Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 28 сентября 2010
Сообщение прочтено 2178 раз


   "Ци та любов є од Бога дана..

Ци,  лем,  може, д"яблом підшептана... " 

        пісня  Під облачком   

" Мені добре з нею, їй добре зі мною.." Пісня така є в Тартака і Гуляйгорода, "Туман яром" називається.  Кажуть так часто, не? .

..." Нам добре разом"..., " Мені хорошо з ним"...Це класне описання хороших стосунків.  Тобто "..Мені так зручно і ми знаходим спільну мову..".  Отаке гарне  життя,  як сторінка з журналу. Мами мріють про таке для своїх дітей. 

   Але це--не Любов....Бо любов, це коли...                      

.......Да ти знаєш що?!    Ти розриваєш мою душу і розбиваєш моє серце!!! Я не підхожу тобі, ти не підходиш мені!!  Я би взагалі  і бачити б тебе не хотіла, і думати не хотіла би про тебе.. І чому я тебе зустріла на свою голову..."...добре зі мною..." 

  Мені  не добре, мені погано з тобою!!!....Тільки я жити без тебе не можу...:-)                        

Ось вона, ця пісня ...    http://www.myspace.com/music/kofein-studio-14623205/songs/tartak-gulyajgorod-tuman-yarom-75031339

         ...
Читать


Комментарии (14)  
Четверг 2 сентября 2010
Сообщение прочтено 1027 раз

 Деколи не хочеться писати рік. Деколи--декілька разів на тиждень, а то і на день. І зовсім не завжди значущу інформацію.От наприклад про те, які дивні дощі спостерігаємо останнім часом. На Подолі просто злива. а на Оболоні--його і нема. Але я не про це.  Просто сама деколи читаю блоги і навіть уже думаєш про когось--ну напиши вже щось, ей! Але якщо писати часто--то..схоже на флуд на сторінці Віп Блогів. ... Буду писати тут щось вікопомне, якісь свої кострубаті сентенціі,..А про дощ і флудити буду на фейсбуці.

    Ще граю на гітарі багато останнім часом...мало сплю, відповідно. Музика, вона в якийсь момент починає бути в мені. Кожна норамльна людина,--писав Фрейд--, нормальна лише в якійсь мірі, не повністю...Я-- не виключення.

 

 


Комментарии (9)  
Четверг 26 августа 2010
Сообщение прочтено 1734 раз

 Ну все. Я драйвер!!!!:-)) Можна сказати, що так я відзначила День Незалежності. З"їздила в Одесу і приїхала назад сама за кермом!! Може комусь це здасться і не вартим такого захвату від себе. Але я за кермом не так і давно. І треба сказати, що лякали мене ці 475 км. І якось не хотілось ніби...Але ці п"ять з половиною  годин туди ( ну із зупинками. звісно:-) і потім стільки ж  годин назад перетинаючи Україну......серце розпирало від любові! Яка ж неймовірно красива наша Батьківщина! Поля, лани, озера, ріки, ліси і небо. Кольори нашого прапору у фарбах краєвидів.   Вітер, що заплутується у волоссі...Музика...Я люблю Тебе, Україно. Я ніколи не залишу Тебе, я виховаю свою дитину в любові до Тебе. Я--частина Твого ландшафту, Твоєї душі, Твого повітря! А Ти була, є і будеш. Незалежно ні від чого і наперекір всьому! З Днем незалежності всіх!


Комментарии (9)  
Вторник 10 августа 2010
MIA | 2010-08-10 11:31:06 Сама собі правда..
Сообщение прочтено 7836 раз

 Ставлю нову пісню.  Ставлю нову пісню. Написала її давно, все якось не хотіла записувати. Прийшов час і настрій. 

....Коли подіі навколо тебе починають нагадувати фарс, а ти зовсім не хочеш брати у цьому участь—це не причина для розчарування. Точка опори—не у подвійних стандартах і фальшивих цінностях, вона –у вічному. У теплій ніжності справжніх почуттів, у нерозривній єдності поколінь від батьків до дітей, у пронизливій красі неба над Батьківщиною.  І якщо душа і серце були та залишаються чесними перед собою—це вже достатня причина аби все одно дивитись вперед. Знайти своїх і іти далі...

Саме про це пісня « Я втомилась від цих революцій».

 Я втомилась від цих революцій,

Поросла полином дорога,

По дорозі сіється попіл,

А в слідах проростають квіти
    Я слова залишу на потім

Я люблю як сміються діти,

І як квітами пахне постіль,

Досить з мене цих революцій.

 

 Я втомилась в
Читать


Комментарии (39)  
Суббота 31 июля 2010
Сообщение прочтено 2590 раз

 Напевно всі читали лист-послання Габріеля Гарсіа Маркеса. Але ось оце..теж відоме, але якось так воно саме зараз попадає в резонанс...

13 фраз о жизни - Габриэль Гарсиа Маркес

1. Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой.
2. Ни один человек не заслуживает твоих слез, а те, кто заслуживают, не заставят тебя плакать.
3. Только потому что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой.
4. Настоящий друг - это тот, кто будет держать тебя за руку и чувствовать твое сердце.
5. Худший способ скучать по человеку - это быть с ним и понимать, что он никогда не будет твоим.
6. Никогда не переставай улыбаться, даже когда тебе грустно, кто-то может влюбиться в твою улыбку.
7. Возможно, в этом мире ты всего лишь человек, но для кого-то ты - весь мир.
8. Не трать время на человека, который не стремится провести его с тобой.
9. Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей для того, чтобы быть благодарными, когда встретим свою судьбу.
10. Не плачь, потому что это закончилось. Улыбнись, потому что это было.
11. Всегда найдутся люди, которые причинят тебе боль. Нужно продолжать верить людям, просто быть чуть осторожнее.
12. Стань лучше и сам пойми, кто ты, прежде чем встретишь нового человека и будешь надеяться, что он тебя поймет.
13. Не прилагай столько усилий, все самое лучшее случается неожиданно.

p.s. Почала записувати музику. Сьогдні на студіі звели нову пісню. Я вслухаю це разів 100. І викладу сюди. Хочу знати вашу думку.


Комментарии (13)  
Среда 21 июля 2010
MIA | 2010-07-21 16:42:54 Жити далі
Сообщение прочтено 2196 раз

 Буду жити далі. Як? Писати музику, виховувати доньку, віднаходити радість і любов у всьому. Знаходити розуміння і душевну гармонію. Для таких як я , це непросто. Не буду надіятись на чудо , але житиму вже з розумінням, що життя саме по собі--це штука особлива. Я буду просто жити і любити життя.


Комментарии (12)  
MIA | 2010-06-21 20:10:50 ...
Сообщение прочтено 1918 раз

  12 червня померла моя мама, Бурмака Людмила Григорівна. Півтора року йшла наша боротьба. Діагноз був страшний –злоякісна пухлина головного мозку. В грудні 2008 року зробили операцію. Гістологічний аналіз показав, що це – Гліобластома,  це відразу  4 ступінь раку,"чорна сторінка в онкологіі" і немає людей, які вилікувались від цього, середня  медіана виживання–близько року. Хіміотерапія, опромінення.. Ми дуже вірили у чудо. Але в кінці  вересня минулого року пухлина дала рецидив, зробили 2-гу операцію, знову проходили хіміотерапію, опромінення... Все, що можна було, все, що відомо про це захворювання. Всі способи нетрадиційної медицини і експериментального лікування. Може це все і трохи продовжило життя. Якщо когось цікавить якась інформація—я багато знаю тепер про це. 

      Хочу сказати, спасибі Богу за все. За те, що були ці півтора року і я  встигла дати мамі тепла і любові, скільки могла. Що були моменти справжнього чуда, коли допомога приходила просто ніби нізвідки. Буду завжди бажати добра і щастя тим людям, які стали мені підтримкою. Коли були моменти покращення, я  відчувала себе неймовірно щасливою. Дякую, що такі прекрасні люди—лікарі, медсестри, науковці-онкологи  зустрічались на моєму шляху. Я думаю, що вони теж пам ятатимуть мою маму, вона до останнього всім посміхалась назустріч, казала, що в неї нічого не болить, виконувала всі рекомендаціі, як би їй важко не було. А може вони  згадуватимуть мамині теплі слова і мудрі фрази.

       Я дякую,  що до останньої хвилини, коли вже свідомість уходила і функціі організму відмовляли, всі намагались
Читать


Комментарии (15)  
Вторник 25 мая 2010
MIA | 2010-05-25 10:13:57 Tоп лінків
Сообщение прочтено 2330 раз

  Куди ви найчастіше заходите в неті? За новинами, за гарним настроєм, за закачками?  Тільки не "по роботі", а так , з цікавості? Поділіться лінками.

  Я читаю і дивлюсь --pravda.com.ua  telekritika.ua  glavred.info  maidan.org.ua (і форуми на цих сайтах)  bash.org.ru demotivators.ru ragu.li (так уже, відволіктись)

  ex.ua  (можна дивитись і слухати онлайн, скачую звідти аудіокниги--це моє захоплення останнього часу)

youtube і lastfm (звісно),  fdr.com.ua  nashe.com.ua
Комментарии (17)  
Понедельник 17 мая 2010
MIA | 2010-05-17 00:22:18 Once
Сообщение прочтено 1057 раз

 "Once"-так називається кіно, що його щойно подивилась. Ірландський музикант, емігрантка з Чехіі, гарна музика, нестатична камера і щось таке невловиме, що залишає такий приємний настрій у душі... От подивіться, заворожує:-) Є життя там, подих життя відчувається..

  А життя є доти, доки залишається надія. Бо що таке ми без надіі?  Без планів на літо, на осінь...Без думок, що...все-таки все буде добре...

 


Комментарии (4)  
Воскресенье 9 мая 2010
MIA | 2010-05-09 22:55:57 З Днем Перемоги!
Сообщение прочтено 3845 раз

  Моїй бабушці, Антоніні Прокофіївні Бурмаці, 86 років, я вітала її сьогодні, як і  завжди 9 травня з Днем Перемоги.  Це її свято. Вона пройшла всю війну.. І що я найголовніше хотіла б у неї навчитись--це любити життя і цінувати кожен прожитий день. Мій дедушка, Павло Юхимович Бурмака, пішов від нас, коли мені було 2 роки. Я  трохи пам"ятаю його, але в основному - по фото, у військовій формі. У нього була дуже відкрита і гарна посмішка. А ще мені в дитинстві давали роздивлятись його ордени та медалі ..

 Легендарну пісню "Темная Ночь" я записала для них. Ми не пережили, нам не зрозуміти як це-так любити свою батьківщину, щоб віддавати життя, захищаючи її.

 

 Комментарии (23)  
Назад12345678Вперед | Указать страницу