Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Свята продовжуються, тому я й не хочу розвивати тему про права

lito2020 | 2021-01-12 08:35:24  
Сообщение прочтено 23 раз

Ми мало говоримо про те, як ставитись до висловлювань інших людей, бо деякі люди й до цього не доросли. Вони на стільки звикли до вседозволеності, що агресивно реагують навіть не на слова, а на думки і погляди. Ти їм не перечиш, просто не хочеш підтримувати лінію, яку вони гнуть і цього вже достатньо, щоб ти став їх ворогом. Ці люди завжди на манежі, завжди хочуть бути в центрі уваги. Вони не просто переривають інших, вони й слова сказати не дають. Тиснуть авторитетом - я начальнік, ти дурак.

Людей за столом повинно бути не менше трьох і не більше девяти. А дехто ніяк не може забути про - разом нас багато, нас не подолати… Чим більше тим краще, збирають просто, щоб продемонструвати наскільки їх багато. Ти можеш зібрати дуже багато людей, але якщо за столом немає найблищих тобі людей, то ти завжди будеш відчувати порожнечу і відсутність опори в житті.

Свята продовжуються і я не просто не хочу, а не маю права псувати їх людям своїми скаргами. На жаль є люди, які дотримуються інших правил, для них чим гірше тим краще. І святкування нового року вони намагалися зіпсувати, і на Різдво їх нечиста мучила. Що за люди?

Я розумію, що зараз простіше було б довести розпочату справу до кінця – вивести цих провокаторів на світ божий. Щоб люди раз і на завжди дали їм оцінку. Я розумію, що це джентльменство - дотримання загальноприйнятих норм, правил і гра за правилами в їх ігри без правил – це дороге задоволення. Але я не на стільки бідний і вбогий, можу собі це дозволити, на це ще буде час, після свят… Я розумію, що час грає проти мене, це розуміють і мої противники, але вони страшенно чогось бояться, навіть про свята забули. Вони вважають, що скоро хтось десь там далеко здобуде ще більше влади і одразу ж візьметься їх покривати. Як кажуть: ти нервуєш, значить ти не правий, я ж лише захищався, нічого не порушував тому й не боюся. Свята продовжуються, тому я й не хочу розвивати тему про права. Повністю уникнути цієї теми сьогодні не зміг, але по крайній мірі зробив крок у цьому напрямку.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены