфлікти. От думав сьогодні за що братися, з чого знов починати. Відповідь підказали дві сусідки, які беруть активну участь в усьому цьому нахабстві. З одними трішки розібрався, вони притихли, а з цими потрібно ще дещо обговорити. Втомився, надоїло це все, бо є важливіші речі… Але нікуди не дінешся, й ці ”побутові проблеми” потрібно вирішувати. Їх багато, але одна з причин, які провокують конфлікти – це побутове рейдерство.
У нас в країні усе тісно пов’язане, бізнес з політикою, а в політику сьогодні граються усі кому не лінь. Навіть ось ці сусіди займаються примітивним політиканством. Їх дії координують, цих людей вчать, що і як робити – діляться досвідом. Вчать, щоб люди “без діла не сиділи” – самоокупність, їх якось потрібно утримувати. Така собі корпоративна вертикаль: бізнес, політика і їх прихильники на місцях. Там на горі сплеск рейдерства, а тут дійсно сплеск корпоративного мародерства. Там як не як бізнес, а тут в людей віджимають останнє. На місцях ось ці політикани об’єднуються в групи по інтересам (партійним, корпоративним…) і намагаються поцупити усе, що погано лежить. Безперервно атакують один одного, але в першу чергу тих, в кого можна безкарно щось відібрати. Таких людей просто виживають з дому, відбирають хати, паї...
Розумію, державі зараз і бізнес важко захистити від таких атак, а про десятки чи навіть сотні тисяч простих людей й мови не може бути. Тому люди мають самі навчитися, як з цим боротися. Держава може лише допомогти інформаційною підтримкою. На війні з мародерством боролися і зараз потрібно починати називати речі своїми іменами. Потрібно визнати наявність й такого ганебного явища, як побутове рейдерство, яке існує паралельно зі звичайним. На існуючі повсякденні проблеми накладаються й проблеми, які спровокував карантин. Це психологія, люди зараз поводяться, як перед кінцем світу - роби усе що хочеш. Але за все в житті доведеться відповідати і потім соромно буде дивитися людям в очі. Переживемо ми і вибори, і карантин, і взагалі життя в країні колись нормалізується. Потрібно пояснити людям, що після карантину усе стане на свої місця і ми знову заживемо нормальним життям.

Понедельник 13 июля 2020

Вкотре переконався, що свої проблеми потрібно вирішувати самому, бо ніхто за нас цього не зробить. На Бога надійся, а сам не зівай, свій розум май. Втомився від конфліктів, але якщо вони виникають, то комусь потрібно пояснювати хто і що за цим стоїть. Інакше це будуть робити інші. Робити вони будуть на свій лад і це ніколи не припиниться.
Люди різні і ситуації виникають різні. Для когось усе це просто гра, але як кажуть: грався кіт з мишкою… Така в них хижа вдача, люди граються чужим життям і при цьому кажуть: ми ж тобі добра бажаємо. Таких людей краще оминати і не провокувати. Раніше в мене не було можливості відповісти їм. Вони відчували цю слабкість і це провокувало їх агресію. Зараз в мене є можливість відповісти. Хочуть погратися? Пограємося...
В окремих людей зявилося багато вільного часу і їм немає чим зайнятися, а є і неприкаяні чи навіть хворі люди. Навести порядок в своєму житті чи сімї вони не можуть, а в когось сімї взагалі немає, як і сенсу життя. Вони не розуміються на таких простих речах, але вказують іншим й навіть знають, як потрібно керувати країною. Ось це їх політиканство - це невроз й розлади психіки, але то окрема тема.
Зараз наближаються чергові вибори і дехто намагаються хоча б якось нагадати про себе, але то одиниці. Ти постійно розповідаєш про ось ці їх вибрики, але це не допомагає. Складається враження що їм подобається така слава. Це як з політиками, поки про них згадують доти вони затребувані, навіть якщо їх критикують - погана реклама теж реклама.
Причина багатьох конфліктів - це різний світогляд. В одних кріпацтво в інших сучасний менеджмент. Бо дехто вважає, що наймити і кріпаки це нормально, більше того вони й інших цьому вчать – нав’язують цю філософію. Така в них натура, поцупити усе, що погано лежить - люди звикли жити за чужий рахунок. Але ось так відкрито цю філософію тут мало хто сповідує…
Злодій найголосніше кричить: тримай злодія. Ось така в цих людей зараз тактика, вони роками тут, що хотіли те й робили, а тепер щоб не відповідати за те все влаштовують конфлікти і запльовують очі. Провокують конфліктні ситуації, а потім зявляється в ролі арбітра і влаштовують “разборки по паняті ям”. Всі у них винуваті, а вони наводить порядок, без них ніяк. Це називається створити ворога чи проблему і заробляти на цьому.
Й раніше було нелегко, а зараз людям ще важче. Багато обмежень, усі на нервах, постійно чути про конфлікти, які цим спровоковані, але невдоволення цих людей часто використовують. За один раз, кількома словами усього не поясниш, бо непорозуміння між людьми завжди виникали і будуть виникати. Тому й потрібно усе це відкрито обговорювати, щоб розібратися і порозумітися.


Суббота 4 июля 2020

Сподіваюся, що цей блог допоможе порозумітися з окремими людьми. Страшенно втомився від конфліктів і не лише мені вони надоїли, тому наперед вибачаюся, але "заділи за живе", так що терпіти вже не можна й іншого виходу не знаходжу. Думав усе це в минулому і дійсно на кілька місяців усе затихло, але тепер усе починається заново. Лише для цього й доводиться створювати цей блог. Раніше спірні питання намагався обговорювати в соцмережах, але то забирало багато часу, там багато обмежень і це вже не дозволяє давати відповіді на нові виклики. Ситуація в нас тут змінилася, планку стандартів діалогу опустили нище плінтуса, як і про що тепер розмовляти я не знаю, але й досі сподіваюся на порозуміння. Я й до цього вів блог, але там намагався не опускатися до рівня, який тепер нав’язують ці люди. Щоб не змішувати грішне з праведним. Сподіваюся, що цей блог допоможе зясувати спірні питання і надалі я рідко буду ним користуватися.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены