Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Люди, які не відчули цього на собі думають, що у цьому немає нічого страшного

lito2020 | 2021-03-27 00:48:07  
Сообщение прочтено 284 раз

Постійне нервове напруження, велика кількість справ, потік інформації – усе це може послабити чи навіть докорінно змінити самосвідомість і почуття внутрішньої ідентичності. Фізичні прояви стресу – такі, як хронічна перевтома і головний біль – люди найчастіше намагаються зняти з допомогою ліків, замість того, щоб усвідомити необхідність відпочинку. А ці стимулятори лише понижують загальний життєвий тонус і резерви організму, що в кінці кінців може призвести до остаточного психологічного і фізичного виснаження.

Перед тим, як починати розмову про якийсь психологічний захист від згубного впливу оточуючого середовища, необхідно в першу чергу зважити чи не потрібен вам просто здоровий сон – постійне недосипання являється основним і найбільшим травматичним фактором. Ніщо не здатне так відновити сили, як нормальний здоровий сон.

Умови життя сьогодні такі, що здатні впливати навіть на самоідентифікацію особистості. Але усе це стосується безликої агресії оточуючого середовища – шуму, який нас супроводжує усюди. Якби усе було так просто, то проблему можна було б вирішити з допомогою технічних засобів (шумоізоляції). Та врешті решт можна було б просто звикнути до монотонного шуму і змиритися з цим. Інша справа коли цей шум і гам вчиняється навмисно – людьми, які роками ось так доводять. Люди, які не відчули цього на собі думають, що у цьому немає нічого страшного – це такі собі народні забави. Але ж он який вплив це має на людину. 

Є люди, які не вміють чи не можуть керувати - умовно кажучи, вміють лише собак дражнити, але дуже хочуть бути над іншими. Інколи просто, щоб ось так безкарно знущатися. Часто це не зовсім адекватні люди, навіть тут я не раз це доводив. Мені не перестають задавати різного роду питання. А на питання хоча б про цих собак, яких навмисно дражнять, ніхто не дає відповіді, так ніби я не існую. І при цьому не втомлюються задавати мені питання. Це не нормально коли таке відбувається в одній голові.

Зараз переважно собаки виють, а раніше взагалі було щось страшне, ніде не можна було сховатися. Навіть недавно були спроби повернути старі добрі часи. Зараз вони обережніші, беруть “измором” - майже не припиняється це завивання, розпочинається зі сходом сонця і закінчується коли лягаєш спати навіть опівночі. Заснути після такої колискової важко, звідси й недосипання. Люди знають, що роблять – виснажують психологічно. Потім шантажують, задають свої питання і у цьому туманні підсовують свої ж відповіді. Не завжди, але інколи їм це вдається, а взагалі над за цією схемою вони працюють вже більше місяця.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены