Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Пятница 24 декабря 2010
Сообщение прочтено 1820 раз

    "Прочитай по губах", я записала нову пісню разом з колективом "Shopping hour ". Я співаю українською, вони --сербською ,буде ще і англійський варіант.... Але насправді ця пісня про те, що по-справжньому ми відчуваємо серцем. І навіть коли нема ані слів, ані взагалі звуків.. Це пісня про тих і для тих людей, для яких рідною є мова жестів. Я бачила колись конкурс пісні дітей. які не чують і не говорять... В мене є подруга-сурдоперекладач, я через багато років спілкування з нею дізналась , що глухонімими були її батьки і вона вивчила цю мову, аби спілкуватись з ними...Один мій  близький друг поступово втрачає слух і я намагаюсь дуже виразно артикулювати, аби він міг читати по губах...Ну а взагалі це пісня пр любов.  Про мою.

.....Ластівкою у небесах

Променем в ранковій імлі...

Світ у звуках і голосах

Довір мені...

Я у цьому світі вогонь

Світлом сіюся у пітьмі

Я теплом зігрію його

Повір мені....

  ....Прочитай мої слова по губах

Запитай у мене, де я тепер

І чому я проявляюсь у снах...

І чому не забуваю Тебе...

Прочитай мої слова по губах

Хай ніхто не зрозуміє на слух...

 Ми колись не говорили слова..

Ми колись лиш серця слухали стук...


Очі в очі ти зрозумій..


Читать


Комментарии (9)  
Пятница 17 декабря 2010
MIA | 2010-12-17 23:04:47 Записали:-)
Сообщение прочтено 740 раз

 Записала:-) Ну і ще окрім того записувала версію знаменитої пісні Боба Ділана “Blowing in the Wind”.

коли викладу ви маєте зацінити переклад українською. Процес виглядав так.  

Атташе з культури написала про це так: http://usembassykyiv.wordpress.com/

..Чому ще і  пісні Боба Ділана--див. попередній  запис. На початку 70-х "Peter, Paul and Mary” співали ці пісні і ця музика була саундтреком знакових історичних подій. Словом, я задоволена. Пісні нерядові. Ну і музикант--Постать, що не кажи! І хоч йому уже за 70, так керував хором на 110-тій годині запису, що я подумала--оце я мабуть хочу теж саме так проводити час, коли мені поверне на 8-й десяток. В студіі, з музикантами і друзями, записуючи музику.


Комментарии (5)  
Четверг 16 декабря 2010
Сообщение прочтено 2636 раз

    "Не смійся з мене", "Don’t  laught at me- так називається проект  американського музиканта Пітера Ярроу, легенди  американської кантрі музики, до участі у якому він мене запросив.  Його пісня «Don’t  laught at me  без перебільшення є культовою. Це фактично є такий собі гімн про повагу до людини, якою б вона не була, про  справжню любов до ближнього. Для мене це було важливим  завжди, головним принципом стосунків між людьми...Повага, співпереживання, готовність зрозуміти        І от завтра ( вже, вірніше, сьогодні) я разом з Пітером записуватиму цю
Читать


Комментарии (5)  
Пятница 3 декабря 2010
Сообщение прочтено 1181 раз

 ...Класна музика. Під настрій.


Комментарии (2)  
Воскресенье 21 ноября 2010
Сообщение прочтено 1516 раз

   "Не бійся жити"..Я  написала колись цю пісню про самотність і про стан, коли тобі здається, що весь світ проти тебе...

    Пізніше цю пісню вирішили взяти собі за неофіційний гімн "Мережа людей, що живуть з ВІЛ". У 2004-му ця пісня майже щодня звучала на Майдані.. А вже скільки людей вона вивела з дипресіі.....Навіть пару разів мені самій моя ж пісня давала сил піднятися, затиснути сльози в кулак і йтии далі:-)

    Але я не про це. Завтра --День Свободи. І цей День--це свято вільних духом людей, що одного разу перемогли в собі страх, підняли голову і не побоялись сказати правду..

     А розчарування в окремих персонажах...Пробачимо людям їхні слабкості. Не будемо судити, аби і ми не були судимі... Треба просто бути чесними перед собою, стоїчно триматись і йти далі.

     Я не розчарувалась в Україні, не розчарувалась в Ідеї , не розчарувалась в своїх друзях..

     І я не розчарувалась в собі. І нас таких багато, правда ж? 

 


Комментарии (8)  
Воскресенье 31 октября 2010
Сообщение прочтено 2345 раз

 Ну ось...дякуючи підказкам вставила музику і декілька фото:-) Кліп вставити в мене не получилось, тому - ось лінк на  сайт, де можна подивитись відео ( а також подивитись всі інші кліпи і послухати музику:-)  http://burmaka.kiev.ua/music.htm   

    З приводу пісні.. Я почала неймовірно цікаву співпрацю зі студією "Кофеїн"( пам"ятаєте я тут цитувала Тартак з Гуляйгородом...:-))) Так от--спочатку спробували поекспериментувати з піснею "Не забувається любов..." Це не заперечення оригінальної версіі, зовсім ні:-)) Просто настрій в мене зараз трохи інакший, аніж півтора року тому, коли цю пісню записувала і кліп знімала. Такий настрій , який якраз в теперішній версіі..З трохи відстрорненим сприйняттям подій, з дощем за вікном, зі світом кольору сепіі...Зі скрипкою і віолончеллю , які світ навколо роблять світлішим та теплішим. Послухайте будь ласка, і послухайте хоча б двічі підряд. Воно заворожує...

   Кліп і фото. Кліп вирішили запустити після цих виборів, що , власне, сьогодні відбуваються. Щоб уникнути мимовільного сприяння або несприяння комусь. Мені зараз складно самій зрозуміти з ким я .."Я сама собі буду правда:-)"  Повірте, і пісня, і кліп- про те, що життя, для того, щоб жити...І я , як ніколи зараз відчуваю відповідальність за кожне своє слово і кожну свою дію.

   А дівчата в кадрі--Таня і Лариса, мої найкращі подруги. Ті, хто поряд зі мною, ті хто дали мені витримати останні півтора року мого життя, вистояти і триматись кремінцем. Ну і не зійти з розуму цього червня. Дуже близькі і рідні мої люди. 

  Якщо чесно, то я так і вважаю зараз: для того, аби йти вперед, дуже важливо на 150 % довіряти тим, з ким ти йдеш. Довіряти так, як собі:-) 

  Я спробувала викласти тільки декілька "неформатних фото", може потім викладу і більше:-)))

  p.s.Якщо ви "вживаєте" Фейсбук, то там на своїй сторінці я виклала це відео і цікавенна дискусія розвернулась:-)))

 p.p.s. Дякую, що навчили правильно вставляти сюди фото і музику! А як бути з відео?


...
Читать


Комментарии (13)  
Среда 27 октября 2010
Сообщение прочтено 1028 раз

....Почала співпрацю зі студією Кофеїн . І їх версія пісні "Не забувається любов" вийшла ну просто якась неймовірна...Слухаю в машині і вона міняє світ навколо мене:-)) Пройшов час  і не забувається вже інша любов:-))) (Оригінал, тобто про те, як "не забувалась любов"  рік тому, можна  послухати і кліп подивитись тут   http://burmaka.kiev.ua/music.htm ) 

 ....Багато фото класних, як кліп знімали, та, власне і сам кліп...Але не вмію вставляти сюди ані аудіо, ані відео, ані зображення!!! Всі попередні рази це получалось якось "способом тику". Або не получалось і не вставлялось. ( Або і вставлялось не туди:-)))

Хелп!

 п.с. З допомогою ваших постів я вибрала найкращий з найкоращиз варіантів читалок ( по співвідношенню ціна-функціональність)-- Kindle3 з  Wi-Fi і 3G. Дякую всім і комусь особисто дуже-дуже:-))))


Комментарии (4)  
Понедельник 18 октября 2010
MIA | 2010-10-18 10:23:12 Хтось третій...:-)
Сообщение прочтено 1708 раз

   Моя 15-річна донька позавчора так, ніби між іншим, спитала мене: " Мам, а як би ти поставилась до того, якби з нами жив хтось третій". Чесно скажу, я трохи внутрішньо напружилась. Обидва варіанти про які я зразу подумала, мене трохи налякали. Так...подумала я. Це або зараз приведе якогось парубка (її хрещена мама, Ярина, розказувала, що привела свого хлопця ( відомого поета і видавця тепер!)  до себе додому "жити разом" в дуже юному віці--і прекрасна сім"я, кохання на все життя!)..або моя доця "в  пелені принесе", вони ж зараз все знають уже...... Але я виду не подала,якось так звела на жарт, думаю, ввечері обережно так розпитаю...

А вона ввечері приносить малюсіньке півторамісячне сіро-біле котенятко. Каже: " От, звати Кейсі, однокласник подарував, ти ж сказала, що це нічого страшного, якщо з нами буде жити хтось третій..."

   Як же ж я була цьому "третьому" рада! Ніколи не думала, що так колись зрадію принесеному котові:-))))


Комментарии (11)  
Четверг 14 октября 2010
Сообщение прочтено 1587 раз

 Бегдебер: " Мужчины всегда находятся между бывшей и будущей. Ибо настоящее их не занимает. Им лучше сновать от ностальгии к надежде, от утраты к мечте". Точно сказано, ні?

P.s. А щодо мене...Мене завжди насправді найбільше цікавить тільки музика:-) Моє серце нікому ніколи повністю не належало, не належить і не буде на сто відсотків нічиїм:-)  Важко мене зрозуміти, складна я людина, це правда.

 


Комментарии (12)  
Среда 6 октября 2010
Сообщение прочтено 5601 раз

 ..Хочу купити електронну книжку дочці.  Не iPad (бо є вірогідність, що дуже швидко це буде поламане або загублене), а саме e-book, але з WiFi (якщо таке є).  Є тут хтось, хто може щось порадити?


Комментарии (38)  
Назад12345678Вперед | Указать страницу