Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Не важливо як саме ви реагуєте на конкретну подію, важливо лише те, що ви на неї реагуєте

lito2020 | 2021-03-24 02:51:03  
Сообщение прочтено 333 раз

Оперативний тип мислення одна з форм рабства. Перша й основна ознака в тому, що ви реагуєте на події, які змушують вас якось міняти свою поведінку. Розширення контексту з аналізом ситуації і вихід на інший рівень дозволяє докорінно змінити підхід до проблеми. Це змушує відмовитися від стереотипів, пов’язаних з оперативно-тактичним типом мислення і цим самим переводить його на стратегічний рівень.

Це робить вас абсолютно керованим через потік подій. Не важливо як саме ви реагуєте на конкретну подію. Не важливо, на скільки точно можна прорахувати ймовірність тої чи іншої реакції. Важливо лише те, що ви реагуєте на подію. Організувавши і планомірно втілюючи той чи інший сценарій, можливо добитися від вас досить таки передбачуваної поведінки.

В дещо гіпертрофованій формі це показано у популярному фільмі “Гра”. Фабула фільму основана на припущені, що при достатньо повному аналізі можливо з високою ймовірністю прорахувати усі варіанти реакції людини на ту чи іншу подію. Штучно створюючи потік подій можливо змусити робити усе, що завгодно і керувати його поведінкою. Таку штучно сконструйовану подію називають “хепенингом”, а управління через потік подій – “хепеннинг-технологией”.

Гіпертрофованість фільму заключається в перебільшенні рівня передбачуваності поведінки, а особливо в перебільшенні рівня витрачених ресурсів (зусилля, час і талант), які одні люди готові витратити для вивчення поведінки інших людей. Така гіпертрофія, між іншим, була характерна для цілих наукових течій, таких як “бихевиоризм”, які спрощували психологію і підміняли її вивченням поведінки, тим самим прирівнювали людину до робота.

Звичайно ж така висока керованість людиною через такі технології являється міфом, але в більшості випадків для реалізації багатьох реальних задач достатньо меншого рівня керованості. Людина з оперативно-тактичним типом мислення виявляється достатньо керованою через потік подій. Особливо ефективним цей метод виявляється, коли мова заходить про середньостатистичну людину, тобто формування певних масових реакцій. Яким чином позбавитись від цієї проблеми? Як відучити себе реагувати на події?

Раціоналізацією. Спробуйте проаналізувати свою реакцію на події, які сталися недавно. Подумайте, на скільки важливими вони були особисто для вас, як вони могли вплинути на ваше життя, на досягнення поставлених вами задач? Погодьтесь, що на більшість навіть сенсаційних подій ви б не звернули уваги. А в даному випадку ви реагували, хоча б тим, що слухали новини, цікавилися… І при цьому ви могли упустити більш важливі для особисто вашого майбутнього процеси в суспільстві. Ви виявилися ізольованими від участі в цих процесах. Ваш вплив на них був мінімальним. Це й було метою маніпуляцій.

Постараємось виробити раціональний стереотип реагування на події. Він має базуватися на тому, щоб не реагувати на них взагалі. Виключення складають події, які представляють безпосередню небезпеку, тут краще відреагувати.

По-перше відучіть себе від звички негайно реагувати на події. Реакція на події має бути відкладена в часі. Якщо сталася якась подія, стримайте перший імпульс якось відреагувати, відкладіть це на день-два. Якщо після цього буде бажання якось відреагувати, тоді можна подумати на цю тему, чи варто реагувати і як це робити.

В жодному разі не можна стереотипно реагувати, тобто так, як ви робили раніше, бо саме цього від вас чекають. Спробуйте знайти неочікуваний варіант, якщо не знайдете, то краще взагалі нічого не робіть. Такий тип реакції на події унеможливить маніпулювання вами через потік подій. Спочатку реагувати таким чином буде важко. Ломка, яка буде супроводжувати цей процес, покаже вам той рівень рабства, в якому ви знаходитеся. Але поступово такий тип реагування стане звичкою.

Чого гріха таїти, усі плетуть павутини. От тільки в одних вони тонкі і майже непомітні. Їх створюють, щоб звернути увагу людини і залучити до взаємовигідної співпраці. А в інших, якщо попадешся, то вже не вирвешся. Вони, як ті павуки витягнуть з тебе усі соки. Вони навіть з людей наловчилися плести сіті, попередньо зламавши їх, бо ж адекватна людина не захоче бути павутинкою. Маріонеткою, яку використовують, щоб обложити когось з усіх сторін, цим самим мінімізувати вплив і ізолювати від участі в процесах. Да дійсно, для такої тонкої гри потрібно багато ресурсів, а це не завжди є в наявності. Тоді то починаються інші ігри, беруть не якістю, а кількістю. Залякують, самі влаштовують провокації і після цього тебе ж звинувачують. З ранку до ночі вимотують нерви: шум, гам, завивання…


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены