<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
5
7
8
9
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Побутове рейдерство

lito2020 | 2020-07-23 00:56:10  
Сообщение прочтено 11 раз

В Україні під час карантину рекордно збільшились спроби рейдерських захоплень. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міністр юстиції України.
“Маємо перший сплеск корпоративного мародерства (воно ж рейдерство під час карантину). Окремі “таланти” чомусь вирішили, що на час карантину Офіс протидії рейдерству не зможе ефективно захищати власність. Розпочалися відверті й примітивні атаки, окремі зміни вносилися до реєстрів навіть без підтвердження будь-яких документів“ – написав міністр.
Він додав, що за тиждень такого нахабства сталося майже стільки ж, скільки за 4 місяці попереднього року.

Прочитав ось цю маленьку статтю в газеті і ще раз переконався, що це не моя суб’єктивна думка. Це ніби не про бізнес (великий чи середній) написано, а про те, що відбувається в нас тут. Я вже згадував, що раніше в мене не було можливості відповідати на різного роду примітивні, як тут пишуть, провокації. Тому й назбиралося чимало невирішених питань, які повільно переростають в затяжні конфлікти. От думав сьогодні за що братися, з чого знов починати. Відповідь підказали дві сусідки, які беруть активну участь в усьому цьому нахабстві. З одними трішки розібрався, вони притихли, а з цими потрібно ще дещо обговорити. Втомився, надоїло це все, бо є важливіші речі… Але нікуди не дінешся, й ці ”побутові проблеми” потрібно вирішувати. Їх багато, але одна з причин, які провокують конфлікти – це побутове рейдерство.
У нас в країні усе тісно пов’язане, бізнес з політикою, а в політику сьогодні граються усі кому не лінь. Навіть ось ці сусіди займаються примітивним політиканством. Їх дії координують, цих людей вчать, що і як робити – діляться досвідом. Вчать, щоб люди “без діла не сиділи” – самоокупність, їх якось потрібно утримувати. Така собі корпоративна вертикаль: бізнес, політика і їх прихильники на місцях. Там на горі сплеск рейдерства, а тут дійсно сплеск корпоративного мародерства. Там як не як бізнес, а тут в людей віджимають останнє. На місцях ось ці політикани об’єднуються в групи по інтересам (партійним, корпоративним…) і намагаються поцупити усе, що погано лежить. Безперервно атакують один одного, але в першу чергу тих, в кого можна безкарно щось відібрати. Таких людей просто виживають з дому, відбирають хати, паї...
Розумію, державі зараз і бізнес важко захистити від таких атак, а про десятки чи навіть сотні тисяч простих людей й мови не може бути. Тому люди мають самі навчитися, як з цим боротися. Держава може лише допомогти інформаційною підтримкою. На війні з мародерством боролися і зараз потрібно починати називати речі своїми іменами. Потрібно визнати наявність й такого ганебного явища, як побутове рейдерство, яке існує паралельно зі звичайним. На існуючі повсякденні проблеми накладаються й проблеми, які спровокував карантин. Це психологія, люди зараз поводяться, як перед кінцем світу - роби усе що хочеш. Але за все в житті доведеться відповідати і потім соромно буде дивитися людям в очі. Переживемо ми і вибори, і карантин, і взагалі життя в країні колись нормалізується. Потрібно пояснити людям, що після карантину усе стане на свої місця і ми знову заживемо нормальним життям.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены