Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понедельник 12 апреля 2010
MIA | 2010-04-12 11:56:58 Польська трагедія
Сообщение прочтено 876 раз

Щось робиться в цьому світі, несправделиве. Дуже болюча трагедія, навіть не уявити собі. Слів замало просто.  Співчуття полякам. Тим, кого не знаю і тим, кого знаю. Нехай ваші рідні почивають з миром. Ми будемо жити з молитвою.


Комментарии (3)  
Воскресенье 4 апреля 2010
MIA | 2010-04-04 01:09:45 Христос Воскрес !
Сообщение прочтено 1002 раз

Комментарии (4)  
Пятница 26 марта 2010
Сообщение прочтено 1124 раз

 Сьодні,тобто 26 березня, точно відчула, що весна наступила. Ну....оцей свіжий запах весни який раптом відчуваєш ввечері.. Це вікно машини, яке хочеш відкривати і відчувати вітер...Ну і птахів якихось чула сьогодні вранці..Тобто цю зиму ми пережили. Життя прекрасне:-)


Комментарии (5)  
Пятница 19 марта 2010
Сообщение прочтено 1708 раз

19 березня--День народження Ліни Костенко

....Любити, як жити. По-справжньому і без напівтонів. Жити як писати. Чесно і без компромісів. Не пригинатись і не прогинатись. Совість, вогонь і сила справжніх почуттів. І ще. Жінка має бути сильна.

Дякую, Вам, Ліно Василівно! З Днем Народження!

......Очима  ти  сказав  мені:  люблю.  
Душа  складала  свій  тяжкий  екзамен.  
Мов  тихий  дзвін  гірського  кришталю,  
несказане  лишилось  несказанним.  

Життя  ішло,  минуло  той  перон.  
гукала  тиша  рупором  вокзальним.  
Багато  слів  написано  пером.  
Несказане  лишилось  несказанним.  

Світали  ночі,  вечоріли  дні.  
Не  раз  хитнула  доля  терезами.  
Слова  як  сонце  сходили  в  мені.  
Несказане  лишилось  несказанним.....  Комментарии (6)  
Понедельник 8 марта 2010
MIA | 2010-03-08 17:19:25 All you need is love
Сообщение прочтено 1048 раз

 Підходить вечір 8 березня. Щось таке закрадається в душу.... І от що я скажу. Все що Тобі потрібно--це любов. І мені також. Зі святом весни:)))

http://www.youtube.com/watch?v=r4p8qxGbpOk

 


Комментарии (4)  
Среда 3 марта 2010
Сообщение прочтено 1368 раз

Сьодні їздила у Вінницьку область, Іллінівський район, далеке-далеке село серед лісів. Треба було. Знаєте, є такі люди із Божим вмінням лікувати людей. Що про них якось узнають і їдуть сотні людей. Але зараз не про це.

 Коли їхала, подумала, що це все ніби поза цивілізацією і часом. Побиті абсолютно дороги, хати повз дорогу (деколи навіть під стріхою), люди ніби з минулого століття. Час неначе застигнув тут.  А ще весняне сонце, небо і тиша. Якось стало спокійно і несуєтно. Незважаючи ні на що . І в якомусь філософічному сенсі подумалось, що все буде добре. 

  Або, чисто по-українськи ...."Якось воно буде....". І, продовжуючи, ...."Ще ніколи не було, щоб ніяк не бУло".

 Рахманний спокій навіюють грунтові дороги повз ліси , віковічні українські села і небо над ними.

  p.s. Це 4 і 5 улюблених вислови справжнього українця, за Остапом Вишнею. Три перших--"Не знав", "Забув" і "Спізнивсь".


Комментарии (7)  
Среда 24 февраля 2010
Сообщение прочтено 1219 раз

Вітаю всіх з учорашнім Днем Захисника Вітчизни, з 23 лютого  Я завжди вітаю хлопців із цим святом, це ще зі шкільних часів, мабуть.... Бо поважаю людей військової професіі, бо вважаю, що захищати Батьківщину--благородна справа і що кожен чоловік має бути настільки сильним, аби при потребі захистити свою Вітчизну. І Вітчизну, як територію.  І як Батьківщину, що обмежена кордонами серця. Свою кохану, дітей, батьків, близьких, просто слабіших.

   І от цей день--нагода всім, кого поважаєш, про це сказати.

    А що Радянської...--нема в мене пієтету до Радянського Союзу, звісно, як  і до всього радянського. Але це частина нашої історіі, яку я пам"ятаю. Це частина і моєї історі, я ж уже доросла дівчинка:-) Всіх вітаю!!

p.s. а ще це свято симпатіі. Ще ж зовсім недавно не було на наших теренах  Дня святого Валентина. І от пам"ятаєте, дівчата,  як в школі, уже в старших класах, ми готували подарнки..декілька подарунків, щоб не тільки Йому, щоб ніхто ж не здогадався, але то декілька було "ПростоПодарунків". І Йому "НеПростоПодарунок". Щоб він теж ні про що не здогадався, але щоб все-таки трошки щоб здогадався, якщо сам хотів би здогадуватись про це. І недаремно 23-го лютого йде раніше, аніж 8 березня. Це виходив такий собі Білий Танець свят.

 p.p.s.взагалі пропоную не оминати жодне свято, не аж надто багато радості в житті, щоб не вітати один одного якнайчастіше! 


Комментарии (6)  
Понедельник 8 февраля 2010
MIA | 2010-02-08 13:55:52 Не бійся жити
Сообщение прочтено 2199 раз

 ...Ми маємо те, що маємо..Окрім всіх подій інсайд і аутсайд за ці п"ять років, що змінилось в мені?  Менше довіряю людям і знаю,  що таки нема межі цинізму (а тоді думала, що ця межа є ). Почала пробачати компроміси іншим . Водночас, сама  перестала йти на компроміси. Знайшла декілька нових друзів і вони--поза політикою. А от друзі з "політики" стали колишніми. Політика почала викликати алергію. Політичні персонажі--огиду.

   Прізвища тут ні до чого. Ми стояли тоді не за прізвища. І не проти прізвищ. Ми стояли за надію і власну гідність. Проти приниження і брехні..І наше залишилось нам. Те, що в серці, те що в душі і на совісті.

   Не треба себе питати "Що тепер робити? ".  ЖИТИ.  Ми залишаємось:-) І свободу не спинити. І Україну не викреслити з серця. І себе звідси не вирвати. 

Не бійся жити.

http://www.youtube.com/watch?v=Ihyiv-WxJCo

 


Комментарии (15)  
Среда 13 января 2010
Сообщение прочтено 3125 раз

        Щойно подивилась "Нью-Йорк, я люблю тебе". Ну...пару історій були мої! Якісь історіі передбачувані, якісь ні..Як от з дівчинкою-актрисою,  в інвалідній колясці ....Але настрій фільм створив. Гарний такий настрій:-)... Раджу подивитись! Але, якщо не бачили перший фільм цієї імовірної саги, фільм  "Париж, я люблю тебе",то починайте з нього. Бо найкраща новела з фільму про NY--це цитата з блискучої новели з "Paris, Je t"aime". Це звідти одна з моїх улюблених фраз..  "В нас нема мільйону років в запасі...":-)

p/s настрій псувати ну просто нема сенсу, а життя ...для чого псувати комусь життя, хай кожен живе як собі сам знає:-)))))Wink 


Комментарии (15)  
Вторник 12 января 2010
Сообщение прочтено 1655 раз

 Зіпсувати комусь настрій і заодно життя--отаке виникло в мене бажання в першій ночі 12 січня. Тобто зараз. Добре, що ніч, тільки це мене і зупинить. Добре, що я не божевільна і це бажання зникне.  "Подумаю про це завтра"--так говорила Скарлетт. Я спробую просто перестати думати про це. 

 Ты знаешь, с наступленьем темноты

 Пытаюсь я прикидывать на глаз,

 Отсчитывая горе от версты,

 Пространство, разделяющее нас.....

.....Два путника, зажав по фонарю,

   Одновременно движутся во тьме,

   Разлуку умножая на зарю,

   Хотя бы и не встретившись в уме....

       Й.Бродский

........P/s щось перечитала ось свій блог і подумала: що за дурню я сюди пишу взагалі, такий якийсь бред деколи...Хде мислі аффтар?


Комментарии (7)  
Назад12345678Вперед | Указать страницу