Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Відпочинок необхідний!

lito2020 | 2021-03-20 00:35:13  
Сообщение прочтено 29 раз

Який він, ритм нашого жит­тя? У багатьох з нас він достат­ньо напружений. Століття інформації і високих швидкос­тей примушує жити і працювати в прискореному темпі. Ми втом­люємося. Робота, дім, робота — нескінченний круг, а відпочинок зазвичай увечері, перед теле­візором, заїдаючи втому чим-небудь приготованим нашвидкоруч. Така вона, реальність більшості... 

Сучасна психологія учить нас контролювати і упорядковува­ти своє життя, але іноді здаєть­ся, що неможливо розірвати за­чароване коло повсякденних турбот. Так хочеться вирватися на свободу, по-справжньому розслабитися і відпочити!

Відпочинок необхідний! Всім відомо, до чого призводить стан постійного стресу, а треба про­сто іноді зупинятися в стрімкому потоці життя. Уміння розслаб­лятися робить нашу свідомість ясною і дає сили йти життям легко, успішно вирішуючи про­блеми.

Навколишня природа вно­сить до нашого життя гармонію і спокій. Здійснюйте прогулян­ки щодня, мінімум 20 хвилин. Особливо корисно гуляти серед дерев, вважається, що вони здатні витягати з людини весь накопичений негатив. У вихідні постарайтеся частіше виїжджати за місто, ближче до природи.

Не знаю звідки стільки уваги до моєї скромної персони, але що не напишу усе намагаються використати проти мене ж самого. Останнім часом пишу мало і намагаюся обговорювати нейтральні теми, але й це не допомагає.

Знову почалося, таке на білий світ полізло”, їх куратори відкрито заявляють наглость второе счастье“. Деякий час цим людям не давали волі, а це буйний народєц. За цей час їм наболіло, то нехай вискажуться – покажуть усю свою грамоту, усе на що здатні. Усе це потребує обговорення, детального аналізу і негайного втручання. Але я не бачу людей, які в цьому зацікавлені, а мені більше всіх не треба, та й є приємніші теми для обговорення.

Хтось втомився від роботи і шаленого ритму життя, а тут з сумом згадуєш, як колись займався улюбленою та ще й прибутковою справою і ні від кого не залежав. Минулого разу розповідав, щоб бути здоровим потрібно  вести фізично активний спосіб життя. Потрібно побільше ходити, бігати і бажано на природі, але тут знову ж таки не до цього…


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены