Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі tuteshni шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Січень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Як так можна?

lito2020 | 2020-11-20 16:42:07  
Повідомлення прочитано 58 раз


Давно хотів про це розповісти, але пожалів людину, а дарма, вони нікого не жаліють… Не раз розповідав про конфлікти з групою людей, які тут дуже активно займаються політиканством. Розповім про один з епізодів конфлікту з цими людьми. Ці люди роками на город не давали вийти, бігали за мною. В подробиці вдаватися не буду, людина тоді кілька днів провокувала мене і таки довела. Як і вчора інші… Тоді, як і сьогодні я нічого такого не зробив, просто викинув те, що вони натикали за наш паркан. Не встиг я це зробити, як вискочила ця людина. Ото вже я тоді наслухався і мати, і прокльони… Чемна, можна сказати інтелігентна людина, по крайній мірі хоче, щоб усі так вважали.

На городі вона при свідках жалілася, ледве не плакала. А пізніше ця людина вийшлана вулицю і почала відкрито вихвалятися, як вона мене залякувала. І не просто розказувала, а сміючись кричала так, що я в себе в дворі все чув. Коли вони гуртом, то вони герої, вихваляються, розповідають про свої подвиги - підбадьорюють один одного. Ці спроби залякати не припиняються. А по одинці їм самим страшно, от і збираються вони ось так. Я здогадувався, що це підла, брехлива людина, але, почувши те все, був вражений цинізмом цієї людини. Як мінімум двоє людей усе це чули і бачили, можуть підтвердити. Вони то слухали, але й самі не раз жалілися на цю людину, недовіряють їй, періодично навіть конфліктують. Чули це й сусіди й інші люди, які тут проходили, бо це тривало довго. Усі все бачать, знають, постійно їх ось так ловлю, але ці пройдисвіти організовують чергову провокацію і їм знову все з рук сходить. Друзям все, а ворогам закон. Все частіше я згадую ці слова.

Але й це ще не все, ця людина тоді була одіта в червоне – це в них така гра. То давня історія, я про це розповідав. Одіваються то нехай одіваються, я ж не можу усім все пояснити. Тут чимало людей ось так одіваються в червоне, але то переважно романтики. А тут людина оділася в червоне і ось таке витворяла, я був вражений цинізмом цієї людини. Якби ж то тільки ця людина робила ось таке, то я можливо б про це не розповідав. Але ж і її друзі ось так одіваються в червоне, так ніби вони мені добра бажають. Хоча усе це лише для прикриття, так вони прикривають свої провокації. Вони тут постійно крутяться, людям це вже надоїло. То для страховки вони одівають червоне, мол ми з вами, ми бажаємо йому добра. А недавно одна з них прибігла навіть в золотій хустині і знову я обманувся, бо повірив у їх щирість…


Користувач заборонив залишати коментарі у своєму блозі
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені