Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
4
6
7
8
9
11
12
15
17
18
19
21
22
23
25
26
28
29
30
31
#

Записи

Суббота 27 марта 2021

Постійне нервове напруження, велика кількість справ, потік інформації – усе це може послабити чи навіть докорінно змінити самосвідомість і почуття внутрішньої ідентичності. Фізичні прояви стресу – такі, як хронічна перевтома і головний біль – люди найчастіше намагаються зняти з допомогою ліків, замість того, щоб усвідомити необхідність відпочинку. А ці стимулятори лише понижують загальний життєвий тонус і резерви організму, що в кінці кінців може призвести до остаточного психологічного і фізичного виснаження.

Перед тим, як починати розмову про якийсь психологічний захист від згубного впливу оточуючого середовища, необхідно в першу чергу зважити чи не потрібен вам просто здоровий сон – постійне недосипання являється основним і найбільшим травматичним фактором. Ніщо не здатне так відновити сили, як нормальний здоровий сон.

Умови життя сьогодні такі, що здатні впливати навіть на самоідентифікацію особистості. Але усе це стосується безликої агресії оточуючого середовища – шуму, який нас супроводжує усюди. Якби усе було так просто, то проблему можна було б вирішити з допомогою технічних засобів (шумоізоляції). Та врешті решт можна було б просто звикнути до монотонного шуму і змиритися з цим. Інша справа коли цей шум і гам вчиняється навмисно – людьми, які роками ось так доводять. Люди, які не відчули цього на собі думають, що у цьому немає нічого страшного – це такі собі народні забави. Але ж он який вплив це має на людину. 

Є люди, які не вміють чи не можуть керувати - умовно кажучи, вміють лише собак дражнити, але дуже хочуть бути над іншими. Інколи просто, щоб ось так безкарно знущатися. Часто це не зовсім адекватні люди, навіть тут я не раз це доводив. Мені не перестають задавати різного роду питання. А на питання хоча б про цих собак, яких навмисно дражнять, ніхто не дає відповіді, так ніби я не існую. І при цьому не втомлюються задавати мені питання. Це не нормально коли таке відбувається в одній голові.

Зараз переважно собаки виють, а раніше взагалі було щось страшне, ніде не можна було сховатися. Навіть недавно були спроби повернути старі добрі часи. Зараз вони обережніші, беруть “измором” - майже не припиняється це завивання, розпочинається зі сходом сонця і закінчується коли лягаєш спати навіть опівночі. Заснути після такої колискової важко, звідси й недосипання. Люди знають, що роблять – виснажують психологічно. Потім шантажують, задають свої питання і у цьому туманні підсовують свої ж відповіді. Не завжди, але інколи їм це вдається, а взагалі над за цією схемою вони працюють вже більше місяця.

Среда 24 марта 2021

Оперативний тип мислення одна з форм рабства. Перша й основна ознака в тому, що ви реагуєте на події, які змушують вас якось міняти свою поведінку. Розширення контексту з аналізом ситуації і вихід на інший рівень дозволяє докорінно змінити підхід до проблеми. Це змушує відмовитися від стереотипів, пов’язаних з оперативно-тактичним типом мислення і цим самим переводить його на стратегічний рівень.

Це робить вас абсолютно керованим через потік подій. Не важливо як саме ви реагуєте на конкретну подію. Не важливо, на скільки точно можна прорахувати ймовірність тої чи іншої реакції. Важливо лише те, що ви реагуєте на подію. Організувавши і планомірно втілюючи той чи інший сценарій, можливо добитися від вас досить таки передбачуваної поведінки.

В дещо гіпертрофованій формі це показано у популярному фільмі “Гра”. Фабула фільму основана на припущені, що при достатньо повному аналізі можливо з високою ймовірністю прорахувати усі варіанти реакції людини на ту чи іншу подію. Штучно створюючи потік подій можливо змусити робити усе, що завгодно і керувати його поведінкою. Таку штучно сконструйовану подію називають “хепенингом”, а управління через потік подій – “хепеннинг-технологией”.

Гіпертрофованість фільму заключається в перебільшенні рівня передбачуваності поведінки, а особливо в перебільшенні рівня витрачених ресурсів (зусилля, час і талант), які одні люди готові витратити для вивчення поведінки інших людей. Така гіпертрофія, між іншим, була характерна для цілих наукових течій, таких як “бихевиоризм”, які спрощували психологію і підміняли її вивченням поведінки, тим самим прирівнювали людину до робота.

Звичайно ж така висока керованість людиною через такі технології являється міфом, але в більшості випадків для реалізації багатьох реальних задач достатньо меншого рівня керованості. Людина з оперативно-тактичним типом мислення виявляється достатньо керованою через потік подій. Особливо ефективним цей метод виявляється, коли мова заходить про середньостатистичну людину, тобто формування певних масових реакцій. Яким чином позбавитись від цієї проблеми? Як відучити себе реагувати на події?

Раціоналізацією. Спробуйте проаналізувати свою реакцію на події, які сталися недавно. Подумайте, на скільки важливими вони були особисто для вас, як вони могли вплинути на ваше життя, на досягнення поставлених вами задач? Погодьтесь, що на більшість навіть сенсаційних подій ви б не звернули уваги. А в даному випадку ви реагували, хоча б тим, що слухали новини, цікавилися… І при цьому ви могли упустити більш важливі для особисто вашого майбутнього процеси в суспільстві. Ви виявилися ізольованими від участі в цих процесах. Ваш вплив на них був мінімальним. Це й було метою маніпуляцій.

Постараємось виробити раціональний стереотип реагування на події. Він має базуватися на тому, щоб не реагувати на них взагалі. Виключення складають події, які представляють безпосередню небезпеку, тут краще відреагувати.

По-перше відучіть себе від звички негайно реагувати на події. Реакція на події має бути відкладена в часі. Якщо сталася якась подія, стримайте перший імпульс якось відреагувати, відкладіть це на день-два. Якщо після цього буде бажання якось відреагувати, тоді можна подумати на цю тему, чи варто реагувати і як це робити.

В жодному разі не можна стереотипно реагувати, тобто так, як ви робили раніше, бо саме цього від вас чекають. Спробуйте знайти неочікуваний варіант, якщо не знайдете, то краще взагалі нічого не робіть. Такий тип реакції на події унеможливить маніпулювання вами через потік подій. Спочатку реагувати таким чином буде важко. Ломка, яка буде супроводжувати цей процес, покаже вам той рівень рабства, в якому ви знаходитеся. Але поступово такий тип реагування стане звичкою.

Чого гріха таїти, усі плетуть павутини. От тільки в одних вони тонкі і майже непомітні. Їх створюють, щоб звернути увагу людини і залучити до взаємовигідної співпраці.
Читать

Суббота 20 марта 2021
Сообщение прочтено 30 раз
lito2020 | 2021-03-20 00:35:13

Який він, ритм нашого жит­тя? У багатьох з нас він достат­ньо напружений. Століття інформації і високих швидкос­тей примушує жити і працювати в прискореному темпі. Ми втом­люємося. Робота, дім, робота — нескінченний круг, а відпочинок зазвичай увечері, перед теле­візором, заїдаючи втому чим-небудь приготованим нашвидкоруч. Така вона, реальність більшості... 

Сучасна психологія учить нас контролювати і упорядковува­ти своє життя, але іноді здаєть­ся, що неможливо розірвати за­чароване коло повсякденних турбот. Так хочеться вирватися на свободу, по-справжньому розслабитися і відпочити!

Відпочинок необхідний! Всім відомо, до чого призводить стан постійного стресу, а треба про­сто іноді зупинятися в стрімкому потоці життя. Уміння розслаб­лятися робить нашу свідомість ясною і дає сили йти життям легко, успішно вирішуючи про­блеми.

Навколишня природа вно­сить до нашого життя гармонію і спокій. Здійснюйте прогулян­ки щодня, мінімум 20 хвилин. Особливо корисно гуляти серед дерев, вважається, що вони здатні витягати з людини весь накопичений негатив. У вихідні постарайтеся частіше виїжджати за місто, ближче до природи.

Не знаю звідки стільки уваги до моєї скромної персони, але що не напишу усе намагаються використати проти мене ж самого. Останнім часом пишу мало і намагаюся обговорювати нейтральні теми, але й це не допомагає.

Знову почалося, таке на білий світ полізло”, їх куратори відкрито заявляють наглость второе счастье“. Деякий час цим людям не давали волі, а це буйний народєц. За цей час їм наболіло, то нехай вискажуться – покажуть усю свою грамоту, усе на що здатні. Усе це потребує обговорення, детального аналізу і негайного втручання. Але я не бачу людей, які в цьому зацікавлені, а мені більше всіх не треба, та й є приємніші теми для обговорення.

Хтось втомився від роботи і шаленого ритму життя, а тут з сумом згадуєш, як колись займався улюбленою та ще й прибутковою справою і ні від кого не залежав. Минулого разу розповідав, щоб бути здоровим потрібно  вести фізично активний спосіб життя. Потрібно побільше ходити, бігати і бажано на природі, але тут знову ж таки не до цього…

Вторник 16 марта 2021

По суті, будь-які порушення біомеханіки опорно-рухового апарату, які нагадують про себе болями в самих неочікуваних місцях, мають привести вас до мануального терапевта.
Лікар вправить хребет і все стане на свої місця. Такими словами ми трактуємо дії мануального терапевта. Насправді ж він нічого не ставить на місце, а лише відновлює рухливість певного суглоба чи хребта і опорно-рухового апарату в цілому. Результат якісно проведеного лікування можна зберегти на довго, при умові, що людина веде фізично активний спосіб життя, без великих перенавантажень. Гіподинамія робить кожного з нас потенційним клієнтом мануального терапевта. До речі, непомітні збої в системі, яка відповідає за рухливість нашого тіла, відбуваються щодня. Організм або справляється з цими неприємностями по мірі їх виникнення, або накопичує цей “ресурс неблагополучия”. Більш серйозні порушення можуть нагадувати про себе головним болем, який довго не минає, неприємними відчуттями в поясниці, під лопатками і в грудях. Інколи, щоб зняти неприємні симптоми, достатньо змінити позу, або зробити кілька простих фізичних вправ.
Лікування, проведене за всіма правилами, гарно впливає на нервову систему (від неї залежить робота кровоносних судин), шлунково-кишкового тракту, залоз внутрішньої секреції, бронхів й інших органів.
Потрібно відмітити, що методики мануальної терапії відрізняються одна від одної. Більше того між представниками різних наукових шкіл існують суперечки – наприклад, між прихильниками мяких і жорстких технік лікування. Але, як і з іншими методами, мануальна терапія притримується принципу “Не нашкодь”. Тому не варто ризикувати, звертаючись за допомогою до цілителів, які не мають лікарського диплому. Якщо ж ви вчасно не зайнялися зарядкою, то вам пряма дорога до мануального терапевта.
P.S. Останнім часом мене звинувачують в тому, що я не довіряю лікарям, от я і спробував це спростувати. Щоб бути здоромив потрібно більше рухатися: ходити, бігати, а без цього й лікарі не допоможуть. Але знову ж таки повторюю: не завжди є така можливість...

Воскресенье 14 марта 2021
Сообщение прочтено 35 раз
lito2020 | 2021-03-14 23:38:56

Найсердечніші зізнання - не ті, що робляться навмисне, а ті, що вириваються мимоволі.
В коханні, як і в усьому, досвід - лікар, який з'являється після хвороби.
Любов - зрадниця: вона дістає вас до крові, як кішка, навіть якщо ви хотіли всього-навсього в неї погратися.
Чим менше пристрасті виявляєш, тим більшу пристрасть викликаєш.
Залежність починається там, де закінчується любов, а зрада починається там, де закінчується залежність.
Любов - найризикованіша торгівля, бо банкрутства в ній трапляються дуже часто.
Коли жінці виповнюється тридцять, перше, що вона починає забувати, - свій вік, а в сорок він повністю зникає з її пам'яті.
Коли любиш, не думаєш ні про що. Коли починаєш задумуватися, значить, вже не любиш.
Краще бути обманутим, чим ображати друга тим, що ти йому не довіряєш.
Нінон де Ланкло

P.S. Як це вульгарно – такою була реакцією окремих людей на попередню тему. Інші промовчали, але видно було, що вони хотіли сказати щось подібне. Да дійсно це було сказано трохи невчасно і не так, як хотілося б, але не було часу усе пояснювати. А взагалі, які питання такі й відповіді, не хочеш почути незручну відповідь не задавай дурних питаннь. Якщо не прямо казали, то постійно про щось натякали, як от минулого разу з циферками. Зараз люди, які на цьому заробляли – давали приводи для стримування, розплачуються за те все, бо цим вони створили багато проблем. Можна було б нагадати хто і як це все робив, але інколи за цим стояли впливові люди. Цим вони лише хотіли сказати: не висовуйся, постій в стороні поки ми тут все поділим і порішаєм…

Суббота 13 марта 2021
Сообщение прочтено 259 раз
lito2020 | 2021-03-13 03:12:12
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.
Среда 10 марта 2021
Сообщение прочтено 229 раз
lito2020 | 2021-03-10 05:48:08

Найхарактернішою властивістю параноїків є їх схильність до створення так званих надцінних ідей, у залежність від яких вони потім потрапляють; ці ідеї заповнюють психіку параноїка і мають домінуючий вплив на його поведінку. Найважливішою з таких надцінних ідей параноїка зазвичай являється думка про особливе значення його власної особи. Відповідно до цього основними рисами психіки людей з параноїчним характером є безмежний егоїзм, постійне самовдоволення і надмірна зарозумілість. Це люди вкрай вузькі і односторонні: уся навколишня дійсність має для них значення лише постільки, поскільки вона торкається їх особисто; все, що не має близького відношення до їх "я", здається параноїкам таким, що не заслуговує їх уваги. Усіх людей, з якими параноїку доводиться входити в протистояння, він оцінює виключно по відношенню, яке вони виявляють до його діяльності, до його слова; він не прощає ні байдужості, ні незгоди. Хто не згоден з параноїком, хто думає не так, як він, той у кращому випадку – просто нерозумна людина, а в гіршому – особистий ворог. Параноїка не цікавлять ні наука, ні мистецтво, ні політика, якщо він сам не впливає на хід подій, і навпаки на скільки б малозначущим не було б питання, якщо параноїк ним захопився, то цього має вистачити, щоб це питання набуло загального значення… 

Крайній егоїзм не залишає місця для почуття симпатії, для поваги і доброго ставлення до людей, активність же спонукає до безцеремонності, якою вони користуються для досягнення своєї мети; супротив, боротьба, з якими вони інколи стикаються, провокує в них недовіру і підозрілість. Вони “неуживчивы” і агресивні, завжди нападають першими – це їх реакція на надумані ними ж образи, при цьому вони завдають оточуючим значно більшої шкоди ніж завдали їм; таким чином параноїки є агресорами, хоча намагаються видавати себе за жертв.

Це думка психологів, я теж хочу дещо до цього додати. Істеричка – так часто називають неадекватних жіночок, але інколи й про чоловіків кажуть: як істеричка. Знаю як мінімум парочку таких “мущин”, вони ніяк не залишать мене в спокої. Як на мене, то саме ось ця параноя є причиною їх проблем. Вони не можуть вжитися з іншими людьми, не з невісткою, не з зятем, тікають від них навіть близькі люди.

Нуль без палички, а вважає себе ледве не центром всесвіту. Параноїками легко маніпулювати, використовуючи їх обмеженість, зашореність і невдоволення. Полегшує такі маніпуляції “допінг”, паралельно він робить їх ще й безстрашними, вони не знають страху божого. Часто впертість і фанатизм таких людей використовують у “хрестових походах”.

Вони тебе дістануть навіть, якщо ти їх не чіпаєш. Щоб стати їх особистим ворогом достатньо найменших проявів ”равнодушия“: промовчав, відвернувся чи не дай бог посміхнувся у відповідь. Після цього починається боротьба з особистим ворогом, ледве не щодня приходять навіть з іншого кінця вулиці, по одинці і разом. Дійсно складається враження, що ніщо крім боротьби і помсти їх не цікавить. Політиканство вони полюбляють, але як тільки їх починають обмежувати чи не дай бог карати в них починається апатія. Починають нити: навіщо жити, коли нічого не можна - забороняють біснуватися. Егоїзм цих людей не має меж. Інші ледве кінці з кінцями зводять, а ти їм “вынь да полож” те, що вони хочуть. Відберуть в інших навіть останнє, аби забезпечити собі рівень життя, до якого звикли. Заради цього вони готові на все...

Пятница 5 марта 2021
Сообщение прочтено 24 раз
lito2020 | 2021-03-05 23:38:45

Основними інститутами громадянського суспільства являються:
- власність у встановлених законом формах;
- вільне підприємництво в умовах добросовісної конкуренції і соціальної спрямованості, захисту інтересів споживачів;
- екологічна безпека як система заходів, що проводяться у відповідних організаційних формах і спрямована на збереження довкілля, генофонду живої природи;
- сім'я - природний і основний осередок суспільства, в якій шлюб заснований на добровільній і вільній угоді чоловіка і жінки, рівноправних сімейних відносинах;
- охорона здоров'я народу як система соціально-економічних, медико-санітарних, оздоровчо-профілактичних заходів;
- народна освіта, розвиток науки, культури і мистецтва в умовах вільного вибору кожною людиною і об'єднаннями людей форм і видів освіти, сфер зайняття науковою діяльністю, областю культури і мистецтва;
- засоби масової інформації, що діють на основі свободи, виключення цензури і монополізму будь-яких засобів масової інформації.
- об'єднання громадян - політичні партії, масові рухи, професійні спілки, добровільні товариства, фонди, асоціації та інші об'єднання людей, що не мають на меті одержання прибутку.

Громадянське суспільство – це, по-перше асоціація людей у якій кожна людина вільна як така, що володіє невідчужуваними правами, рівноправна з іншими членами суспільства, самостійна у виборі правового стану (громадянство, іноземного громадянства, відсутність громадянства), по-друге, недержавні (інституціоналізовані в об'єднання громадян) асоціації людей по соціальній, етнічній, релігійній і іншим належностям, політичним, професійним і ін. інтересам, що, по-третє формуються на цих основах суспільні (недержавні) відносини, що розвиваються і функціонують на самоуправлінських засадах, самопрояві волі й інтересів окремих індивідів, їхніх угрупувань, діючих у вільному від державно-правового впливу просторі суспільства.
Становлення і функціонування громадянського суспільства у недержавній сфері суспільних відносин не означає його ізольованості від державно-правових інститутів, організаційної діяльності державних органів і організацій правових засобів впливу на діяльність організацій і поводження людей у системі громадянського суспільства.
При цьому використовуються різні державно-правові засоби: законодавчі акти, правові відносини, що складаються в зв'язку з правовим регулюванням поводження людей, організацією, реорганізацією, діяльністю і припиненням об'єднань людей, функціонуванням інших інститутів громадського суспільства, договірні і позадоговірні засоби правового регулювання взаємин, взаємодії суспільства і держави, правоохоронна діяльність держави, його органів і організацій.
Найважливіші принципи громадянського суспільства і демократично-правової держави, їхніх взаємин на індивідуальному і масовому (асоційованому) рівнях закріплені й оформлені в системі конституційного ладу. У відмінності від суспільства, у яке держава входить у якості найважливішої політичної організації, центра, навколо якого «обертається» усе політичне життя, громадянське суспільство не включає державу, не дивлячись на те, що всі його потреби й інтереси в різному ступені і формі знаходять висвітлення в державній діяльності, переломлюються «крізь» волю держави, одержуючи загальне значення в системі законодавства, юридичних засобів, що забезпечують стабільність і нормальний розвиток цивільного суспільства.
Визначається службова, обслуговуюча роль держави у відношенні цивільного суспільства, відтворення для нього нормальних демократичних умов існування і розвитку. З іншого боку, функціонування громадянського суспільства відповідно до законів держави, повага суспільством державності.

Среда 3 марта 2021

Як кажуть: не кажи гоп, поки не перескочив - “не спеши”… Вони живуть у своєму світі, створюють ворогів, перемагають їх, от і цього разу надумали собі щось. Усі навколо програють – життя стає все важчим, а вони виграють. Хочете ще поговорити, давайте поговоримо, хоча б про те ж кіно… Скільки вовка не корми, а він все одно в ліс дивиться. Минула сотня років, а окремі регіони так і не позбавилися своєї “слави”. Ні для кого не таємниця, що свого часу окремі фінансово-промислові групи були створені завдяки рейдерству, або протекції впливових покровителів. Ще зовсім недавно ці групи відкрито воювали між собою. В прямому і переносному сенсі, на всіх фронтах, прикриваючись різними гаслами і програмами. Точнісінько, як сотню років назад:“Я же атаман идейный и все мои ребята как один стоят за свободную личность…” А інколи відкрито казали: якщо не ми візьмемо це під свій контроль, то це зроблять наші конкуренти і стануть сильнішими. Гроші - товар – гроші: збагатяться, куплять усіх і все, а нам перекриють кисень. Вони по-своєму трактували економічні закони. В тій чи іншій мірі усі тоді цим промишляли, але окремі ФПГ, проводили дуже агресивну політику і особливо активно займалися рейдерством. Виявляється це в них в крові, бо навіть у цьому фільмі згадують кілька таких бандитсько-воєвничих регіонів. Я тут багато розповідав про людей, які не дають жити. Так от за ними стоять люди саме з цих регіонів, які пов’язані з тими славнозвісними ФПГ і їх бізнесово-політичними проектами.

Це не я придумав, бо сьогодні західні політики знову почали нагадувати про це все. Цей процес тривав десятки років, боротьба між ФПГ не припинялася ні на мить. Якось одна людина повернула держпідприємство і перепродала його значно дорожче. Недавно, як тільки її недруги почали відновлювати свій вплив, то цю людину одразу ж почали смикати з усіх сторін. Система такого не пробачає і не зважаючи ні на що й досі не дає збоїв. Не дай боже опинитися поряд з такою людиною. Одні прийшовши, до влади клеймили інших і оголошували їм війну, а зараз навпаки - їм самим оголосили війну. І це не критика нинішньої влади, я просто намагаюся називати речі своїми іменами, бо по-всякому вже пробував пояснювати. Не знаю про що говорити з людьми, які зв’язалися з провокаторами і неадекватними бабусями…

Розподіл, перерозподіл, а нового нічого не створюється. В кращому випадку забреде якийсь поодинокий дрібний інвестор. Залишилися окремі підприємства, які якось вижили, а загалом половина працездатного населення працює за межами країни. Мене теж намагалися туди випхати. Хто ж назве це зрадою – це їх чергова “перемога”. Ці люди своєю діяльністю ослаблюють країну. І цим самим, як і сотню років назад, провокують агресію з зовні, як зі сходу, так і з заходу…

Буду об’єктивним, ми маємо свою країну, процес державотворення розпочався давно. Після першої світової була чергова спроба створити свою державу. Як кажуть: революції роблять романтики, а її плодами користуються негідники. А ще одна людина якось сказала, що поряд з нею на майдані були різні люди, в тому числі й бандити. Такий він цей процес державотворення. Багато людей тоді дійсно боролися за ідею, але поряд з ними були й відверті бандити, які промишляли грабежами і мародерством. Сьогодні відбувається щось схоже, як і тоді це теж прикривається гарними гаслами. Більше того, за багато років напрацьовано великий досвід – це вже ціла філософія - наука оббирати ближнього. “- С тебя честный человек снял, а с меня бандит. - А мне ведь от этого не легче...” Так і тут, раніше, починаючи з ваучерів, грубо і відкрито грабували людей, а зараз люди інколи й не помічають, як їх оббирають. Рейдерство поширилося “в глубь и в ширь”. Сьогодні рейдерство процвітає навіть на побутовому рівні.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены