<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге maksimus2018 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
4
5
12
19
22
24
26
#

Записи

Пятница 10 августа 2018
Сообщение прочтено 55 раз
Maksimus2018 | 2018-08-10 14:40:19

https://www.facebook.com/bigunov/posts/1838759029537494

У зв'язку з ситуацією, яка склалася навколо поїздки українських дітей до Хорватії, зустрівся з Лілією Кисліциною, яка взяла на себе відповідальність і місію координації важливої поїздки і супроводу дітей в Хорватії. Зустрівся з нею, аби дізнатися її позицію, про що і публікую нашу розмову.

- Вітаю Ліліє! Завершено організовану за Вашої участі подорож українських дітей на відпочинок. Оскільки до складу групи входили діти з м.Слов'янськ та Слов'янського району, мене як місцевого мешканця та активного громадянина, цікавлять реальна ситуація та чи є підстави для виникнення такого негативного ажіотажу навколо дитячого відпочинку. Ми не робили завчасних висновків і хочемо почути інформацію з перших вуст. Розкажіть будь-ласка як все було.

Тепер, коли діти повернулися до родин, і мої обов’язки перед батьками завершились, можу пояснювати все, що цікавить громадськість . Я не могла вести дискусію, бо перебувала з дітьми в Хорватії. Тепер готова прояснити деталі поїздки. Тільки факти.

Поїздка здійснювалася в рамках гуманітарного проекту Хорватії та України. З нашої сторони – за сприяння Марії Іонової, Ірини Геращенко, Іванни Климпуш-Цинцадзе.
Зважаючи на мій попередній досвід, мені було приємно отримати пропозицію допомогти з організацією групи з Донеччини. Хорватія не вперше запрошує українських дітей на відпочинок, бо сама пережила війну. Цього року – з трьох областей Донецької, Львівської та Закарпатської. Це єдина умова, яка міститься в офіційному запрошенні хорватської сторони. Донеччина – постраждалий район. Львівщина і Закарпаття знаходяться далеко від бойових дій, але загиблих воїнів АТО з цих областей в кілька разів більше, ніж на Донеччині. В групі із Західної України були переважно їхні діти. Батьки решти дітей є учасниками війни проти російського агресора. Перевагу мали діти з сімей, які постраждали від воєнних дій, і діти з районів, постраждалих від війни. Це офіційно підтвердив пан Посол, коментуючи ситуацію.

- Якщо я правильно розумію, то подорож було профінансовано хорватською стороною?

Частково. На території Хорватії діти перебували за рахунок приймаючої сторони. Державні кошти були витрачені лише Львівською ОДА на автобусне перевезення дітей з Львівщини до місця відпочинку та у зворотному напрямку. 
Фінансування перевезення дітей з Донбасу та Закарпаття автобусами, потягом і поромом було здійснено за рахунок меценатів та волонтерів.

- Ким і за якими критеріями формувалася група для відпочинку у Хорватії?

Попередню інформацію про поїздку мені надали в кінці травня: йшлося про 100 дітей з Донецької області віком від 7 до 17 років, приблизні дати – кінець липня-серпень. На початку червня перші списки були надіслані до Посольства Хорватії. Всі категорії дітей були названі і потім не змінювалися. В середині червня приймаюча сторона нас повідомила, що групу скоротили вдвічі, всього 118 осіб, але з Донецької області 60 враховуючи супроводжуючих .
Зосереджуся на критеріях відбору. В групі з Донеччини теж поїхали діти загиблих воїнів. Цим дітям було надане позачергове право на поїздку. За нашим зверненням Центр допомоги учасникам АТО проінформував родини. Пропозиція робилася всім дітям з родин наших героїв, і всі, хто погодилися – були у Хорватії. Також поїздка була запропонована дітям з 4 київських родин військовослужбовців, які загинули поблизу Слов’янська. Згоду на поїздку дитини на відпочинок отримали лише від однієї родини. Також в групі є діти, чиї родини постраждали від воєнних дій в інший спосіб – переселенці. Статус внутрішньо переміщеної особи надавав їм пріоритет серед кандидатів на поїздку. Решта - це діти з родин, які пережили російську окупацію та постраждали внаслідок агресії. Пропозиція приєднатися до групи робилася за двома загальними критеріями:

По-перше, позачергово - дітям, чий батько загинув під час АТО. І по-друге в якості заохочення
Читать

Сообщение прочтено 62 раз
Maksimus2018 | 2018-08-10 08:35:56

Стало известно, кто погиб во взорвавшемся «Урале» террористов ДНР

Сегодня вечером украинский патриот с оккупированных территорий «Necro Mancer» в соцсетях сепаратистов нашел информацию об очередной погибшей «ополченке»: «Галчкова Людмила Геннадьевна (Елка), 1-ая бригада ДНР. Донецк, родилась 11/05/68. Погибла ночью 07/08/18 то ли у села Набережное, то ли у Белой Каменки в «Урале» (то ли «заПТУРенном, то ли подорвавшемся на мине)».

Напомним, вчера вечером «Necro Mancer» указал имя и фото еще одной «ополченки» (на фото с ребенком), погибшей в том же эпизоде:

«Недова Мария Андреевна. Старобешевский район, родилась 23/05/97. Погибла ночью 07/08/18 предположительно в районе села Набережное в «заптуренном» «санитарном Урале» (или что там было)».

Напомним, спикер террористической ДНР Даниил Безсонов заявил, что «военные медики» террористов на военном же «Урале» ночью ехали в прифронтовое село, чтобы… оказать помощь местной жительнице (версия из разряда фантасмагорических). Вследствие попадания в машину ракеты погибли водитель и два боевика. Уже сегодня сепаратисты и террористы рассказали, что на самом деле тот самый «Урал» подорвался на минном поле ДНР у Белой Каменки (севернее Набережного), когда ночью развозил все необходимое на позиции.

Так или иначе – это война. А погибшие дамы однозначно были именно террористами.

Кстати, сегодня в вечерней сводке за интервал с 7:00 до 18:00 пресс-центр Объединенных сил впервые за последние дни упомянул Старогнатовский плацдарм (к южной части этого района относятся Белая Каменка и Чермалык). Там ДНР из гранатометов и стрелкового оружия обстреливала украинские позиции у Старогнатовки и Богдановки.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены