Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге tuteshni искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
6
7
8
11
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

На все воля Божа

lito2020 | 2021-04-05 23:53:33  
Сообщение прочтено 30 раз

Надоїло вдавати з себе блаженного, як дехто каже. Надоїло бути й блазнем – не помічати того, що кажуть, поступатися всім. Але подивишся на смиренність дійсно блаженних і думаєш: бог терпів і нам велів. Ти по крайній мірі намагався розібратися у всьому, дечому в них навчився. Про щось з інтернету чи з допомогою телебачення взнаєш. По крайній мірі цікавишся думкою цих поважних людей. Взнаєш позицію церкви по відношенню до того чи іншого питання і намагаєшся не перечити. А ці самовпевнені люди нічим не цікавлюся. В них свій розум, вони не звикли коритися соборному розуму, я вже не кажу про те у що вони вірять. Більше того вони й тебе хочуть втягнути у свої інтриги, для цього й намагаються з усіма пересварити. Але на все воля божа, помилився, свідомо чи ні, не бійся у цьому зізнатися і спробуй виправити помилку.
Не хотів тут мішати грішне з праведним - обговорювати велику політику і тим більше релігію. Але одне за іншим, відволікли, і забув про це. Хоча нічого страшного в цьому не бачу, бо є речі які важко без усього цього пояснити. Якимось однобоким, сухим і навіть неживим буде це пояснення та й увесь блог. Важко пояснити усе своїми словами, от і доводиться використовувати святи письмо і написане святими отцями. Головне результат, а він є - люди призадумалися.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены