<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі tuteshni шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Серпень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
2
3
5
7
8
9
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Пошук крайніх

lito2020 | 2020-08-01 01:18:14  
Повідомлення прочитано 26 раз

Де як не в Києві шукати київську хунту? Де завгодно! Всюди її вистачає і в Харкові, і в Одесі і тим більше у Львові. Усюди вистачає політиків з простою ідеологією – “до корита”, які роками прикриваючись патріотичними гаслами що хотіли те й робили.
Це почалося одразу після виборів, тоді й почали шукати крайніх. Помітив я ці тенденції і озвучив ось ці свої думки. Спочатку усі накинулися на мера столиці, в тому числі й свої, бо мер вже не мав політичної підтримки. В попередників і до того були непорозуміння між собою, а тут вони ще й розгубилися і почали діяти за принципом – рятуйтесь хто, як може. Накинулися, але прорахувалися, він вміє тримати удар, вміє й наносити удари у відповідь.
Нападники дуже швидко це зрозуміли і почали шукати іншу “жертву приношения”. І взялися за людей, які стояли на щабель вище. Спочатку все йшло ніби по плану. Але й там з часом оговталися і сказали: ми не крайні, й над нами були люди. Після того взялися й за тих людей. А вони взагалі відвикли бути крайніми, бо довгий час вони самі вирішували кого милувати, а кого карати. Наближаються нові вибори, які можуть змінити баланс сил. Переможців не судять і після цих виборів, як завжди знову почнуть зводити рахунки. Зараз все заново починається, на місцях баланс сил вже почав змінюватися. Як і з тим рейдерством, люди внизу роблять те ж саме що й політики вгорі, швидко вчаться чи їх хтось вчить. Тут теж почався такий самий пошук крайніх. Кожен хоче щоб його слово було останнім, хоче помститися за нанесені колись образи. Одне за іншим і маємо непримиренних ворогів.
Пани б’ються в мужиків чуби тріщать. Так завжди було, але усьому є межа і ось ці підленькі ігри пора припиняти. Політик змушений посміхатися навіть тим, кого ненавидить. Атмосфера страху і недовіри заважає спілкуватися без посередників, але пора починати вчитися зясовувати стосунки між собою, не втягуючи у це простих людей.


Користувач заборонив залишати коментарі у своєму блозі
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені