Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Новорічні свята лише починаються і будемо сподіватися, що і святковий настрій буде у всіх, і зима нас ще порадує

lito2020 | 2020-12-31 01:12:44  
Сообщение прочтено 19 раз

Не доведи господи, щоб хтось подумав, що я зібрався вчити когось чи лякати. Але пропозицію формує попит і якщо є запит на провокації, то знайдуться й виконавці. Складається враження, що цих людей можливо й не заохочують, але й не заважають їм. Не можна ламати людей через коліно – це не богоугодна справа. І дійсно жорстокий шлях для тих, хто не дотримується істин перевірених віками.

Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Деякі люди дотримуються саме такого правила. Не можна псувати людям святковий настрій. Люди можливо й не розуміють хто і як це робив, але осад залишився. І на підсвідомому рівні люди стануть менше довіряти тим, хто не зміг забезпечити їм гарний настрій на новий рік.

В певній мірі це й мене стосується, бо можна було б весь минулий тиждень розповідати лише про новий рік і все що з цим пов’язано. Дійсно можна було б пожартувати, подискутувати на загальні теми, про щось нове і цікаве. Можна було б зробити вигляд, що нічого такого не сталося, але є така річ, як совість... Та й сказано те все було б не щиро і не факт, що результат був би кращий ніж маємо зараз. І це ще я не згадую про людей, які ніби навмисно намагалися зіпсувати і настрій, і саме свято. Для них свято – це вседозволеність, до якої вони звикли. Якби не звертав на них уваги – не розповідав би про них, то вони б не дали б і кроку ступити. Ось на що доводилося витрачати дорогоцінний час, ось хто його краде, а з ним і наш святковий настрій.

Усі ми різні і це лише моє особисте бачення ситуації, яка в нас тут склалася. При бажанні завжди можна створити собі святковий настрій. Не знаю чи буде ще можливість щось тут написати, тому хочу побажати усім нам, щоб усі негаразди, проблеми і конфлікти залишилися б в у році, що минає. Щоб у новому році нам на все вистачало часу. Можливо не у всіх зараз святкового настрій, бо й погода ніби навмисно зіпсувалася. Але новорічні свята лише починаються і будемо сподіватися, що і святковий настрій буде у всіх, і зима нас ще порадує.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены