Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Результат якісно проведеного лікування можна зберегти на довго, при умові, що людина веде фізично активний спосіб життя

lito2020 | 2021-03-16 23:35:21  
Сообщение прочтено 29 раз

По суті, будь-які порушення біомеханіки опорно-рухового апарату, які нагадують про себе болями в самих неочікуваних місцях, мають привести вас до мануального терапевта.
Лікар вправить хребет і все стане на свої місця. Такими словами ми трактуємо дії мануального терапевта. Насправді ж він нічого не ставить на місце, а лише відновлює рухливість певного суглоба чи хребта і опорно-рухового апарату в цілому. Результат якісно проведеного лікування можна зберегти на довго, при умові, що людина веде фізично активний спосіб життя, без великих перенавантажень. Гіподинамія робить кожного з нас потенційним клієнтом мануального терапевта. До речі, непомітні збої в системі, яка відповідає за рухливість нашого тіла, відбуваються щодня. Організм або справляється з цими неприємностями по мірі їх виникнення, або накопичує цей “ресурс неблагополучия”. Більш серйозні порушення можуть нагадувати про себе головним болем, який довго не минає, неприємними відчуттями в поясниці, під лопатками і в грудях. Інколи, щоб зняти неприємні симптоми, достатньо змінити позу, або зробити кілька простих фізичних вправ.
Лікування, проведене за всіма правилами, гарно впливає на нервову систему (від неї залежить робота кровоносних судин), шлунково-кишкового тракту, залоз внутрішньої секреції, бронхів й інших органів.
Потрібно відмітити, що методики мануальної терапії відрізняються одна від одної. Більше того між представниками різних наукових шкіл існують суперечки – наприклад, між прихильниками мяких і жорстких технік лікування. Але, як і з іншими методами, мануальна терапія притримується принципу “Не нашкодь”. Тому не варто ризикувати, звертаючись за допомогою до цілителів, які не мають лікарського диплому. Якщо ж ви вчасно не зайнялися зарядкою, то вам пряма дорога до мануального терапевта.
P.S. Останнім часом мене звинувачують в тому, що я не довіряю лікарям, от я і спробував це спростувати. Щоб бути здоромив потрібно більше рухатися: ходити, бігати, а без цього й лікарі не допоможуть. Але знову ж таки повторюю: не завжди є така можливість...


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены